Wisła Płock - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 2

Kiełpin - Stępiński, Bozić, Szymiński, Stefańczyk - Krivets (70' Wlazło), Furman, Reca (59' Merebashvili), Iliev, Kun - Kante
Gostomski - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste - Kiełb, Grzelak, Możdżeń, Cebula (76' Gabovs), Pylypchuk - Sekulski (64' Palanca)

Mecze na żywo: Wisła Płock - Korona Kielce

Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Korona Kielce zwycięska!
Z przebiegu gry, uważam, że Wisła Płock była trochę lepsza w tym meczu. Przyjezdni dzisiaj wykazali się ogromnym piłkarskim wyrachowaniem.
Ekipa Marcina Kaczmarka po raz kolejny pokonana na własnym obiekcie na swoje życzenie.

90+4'
Palanca zagrał piłkę ręką.

90+3'
Palanca z uderzeniem na bramkę. Hiszpan starania podjął z dystansu. Kiełpin odprowadził piłkę wzrokiem.

90+1'
Rafał Grzelak nadział się na nakładkę ze strony przeciwnika. Medycy pracują.

90'
Furman z narożnika boiska kopnął wprost na głowę Możdżenia.

89'
Goście przetrzymują piłkę, jak tylko mogą. Każda sekunda pracuje na ich finalny sukces.

88'
Jarosław Przybył dorzuci trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

87'
Palanca znalazł się na ofsajdzie. Dzisiaj naprawdę bardzo mało pozycji spalonych.

86'
Bardzo silnie z rzutu wolnego kopnął Furman. Ładne, techniczne uderzenie, ale w pełni sygnalizowane dla bramkarza.

84'
Wszystko na jedną kartę postawił Marcin Kaczmarek. Hemeha w miejsce Kuna.

83'
Zmiana. Marković zastąpił Pylypchuka.

82'
1:2! Korona znów na prowadzeniu!
Radek Dejmek najlepiej odnalazł się w chaosie w polu karnym Płocka. Stoper dostał piłkę pod nogą, a następnie silnie ulokował ją do bramki zaskoczonego Kiełpina.

81'
żółta kartka Kolejna żółta kartka w tym meczu. Dominik Kun otrzymał ją za przewinienie taktyczne w środku pola. Podręcznikowa sytuacja.

80'
Furman zupełnie niecelnie dogrywał z lewego skrzydła. Piłkarz posłał piłkę tam, gdzie nikogo z jego drużyny... nie było.

79'
żółta kartka Wlazło ukarany przez sędziego za czysty wślizg. Sędzia pokazując kartkę, chyba popełnił błąd.

78'
Gracze trenera Kaczmarka chcą z własnego obiektu sięgnąć po komplet punktów.

77'
9:4 - statystyka dot. ilości kornerów.

76'
Zmiana. Gabovs za Cebulę.

75'
1:1 Jest i wyrównanie!
Wlazło z kapitalną asystą z prawego skrzydła. Do piłki dopadł Iliev i potężnym huknięciem z kilkunastu metrów pokonał Gostomskiego. Bramkową akcję świetnie rozkręcił Stefańczyk.

73'
Wlazło z niepotrzebnym faulem. Na całej sytuacji skorzystał Jacek Kiełb.

72'
Merebashvili bardzo ambitnie na lewej flance. Udało się minąć rywala w niezłym stylu, lecz już nie udało się dograć do Kante.

70'
Zmiana. Wlazło wszedł w miejsce Krivtsa.

69'
Gostomski dzisiaj na medal! Kante ogromnie bliski wyrównania! Jego strzał głową efektownie wybił Gostomski. Groźne jest po stałych fragmentach

68'
Obrona gospodarzy bez większego problemów poradziła sobie z zagrożeniem z tytułu rzutu wolnego.

67'
Stępiński przewrócił przeciwnika w niebezpiecznej strefie dla swojego zespołu.

66'
"Nafciarze" bardzo źli na aktualną sytuację. Widać wielką zawziętość pod polem karnym oponentów.

64'

61'
0:1!
Sekulski z zimną krwią wykorzystał potężny błąd Stefańczyka w defensywie. Napastnik najpierw minął bramkarza, a potem umieścił w bramce.

