Korona Kielce - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Gostomski - Gabovs, Dejmek, Diaw, Kallaste - Kiełb, Grzelak, Możdżeń, Cebula (57' Fernandez), Pylypchuk (73' Marković) - Sekulski (79' Zając)
Miśkiewicz - Sadlok, Guzmics, Głowacki, Bartosz (38' Jović) - Uryga, Mączyński, Małecki, Boguski, Zachara - Ondrasek (87' Brlek)

Mecze na żywo: Korona Kielce - Wisła Kraków

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę podczas 6.kolejki LOTTO Ekstraklasy!

90+5'
Cierpliwość zaprocentowała w dzisiejszym meczu! Wisła Kraków z piątą porażką ligową z rzędu.

90+4'
1:0! Gol na wagę trzech oczek!
Genialnie wyprowadzona kontra dała wygraną! Jacek Kiełb idealnie obsłużony prostopadłym podaniem na wolne pole. Pomocnik w starciu z bramkarzem, posłał piłkę w bliższy róg bramki.

90+2'
Walka o komplet puntów nadal trwa. Wisła Kraków jakby troszeczkę bardziej zaangażowana.

90'
Bonus od sędziego - 3 minuty.

89'
Jović mocno niecelnie finalizował składną akcję swojego zespołu. Efektowny wolej z okolic pola karnego powędrował wysoko nad bramką.

88'
Miśkiewicz z pełnym spokojem wychwycił silny strzał Markovicia z kilkudziesięciu metrów.

87'
Ondrasek zastąpiony przez Brleka. Kolejną wymuszoną zmianę musiał dokonać Dariusz Wdowczyk.

86'
Szybką pomoc zaoferował blok medyczny Wisły Kraków.

85'
Ekipa z Krakowa szuka gola. Ale brakuje dokładności. Odrasek z jakimś urazem leży na murawie.

83'
Bardzo groźnie się zrobiło pod bramką Wisły Kraków. Silnie kropnął z dystansu Jacek Kiełb. Futbolówka poleciała minimalnie obok światła bramki.

82'
Sygnalizowany strzał pokazał Mateusz Zachara. Uderzenie ładnie i techniczne, ale w pełni do przewidzenia dla Gostomskiego. Duży swobody na dwudziestym piątym meczu.

81'
żółta kartka Kolejna kartka w tym spotkaniu. Obdarowany nią przed momentem został Gabovs.

80'

78'
Niżej wspomniana korekta. Wydelegowany przez trenera Wimana ,Zając zmienił Sekulskiego.

77'
Na boisku w najbliższym czasie pojawić się ma Zając.

75'
6754. widzów zebrało się na stadionie w Kielcach, aby obejrzeć miejscową Koronę z Wisłą Kraków.

74'
Uryga fenomenalnym wślizgiem uprzedził Możdżenia, który miałby czystą szansę na gola. Brawa dla młodego pomocnika!

73'
Vanja Marković zmienił Pylypchuka.

71'
Gabovs bohatersko wyblokował silną próbę Małeckiego z kilkunastu metrów. Wisła przejęła inicjatywę.

70'
Maciek Gostomski miał wiele pracy przy uderzeniu Zachary. Napastnik Wisły w idealnym stylu minął dwóch rywali, a potem spróbował szczęścia z głębi pola karnego.

69'
Małecki po raz kolejny przesadził z mocą. Nieźle wypracował sobie miejsca do strzału, lecz ostateczne kopnięcie powędrowało na trybunach. Popularny "Mały" kropnął z okolic pola karnego Korony Kielce.

67'
Zachara bardzo bliski finalizacji akcji po podaniu Małeckiego z lewego skrzydła. Piękną wizję rozmył interweniujący obrońca, skutecznie wkładając nogę na piłkę.

66'
Zagranie na vivat w realizacji Głowackiego. Piłka poszybowała wielce daleko od światła bramki. Naprawdę nie ma co rozpamiętywać.

65'
Fernandez o krok od asysty. Bliski domknięcia niezłej wrzutki był Diaw. Senegalskiemu obrońcy zabrakło właściwego ustawienia.

64'
Uryga rażąco złamał regulamin. Nieprzemyślany faul na próbującym się przedrzeć Pylypchuku.

62'

60'
Kibice z Kielc cieszą się z gola! Jednak wcześniej gwizdek arbitra. Arkadiusz Głowacki w jego ocenie był nieczysto atakowany.

