Manchester United - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Manchester City
1 : 2

De Gea - Valencia, Bailly, Blind, Shaw (81' Martial) - Fellaini, Pogba, Lingard (46' Rashford) - Rooney, Mkhitaryan (46' Herrera) - Ibrahimovic
Bravo - Sagna, Otamendi, Stones, Kolarov - Fernandinho, De Bruyne (89' Zabaleta), Silva, Sterling (59' Sane), Nolito - Iheanacho (54' Fernando)

Koniec!

90+6'
Bravo nie dostanie pochwał. Jego gra na przedpolu pozostawia wiele do życzenia.

90+6'
żółta kartka Żółta kartka dla Fernandinho.

90+5'
Lepsi w powietrzu są piłkarze Mourinho, ale co z tego, jeśli brakuje dokładności. Cała jedenastka gospodarzy skupiona na połowie City.

90+4'
Blisko było 2:2! Piłka po uderzeniu Zlatana nabrała rykoszetu. Ale zamiast do bramki, to poleciała tuż obok lewego słupka.

90+2'
Zlatan Ibrahimović oddał centrostrzał. Szwedzki napastnik nie miał chyba pomysłu na rozwiązanie akcji w okolicach pola karnego.

90+2'
Powietrzna przebitka w polu karnym gości.

90'
Sędzia dodał 5 minut do regulaminowego czasu.

89'
Roszada w składzie City. De Bruyne zmieniony przez Zabaletę.

88'
Fernandinho wyratował niemal straconą sytuację! Defensywny pomocnik zdecydowanym wejściem wygarnął piłkę Rooney'owi, który już chciał "szczupakiem" pokonać Bravo. W roli asystenta wystąpić mógł Ibra.

87'

85'
Rooney miał piłkę meczową! Doświadczony napastnik w kapitalnej okazji został ofiarnie zblokowany przez defensywę. Gdyby nie ona, to Rooney wpakowałby piłkę do bramki Bravo.
Wszystko miało miejsce na dziewiątym metrze od bramki.

83'
Otamendi opatrywany przez medyków. Ale to musi być dokonywane poza boiskiem.

82'
żółta kartka Wayne Rooney obejrzał żółtą kartkę za faul na... Bravo. Niepotrzebny wślizg na nogi goalkeepera.

81'
Martial - ratunkiem United? Być może. Z boiska został zdjęty Shaw.

80'
Podopieczni Guardioli chcą jak najszybciej ustalić wynik tego spotkaniach. To ich oglądamy częściej w ofensywie.

78'
De Bruyne nie będzie się chwalił wykonaniem rzutu wolnego, który przed chwilą miał miejsce. Futbolówka po bezpośredniej próbie poszybowała daleko obok światła bramki.

76'
Nolito na ofsajdzie. Wcześniej sędzia liniowy wskazał na spalony po stronie "Czerwonych Diabłów". Wtedy najbliżej bramki był Ibrahimović.

75'
Mecz wszedł w decydującą fazę! David Silva bliski technicznego gola! Piłka jednak po jego zagraniu zza pola karnego poszybowała minimalnie nad bramką.

74'
Słupek uratował United! Kevin De Bruyne idealnie wyszedł na pozycję, a potem po strzale z ostrego kąta piłka odbiła się od prawego słupka i wyszła poza szesnastkę!

73'
Efektowna parada goalkeepera United. Kolarov próbował głową sfinalizować podania z narożnika boiska.

71'
De Gea błysnął!
Hiszpan w wybornym stylu wyciągnął uderzenie rywala z bliskiej odległości. Bramkarzowi jakimś cudem udało się sparować piłkę na bok. Potem jeszcze była próba dobitki, ale znów De Gea górą!

69'
Ogromna radość kibiców gospodarzy! Ale było to niestety bardzo krótka! Ponieważ sędzia liniowy dopatrzył się złamania przepisów gry w polu karnym City. Rashford oddał soczysty strzał z kilkunastu metrów.

68'
De Bruyne musi popracować nad wybijaniem rzutów wolnych. Po raz kolejny jego wrzutka nie przeleciała przez pierwszego ustawionego obrońcę Manchesteru United.

66'
Zlatan Ibrahimović nie idzie na ilość, a idzie na jakość. Szwed próbował ponownie z pół woleja. Efekt był troszeczkę gorszy od tego ostatniego, ponieważ futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

64'
W środku pola zostało popełnienie przewinienie. Jego autorem był Paul Pogba.

62'
Rooney podjął odważną próbę z około trzydziestu metrów. Brawa za odwagę, ale kropnięcie z dalszej odległości było dalekie od perfekcji, której oczekiwali jego sympatycy.

