Pogoń Szczecin - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kudła - Nunes, Czerwiński, Fojut, Rudol (46' Zwoliński) - Matras, Murawski, Gyurcso, Drygas (21' Frączczak), Delev (64' Kort) - Kitano
Sandomierski - Wójcicki, Wołąkiewicz, Polczak, Deleu - Wdowiak (65' Vestenicky), Dimun (46' Steblecki), Covilo, Budziński, Jendrišek - Szczepaniak

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Cracovia

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Ostatni gwizdek!
Klub z Krakowa dał sobie zabrać zwycięstwo. Ich pasywność została ukarana. Piękny gol Korta okrasą tego meczu.

90+2'
Kitano nie miał szczęścia. Zabrakło bardzo mało, by napastnik przechwycić kapitalne podanie w polu karnym Cracovii.

90+2'
Kibice gospodarzy głośno dopingują. Bliżsi wygranej są zawodnicy ze Szczecina.

90'
Trzy minuty szans, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę.

89'
Geniusz Korta!
Pogoń wyrównała! Przepiękny wolej w realizacji wyżej wspomnianego. Futbolówka została ulokowana w prawym sektorze bramki. Piłkę nieopatrznie wybił Polczak.

87'
Marcin Budziński popisał się soczystym strzałem z rzutu wolnego. Futbolówka poleciała w boczną siatkę. Zaskakująca bezpośrednia próba.

86'
Cud wyratował gospodarzy! Piłka po huknięciu Vestenicky'ego odbiła się od lewego słupka, a potem od nóg bramkarza. Fartownie dla niego, piłka nie wpadła do siatki.

85'
Steblecki nieźle zablokował silne kropnięcie Murawskiego zza pola karnego.
Mecz wszedł w decydującą fazę.

84'
Poza boiskiem opatrywany jest Jakub Wójcicki.

83'
żółta kartka Mateusz Matras otrzymał kartonik. Nieprawidłowy blok był pretekstem do pokazania żółtej kartki.

82'
Adam Frączczak błysnął niezdecydowaniem w polu karnym. Kort doskonale prostopadle podał do wyżej wymienionego. Ten zamiast od raz strzelać, to wdał się w nieudany drybling.

80'
Vestenicky bliski kończenia niezłego dośrodkowania. Do spełnienia misji zabrakło trochę precyzji przy podaniu. Piłka już poza murawą.

79'
Zwoliński zaskoczony. Sędzia zasygnalizował, że napastnik faulował.

77'
Mogło być już 0:2! Słupek uratował Pogoń! Skuteczna interwencja Kudły, który umiejętnie zbił piłkę na słupek. Futbolówka po drodze dostała rykoszetu.

76'

73'
Kolejna przerwa dla graczy. Jacek Zieliński ma jeszcze jedną zmianę do dyspozycji.

71'
żółta kartka Kitano ukarany kartką. Japoński snajper zaprezentował wejście z wielką agresją. Niepotrzebny wślizg.

70'
Goście osłabli w działaniach ofensywnych. Dosyć rzadko widzimy zawodników przedniej formacji na terytorium Kudły.

68'
Czerwiński ambitnie walczył o piłkę z Covilo. Ale jak wiadomo, pomocnik Cracovii jest nie do pokonania w powietrzu.

67'
Kitano próbował wrzucić z niemal linii końcowej. Dobrze Japończyka zatrzymała para obrońców przyjezdnych.

65'
Jest i reakcja Jacka Zielińskiego. Wdowiak już na ławce, a swoją szansę otrzymał Vestenicky.

64'
Zmiana w składzie Pogoni. Dawid Kort za Spasa Delewa. To już ostatnia korekta w składzie.

62'
Kibice ze Szczecina domagali się rzutu karnego. W ich ocenie, któryś zawodnik Cracovii zagrał piłkę ręką we własnej szesnastce.

61'
Kitano na pozycji spalonej. Jednomyślna decyzja zespołu sędziowskiego.

60'
żółta kartka Sędzia ma co robić! Mateusz Szczepaniak po dokonaniu przewinienia taktycznego w środku pola został wpisany do notatnika arbitra.

59'

57'
Narasta przewaga "Portowców" w drugiej odsłonie. Gol na 1:1 wisi w powietrzu.

55'
Sandomierski efektownie wyłapał podanie Deleva. Pogoń Szczecin zbudował bardzo ładną i składną akcję. Zaimponowała mi szczecińska drużyna.

53'
Mocno niedokładnie stały fragment gry wykonał Rafał Murawski. Zdecydowanie przesadził z mocą wrzutki. Sandomierski nawet nie ruszył do lecącej futbolówki.

52'
Klub prowadzony przez Jacka Zielińskiego broni się niemal całą jedenastką na własnej połowie.

51'
Murawski chciał znaleźć Zwolińskiego. Popularnego "Zwolaka" uprzedził nadbiegający obrońca. Kapitalny przerzut piłki wykonał Matras.

49'
Atakiem pozycyjnym operują gospodarze.

47'
Gyurcso zagrał na pole karne z lewej strony. Efektownym szczupakiem z opresji swój klub wybawił Wołąkiewicz.

46'
Dwie zmiany w przerwie. Dimun zastąpiony przez Stebleckiego oraz Zwoliński w miejsce Rudola.

46'
Gramy dalej!