59'
Sekulski uderzony przypadkowo przez Guzmicsa. Przypadek przypadkiem, ale gra po przewinieniu Węgra musiała zostać dostrzeżona przez sędziego.

58'
Zagrożenie pod bramką Wisły! Sekulski był bliski tego, aby domknąć niezłe zgranie piłki głową przez jednego z kolegów. Akcję umiejętnie przerwał Uryga.

57'
Czas na zmiany w składzie Korony. Fernandez w miejsce Marcina Cebuli.

55'
Ondrasek przed kolejną okazję strzelecką. Ale efektowny wolej odbił się od dobrze ustawionego obrońcę.

53'
Głowacki przesadził w środkowej strefie. Arbiter widząc faul na Pylypchuku, uznał, że należy odgwizdać całe zdarzenie.

52'
Nieudanie wybity rzut rożny przez gospodarzy. Pewnie piłkę z własnej szesnastki przed siebie oddalił Uryga.

51'
Korner dla kielczan. Diaw umiejętnie wywarł presję na obrońcy Wisły.

50'
Rzut wolny dla Korony. Piłkarze chcieli błyskawicznie rozegrać piłkę, jednak arbiter przerwał grę.

49'
Głowacki ponownie postraszył po stałym fragmencie gry! Stoper znakomicie uderzył głową, ale jego strzał efektownie i efektywnie sparował Gostomski.

48'
Ondrasek zablokowany. Korner dla przyjezdnych.

47'
Dejmek bez większego sensu huknął z ogromnej odległości. Cały blok defensywny Wisły przyglądał się, jak piłka wędrowała nad bramką.

46'
Druga połowa!

45+4'
Bartosz Frankowski zakończył I część meczu!
Korona Kielce w moim odczuciu dużo lepsza po pierwszej połowie. Widać było większą aktywność w akcjach ofensywnych. Koneserzy walki na boisku mogą być w pełni usatysfakcjonowani.

45+4'
Korona w osłabieniu skończy pierwszą odsłonę.

45+3'
Pylypchuk tym razem ofiarą. Jović trafił łokciem w głowę Ukraińca. Pomocnikowi będzie udzielana interwencja medyczna.

45+2'
Ondrasek na minimalnym spalonym. Sędzia liniowy w trudnej sytuacji dobrze sobie poradził.

45'
Arkadiusz Głowacki gra z rozciętą koszulką.

45'
Trzy minuty doliczone.

43'
Pylypchuk ponownie z nieudanym odbiorem. Pomocnik ma problemy z umiejętnym wejściem na piłkę. Nadepnięcie na stopę rywala zasłużyło na przerwanie gry.

42'
Diaw dobrze główkował we własnym polu karnym. Interwencja raczej niepotrzebna, ponieważ chwilę wcześniej skrzydłowy Wisły został schwytany na ofsajdzie.

41'
Alan Uryga poszkodowany w rywalizacji powietrznej z Pylypchukiem. Sędzia główny zadecydował się na przyznanie krakowaniom rzutu wolnego.

40'
Na siłę postawił Małecki! Bez przygotowania huknął z głębi pola karnego. Strzał wylądował prawdopodobniej na trybunie stadionu Korony.

39'
Głowacki nieźle wyskoczył do wrzutki z kornera. Uderzenie piłki głową efektownie na kolejny rożny sparował Maciej Gostomski.

38'
Jović za kontuzjowanego Bartosza.

37'
Jović za parę chwil pojawi się na placu gry.

35'
Bartosz nie będzie zdolny do kontynuowania gry. Jeden z rezerwowych dostaje wskazówki od kierownika drużyny.

34'
Uryga wzorowo zainterweniował na lewej flance. Obrońca w punkt zatrzymał szarżującego na tym skrzydle Kiełba.

32'
Bartosz padł na murawę. Boczny defensor odczuł ból po starciu powietrznym z Kallaste.

30'
Niecelne kropnięcie z ponad dwudziestu metrów zaprezentował Małecki. Piłka poleciała daleko od lewego słupka bramki.

29'
Kiełb taktycznie powstrzymał Boguskiego na jego połowie. Zespół Dariusza Wdowczyka od rzutu wolnego.

28'
Jest walka na kieleckim stadionie! Arbiter główny często zmuszany do przerywania spotkania z tytułu przewinień.