60'
Kevin De Bruyne dobrze na lewej flance. Belg chciał podać do swoich kolegów z drużyny, jednak z dogrania wyszedł strzał na bramkę, który bez ogromnych problemów zatrzymał De Gea.

59'
Zmiana. Sane na murawie zastąpił Sterlinga.

57'
Nolito pokazał indywidualną akcję! Niestety, ale to nie było najlepszym rozwiązaniem, bo strzał z dwudziestego metra udało się zblokować. Mógł podawać do lepiej ustawionych partnerów.

56'
Bravo z kolejnym błędem! Goalkeeper nie popisał się technicznym kunsztem. Blisko przejęcia piłki w polu karnym był Wayne Rooney, ale bramkarz w momencie się zreflektował.

54'

53'
żółta kartka Fellaini z żółtą kartką. W opinii sędziego faul taktyczny zasługiwał na taką karę.

52'
Kierownik ekipy "The Citizens" przekazuje jakieś uwagi zawodnikowi z ławki rezerwowej.

51'
żółta kartka Ibrahimović popisał się nadmiernym temperamentem. Piłkarz United z nadmierną agresją zaatakował interweniującego w obronie Otamendiego.

50'
Antonio Valencia zbyt agresywnie pracował na połowie rywala. Sędzia Clattenberg uznał, że warto przerwać grę.

49'
Zlatan w poszukiwaniu swojego drugiego gola w tym meczu! Szwed fachowo przyjął sobie piłkę na klatkę, a potem huknął efektownie z woleja. Zabrakło precyzji...

48'
Rashford bardzo mocno zza pola karnego. Bravo miałby się czego bać, gdyby nie obrońcy, którzy skutecznie zablokowali lecącą piłkę.

46'
Jose Mourinho w przerwie dokonał dwóch roszad w składzie. Herrera zastąpił Mkhitaryan'a oraz Rashford w miejsce Lingarda.

46'
Gramy dalej!

Są oceny piłkarzy po pierwszej części!

Koniec I połowy meczu!
Nudy nie ma! Zawodnicy Jose Mourinho powoli wchodzą w ten mecz. Manchester City dosyć swobodnie budował swoje akcje na połowie przeciwnika.
Będą emocje w drugiej odsłonie! Żadna z ekip nie pozwoli sobie dzisiaj na stratę punktów.

45+2'
Szok! Niedowierzanie! Ibrahimović w genialnej sytuacji spudłował. Snajper oddał bardzo słaby strzał w 100% okazji na gola. Myślał chyba, że sędzia przerwie grę.

45+1'
United mógł szybko wyrównać! Rooney dograł świetnie na głowę Ibry, a ten z ostrego kąta chciał zaskoczyć bramkarza. Szwedzki napastnik uderzył niestety dla swoich kibiców wprost w rękawice Bravo.

45'
żółta kartka Bailly obejrzał żółtą kartkę.

44'
Iheanacho minimalnie za wcześnie wszedł w akcję swojego zespołu. Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną.

43'
1:2! Jest kontakt!
W pełni nieudolna interwencja Bravo na przedpolu. Goalkeeper nie wygrał bitwy o górną piłkę od rzutu wolnego. Ją genialnie opanował Ibrahimović, a następnie bez namysłu kropnął na bramkę. Obrońcy próbowali ratować sytuację, jednak już nic się nie udało zrobić.

42'
żółta kartka Silva wykonał bardzo brzydki wślizg na Valencię, który przed momentem w wybornym stylu minął jego kolegę. Kartka w pełni zasłużona.

41'
Rooney poszukał szczęścia z głębi pola karnego. Piłka jednak nie przeleciała przez kilku ustawionych defensorów.

40'

38'
Ibrahimović jak na razie bezproduktywny.

36'
0:2! Jest podwyższenie!
Kompletnie zagubiona defensywa United! Najpierw bez żadnej presji strzał oddał De Bruyne. W tej sytuacji jeszcze się udało wybrnąć, bo piłka odbiła się od lewego słupka, ale już chwilę wcześniej De Gea, był bezradny wobec dobitki Iheanacho.

34'
De Gea odważnie wyszedł z bramki. Hiszpan musiał to wykonać, bo niebezpieczne podanie z krawędzi pola karnego mogło dotrzeć do nadbiegającego Iheanacho.

33'
Akcja na jeden kontakt w realizacji Sterlinga z De Bruyne. Wszystko się fenomenalnie układało do momentu, gdy w sytuację nie wmieszał się wracający defensor.

32'

30'
Cóż za huknięcie Sagny! Potężny wolej narobił wiele zamieszania. Piłka po bardzo zaskakującym strzale pofrunęła nieznacznie nad poprzeczką bramki.

28'
Pozycja spalona Mkhitary'ana. Na stadionie rozległy się gwizdy, bo według kibiców Manchesteru United, gracz był faulowany.

