Kazachstan - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Kazachstan
Polska
2 : 2

Pokatiłow - Biejsiebiekow, Achmietow (60' Abdulin), Małyj, Kislicyn, Szomko - Mużykow, Bajżanow (68' Nurgaliyev) , Isłamchan, Kuat - Chiżniczenko
Fabiański – Piszczek, Salamon, Glik, Rybus– Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Kapustka (83' Linetty) – Milik, Lewandowski

Mecze na żywo: Kazachstan - Polska

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę. Mam nadzieję, że moja relacja przybliżyła Państwu sytuację na boisku.

90+5'
Mamy niespodziankę na "dzień dobry"!
Remis w takich okolicznościach trzeba traktować w kontekście porażki. Piłkarze z Kazachstanu wykonali tytaniczną pracę po przerwie. U nas zabrakło dyscypliny w działaniach defensywnych.
Świetny prezent od swoich piłkarzy otrzymał selekcjoner Kazachstanu.

90+4'
Już nic chyba się nie zmieni.

90+3'
Kazachstan w ofensywie. Groźna centra z prawego skrzydła.

90+2'
Milik wygrał powietrzną rywalizację. Jego zagranie głową jednak pewnie przejął Pokatiłow.
Polacy grają już na aferę.

90'
Krychowiak bardzo mocno zza pola karnego. I również bardzo niecelnie.
Cztery minuty bonusem.

89'
Kiks Askhata Tagybergena. Zmiennik Isłamchana kompletnie się pomylił. Zniweczył przepiękną akcję swojego zespołu na jeden kontakt.

88'
Glik kopnął na vivat z bardzo dalekiej odległości. Pokatiłow nie miał nic do roboty po tej próbie. Piłka wylądowała wysoko nad bramką.

87'
Fabiański na medal. Goalkeeper umiejętnie podążył do dośrodkowania z lewego narożnika boiska.

86'
Soczysta próba Linettiego po szybko rozegranym rzucie wolnym. Młody piłkarz trafił wprost w rękawice bramkarza.

85'
Lewandowski ciągnięty za koszulkę. Będzie możliwość do wykonania centry na pole karne.

83'
Długo niewidziany Błaszczykowski był o krok od gola! Skrzydłowy kropnął silnie z głębi pola karnego. Bramkarza Kazachstanu przed utratą gola wybronił słupek.

83'
Karol Linetty delegatem. Z boiska zszedł Bartosz Kapustka.

81'
Pokatiłow z ogromną łatwością wychwytał centrostrzał z prawej flanki.
Polska jakby przejęła inicjatywę.

80'
Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego. Skakało kilku Polaków, ale żadnemu z nich się nie udało wygrać powietrznej bitwy.

79'
Maciek Rybus faulowany w niebezpiecznej lokalizacji dla Kazachstanu.

78'
Uraz Isłamchana . Sędzia będzie musiał doliczyć kilka minut do regulaminowego czasu gry.

77'
Milik znów zaprzepaścił swoją szansę! Niezłe zgranie Lewego do Milika, który był ustawiony dosyć blisko bramki. Jego zagranie z dobrego miejsca zostało ofiarnie zblokowane przez blok defensywny.

75'
żółta kartka Kartki są dzisiaj często używanym przedmiotem przez sędziego. Do notesu arbitra przed momentem trafił Isłamchan.

73'
żółta kartka Kamil Glik dał się sprowokować. Stoper uniemożliwił wznowienie gry od rzutu wolnego.

72'
Gwizdy na stadionie. Na placu gry leży kapitan Kazachstanu.

70'
żółta kartka Znowu kartka. Kuat próbował wydobyć piłkę bardzo niebezpiecznym wślizgiem wyprostowaną nogą.

69'
żółta kartka Nieładnie. Żółta kartka dla zawodnika z Kazachstanu za brzydki atak na nogi rozpędzonego Polaka. Ukarany został Chiżniczenko.

68'
Druga korekta u naszych rywali. Nurgaliyev w miejsce Bajżanow .

67'
Milik zblokowany z dystansu. Piłka po zagraniu przez ofensywnego zawodnika odbiła się od nogi przeciwnika, a potem wylądowała w rękawicach bramkarza.
Futbolówka leciała w okolice prawego słupka.

65'
To mógł być gol dla Polski! Lewy przepięknie sobie przyjął piłkę na klatkę, po czym zdecydował się na uderzenie. W porę sytuację wślizgiem wyjaśniło dwóch rywali.

64'
Faul na Lewandowskim. Napastnik Bayernu kopnięty w kostkę przez Abdulina.

62'
Robert Lewandowski w momencie podania od reprezentacyjnego partnera był najbliżej bramki. Ale i tak "Lewy" spudłował z kilkunastego metra.

61'
Gospodarze nie zaprzestają w atakach. Adam Nawałka będzie musiał głęboko pomyśleć o dokonaniu jakieś zmiany.

60'
Abdulin już na boisku. Ten zmienił kontuzjowanego Achmietowa. Uraz okazał się dużo poważniejszy, niż się spodziewano.

