Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
0 : 2

Prusak - Sasin, Pruchnik, Szmatiuk, Leandro - Drewniak, Bonin, Piesio, Danielewicz (32' Tymiński), Pitry (65' Śpiączka) - Ubiparip (53' Grzelczak)
Kelemen - Burliga, Runje, Guti, Tomasik - Grzyb, Romanchuk, Vassiljev, Chomczenowski (83' Mackiewicz), Frankowski (90' Wasiluk) - Cernych (83' Świderski)

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok

Przepiękne podziękowania dla Państwa ode mnie za wspólną uwagę.

90+5'
Jagiellonia ma lidera!
Ekipa gości dużo bardziej konkretna w ofensywie. Zadanie swoim kolegom nie ułatwił Tymiński, dwukrotnie atakując na kartkę. Jagiellonia Białystok wróciła chyba na właściwe tory.

90+4'
Znów ofsajd po stronie Łęcznej. Śpiączka był na nim.

90+3'
Marek Wasiluk popełnił przewinienie na Boninie. Jest szansa na złapanie "kontaktu".

90+2'
Według sędziego liniowego, na pozycji spalonej był Leandro.

90'
Ze względu na liczne przerwy, sędzia do końca regulaminowego czasu dorzucił pięć minut.

90'
Marek Wasiluk ma kolejny mecz w Ekstraklasie. Obrońca zmienił Przemysława Frankowskiego.

89'
żółta kartka Taras Romanchuk ciągnął przeciwnika za koszulkę. Takie zachowanie wpasowało się w kanon fauli, na które można nałożyć karę w postaci żółtej kartki.

88'
Kelemen z nielicznym kontaktem z piłką. Doświadczony goalkeeper w koszyczek przejął zbyt głęboką centrę z prawego skrzydła boiska.

86'
Górnik Łęczna już chyba bez większych szans na doprowadzenie do korzystnego wyniku. Widać nerwowość oraz dużą niedokładność.

85'
Słychać gwizdek arbitra, który zasygnalizował przewinienie Piesio. Pomocnik za wszelką cenę próbował przymierzyć się do strzału z kilkunastego metra.

83'
Podwójna zmiana u przyjezdnych. Karol Świderski za Cernycha oraz Karol Mackiewicz w miejsce Chomczenowskiego.

81'
Wciąż atakuje ekipa gości. Cernych popisał się przepiękną szarżą na lewej flance. Napastnik znacznie przybliżył się do bramki, lecz w kulminacyjnym momencie poniósł porażkę z obrońcami.

79'
Cernych miał kapitalną okazję na gola! Chomczenowski powinien, a nawet musiał mieć asystę, ale w wybornej sytuacji pomylił się Cernych, który przegrał indywidualną rywalizację z Prusakiem. Strzał w prawy sektor został nieźle zatrzymany.

78'
Śpiączka bardzo kąśliwie w pobliże bramki Kelemena. Groźne podanie z prawego skrzydła udało się zablokować obrońcom z Jagiellonii.

77'
Gra wznowiona!

75'
Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. Przy okazji trenerzy mają możliwość do przekazania swoich uwag.

73'
Sędzia główny upomniał słownie piłkarza z Białegostoku. Nim był chyba Łukasz Burliga.

72'
Z minuty na minutę zmniejszają się szanse gospodarzy na odmianę niekorzystnego rezultatu.

69'
Niebezpieczne z kilkudziesięciu metrów kropnął Vassiljev. Aby piłka zmieściła się w bramce zabrakło troszeczkę precyzji przy uderzeniu. Futbolówka poleciała blisko lewego słupka.

68'
żółta kartka Kolejna kartka w składzie Łęcznej. Sasin znalazł się w notesie sędziego.

67'
żółta kartka Gospodarze nie skończą meczu w pełnym zestawieniu. Tymiński ukarany drugą żółtą kartką. Niepotrzebnie przetrzymywał szarżującego przeciwnika za koszulkę.

65'
Wszystkie karty wyłożone przez trenera Rybarskiego. Śpiączka za Pitrego.

63'
Nie nie wyszło pozytywnego dla Górnika Łęczna z rzutu wolnego, który wykonał Leandro. Brazylijczyk przesadził z mocą zagrania.

62'

60'
Romanchuk trochę za wysoko podniósł nogę. Sędzia zauważył nakładkę.

59'
Estończyk obsługiwany przez medyków swojego klubu.

58'
żółta kartka Tymiński nie w porę interweniował. Vassiljev bardzo odczuł spóźnione wejście.

56'
Prusak zaliczył ponownie dobrą interwencją. Tym razem goalkeeper skutecznie wyłapał płaski strzał z dystansu w realizacji Romanchuka.

55'
Zbyt głębokie dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego pewnie wyłapał Sergiusz Prusak. Po raz kolejny wrzucał Konstantin Vassiljev.

54'
Chomczenowski przewrócony został przez Pitrego.

53'
Zmiana. Za kontuzjowanego Ubiparipa na boisko wszedł Piotr Grzelczak.

52'
Ubiparip pod opieką sztabu medycznego. Napastnik w dosyć nieszczęśliwy sposób upadł na murawę.

51'
Łukasz Burliga wytrącił Leandro z biegu. Arbiter błyskawicznie przyznał rzut wolny ekipie Andrzeja Rybarskiego.

