Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Kelemen - Burliga (73' Górski), Szymonowicz, Wasiluk, Tomasik - Romanchuk, Grzyb (83' Mackiewicz), Vassiljev, Frankowski, Chromczenowski (73' Szymański) - Cernych
Podleśny - Janicki, Wawrzyniak, Maloca - Stolarski (79' Pawłowski), Krasić, Kovacević, Chrapek, Wolski (70' Wojtkowiak), F.Paixao - Kuświk (74' M.Paixao)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

Ja bardzo Państwu dziękuję za czas! Mam nadzieję, że relacja przypadła Państwu do gustu.

90+4'
Lechia Gdańsk minimalnymi środkami wywalczyła komplet punktów i wskoczyła na fotel lidera!
Jagiellonii zabrakło konsekwencji i konkretnego myślenia pod bramką Podleśnego.

90+3'
Byle do przodu... Tak teraz grają gospodarze. Szczerze pisząc, to chyba jedyna szansa "Jagi" na zmianę wyniku.

90+1'
Flavio zupełnie popsuł zagranie z prawego skrzydła. Zbyt dużo siły włożonej w dośrodkowanie.

90'
Spalony zawodnika Jagiellonii. Trzy minuty dłużej potrwa mecz.

89'
Kovacević się pomylił. Uderzenie z rzutu wolnego było dużo gorsze od tego z 63.minuty

89'
żółta kartka Mackiewicz popełnił klasyczny faul taktyczny. Zawodnik nie miał wizji powstrzymania Pawłowskiego.

88'
Naprawdę dobre wgranie piłki przez Vassiljeva. Futbolówkę z problemem na korner odbił Podleśny.

86'
Zaskakująca próba z dalekiej odległości w wykonaniu bodajże Wasiluka. Piłka poszybowała bardzo daleko od zamierzonego celu.

85'
Mackiewicz pociągany za koszulkę. Stały fragment z niebezpiecznej strefy.

83'
Karol Mackiewicz na ostatnie minuty. Z boiska został zdjęty Rafał Grzyb.

82'
Takie efekty :)

80'
Wiele, wiele fauli w hicie 6.kolejki LOTTO Ekstraklasy. Kovacević w roli negatywnej.

79'
Ostatnia zmiana w Lechii w tyn meczu. Pawłowski za Stolarskiego.

78'
Niecelny strzał Vassilejva bezpośrednio z rzutu wolnego. Kiks. Futbolówka kopnięta z dziewiętnastego metra pofrunęła na trybuny.

76'
Frankowski przewrócony w okolicach szesnastki Lechii Gdańsk. Wawrzyniak spóźniony z kopnięciem na piłkę.

75'
17.100 widzów na stadionie w Białymstoku.

74'
Grzegorz Kuświk zmieniony przez Marco Paixao.

73'

70'
Na zmianę zdecydował się Piotr Nowak. Wojtkowiak za Wolskiego.

69'
Co oni zrobili!
Fatalne wyjście Podleśnego! Cernych najpierw główkował w poprzeczkę, a potem Wasiluk z kilku metrów przeniósł piłkę nad bramkę.

68'
żółta kartka Następna kartka w niedzielne popołudnie. Maloca pokazał ogromnie niebezpieczne wejście na nogi pędzącego przeciwnika.

66'
Tomasik z faulem. Tak osądził sędzia. Stolarski poturbowany w powietrznym starciu.

64'
Jest wyrównanie! A, nie... Na pozycji spalonej był Cernych. Gol nieuznany.

63'
0:1! Kompletne zaskoczenie!
Genialna próba Kovacevicia z dalszej odległości! Piłka wpadła w prawy sektor bramki Kelemena. Ten był bez żadnych szans. Jagiellonia dała dużo miejsca do kopnięcia.

61'
12:11 - dane odnoszące się do ilości popełnionych fauli.

59'
Brakuje dokładności Krasiciowi. Gwiazda Lechii po raz kolejny niedobrze dogrywał do swoich kolegów z drużyny.

57'
żółta kartka Nieładne zachowanie Cernycha. Napastnik trafił łokciem w twarz Rafała Janickiego. Bez kartki się nie obyło.

56'
Frankowski zbyt bardzo uwierzył w swój sprint. Pomocnik przegrał rywalizację biegową.

54'
żółta kartka Zrobił się nam bardzo brzydki mecz. Kovacević kompletnie spóźnił się ze wślizgiem. Poszkodowane zostały nogi Vassiljeva.

53'
żółta kartka Paweł Stolarski nie wykazał się wielką inteligencją piłkarską. Chromczenowski w nieprzepisowy sposób atakowany.

51'
Kierownik drużyny z Białegostoku trafił na trybuny. Kara za dyskusję z arbitrem.

50'
żółta kartka Za niesportowe zachowania do notesu sędziego trafili: Piotr Tomasik oraz Rafał Janicki.

49'
Przepychanka! Tomasik popchnął Stolarskiego! Michał Probierz z pretensjami do zawodnika Lechii i głównego arbitra.

47'
Cernych zmarnował idealną okazję!
Ogromny kiks Janickiego! Napastnik Jagiellonii, będąc w znakomitym ułożeniu, kopnął piłkę obok prawego słupka. Podleśny byłby bezradny.

46'
Arbiter wznowił zawody!