58'
2:2 Co się stało?!
Zupełnie nieporadnie zachowali się obrońcy Polski we własnym polu karnym. Chiżniczenko po raz drugi wykorzystał nieudolność defensywną naszej drużyny. Przy strzale z bardzo bliskiej odległości Fabiański nic nie mógł poradzić.

56'
Kazachstan chce iść za ciosem. Blisko było tego, że wrzutka piłki przez Mużykow dotrze do dwóch kolegów z drużyny.

56'
Korner dla Polski. Brak komunikacji w linii defensywnej Kazachstanu.

55'
żółta kartka Holenderski sędzia ponownie zmuszony do pokazania żółtej kartki. Adresatem jej został Bajżanow. Nieudane techniczne zatrzymanie Lewandowskiego.

54'
Celny strzał Isłamchana zza pola karnego. Płaskie uderzenie leciało w prawy, dolny róg bramki, ale w porę na nasze szczęście zareagował Fabiański.

53'
żółta kartka Łukasz Piszczek ukarany żółtą kartką za nieudolną próbę bloku. Obrońca źle wyliczył.

52'
1:2! Niestety...
Maciej Rybus nieudolnie krył napastnika z Kazachstanu. Chiżniczenko ładnie sobie przyjął piłkę w pobliżu bramki, a następnie technicznym kopnięciem z paru metrów, oszukał Fabiańskiego.

50'
Chiżniczenko po raz kolejny nie zdołał uciec ze spalonego. Ofsajd był nieznaczny.

49'
Chiżniczenko nie oszukał dwóch obrońców z Polski. Jego podanie z prawego skrzydła nie odbiło się od nóg żadnego z rywali.

48'
W przerwie nie dokonano roszad w składach.

47'
Chaotyczne starania zdobycia gola przez podopiecznych Baysufinova.

46'
Przyjezdni wznowili mecz.

Nasi piłkarze schodzą do szatni z dwubramkową zaliczką. Muszę przyznać, że Polska prowadzi w pełni zasłużenie. Ale oczywiście nie można lekceważyć rywala, ponieważ w dwóch sytuacjach pokazał, że może wyprowadzić wielce niebezpieczny atak.

45+1'
Kapustka podjął ryzyko z dystansu. Pokagiłow z niemałymi problemami zatrzymał bardzo kąśliwe uderzenie.

45'
Sędzia techniczny na swojej tablicy pokazał, że pierwsza połowa potrwa o jedną minutę dłużej.

44'
Milik ponownie zmarnował klasową okazję na gola! Przed chwilą napastnik z ostrego kąta trafił w spojenie bramki Kazachstanu. Obrońcy gospodarzy się pogubili w ustawieniu.

44'
żółta kartka Kolejna kartka. Achmietow nieładnie łokciem uderzył Roberta Lewandowskiego. Wszystko się rozgrywało w ramach walki o górną piłkę.

43'
Kiks Kuata. Zaczyna się robić groźnie pod bramką Łukasza Fabiańskiego.

42'
Do głosu próbują dojść gospodarze. Fabiański wykonał genialną robinsonadę. Polski bramkarz doskonale sparował dobry strzał głową z bliska.

41'

39'
Gubią się piłkarze z Kazachstanu. Bardzo ciężko im wyjść z atakiem. Muszą zagrywać długie podania.

37'
To powinien być kontakt!
Kuat ośmieszył naszych obrońców! Ten w pięknym stylu minął dwóch rywali, a potem wyszedł na kapitalną sytuację. Niestety w realizacji zabrakło szczęścia, bo piłka po strzale z bliskiej odległości poleciała obok prawego słupka.

36'
Piszczek bardzo przytomnie w obronie. Defensor popisał się niezłym zagraniem głową. Centra z prawego skrzydła była groźna.

35'
0:2! Lewy z kolejnym golem dla drużyny narodowej!
Robert idealnie wykonał rzut karny. Efektowna podcinka kompletnie wyprowadziła bramkarza w pole. Piłka powędrowała w lewy, dolny róg bramki.

34'
Rzut karny dla Polski!
Robert Lewandowski spróbował zabawić się z rywalem, przenosząc nad nim piłkę.
Zasłużona jedenastka.

33'
Krychowiak z poważniejszym urazem. Defensywny pomocnik nie mógł liczyć na taryfę ulgową od Kuata.

31'
Kapustka w poprzedniej akcji błysnął fenomenalnym crossem na pole karne. Jak z tego nie było gola, to ja nie wiem...

31'
Milik spudłował na pustą bramkę! Snajper z kilku metrów kopnął piłkę w poprzeczkę bramki!

30'
Zieliński wrócił do defensywy. I był to bardzo dobry powrót. Zieliński wywalczył rzut wolny dla naszej kadry.

30'
Dobre pół godziny gry. Widać ogromną walkę o każdy centymetr boiska.

28'
żółta kartka Piotrek Zieliński stanowczo za agresywnie walczył w powietrzu. Sędzia główny podjął dobrą decyzję, aby pokazać pomocnikowi kartkę.

