Śląsk Wrocław - Widzew Łódź online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Widzew Łódź
1 : 0

Kelemen - Zieliński, Grodzicki, Pawelec, Hateley - Mila, Stevanović(Droppa), Machaj (Pich), Dudu, Paixao F.(Patejuk) - Paixao M.
Wolański - Leimonas, Nowak, Augustyniak(De Amo Perez), Mroziński - Alex(Visnakovs A), Kasprzak, Okachi, Kaczmarek, Cetnarski - Visnakovs E

M.Paixao (87., karny)

Grodzicki (65.) żółta kartka
Augustyniak (31.) żółta kartka
Okachi (53.) żółta kartka
Visnakovs (58.) żółta kartka

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Widzew Łódź

90'
Koniec meczu. Śląsk wygrywa 1-0 po golu M.Paixao z rzutu karnego.Dziękujemy za śledzenie relacji.

90'
Kolejne próby Widzewa jednak dośrodkowanie kończy w rękach Kellemena.

90'
Visnakovs miał piłkę na remis jednak uderza z kilku metrów ponad bramką.

88 '
Dość pechowa jedenastka. Uderzenie Patejuka zablokował Nowak, jednak piłka po odbiciu od niego wracała do Patejuka i trafiła w rękę podpierającego się Pereza, który nie zdążył jej cofnąć.

87'
Gol! Marco Paixao perfekcyjnie wykonuje rzut karny strzelając w lewy górny róg bramki !

86'
Rzut karny dla Śląska! W polu karnym szalał Patejuk a piłka po jego uderzeniu trafia w rękę Pereza.

85'
Kellemen łapię piłkę po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.

85'
Wolny dla Widzewa, przy piłce Cetnarski.

84'
Groźny rzut rożny w wykonaniu Widzewa, piłka mija jednak wszystkich piłkarzy.

83'
Za Stevanovica wchodzi Droppa.

81'
Pich w niezłej sytuacji przekłada sobie piłkę na prawą nogę i uderza, zablokowany jednak przez Leimonasa i piłka w rękach Wolańskiego.

79'
Mroziński dobrze włącza się do akcji ale fatalnie dośrodkowuje.

78'
M.Paixao próbuje przewrotki po dośrodkowaniu Mili. Zacznie Wolański.

77'
Trener Pawłowski wymienił więc obu skrzydłowych.

77'
Patejuk wchodzi za Flavio Paixao.

76'
Dudu z wolnego za słabo żeby pokonać Wolańskiego.

75'
M.Paixao faulowany przez Pereza. Rzut wolny dla Śląska w okolicach 25 metra.

73'
Próbował po prawej stronie przedostać się Aleksiej Visnakovs, sędzia uznał że faulował Dudu.Piłka dla gospodarzy.

72'
Dośrodkowanie Mili z wolnego,wybija Kaczmarek.

72'
Śląsk cały czas w posiadaniu piłki jednak nie potrafi stworzyć sobie sytuacji.

69'
De Amo Perez wchodzi za Augustyniaka. Zmiana spowodowana urazem defensora.

67'
Flavio Paixao pada w polu karnym jednak arbiter nie ma zamiaru odgwizdywać jedenastki.

66'
Mocne uderzenie Cetnarskiego, wybija na rożny Kellemen.

65'
I zmiana w Widzewie Aleksiej Visnakovs wchodzi za Alexa Bruno.

65'
Żółta kartka dla Grodzickiego za wybicie piłki po gwizdku.

65'
Po dośrodkowaniu Mili uderza Flavio Paixao, prosto w Wolańskiego.

64'
Mila z rożnego jednak Heteley nie trafia w bramkę obijając po drodzę Okachiego. Kolejny korner.

63'
Zmiana w Śląsku. Za Machaja wchodzi Pich.

62'
Rzut rożny dla Śląska jednak Marco Paixao niedokładnie uderza. Od bramki Wolański.

61'
W drugiej połowie na razie tylko 2 strzały, oba celne i wykonane przez piłkarzy Widzewa.

60'
Faul Machaja na Alexie Bruno, rzut wolny dla Widzewa.

58'
Żółta karta na faul na Stevanovicu dla Visnakovsa.

57'
Mroziński za mocno podaje do Alexa Bruno.

54'
Woliński źle obliczył lot piłki przy dośrodkowaniu, szczęśliwie dla niego piłka mija bramkę.

53'
Bardzo ostry faul Okachiego na Stevanovicu. Kolejna żółta kartka dla gracza Widzewa.

52'
Faul na Flavio Paixao, rzut wolny dla Śląska na połowie boiska.

51'
Ładnie uderza Bruno, jednak Kellemen nie daje się zaskoczyć.

50'
Cetnarski zagrał na wybieg do Visnakovsa, Kellemen musiał wyjść poza pole karne aby ubiec napastnika gości.

49'
Paixao zastawił się w polu karnym jednak obrońcy zablokowali jego strzał.

48'
Ładna akcja Visnakovsa z Cetnarskim jednak broni Kellemen.

46'
Rozpoczyna się 2 połowa.

46'
Piłkarze wrócili już na boisko. Gości stara się pobudzić do walki jeden z młodszych piłkarzy na boisku - Patryk Wolański.

45'
Aż 20 strzałów miało miejsce w pierwszej połowie, lecz tylko 4 celne, po 2 po obu stronach.

45'
Arbiter kończy pierwszą połowę.

45'
Dośrodkowanie Mili, znów łapię piłkę bramkarz Widzewa.

