Ruch Chorzów - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
0 : 2

Lech - Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy - Surma, Urbańczyk - Mazek (63' Mazek), Lipski (66' Nowak), Ćwielong - Arak (74' Moneta)
Malarz - Bereszyński, Pazdan, Lewczuk, Hlousek - Odjidja-Ofoe, Kopczyński, Moulin (56' Jodłowiec) - Guilherme (77' Broź), Kucharczyk (41' Langil) - Nikolić

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Legia Warszawa

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Pomimo nie najlepszej gry, Legia pokonuje Ruch 2:0. Trzeba przyznać, że chorzowianie niespecjalnie przeszkodzili "Wojskowym" w zdobyciu trzech punktów.

90+3'
Nieudane podanie Malarza wyszło na aut.

90+2'
Bardzo słabe zagranie Surmy trafiło do Arkadiusza Malarza.

90+1'
Arbiter doliczył trzy minuty.

90'
Na spalonym złapany Nikolić.

89'
Główka Jodłowca przeszła obok słupka bramki Lecha.

89'
Od rzutu wolnego rozpocznie Langil.

88'
żółta kartkaŻółta kartka dla Monety za faul na Broziu.

88'
Grodzicki próbował oddać strzał z pola karnego, ale został przyblokowany przez Lewczuka i kapitan gospodarzy oddał niecelny strzał.

87'
Korner dla gospodarzy.

86'
Wygląda na to, że goście nie wypuszczą tego zwycięstwa z rąk.

84'
Od autu chorzowianie.

83'
Langil wywalczył kolejny rzut rożny, ale obyło się bez zagrożenia.

82'
Duży błąd defensorów "Niebieskich". Na ich szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Dośrodkowanie zostało wybite przez zawodników gospodarzy.

81'
Faul w ofensywie piłkarzy Waldemara Fornalika i rzut wolny dla Legii.

80'
Piłka wybita przez Bereszyńskiego i jeszcze raz korner dla Ruchu.

79'
Rzut rożny dla gospodarzy.

77'
Ostatnia zmiana w Legii. W miejsce Guilherme pojawił się Guilherme.

76'
0:2! Nemanja Nikolić podwyższa prowadzenie "Wojskowych". Po podaniu Tomasza Jodłowca, reprezentant Węgier uderzył na bramkę Lecha, piłka po drodze odbiła się od Grodzickiego i wpadła do siatki.

75'
Rzut wolny dla chorzowian 35 metrów od bramki gości. Fatalne dośrodkowanie Ćwielonga.

74'
Ostatnia zmiana w Ruchu Chorzów. W miejsce Araka wszedł Moneta.

73'
Bardzo słaby strzał z woleja Bartosza Nowaka i futbolówka przeszła wysoko nad poprzeczką.

72'
Rzut rożny dla Ruchu po interwencji Igora Lewczuka.

71'
Faul Grodzickiego na Hlousku i stały fragment gry dla gości.

70'
Akcja po drugiej stronie, centra Nowaka została zablokowana przez Jodłowca, po chwili poprawka zawodnika Ruchu, ale tym razem piłka nie znalazła żadnego adresata w postaci piłkarza "Niebieskich".

69'
Bardzo słabe dośrodkowanie Guilherme.

69'
żółta kartkaŻółta kartka dla Ćwielonga po faulu na Bereszyńskim. Rzut wolny dla gości.

68'
Bardzo dobra interwencja Pazdana zatrzymała akcję Ruchu Chorzów.

66'
Druga korekta w składzie gospodarzy. Boisko opuszcza Lipski, a wchodzi na nie Nowak.

64'
Faul Jodłowca na piłkarzu "Niebieskich". Obyło się bez kartki. Dośrodkowanie Ćwielonga nie było najwyższych lotów i futbolówkę wybili piłkarze gości.

63'
Pierwsza zmiana w zespole chorzowian. Miejsce Mazka zajął Przybecki.

62'
Interwencja Malarza zastopowała tę kontrę.

61'
Za długo legioniści rozgrywali akcję i kontrę rozpoczyna Ruch.