49'
Zamieszanie po stałym fragmencie gry w polu karnym Jagiellonii. Żaden z zawodników Łęcznej nie zdołał zamknąć wgrania z rzutu wolnego. Do interwencji ruszył nawet Kelemen.

48'
żółta kartka Runje nie miał pomysłu na to, jak odebrać piłkę przeciwnikowi. Koniec końców spowodował jego upadek.

47'
Łukasz Burliga spróbował skończyć dobre dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego. Były piłkarz Wisły Kraków się pomylił. A wrzucał Vassiljev

46'
Ubiparip przetrzymywał rywala za koszulkę. Wszystko miało miejsce tuż przy bramce Kelemena.

46'
Druga odsłona!

Gracze wyszli z tunelu. Zaraz wznowimy zawody.

45+2'
0:2 do przerwy!
Jagiellonia skuteczna aż do bólu. Dwie kontry dały dwa gole. Świetnie zaczął Górnik Łęczna, ale już potem jego potencjał malał.

45+2'
Guti po raz kolejny fenomenalnie się ustawił. Korner dla gospodarzy.

45'
Minimum dwie minuty dłużej pograją zawodnicy w I odsłonie.

43'
Stopniał impet ofensywny u gospodarzy. Przyjezdni myślą o jeszcze podwyższeniu rezultatu.

42'
Chomczenowski bliski zdobycia przepięknej bramki zza pola karnego. Piłka nieznacznie minęła prawy słupek.

40'
Drewniak poszukał szczęścia z dystansu. I go niestety nie znalazł. Jego strzał został łatwo zablokowany przez jednego z defensora w żółto-czerwonej koszulce.

38'
Chomczenowski z uderzeniem z kilkunastego metra. Pomocnik zamiast w światło bramki, to trafił w swojego napastnika, Cernycha.

36'
Zaskakujący strzał Pitrego z daleka. Próba do jak najszybszego zapomnienia. Futbolówka wylądowała na jednej z trybun stadionu.

35'
Niebezpieczne dośrodkowanie Leandro. Świetnie głową zareagował Guti.

34'
Rzut wolny dla Górnika.

32'
Krzysztof Danielewicz zastąpiony przez Łukasza Tymińskiego.

30'
Kilkadziesiąt sekund przerwy.

29'
0:2! Podwyższenie!
Genialne przedłużenie piłki głową przez Tomasika. Zagranie kompletnie zmyliło obronę Łęcznej. Do piłki dopadł Romanchuk i z paru metrów zaskoczył bezradnego Prusaka.

27'
Cernych ma dużą ochotę na drugiego gola! Litwin jednak zza pola karnego mocno przestrzelił. Piłka pofrunęła wysoko nad bramką Prusaka.

26'

24'
0:1! Gol dla "Jagi"!
Świetnie zrealizowany kontratak! Chomczenowski idealnie dograł do Cernycha, a ten efektownym wślizgiem wpakował piłkę do niemal pustej bramki.

22'
Sasin wzorowo zatrzymał dobrą wrzutkę z lewego skrzydła. Jagiellonia co raz groźniejsza.

20'
Przemysław Pitry dokonał przewinienia na Grzybie. Rzut wolny dla piłkarzy Michała Probierza.

19'
Górnik Łęczna bardziej aktywny w kontekście ofensywy.

16'
Jagiellonia zbyt popisowo zachowała się w polu karnym Górnika. Burliga przeszkodził swojemu koledze w oddaniu uderzenia z atrakcyjnej odległości.

15'
Grzegorz Bonin celnie na bramkę. Ale strzał z okolic pola karnego okazał się wielce przewidywalny. Pomocnik finalizował sytuację po rzucie wolnym.

14'
Burliga ponownie słownie upomniany przez sędziego. Gospodarze mają rzut wolny z dobrego miejsca.

13'
Kolejne przewinienie. Łukasz Burliga nieprawidłowo grał w pojedynku powietrznym.

11'
Ładny i techniczny strzał zaprezentował Cernych. Piłkę kopniętą z dalszej odległości wyłapał Sergiusz Prusak.

10'
Vojo Ubiparip przewrócił Runje. Sędzia szybko dostrzegł niewłaściwe zachowanie.

9'
Głęboki pressing w wykonaniu Łęcznej.

7'
Na trybunach słychać okrzyki "Tylko zwycięstwo!".

6'
Groźna wrzutka Tomasika z lewej flanki. Szmatiuk skutecznie głową pokrzyżował plany ofensywne Jagiellonii.

5'
Nieprzepisowo do piłki starał się dojść Frankowski. Leandro został poszkodowany.

3'
Soczyste uderzenie Piesia z głębi pola karnego. Potężne huknięcie odbiło się od prawego słupka bramki. Kelemen ruszył w kierunku piłki.

1'
Ubiparip faulował Grzyba. Napastnik próbował wypracować sobie miejsce do oddania strzału.

*'
Piłka poszła w ruch! Gramy!

*'
W roli rozjemcy wystąpi Bartosz Frankowski.

*'
"Jaga" spróbuje przerwać niekorzystną passę. Podopieczni Michała Probierza przegrali dwa meczu z rzędu.

*'

*'

*'
Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 7.kolejki LOTTO Ekstraklasy. Jeśli dzisiaj wygra Jagiellonia, to wskoczy na fotel lidera w ligowej tabeli.

*'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online