Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 2

Podleśny - Janicki, Wawrzyniak, Maloca - Kovacević (46' M.Paixao), Chrapek, Pawłowski (14' Stolarski) (70' Haraslin), Wolski, Krasić - Kuświk, F.Paixao
Pilarz - Pleva, Putiwcew, Osyra, Fryc - Kupczak, Stefanik (90+2' Stano), Babiarz, Jovanović, Juhar (74' Kędziora) - Gutkovskis (87' Smuczyński)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Chciałbym Państwu podziękować za uwagę. Życzę miłego wieczoru.

Lechia przegrała w swojej twierdzy!
Dwa kosztowne błędy w defensywie zakończyły się tragicznie dla gdańskiej drużyny. Brakowało "Bialo - Zielonym" konkretności pod bramką Pilarza.
Gospodarze spadli na 4.pozycję w ligowej tabeli.

90+4'
żółta kartka Pleva ukarany kartką. Przy okazji wdał się w dyskusję z Malocą.

90+3'

90+2'
Stano wzmocnił defensywę Termaliki. Stefanik trafił na ławkę.

90'
Haraslin ogromnie blisko wyrównania! Skrzydłowy sprytnie minął przeciwnika, a następnie huknął na bramkę. Fachowo piłkę przed siebie sparował Pilarz.

89'
Kontra w wykonaniu piłkarzy Michniewicza. W całym zamieszaniu najlepiej się odnalazł Wawrzyniak.

88'
1:2! Jest kontakt!
Flavio Paixao doskonałym zagraniem z kilkunastu metrów posłał piłkę w prawy sektor bramki. Krzysztof Pilarz był minimalnie spóźniony z próbą interwencji.

87'
Z boiska zszedł bohater gości, Gutkovskis. W jego miejsce wszedł Smuczyński.

86'
Pilarz skutecznie wyłapał piłkę po uderzeniu jej głową przez Marco Paixao. Brat bliźniak Flavio ulokował futbolówkę w centralną część bramki.

85'
Wygrany tego spotkania chyba już przesądzony! Lechia jeszcze próbuje.

83'
Kilka sekund przed golem, blisko wyrównania była Lechia, ale obrońcy Termaliki cudem udało się wybić piłkę z linii bramkowej!

82'
0:2!
Genialna szarża Gutkovskisa! Napastnik przebojem wdarł się pod pole karne i efektowną podcinką pokonał bezradnego Podleśnego.
Snajper przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką!

82'
Niesamowita sytuacja!

81'
Goście mądrze operują piłką. Dla nich każda sekunda pracuje na wielki sukces.

79'
Uhh, uhh...
Poprzeczka uratowała Podleśnego! Pleva bez przyjęcia huknął z dystansu. Wiele szczęścia przy gdańskim klubie.

78'
Haraslin skutecznie zablokowany. Pomocnik wziął naprawdę ogromny zamach podczas składania się do uderzenia zza pola karnego.

77'
Putiwcew delikatnie zahaczony. Całe zajście idealnie widział dobrze ustawiony sędzia liniowy.

75'
Na strzał z bardzo dużej odległości zdecydował się Rafał Janicki. Obrońca przeprosił swoich kolegów, bo piłka powędrowała daleko od zamierzonego wcześniej celu.

74'
Wojciech Kędziora dostał szansę od trenera Michniewicza. Z boiska został zdjęty Juhar.

72'
żółta kartka Martin Juhar usłyszał reprymendę od arbitra i przy okazji otrzymał żółtą kartkę. Kara za okrutny atak na nogi Wolskiego.

71'
Na jednej z trybun siedzi Piotr Stokowiec, szkoleniowiec Zagłębia Lubin.

70'
Zmiana. Haraslin za Stolarskiego.

69'
Kibice już wstali z miejsc! Marco Paixao wyszedł na dobrą pozycję, ale sędzia wrócił do poprzedniego faulu.

68'
Zamieszanie boiskowe. Piłka krąży od jednego pola karnego do drugiego.

66'

64'
Chaotycznie jest po kornerach Lechii. Obrońcy gości muszą bardziej się skupić podczas krycia.

62'
Kolejne przewinienie w ofensywie w wykonaniu zawodników Lechii. Tym razem podczas interwencji przewrócony został Pleva.

61'
Arbiter przerwał grę. Chrapek w ocenie sędziego faulował. Wcześniej Pilarz skutecznie wypiąstkował futbolówkę po zgraniu jej przez Janickiego.

60'
Gdańscy fani sfrustrowani obecną sytuacją. Gwizdy.

58'
Wawrzyniak niezbyt efektownie przerwał znakomite podanie od Stefanika w kierunku wbiegającego kolegi.

57'
Gutkovskis gorszy w indywidualnym starciu z Janickim. Defensor wyszedł obronną ręką z zagrożenia we własnym polu karnym.