60'
Przewinienie w ofensywie Araka na Kopczyńskim i rzut wolny dla Legii na własnej połowie.

59'
Nie najlepsze przyjęcie Langila i aut dla gospodarzy.

58'
Od bramki rozpocznie Kamil Lech.

56'
Druga zmiana w zespole gości. Plac gry opuszcza Moulin, a jego miejsce wchodzi Jodłowiec.

55'
Słabe uderzenie Moulina. Przed chwilą ten sam zawodnik domagał się podyktowania rzutu karnego po rzekomej interwencji ręką zawodnika Ruchu. Arbiter słusznie nie wskazał na wapno.

54'
Langil! Świetna interwencja Lecha ratuje Ruch przed stratą drugiej bramki.

53'
Rzut rożny dla "Niebieskich". Słabe wykonanie tego stałego fragmentu gry przez podopiecznych Waldemara Fornalika.

52'
Aut dla Ruchu na wysokości pola karnego Legii. Nie przyniosło to jednak żadnego zagrożenia.

51'
Konczkowski powalczył o piłkę z Hlouskiem na połowie "Wojskowych". Pojedynek wygrał ten drugi.

50'
Niebezpieczna strata Surmy, lecz Legia nie wykorzystała tej szansy.

49'
żółta kartkaTaktyczny faul Igora Lewczuka na Jakubie Araku. Defensor warszawian otrzymał żółtą kartkę za to przewinienie.

48'
Akcja na jeden kontakt gości, ostatnie podanie Nikolicia zostało zastopowane przez obrońcę Ruchu.

47'
Patryk Lipski chciał podać w kierunku Kamila Mazka, ale zawodnicy gospodarzy nie porozumieli się.

46'
Nemanja Nikolić złapany na ofsajdzie.

45'

''

Spotkanie jest wyrównane, ale do lepszych sytuacji doszła Legia i jedną z nich wykorzystała. Czy Ruch Chorzów będzie w stanie doprowadzić do wyrównania? Odpowiedź nadejdzie za niecały kwadrans.

45+3'
Centra Guilherme nie znalazła adresata.

45+2'
Podopieczni Besnika Hasiego spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

45+1'
Zbyt mocne dośrodkowanie Mazka i piłka wyszła na aut bramkowy.

45+1'
Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

45'
Niecelne podanie piętą Urbańczyka. Kontra gości została jednak przerwana przez linię defensywną gospodarzy.

44'
Nikolić złapany na spalonym.

43'
Nieudane podanie Lipskiego i piłkę przejmuje Legia.

42'
Z boku boiskę grę wznowi Hlousek.

41'
Mamy pierwszą zmianę. Miejsce kontuzjowanego Kucharczyka zajął Langil

40'
Wiele wskazuje na to, że Michał Kucharczyk nie będzie w stanie kontynuować gry ze względu na uraz.

39'
0:1! Nemanja Nikolić wyprowadza gości na prowadzenie. Węgier otrzymał dobre podanie od Moulina, wbiegł w pole karne i technicznym strzałem pokonał Lecha.

37'
Wrzutka ze stałego fragmentu gry została wybita przez obronę "Wojskowych".

36'
Zagranie ręką Kopczyńskiego na wysokości pola karnego Legii i rzut wolny dla gości.

35'
Duży błąd Hlouska umożliwiło wbiegnięcie w pole karne Mazkowi. Skrzydłowy Ruchu został zablokowany i futbolówka ostatecznie wylądowała w rękach Malarza.

34'
Nieporozumienie pomiędzy Hlouskiem, a Kucharczykiem i piłka wyszła na aut bramkowy.

33'
Przewinienie Moulina na Araku.

32'
Dobra akcja Bartosza Bereszyńskiego, który pociągnął z piłką kilkadziesiąt metrów i podał do Guilherme. Brazylijczyk próbował zacentrować w kierunku Nikolicia, ale został zablokowany. Rzut rożny dla Legii nie przyniósł jednak większego zagrożenia.

31'
Grę od bramki rozpocznie Arkadiusz Malarz.