45+2'
Koniec I połowy!
Mecz walki. O tym najlepiej mówi statystyka odnosząca się do żółtych kartek. Jeden błąd spowodował, że Cracovia objęła prowadzenie w tym spotkaniu.

45+1'
Wójcicki płacze niemal z bólu. Rudol nie błysnął mądrością przy próbie odbioru.

45'
Zespół sędziowski przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

44'
Budziński starał się mocno, by wrócić z pozycji spalonej. Jednak nic z tego nie wyszło. Rzut wolny dla podopiecznych Kazimierza Moskala.

43'
żółta kartka Rudol upomniany żółtą kartką. Boczny obrońca uderzył łokciem w twarz Jendriska. Niesportowe zachowanie musiało zostać dostrzeżone.

42'
Słaby strzał Budzińskiego z okolic szesnastki. Płasko lecąca piłka pewnie trafiła w rękawice Kudły.

41'
Czerwiński na medal przeciął wrzutkę z prawego skrzydła. Rzut rożny dla "Pasów".

39'
żółta kartka Cracovia ponownie z żółtą kartkę. Na żółtą kartkę w ocenie arbitra zasłużył Wołąkiewicz.

39'
Łatwo udaremniona centra Budzińskiego.

38'
Fojut ze wślizgiem. Stoperowi zabrakło naprawdę niewiele, by atak okazał się czysty.

37'
Nie wychodzą rzuty wolne podopiecznym Kazimierza Moskala. Ponowna próba została wyjaśniona przez obronę Cracovii.

36'
Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Nunes za chwilę dośrodkuje.

34'
To powinna być druga żółta kartka dla Dimuna. Pomocnik z czystą premedytacją przerwał groźny atak Pogoni Szczecin.
Sędzia Jakubik wykazał się wielką wspaniałomyślnością.

33'
Szczepaniak złamał reguły. Jarosław Fojut ostro walczył z byłym snajperem Podbeskidzia.

32'
Soczyście z pół obrotu huknął Murawski. Defensywny pomocnik kończył akcję ze stałego fragmentu gry. Piłka powędrowała wysoko nad bramką.

31'
Gra wznowiona. Przed momentem trwała przerwa na uzupełnienie płynów.

29'
żółta kartka Deleu z żółtym kartonikiem. Groźny wślizg na stopę Deleva.

29'
Gra się zaostrzyła.

27'
żółta kartka Dimun otrzymał żółtą kartkę. Młody piłkarz bez pardonu odepchnął swojego rywala. Klasyczny faul taktyczny.

26'
Kitano z przewinieniem w ofensywie. Japończyk odepchnął przeciwnika.

24'
Deleu bardzo mocno centrował z prawego sektora boiska. Niewygodne dośrodkowanie jednak przeleciało przez plac gry i ostatecznie go opuściła. Z bramki nawet wyszedł Dawid Kudła.

22'
"Człowiek z maską" - Adam Frączczak.

21'
Człowiek z maską na placu gry. Zdjęty został kontuzjowany Drygas.

20'
Chyba będzie zmiana w składzie "Portowców". Być może Dawid Kort okaże się zmienikiem.

19'
Piłkarze dostali czas na uzupełnienie płynów.

18'
Kamil Drygas niefortunnie stanął na boisku. W tej chwili korzysta z opieki medycznej.

18'
Próba prostopadłego podania w wykonaniu Murawskiego. Kapitan Pogoni starał się dograć do Drygasa.

17'
Kolejny pojedynek Deleva z Deleu. I po raz kolejny lepszy okazał się obrońca krakowskiego klubu.
Sandomierski zacznie od własnej bramki.

16'
Delev został uprzedzony przez Deleu. Brazylijczyk jako pierwszy przejął wrzutkę z prawej flanki.

14'
Świetna szarża Deleva na lewym skrzydle. Niezłe zejście do środka i próba strzału. Uderzenie poleciało obok światła bramki. Trzeba zganić defensorów "Pasów".

13'
Nunes groźnie zagrał na pole karne. Całą sytuację w porę wyjaśnił jeden z obrońców. Ale i tak był spalony.

12'

10'
Kontuzja Polczaka. Stoper nadział się na niespecjalny atak Fojuta.

8'
0:1! Cracovia objęła prowadzenie!
Mateusz Szczepaniak opanował bezpańską piłkę od Fojuta, a potem silnym uderzeniem z głębi pola karnego zaskoczył Kudłę. Piłka powędrowała w lewy, dolny róg.

6'
Niecelna centra z lewego skrzydła boiska. Zagrywał Marcin Budziński z tamtego rejonu. Futbolówka minęła bramkę gospodarzy.

5'
Zablokowany silny wolej Murawskiego. Urazu w trakcie interwencji doznał Hubert Wołąkiewicz.

4'
Delev zaliczył szaleńczy bieg. Pomocnik próbował opanować bardzo mocne podanie w jego kierunku. Finalnie piła wylądowała poza placem gry.

2'
Długi przerzut piłki w wykonaniu Polczaka. Jakub Wójcicki nie miał szans na dotarcie do zagrania.

1'
Kamil Drygas został wytrącony z biegu przez Dimuna.

*'
Zaczynamy!

*'
Przed momentem został odśpiewany hymn Pogoni Szczecin.

*'

*'
Starcie w Szczecinie poprowadzi Krzysztof Jakubik.

*'

*'

*'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online