45+2'
Koniec I części meczu!
Jagiellonia minimalnie aktywniejsza w działaniu ofensywnym. Lechia Gdańsk ciągle szuka sposobu na rozmontowanie bloku defensywnego.

45'
1 minuta dodana do pierwszej odsłony.

44'
Wasiluk popełnił przewinienie na Rafale Wolskim.

43'
Cernych dzielnie przedarł się w starciu z dwoma obrońcami. Udało się kopnąć na bramkę, lecz wracający rywale w porę przerwali tor lotu piłki.

41'
Maloca zblokował Cernycha. Przed chwilą jakieś pretensje od arbitra miał Konstantin Vassiljev.

39'
Błyskotliwie Krasić dogrywał do Kuświka. Podanie na "nos" niby było do przejęcia dla snajpera, jednak ten nie zdołał zgasić piłki. Jego błąd wykorzystał wychodzący Kelemen.

37'
Bombę posłał Vassiljev. Końcówkami palców futbolówkę nad poprzeczkę przeniósł Podleśny.

36'
Tomasik wywalczył rzut wolny z niezłej lokalizacji boiska. Stolarski nie wytrzymał presji.

34'
Z dystansu starają się piłkarze Michała Probierza. Ponownie odważną decyzję podjął Frankowski. Efekt był podobny do innych prób, które już wcześniej wykonywał. Piłka daleko od zamierzonego celu.

32'
Więcej oczekiwaliśmy po pół godzinie gry. Zawodnicy walczą, ale ciągle brakuje okazji na gola.

30'
117:123 - statystyka w kontekście ilości wymienionych podań.

28'
Stolarski z sytuacją strzelecką. Pomocnik starał się efektownym uderzeniem zaskoczyć Kelemena. Doświadczonemu bramkarzowi pomógł blok defensywny, który zablokował próbę.

27'
"Jaga" w natarciu! Romanchuk zwycięski w kolejnym pojedynku główkowym. Jego zagranie głową pewnie zatrzymał Podleśny.

25'
Kovacević wywarł presję w odpowiednim momencie. Romanchuk w dogodnej sytuacji, posłał piłkę w sam środek bramki Podleśnego. Wszystko się zaczęło od dobrego przechwytu w środku pola.

24'
Przemysław Frankowski starał się skończyć nieźle rozegrany rzut rożny. Silny strzał z pół obrotu powędrował minimalnie obok lewego słupka.

23'
Ekipa Piotra Nowaka jakby w cieniu. Przyjezdni czyhają na sposobność do wyprowadzenia ataku.

21'
Smutne skutki dla Frankowskiego. Piłkarz niegdyś Lechii Gdańsk korzystał przez chwilę z pomocy medyków.

21'
Kapitalny wślizg Malocy. Obrońca fenomenalnie wyliczył i zatrzymał rozpędzonego Frankowskiego.

19'
Milos Krasić nabity. Zagranie piłki ręką szybko dostrzegł skład arbitrów.

18'
Nakładką wykazał się Michał Chrapek. Przewinienie zostało błyskawicznie odgwizdane przez sędziego Kwiatkowskiego.

16'
Blisko było, aby Romanchuk zamknął dalekie wyrzucenie piłki z autu. Do przejęcia futbolówki zabrakło kilku centymetrów.

15'
Piękne fotografie!

13'
Nieudana kombinacyjna akcja w wykonaniu gości. Prostopadłe podanie od Janickiego nie znalazło adresata. Zabrakło komunikacji w linii ofensywnej Lechii.

11'
Dobrze zareagował blok defensywny z Gdańska. Powstrzymany strzał z dystansu. Kolejne ryzyko podjął Paweł Stolarski.

10'
Paweł Stolarski z ogromną zawziętością chciał wygarnąć piłkę rywalowi. Niestety, ale w momencie procesu popełnił faul.

8'
Błyskawiczne uderzenie oddał Frankowski. Zaskakująca próba zza pola karnego poleciała wysoko nad bramką. Brawa się należą za odwagę.

6'
Ogromna walka w powietrzu. Długi wyrzut piłki z autu wprowadził zamieszanie w polu karnym Lechii Gdańsk. Romanchuk niecelnie głową próbował zaskoczyć Podleśnego.

5'
Wysoki pressing w wykonaniu "Biało - Zielonych".

4'
Lechia już od początku starcia próbuje grać ofensywnie.

2'
Janicki faulowany w trakcie pojedynku powietrznego. Wrzutkę z narożnika boiska chciał finalizować Łukasz Burliga.

1'
Groźne dośrodkowanie w realizacji Cernycha. Zagranie z prawego skrzydła miała szansę na to, by ktoś je zamknął.

*'
Startujemy!

*'
Na ten mecz w wyjściowym składzie jest Konstantin Vassiljev. Lider klasyfikacji strzelców tego sezonu w poprzednim spotkaniu z Wisłą Płock nabawił się kontuzji.

*'

*'
Wygrany tego pojedynku zasiądzie na fotelu lidera ligowej tabeli. W niedawno zakończonym spotkaniu Zagłębie Lubin zgubiło punkty z niżej notowanym Górnikiem Łęczna.

*'
Nadchodzące zawody poprowadzi Pan Tomasz Kwiatkowski.

*'

*'

*'
Mamy przed sobą hit kolejki! Jagiellonia na własnym obiekcie zagra z Lechią Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online