26'
Miśkiewicz zmuszony do interwencji. Niezłe przedłużenie piłki głową zaprezentował Dejmek. Futbolówka niepokojąco zmierzała pod poprzeczkę bramki.
Obrońca zagrał głową po wrzutce Pylypchuka z rzutu wolnego.

25'
żółta kartka Arkadiusz Głowacki z żółtą kartką. Stoper bez pardonu walczył w powietrzu z Sekulskim.

24'
Wysoko nad bramką powędrowała futbolówka po bezpośrednie próbie Jacka Kiełba. Silne uderzenie pokonało mur, jednak w żaden sposób nie mogło zaskoczyć Miśkiewicza.

23'
Patryk Małecki z kompletnie spóźnionym wślizgiem chciał zabrać przeciwnikowi piłkę. Zamiast tego będzie rzut wolny dla Korony.

22'
Wisła Kraków przez chwilę walczy w 10-kę. Jeden z piłkarzy musiał na krótki czas opuścić plac gry.

21'
żółta kartka Cebula z kartką! Zamieszanie w środku pola.

20'
Grzelak z pretensjami do arbitra. Będzie rzut wolny dla Wisły po spóźnionym bloku wyżej w realizacji wyżej wymienionego.

19'
Michał Miśkiewicz spisał się na medal! Goalkeeper wzorowo wyłapał silny strzał z dystansu w wykonaniu Pylypchuka.

18'
Spalony Kiełba! Ale akcja wyśmienita! Znakomite, prostopadłe do Kiełba wykonał Cebula. Zabrakło jednak właściwego wejścia w sytuację.

17'
Stały fragment gry dla podopiecznych Tomasza Wilmana.

16'
Gorąco pod bramką Miśkiewicza. Gospodarze pokazali festiwal wrzutek na jego pole karne.

15'
Gabovs straszy "Białą Gwiazdę" na prawym skrzydle boiska. Korona Kielce w natarciu!

13'
Michał Miśkiewicz pewnie zatrzymał próbę z dystansu. Trud zza pola karnego podjął Jacek Kiełb.

12'
Zachara złamał przepisy w strefie Gostomskiego. Snajper nieprawidłowo blokował Gostomskiemu dostęp do dośrodkowania.

11'
żółta kartka Żółta kartka dla Dejmka. Defensywny pomocnik Korony Kielce sprowadził Zacharę do parteru. Zasłużona kara.

10'
Korner dla Korony. Patryk Małecki odpowiednio zablokował piłkę, którą z prawego sektora wstrzelał Gabovs.

8'
Rafał Boguski wraz z Ondraskiem spalili akcję ofensywną. Dobrze zareagował blok defensywny kieleckiej ekipy.

6'
Ondrasek w porę powstrzymany. Napastnik Wisły Kraków przymierzał się do silnego uderzenia, ale w odpowiednim momencie zapracował blisko ustawiony rywal.

5'
Mizernie z prawego skrzydła wrzucał Gabovs. Jego zagranie przypominało zagranie z rugby. Piłka pofrunęła na trybuny stadionu.

4'
Zablokowana centra Bartosza z prawej flanki. Piłka odbiła się od obrońcy i ostatecznie wylądowała w rękawicach Gostomskiego.

3'
Szybko atakują obie ekipy. Szykuje się nam dynamiczne widowisko.

1'
Pylypchuk został ofiarą wysokiego pressingu ze strony rywala. Rzut wolny dla Korony.

*'
Mecz w Kielcach rozpoczęty!

*'

*'
Dla Dariusza Wdowczyka będzie to niejako podróż sentymentalna. Doświadczony trener pracował w Kielcach w latach 2002-04. Jego praca została negatywnie odebrana z tytułu korupcji, jakiej dopuścił się wyżej wymieniony.

*'
Tak z kolei kształtuje się pierwsza jedenastka i skład rezerwowych gospodarzy.

*'
Presja związana z nadchodzącymi zawodami jest naprawdę duża!

*'
Dariusz Wdowczyk, szkoleniowiec Wisły Kraków, liczy na przerwanie niekorzystnej passy (cztery porażki z rzędu). Cel ma zrealizować taki zestaw graczy.

*'
6.kolejka LOTTO Ekstraklasy przeszła już niemal do historii. Ale zanim to się stanie, to przygotujemy dla Państwa sprawozdanie z ostatniego pojedynku tej serii gier: Korona Kielce - Wisła Kraków

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online