30'
Delikatnie za mocno posłał piłkę w pole karne zawodnik Ruchu, choć nie wiadomo, czy Oleksy nie doszedłby do tego podania, gdyby nie popchnięcie ze strony Odjidja-Ofoe. Arbiter uznał, że faulu w tej sytuacji nie było.

29'
Odjidja-Ofoe sfaulował Urbańczyka. Od rzutu wolnego Patryk Lipski.

28'

26'
Fatalny strzał Ćwielonga.

25'
Odjidja-Ofoe! Niewiele brakowało, a goście objęliby prowadzenie. Po strzale belgijskiego pomocnika piłka odbiła się od zawodnika Ruchu, co mogło zmylić Lecha. Bramkarz gospodarzy spisał się jednak znakomicie i zbił to uderzenie na słupek.

24'
żółta kartkaOstry atak Bereszyński na zawodnika Ruchu. Sędzia pokazuje obrońcy Legii żółty kartonik.

23'
Thibaut Moulin chciał uruchomić Nikolicia, ale podał za mocno i piłka trafiła do Lecha.

22'
Od bramki rozpocznie golkiper "Niebieskich".

21'
Kucharczyk uderzył prosto "do koszyczka" bramkarza gospodarzy.

19'
Mazek wpadł w pole karne Legii i został zablokowany przez Lewczuka. Pomocnik Ruchu domaga się od arbitra wskazania na rzut rożny, lecz sędzia nie przystał na te prośby.

18'
A teraz Lewczuk sfaulował Araka w środku pola.

17'
Dobra interwencja Lewczuka zatrzymała akcję "Niebieskich".

16'
Nieprzepisowy atak Kopczyńskiego na Ćwielongu i rzut wolny dla gospodarzy na ich połowie.

14'
Wrzutka Kucharczyka dotarła pod nogi Odidji-Ofoe, który postanowił uderzyć z dystansu. Były piłkarz Norwich City pomylił się o kilka metrów.

13'
Nikolić! Węgierski napastnik stanął oko w oko z bramkarzem Ruchu i zdecydował się na sprytny strzał po ziemi. Nie trafił jednak w bramkę.

12'
Kolejny korner dla gospodarzy. Efekt taki sam jak przed chwilą.

11'
Poradzili sobie z tą wrzutką obrońcy gości.

10'
Dobra centra pomocnika Ruchu, na środek pola karnego piłkę zgrał Rafał Grodzicki. Defensorzy "Wojskowych" wybili futbolówkę na rzut rożny.

10'
Z rzutu wolnego po faulu Lewczuka rozpocznie Lipski.

9'
Piłka w rękach Kamila Lecha.

8'
Rzut wolny dla Legii na połowie gospodarzy po przewinieniu na Guilherme.

7'
Złe przyjęcie Bereszyńskiego i piłka wychodzi na aut.

6'
Ćwielong otrzymał znakomite podanie od Mazka, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego i gra została przerwana.

5'
Faulowany Kopczyński w środku pola.

4'
Bardzo ryzykowne zagranie Lecha do Grodzickiego spowodowało stratę i od autu rozpocznie drużyna ze stolicy.

4'
Dośrodkowanie Hlouska w pole karne zostało zablokowane. Przy piłce wciąż są goście.

3'
Sędzia odgwizdał przewinienie Urbańczyka na Lewczuku.

2'
Niezłe podanie Surmy w kierunku Araka zastopowane przez Pazdana.

1'
Atak Legii został przerwany przez obrońców Ruchu.

1'
Zaczynamy!

''
Arbiter da sygnał do rozpoczęcia gry już za około pięć minut.

''
Dzisiejszy mecz poprowadzi Daniel Stefański.

''
Ustawienia obu drużyn:

''

''
Drobna zmiana na ławce rezerwowych Legii. Miejsce Jakuba Rzeźniczaka zajął Maciej Dąbrowski.

''
A tak prezentuje się drużyna gości:

''
Oto skład gospodarzy:

''
Zapraszamy Państwa na jeden z dwóch ostatnich sobotnich meczów, w którym Ruch Chorzów zmierzy się z Legią Warszawa.

''
Początek spotkania o 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online