59'
Arkadiusz Reca zdjęty z boisku. Pół godziny dostał Merebashvili.

57'
Sekulski bardzo bliski zakończenia genialnego, prostopadłego podania. Napastnik usiłował nakryć piłkę głową, ale ta sztuka się tak wybitnie nie udała.
Futbolówka w rękach Kiełpina.

56'
Słaby strzał pokazał Mateusz Możdżeń. Można nawet zaryzykować, że jego uderzenie wyglądało na podanie do Kiełpina.

54'
Arkadiusz Reca z uderzeniem na bramkę. Kibice gości odetchnęli z ulgą, bo piłka po jego zagraniu wylądowała obok światła bramki.

52'
Rozległ się dźwięk gwizdka arbitra. Któryś z graczy Korony faulował w trakcie wyskoku do piłki.
Korona Kielce przed chwilą miała rzut wolny.

50'
Długi wyrzut piłki z autu w realizacji piłkarza Kielc. Skutecznym zagraniem głową sytuację we własnej strefie boiska wyjaśnił Bozić.

49'
Rozkręciła się nam Korona! Kolejna próba w ich wykonaniu. Z daleka uderzał Grzelak. Futbolówka po jego dotknięciu pofrunęła wysoko nad bramką.

47'
Bardzo dobrze rozegrany korner przez gości. Niekryty Możdżeń oddał soczysty strzał z powietrza! Ogromny błąd swoich obrońców naprawił parowaniem Kiełpin.
Futbolówka już zmierzała w prawy, dolny róg.

46'
Wisła Płock zainaugurowała drugą połowę!

Minimalnie lepsze wrażenie na mnie zrobiła Wisła Płock. Gospodarze podejmowali dużo więcej prób konstrukcji groźnego ataku.
Możemy się przyczepić trochę do bierności Korony w działaniach defensywnych, bo zbyt łatwo płocczanie dochodzili do sytuacji.

45+2'
Koniec I części gry!

45+1'
Celny strzał Jacka Kiełba z rzutu wolnego. Była naprawdę duża odległość od bramki. Piłkę pewnie wychwycił bramkarz Wisły Płock.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej odsłony spotkania.

44'
Kante groźnie głową. Fartownie dla gości, piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką. Znów sytuacja z rzutu rożnego.

44'
Kante próbował finalizować doskonałe podanie Stefańczyka z prawego sektora. Hiszpański napastnik ładnie się obrócił z futbolówką, ale już nie zdołał jej skutecznie ulokować w siatce Gostomskiego.

42'
Stępiński zablokowany. Boczny obrońca przymierzał z głębi pola karnego kielczan.

40'
Sekulski nieźle nabiegał do piłki zagranej z prawego skrzydła. Napastnika Korony Kielce wzorowo uprzedził Kiełpin. Goalkeeper błysnął fachową interwencją.

39'
Troszeczkę lepiej wygląda dyspozycja w ofensywie podopiecznych Tomasza Wilmana.

37'
W tej klasyfikacji mają chyba lidera?

35'
żółta kartka Kartka dla Grzelaka. Jest to jego czwarta żółta kartka w tym sezonie. Co to oznacza? Oznacza to pauzę w następnym meczu ligowym.

34'
Kiełpin zmuszony do wyjścia z bramki. Możdżeń próbował minąć przeciwnika i wpakować piłkę do bramki. Zabrakło szczęścia.

32'
Tylko boczna siatka! Szymiński efektowną główką mógł zmienić rezultat na tablicy. Dośrodkowanie z lewego narożnika zaliczył Dominik Furman.

31'
Korona Kielce ma ogromne problemy z wyprowadzeniem ataku. Podopieczni Marcina Kaczmarka bliscy prowadzenia w tym spotkaniu.

29'
Soczyście zza pola karnego próbował Krivets. Tym razem piłka powędrowała blisko prawego słupka. Błyskotliwą asystę mógł zaliczyć Jose Kante.

28'
Gostomski pewnie wyszedł z bramki. Bramkarz przejął groźny cross w kierunku Kante.

26'
Ten sztab pomaga Rymaniakowi, który również doznał jakiegoś urazu.

