Legia Warszawa - Dundalk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Dundalk
1 : 1

Malarz – Broź, Lewczuk, Pazdan, Hlousek – Odjidja-Ofoe, Jodłowiec, Moulin (90+3' Prijović) – Kucharczyk, Langil (65' Guilherme) – Nikolić (71' Bereszyński).
Rogers – Gannon, Barrett, Boyle, Massey – Shields (83' Meenan), Finn, Benson – McEleney (88' O'Connor), Horgan – McMillan.

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze na żywo. Liga Mistrzów online na AllMecz.pl

90+4'
Koniec meczu! Legia po fatalnym meczu zremisowała z Dundalk 1:1 i awansowała do fazy grupowej Ligi Mistrzów!

90+3'
Prijović zastąpił Moulina.

90+3'
żółta kartka Kucharczyk ukarany żółtą kartkę za zdjęcie koszulki.

90+2'
Goool! Dundalk rzucił wszystko na jedną kartę, wybicie piłki na połowę rywala pozwoliło Kucharczykowi znaleźć się w doskonałej sytuacji i mocnym strzałem z szesnastu metrów pokonał bramkarza i zapewnił Legii Ligę Mistrzów.

90+1'
Legia zepchnięta do defensywy.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
Mógł być remis. Kucharczyk zagrał do Guilherme, ten potężnie uderzył z szesnastu metrów, ale bardzo dobrze interweniował Rogers.

88'
O'Connor zastąpił McEleney'a

86'
Legia gra bardzo słabo.

83'
Meenan zastąpił Shieldsa.

82'
Mocny strzał Kucharczyka sprzed pola karnego, ale piłka odbiła się od obrońcy.

81'
Dwa dośrodkowania w pole karne Legii, ale bez zagrożenia.

79'
Groźnie zapowiadającą się akcję lekkim strzałem prosto w Malarza zakończył McEleney.

75'
Bereszyński ładnie wszedł w pole karne, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

73'
żółta kartka Benson ukarany żółtą kartką.

71'
Bereszyński zastąpił Nikolicia.

69'
Jodłowiec przedarł się w pole karne, nie miał jednak jak oddać strzału, a jego zagranie piętą było niecelne.

67'
żółta kartkaczerwona kartka Coraz gorsza sytuacja Legii. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Hlousek!

65'
Guilherme zastąpił Langila.

64'
Niepewnie interweniował teraz Pazdan, ale obyło się bez zagrożenia.

63'
Mogło być 2:0! Bardzo podobna akcja jak przy pierwszym golu. Dośrodkowanie z prawej strony boiska, McMillan zgrał piłkę głową, a Shields przewrotką z sześciu metrów uderzył nad bramką.

62'
Po dośrodkowaniu z lewej strony dobrze zachował się Pazdan, który uprzedził McMillana i wybił piłkę na rzut rożny.

60'
Hlousek dośrodkował w pole karne, ale prosto w ręce bramkarza.

57'
żółta kartka Hlousek ukarany żółtą kartką.

56'
Okres gry w środku pola.

52'
Kolejny raz legioniści groźnie wpadli w pole karne, ale znów obrońcy zdołali przeciąć ostatnie podanie.

49'
Moulin za mocno zagrywał do Langila i od bramki grę wznowi Rogers.

47'
Dundalk przedostał się w pole karne Legii, ale jeden z zawodników źle przyjął piłkę i ta opuściła boisko.

46'

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Zawodników żegnają groźne gwizdy.

44'

41'
Moulin uderzył z dystansu, ale pewnie broni Rogers.

38'
Jodłowiec uderzał z woleja z pola karnego. Bardzo, bardzo, bardzo wysoko nad bramką.

38'
Znów Legia w polu karnym rywala, ale ostatnie podania po raz kolejny dobrze wybili obrońcy.

37'

35'
Langil znów zaimponował szybkością, wpadł w pole karne, ale dośrodkowanie było katastrofalne i piłka opuściła boiska.

35'
Strzał Kucharczyka z dystansu był za lekki, aby mógł zaskoczyć bramkarza.

33'
Legia potwierdza, że jej forma pozostawia wiele do życzenia.

30'
Dundalk przetrwał napór Legii i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

26'
Potężna bomba Kucharczyka z dystansu trafiła w obrońcę.

26'
Prostopadłe zagranie na skrzydle do Langila, ten zagrywał wzdłuż bramki do Kucharczyka, ale obrońca zachował się dobrze i wybił piłkę.

23'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Dundalk, piłka trafiła jednak do Hlouska, a ten sprzed pola karne zewnętrzną częścią stopy oddał bardzo groźny strzał, który znakomicie na rzut rożny wybił Rogers. Mógł być remis!

22'
Zagranie w pole karne do Kucharczyka, ale za mocne.

19'
Gool! Dundalk na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, jeden z zawodników Dundalk zgrał piłkę głową, a nadbiegający Benson potężnym strzałem z powietrza z 13 metrów nie dał szans Malarzowi. Mamy niespodziankę!

18'
Długi wyrzut z autu w kierunku Nikolicia, ale szybszy był bramkarz.

17'
Zablokowany strzał Brozia z dystansu.

15'

12'
Groźna kontra Legii, ale Kucharczyk źle zagrywał do Nikolicia i ten został powstrzymany przez obrońców.

12'
Teraz mogło być groźnie pod bramką Legii, ale jeden z zawodników źle przyjął piłkę i Lewczuk zdołał zablokować jego zagranie.

10'
Legioniści przedostali się w pole karne Dundalk, ale zabrakło ostatniego podania.

8'
Jeden z zawodników Dundalk uderzył z rzutu wolnego, ale bez problemu piłkę złapał Malarz.

7'
żółta kartka Odjidja-Ofoe przerwał groźną akcję gości i otrzymał żółtą kartkę.

6'
Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola.

4'
Oprawa kibiców Legii sprzed rozpoczęcia meczu.

3'
McEleney dośrodkował z rzutu wolnego, ale za mocno i piłka opuściła boisko.

2'
Legia wysokim pressingiem stara zaatakować się rywala.

1'

'
Piłkarze są już na murawie, hymn Legii odśpiewany. Trybuny wypełnione po brzegi, gorąca atmosfera, można zaczynać.

'
Rezerwowi Dundalk: Sava, Gartland, Mountney, Grimes, Poynton, Meenan, O'Connor.

'
Rezerwowi Legii: Cierzniak, Bereszyński, Guilherme, Kopczyński, Hamalainen, Aleksandrow, Prijović.

'
Ustawienie Legii.

'
Piłkarze Legii Warszawa nie imponują ostatnio formą, ale jedną nogą są już w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu wygrali 2:0 i praktycznie nic nie jest wstanie im odebrać awansu.

'

Liga Mistrzów online: Legia Warszawa - Dundalk na żywo

Zapraszamy do śledzenia rewanżowego meczu Legia - Dundalk na żywo. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Dundalk, to zapraszamy do śledzenia meczu online