28'
Na pozycji spalonej został schwytany Kuat. Fabiański za chwilę wybije rzut wolny.

27'
Piszczek w porozumieniu z Salomonem zażegnał niebezpieczeństwo od własnej bramki.
Gospodarze wzięli się do pracy.

26'
Lewandowski z faulem w ofensywie.

25'
Fabiański zaliczył pierwszy kontakt z piłką. Bramkarz wzorcowo wyłapał zbyt głęboką wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

23'
Mocna centra Rybusa z rzutu wolnego. Nic jednak z tej akcji nie powstało niebezpiecznego, bo jeden z obrońców głową wybił piłkę poza boisko.

22'
Lewy bez pardonu został powstrzymany przez Szomko. Kompletnie spóźniona próba odbioru piłki w pobliżu swojej szesnastki.

21'

19'
Kuba Błaszczykowski nabawił się urazu. Nasz skrzydłowy przez parę chwil leżał na murawie.

18'
żółta kartka Sędzia przeanalizował całą sytuację i postanowił, że Robert Lewandowski zasłużył na kartkę.

17'
Achmietow był przypadkowo uderzony przez Lewandowskiego.

17'
Zamieszanie na placu gry. Piłkarze obu reprezentacji prowadzili ostrą dyskusję.

16'
Szomko ambitnie próbował dojść do mocnego crossu. Szaleńczy rajd nie spowodował, że futbolówka zatrzymała się przed linią końcową boiska.

15'
Chaos w polu karnym Kazachstanu. Przebitka powietrzna nie przyniosła efektu. Rzut wolny był wybijany przez Zielińskiego.

13'
Arek Milik leży na murawie. Snajper Napoli ma naprawdę ciężkie życie z obrońcami przeciwnika.

12'
Korner dla gospodarzy. Polscy obrońcy fachowo wyszli z zagrożenia. Zieliński w ocenie arbitra był źle zatrzymany.

11'
Chiżniczenko na pierwszym ofsajdzie w tym meczu. Naprawdę napastnik nie miał żadnych podstaw do dyskusji z sędzią.

11'
Maciek Rybus skutecznie zatrzymał Kuata. Kibice z Kazachstanu byli przekonani, że polski pomocnik popełnił faul.

10'
Chiżniczenko miał chwilową przerwę w grze.

9'
0:1! Polska na prowadzeniu!
Genialna akcja na prawym skrzydle. Kuba genialnie dograł do wbiegającego Kapustki, a ten z kilkunastego metra zaskoczył bezradnego bramkarza. Dobry, płaski strzał.

7'
Milik zatrzymany wbrew przepisom. Przewinienie w środkowej strefie zostało błyskawicznie wychwycone przez holenderskiego arbitra.

6'
Łukasz Piszczek kapitalnie zainterweniował we własnym sektorze boiska. Boczny obrońca idealnie zblokował szarżującego Bajżanowa.

5'
Robert Lewandowski został sfaulowany w okolicach środka pola. Rzut wolny dla Polski.

4'
Lewandowski był blisko dotarcia do niezłego prostopadłego podania. Szybszy do piłki był bramkarz gospodarzy.

3'
Salamon chciał obsłużyć Milika crossowym zagraniem. Niestety, ale zabrakło precyzji w podaniu. Od bramki nową akcję wznowi Poaktiłow.

1'
Kazachstan już od samego początku atakuje głębokim pressingiem.

*'
Mecz w Astanie został rozpoczęty!

*'
Czas na wysłuchanie hymnów narodowych. Pierwszy będzie "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Piłkarze wyszli z tunelu.

*'
Tak wygląda obsada ławki rezerwowej naszej reprezentacji: Szczęsny, Pazdan, Jędrzejczyk, Cionek, Lewczuk, Jodłowiec, Linetty, Boruc, Teodorczyk, Wszołek, Wilczek

*'
Rezerwa Kazachstanu: Łorija, Dmitrienko, Muchutdinow, Smakow, Tagybiergien, Nurgalijew, Mołdakarajew, Sujumbajew, Amirsieitow, Murtazajew, Otarbajew, Abdulin

*'
Tak to wygląda wszystko na grafice

*'
Adam Nawałka przedstawił wyjściową "jedenastkę".

*'

*'
Oto sylwetka arbitra

*'
Serdar Gözübüyük - ten Pan został wydelegowany do prowadzenia nadchodzących zawodów.

*'
Obie reprezentacje w swojej historii mierzyły się ze sobą trzykrotnie. I trzy razy lepsza okazywała się Polska.

*'
W nadchodzącym spotkaniu nie zagra Kamil Grosicki. Skrzydłowy Rennes w ostatnich dniach nabawił się urazu.

*'
Polska reprezentacja zaczyna batalię o udział na Mistrzostwach Świata 2018. Podopieczni Adama Nawałki w grupie "E" mierzyć się będą z: Armenią, Czarnogórą, Danią, Kazachstanem i Rumunią.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Kazachstan - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online