26'
Kante ucierpiał w polu karnym Korony Kielce. Ale sędzia uznał, że Hiszpan zbyt zawzięcie walczył o piłkę. Na murawę wkroczył sztab medyczny.

25'
Kiełb znów nieudanie wgrywał na szesnastkę beniaminka Ekstraklasy. Pylypchuk wdał się w rozmowę z zagrywającym.

24'
Inicjatywę wyraźnie przejęła Wisła. Goście muszą jakoś odpierać ich co raz ambitniejsze ataki.

23'

21'
Krivets znów z sytuacją strzelecką. Obrona Korony kompletnie zaspała podczas rzutu rożnego. Pomocnik na ich szczęście kopnął wysoko nad poprzeczką. A próbował z kilkunastu metrów.

20'
Kallaste asekuracyjnym zagraniem głową oddalił zagrożenie. Na piłkę zagraną z lewego skrzydła czekał wbiegający Dominik Kun.

19'
Faul po stronie przyjezdnych z Kielc. Pylypchuk po raz który w roli winowajcy upadku przeciwnika.

18'
Ponownie z dystansu starali się gospodarze. Krivets swoim płaskim huknięciem był naprawdę bliski celu. Piłka ostatecznie powędrowała tuż obok prawego słupka bramki.

17'
Kiełb mocno na pola karne Płocka. Dobrze lot piłki ocenił Stępiński i pozwolił jej opuścić plac gry. Niedokładna próba.

15'
Kante nieźle się przedarł na prawej flance, a potem nieźle dograł w kierunku kolegów. Szybciej do piłki dopadli jego rywale z defensywy.

15'
Pierwszy kwadrans bardzo spokojny.

13'
Nie za bardzo do wgrania futbolówki z prawego sektora się przyłożył Rymaniak. Piłka poleciała poza plac gry. Żaden z jego kolegów z klubu nie mało szans, aby dotrzeć do zagrania.

12'
Z dalszej odległości kropnął Dominik Furman. Mocne uderzenie powędrowało wysoko nad poprzeczką. Wcześniej z prawego skrzydła kąśliwie zacentrował Stefańczyk.

10'
żółta kartka Pierwsza kartka w rękach arbitra. Pylypchuk nią upomniany za wściekły wślizg na nogi przeciwnika. Nie mogło być litości.

9'
Furman ponownie ze stałego fragmentu gry. Przed chwilą pomocnik posłał piłkę w boczną siatkę. Rzut rożny mógł sprawić wiele problemów obronie z Kielc.

7'
Pylypchuk zdecydował się z dystansu. Piłkę spokojnie przyblokował Stępiński.

6'
Kante uderzony łokciem przez skaczącego Diawa. Sędzia puścił grę. Ciężko trudno sądzić stopera Korony o jakąkolwiek premedytację.

5'
Niedokładność na początku meczu. Szymiński nieudanie próbował rozegrać nową akcję swojego zespołu.

4'
Niezła wrzutka piłki przez Furmana. Kąśliwe dośrodkowanie skutecznie sparował Maciej Gostomski. W jego polu karnym panowało wielkie zamieszanie.

3'
Kolejny stały fragment gry dla Wisły. Przewinienie blisko linii bocznej.

2'
Faul w środku pola popełnił gracz Korony. Rzut wolny dla gospodarzy.

*'
Gramy! Spotkanie rozpoczęli przyjezdni!

*'
Przywitanie zawodników ze sędziami.

*'

*'
Centrala wydelegowała Jarosława Przybyła do prowadzenia nadchodzących zawodów.

*'
W poprzedniej kolejce goście sprawili niemałą sensację, wygrywając z Wisłą Kraków. Gola na wagę zwycięstwa w ostatnich sekundach pojedynku zdobył Jacek Kiełb.

*'
Marcin Kaczmarek, szkoleniowiec "Nafciarzy", postawił na taki skład personalny

*'
Cała obsada gości na jednej grafice

*'

*'
7.kolejka LOTTO Ekstraklasy przed nami! Serię gier zainaugurujemy w Płocku, gdzie interesująco pokazująca się Wisła, zmierzy się z Koroną Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online