55'
Gutkovskis zahaczony przez Podleśnego. Kolejny błąd młodego bramkarza. Karnego nie ma.

54'
Krzysztof Pilarz katastrofalnie minął się z piłką, którą zagrywał rywal z prawego skrzydła.Fartownie dla bramkarza, że nikt z Lechii nie zamknął wrzutki.

53'
Marco Paixao przetrzymywał przeciwnika za koszulkę. Jak widziałem powtórki, to uważam, że Kupczak nie był zbytnio faulowany.

52'
Gospodarze skupieni na pracy w ofensywie.

50'
Wolski w kierunku braci Paixao. Żaden z nich nie zamknął zagrania, bo piłkę im w ostatniej chwili "sprzątnął" Osyra.

49'
Stefanik znalazł trochę miejsca tuż przed polem karnym Lechii. Jego uderzenie powędrowało tuż obok prawego słupka bramki Podleśnego.

48'
Gwizdy na stadionie. Kolejny stały fragment zmarnowany przez Wolskiego. Koszmarna centra z rzutu wolnego.

47'
Przepiękną asystę mógł mieć Krasić. Efektowne podanie pomiędzy nogami obrońcy powinien wykorzystać Stolarski. Ten jednak z głębi pola karnego trafił wprost w rękawice bramkarza.

46'
Piotr Nowak dokonał zmiany w składzie. Kovacevicia zastąpił Marco Paixao.

46'
Gra toczy się dalej!

Pierwsza połowa meczu w Gdańsku pod kątem cyferek, liczb...

45+3'
Bruk - Bet schodzi do szatni z jednobramkową przewagą!
Błąd Podleśnego sprawił, że minimalnie lepsza Lechia przegrywa w tym meczu. Dużo więcej w ofensywie dokonała chyba gdańska drużyna, ale liczy się skuteczność, jakiej brakuje.

45+1'
Paweł Stolarski w indywidualnej akcji. Zbliżył się do bramki i z nabiegu strzelił na bramkę. Piłka przeleciała lewy słupek bramki. Ogromne pretensje miał Flavio, który również zaliczył szaleńczy speed.

45'
Z racji licznych przerw pierwsza połowa potrwa trzy minuty dłużej.

44'
Arbiter zarządził przerwę.

44'
Race poleciały na murawę.

42'
Gospodarze dążą do wyrównania. Krasić kropnął z niezłej odległości. Błąd obrony mógł kosztować wiele, ale strzał poleciał obok lewego słupka bramki.

41'
Fryc nadział się na bardzo agresywne wejście Flavio. Sędzia uznał, że przewinienia ze strony Portugalczyka nie było.

40'
Kuświk spróbował wykończyć ładne dośrodkowanie od Wawrzyniaka. Zagranie głową mogło być zdecydowanie dokładniejsze. Piłkę wzrokiem odprowadził Krzysztof Pilarz.

39'
Stolarski z prawej flanki. Piłkę głową z ogromnym spokojem w własnego pola karnego wybił Kornel Osyra.

37'
Kibice z województwa pomorskiego fundują swoim piłkarzom bardzo głośny doping.

35'
Szczęście przy gościach! Bardzo niebezpiecznie z prawego skrzydła wgrywał Stolarski. O piłkę walczyło kilku graczy, jednak najskuteczniejszy był Osyra.
Sygnał dla Termaliki.

34'
Lechia się pogubiła. Kupczak nieudanie centrował z lewego skrzydła boiska. Gospodarze muszą się obudzić, ponieważ za chwilę może być podwyższenie dla "Słoni".

33'
0:1! Babol Podleśnego!
Gutkovskis z dziwnym uderzeniem z ostrego kąta. Piłkę powinien spokojnie wyłapać Podleśny, ale zamiast tego, to wpuścił ją pomiędzy nogami. Koszmarny kiks!

31'
Zagapili się obrońcy gospodarzy! Babiarz umiejętnie dograł do Stefanika. A ten w znakomitej sytuacji, trafił w nogi interweniującego Podleśnego.
Dziwna sytuacja.

30'
Stefanik oddał strzał na statystyki. Huknięcie bez większego przygotowania pewnie wyłapał świetnie ustawiony Podleśny. Pomocnik kończył akcję swojego zespołu po stałym fragmencie gry.

29'
Błąd techniczny Podleśnego. Bramkarz w porę się zreflektował i wygarnął piłkę nadbiegającemu napastnikowi.

28'
Pleva odepchnął Stolarskiego. Całą sytuację dobrze widział Piotr Lasyk.

26'
Obrońca na moment opuścił plac gry. Wszystko po to, aby sztab medyczny mógł wykonać swoją pracę.