45'
Ładna akcja Śląska zakończona strzałem Machaja, piłka znów kończy w rękach Wolańskiego.

45'
Wolny dla Widzewa, dośrodkowanie Kaczmarka wybite przez obrońców.

45'
Dośrodkowanie Mili i łąpie bramkarz Widzewa.

44'
Znów musiał wykazać się Wolański, piłka dokręcana w stronę bramki,kończy się kolejnym kornerem.

44'
Machaj wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

43'
Kaczmarek próbował z prawej strony, jednak jego uderzenie mija bramką Śląska.

42'
Ładne dośrodkowanie Bruno, nie dochodzi jednak do Visniakovsa.

41'
Na razie statystyka fauli 8-5 dla Widzewa.

40'
W polu karnym uderza Augustyniak, ale wysoko ponad bramką.

39'
Rożny dla Widzewa,dośrodkowuje Cetnarski.

38'
Dobre dośrodkowanie Dudu, udana interwencja Wolańskiego, a po chwili niecelne uderzenie Flavio Paixao.

37'
Flavio dobrze dośrodkowuje z lewej strony boiska, Augustyniak wybija niemal z linii bramkowej.

35'
Rzut wolny dla Śląska, niedokładne dośrodkowanie wybijają obrońcy.

34'
Cetnarski próbował uruchomić Bruno ale Kellemen na posterunku.

34'
Ależ akcja Śląska! Znakomite podanie Flavio do Marco,ale napastnik gospodarzy niecelnie uderza z woleja.

32'
Mila z wolnego uderza trochę ponad poprzeczką.

31'
Faul Augustyniaka na M.Paixao i pierwsza żółta kartka dla piłkarza Widzewa.

30'
Strzału z odległości spróbował Visnakovs, piłką daleko obok bramki.

29'
Tym razem Wrocławianie próbują drugą stroną, obrońcy powstrzymują jednak Flavio Paixao.

27'
Akcja Śląska prawą stroną, jednak Augustyniak wybiję piłkę na rożny.

26'
Widzew atakuje, kolejny rzut z autu na wysokości pola karnego Śląska.

24'
Faul Nowaka na Pawelcu pod polem karnym Śląska.

23'
Obrońcy Widzewa znów próbują długiego zagrania do Visnakovsa, Pawelec wybija piłkę. Rzut rożny dla gości.

21'
Spore pudło Visnakovsa. Gracze Śląska stracili piłkę w środku pola, szybkie podanie do napastnika jednak ten fatalnie przestrzela sytuację sam na sam.

20'
Wolny dla Widzewa,akcja kończy się uderzeniem Alexa Bruno i Kellemen musiał się namęczyć by wybić jego strzał.

19'
Hateley próbuje grać długą piłkę do Marco Paixao, piłka kończy w rękach Wolańskiego.

17'
Dośrodkowanie w pole karne Śląska, Visnakovs uderza wysoko ponad bramką.

14'
Wrzut Kaczmarka z autu w pole karne Śląska, akcja kończy sie strzałem Bruno, jednak Kellemen nie ma problemów z jego zatrzymaniem.

13'
F.Paixao złapany na spalonym po podaniu od swego brata.

12'
Po rzucie rożnym znów głową uderza Flavio Paixao, jednak tym razem strzał miją bramkę o kilka metrów.

11'
Rozgrzewa się już Berezin, jednak Wolański pokazuje że będzie w stanie kontynuować grę.

10'
Bramkarz gości ucierpiał w tej akcji. Trwa przerwa w grze, Wolański leży na boisku. Wydaje się że Hateley zahaczył korkami o głowę młodego bramkarza.

8'
Świetna okazja dla Śląska. Udane dośrodkowanie Mili, uderza głową Flaxio Paixao,jednak Wolański znakomicie broni, wybijając piłkę przed ewentualną dobitką Hateleya.

7'
Dośrodkowanie Flavio Paixao jednak obrońvy wybijają piłkę na rzut rożny.

6'
Kolejny rzut wolny po zagraniu ręką Kasprzaka. Tym razem Mila ustawia piłkę po drugiej stronie boiska.

5'
Faul Leimonasa na F.Paixao, rzut wolny dla Śląska.

3'
Korner jednak nieudany, nie ma zagrożenia dla bramki gospodarzy

3'
Szybka odpowiedź gości, Visnakovs wywalczył rzut rożny

2'
Pierwszy atak przeprowadzili gospodarze jednak Sebastian Mila nie doszedł do piłki po dośrodkowaniu Flavio Paixao

1'
Sędzia Tomasz Musiał rozpoczął spotkanie

0'
Piłkarze są już na murawie.

0'
Pierwszą ważną informacją jest obecność w składzie Widzewa byłego zawodnika Śląska - Mateusza Cetnarskiego. Występ ten może kosztować gości 100 tys. zł wg umowy między klubami, choć nie wyjaśniono jeszcze czy ten zapis jest zgodny z przepisami.

0'
Rezerwowi gości: Aleksei Berezin, Jonathan De Amo Perez, Kevin Lafrance, Patryk Stępiński, Patryk Mikita, Mariusz Rybicki, Aleksejs Visnakovs

0'
Rezerwowi gospodarzy: Wojciech Pawłowski, Przemysław Kaźmierczak, Sylwester Patejuk, Lukas Droppa, Mares Calaharro, Krzysztof Ostrowski, Robert Pich

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Widzew Łódź, to zapraszamy do śledzenia meczu online