27'
Wielka zawziętość gości pod polem karnym rywala. Ta zawziętość doprowadziła do tego, że Nolito popełnił przewinienie w ofensywie.

26'
Wayne Rooney w dyskusji z Otamendim. Obyło się bez kartek.

25'
Fernandinho zachował się po profesorsku w defensywie. Brazylijczyk z wielką klasą zatrzymał centrę Mkhitary'ana z prawej flanki boiska. Nieźle zapowiadała się kontra gospodarzy.

24'
Bardzo chaotycznie postępują zawodnicy z bloku obronnego ekipy Mourinho. Z ogromną łatwością tracą oni piłkę na swojej połowie.

22'
De Bruyne spalił stały fragment gry. Belgijski skrzydłowy zdecydowanie za krótko zagrywał z rzutu wolnego. Piłkę głową bez problemu wybił obrońca.

21'
Sterling ze wszelkich sił usiłował wykończyć bardzo nieprzyjemne dośrodkowanie Kolarova. Jednak rywalizację powietrzną wygrał skaczący obrońca Manchesteru United.

20'

19'
Efektowna "angielka" w wykonaniu Zlatana. Sztuczka ładna, ale w żadnym stopniu nie mogła zaskoczyć Bravo.

18'
Korner dla "Czerwonych Diabłów". Ibrahimović nie przedarł się pod pole karne.

16'
Sterling nabawił się urazu. Błyskawicznie na placu gry zameldował się sztab medyczny.

15'
0:1! Gol!
Kevin De Bruyne z zimną krwią wykorzystał nieudolną interwencję Blinda. Belg wyszedł sam na sam z bramkarzem, a potem soczystym uderzeniem w lewy róg bramki, umieścił piłkę w siatce.

13'
Ibra spróbował szczęścia zza pola karnego. Szwed nieźle się przymierzał, lecz jego huknięcie nie przebiło się przez dobrze ustawiony blok defensywny.

11'
Iheanacho próbował dotrzeć do sprytnego, prostopadłego podania. Ale na przeszkodzie stanęli dwaj stoperzy United, którzy umiejętnie zblokowali snajpera "The Citizens".

10'
Kolarov zdecydował, że nie będzie żadnych dośrodkowań na pole karne. Zamiast tego obejrzeliśmy bezpośrednią próbę z rzutu wolnego. Uderzenie finalnie wylądowało daleko od światła bramki.

9'
Nolito dał się sfaulować Bailly'emu. Goście będą mieli rzut wolny z atrakcyjnej odległości.

7'
Pogba umie uderzyć! Francuz kilka razy to pokazał. Ale tym razem jego strzał z dystansu nie sprawił problemów Bravo. Piłka kopnięta z kilkudziesięciu metrów znalazła się ostatecznie na trybunach.

6'
Sterling świetnie dostrzeżony przez De Bruyne. Pierwszy z wymienionych wrzucił futbolówkę z niemal linii końcowej, lecz akcję szybko przecięli obrońcy, którzy skorzystali na tym, że futbolówka nie została dograna idealnie.

4'
Silva mocno z narożnika boiska. Chaotyczną sytuację we własnym polu karnym idealnie wyjaśnił Fellaini, szybko oddalając piłkę poza własną szesnastkę.

3'
De Bruyne perfekcyjnie dośrodkował z lewego skrzydła. De Gea w momencie interwencji się zawahał, jednak na jego szczęście, żaden z piłkarzy Manchesteru City nie potrafił domknąć niezłego zagrania.

2'
Antonio Valencia próbował minąć rywala na prawym skrzydle. Niestety, ale defensor gości okazał się dużo sprytniejszy.

1'
Ibrahimović w starciu z Sagną. Według sędziów, Szwed, nie popełnił przewinienia w pobliżu linii bocznej.

*'
Gramy na Old Trafford!

*'
Dzisiaj zabraknie Kun Aguero. Argentyńczyk został ukarany przez Komisję Ligi. Kara - 3 mecze absencji.

*'
Mark Clattenburg zazna zaszczytu poprowadzenia nadchodzącego spotkania.

*'

*'

*'

*'
Znamy już składy! Zobaczą je Państwo na górze relacji.

*'
Chyba niezłe statystyki?

*'
Cały piłkarski świat elektryzuje starcie Pepa Guardioli z Jose Mourinho. Obaj szkoleniowcy mieli dużo okazji do pojedynkowania się na różnych szczeblach rozgrywek.

*'
Tak wygląda tabela po 3.kolejkach ligowych

*'
Old Trafford w każdych okolicznościach wygląda świetnie!

*'
Witamy Państwa w sobotnie popołudnie! Piłkarską sobotę zaczynamy zacnie, bo od Derbów Manchesteru.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online