26'
Kolejna przerwa w grze spowodowana kontuzją. Putiwcew bardzo ofiarnie blokował uderzenie na swoją bramkę.

25'
Flavio wrócił do defensywy i popełnił faul taktycznej. Od rzutu wolnego rozpoczną nową akcję gracze Czesława Michniewicza.

23'
Coraz bliżej gola dla podopiecznych Piotra Nowaka. Chwilę wcześniej oglądaliśmy kolejną próbę efektownej wymiany piłki przez kilku graczy Lechii Gdańsk.

21'
Gutkovskis dobrze zagrał tyłem do bramki. Napastnik gości skutecznie się zastawił, a chwilę później próbował zza pola karnego. Kropnięcie całkiem nieudane, ale i tak mogła podobać się akcja przyjezdnych.

20'
Damian Podleśny chyba z pierwszym kontaktem z piłką. Bramkarz umiejętnie wyszedł z bramki w celu przejęcia prostopadłego podania.

19'
Przyjezdni nawet groźnie atakują na skrzydłach. Ich ostatnie dwie próby były bliskie tego, aby zaskoczyć nieźle ustawioną obronę.

18'
Krasić w naprawdę efektownym stylu przedarł się w pobliże bramki rywala. Minął Kupczaka, potem Putiwcewa, a następnie spróbował z ostrego kąta. Zabrakło szczęścia...

17'

15'
Rafał Wolski ponownie bezpośrednio od rzutu wolnego. Pomocnik nie będzie miło wspominał tej próby. Piłka powędrowała w trybuny gdańskiego stadionu.
Kolejne uderzenie z rzutu wolnego odda pewnie inny zawodnik.

14'
żółta kartka Kupczak za zagranie ręką otrzymał żółtą kartkę.

14'
Ofiarna interwencja dwóch piłkarzy z Niecieczy. Jeden z nich zagrał ręką, co szybko wychwycił arbiter.

13'
Silny strzał z dalszej odległości pokazał Kovacević. Będzie kolejny rożny, ponieważ skutecznie zablokował Juhar.

13'
Paweł Stolarski otrzymuje wskazówki od kierownika drużyny, Macieja Kalkowskiego.

12'
Bartłomiej Pawłowski z urazem. W tej chwili korzysta on z pomocy medycznej.

11'
Ależ sytuacja!
Kapitalny rajd Pawłowskiego na lewym skrzydle. Pawłowski minął dwóch rywali, a potem dograł szczęśliwie do Wolskiego, a ten bez zastanowienia huknął na bramkę. Futbolówkę dobrze sparował Pilarz.

10'
Próba efektownej akcji na prawej flance. Flavio chciał z Krasiciem rozmontować blok defensywny, lecz Portugalczyk przesadził zdecydowanie z mocą podania. Od bramki rozpocznie Pilarz.

8'
Wolski celnie z rzutu wolnego. Skrzydłowy postawił na technikę. Muszę przyznać, że nie była to najlepsza decyzja, bo jego strzał pewnie wyłapał Pilarz.

7'
Lechia będzie miała świetną okazję. Wolski przewrócony w okolicy pola karnego Bruk - Betu.

5'
Zbyt głęboko piłkę z prawego skrzydła wrzucił Flavio. Pewną interwencję zaliczył Krzysztof Pilarz. Bramkarz nie miał większych problemów z wyłapaniem futbolówki.

5'
Rafał Wolski w roli poszkodowane. Piotr Lasyk przyznał rzut wolnego jego ekipie.

4'
Zgodnie z oczekiwaniami Lechia przejęła inicjatywę. Piłka krąży ciągle w pobliżu pola karnego Pilarza.

2'
Flavio Paixao faulowany przez spóźnionego Plevę. Zasłużony rzut wolny dla gdańszczan.

1'
Bartłomiej Pawłowski ofiarą przewinienia w środkowej strefie boiska.

*'
Zaczęliśmy!

*'
Przywitanie piłkarzy ze składem sędziowskim. Za chwilę przywitają się również obaj szkoleniowcy.

*'
W poprzedni czwartek, gospodarze awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski. Gdański klub w konkursie rzutów karnych wyeliminował na wyjeździe Piasta Gliwice.

*'
Ewentualna wygrana lub ewentualny remis Lechii sprawi, że wskoczy ona fotel lidera polskiej Ekstraklasy.

*'
Piotr Lasyk. Ten sędzia poprowadzi pojedynek w Gdańsku.

*'
Bardzo pozytywna akcja!

*'

*'

*'
Spotkanie w Gdańsku zostanie rozegrane w ramach 7.kolejki LOTTO Ekstraklasy.

*'
Witamy serdecznie Państwa na naszym portalu! I od razu zapraszamy na relację z meczu: Lechia Gdańsk - Bruk Bet Termalica Nieciecza.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online