Piast Gliwice - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
3 : 3

Rusov – Hebert, Pietrowski, Korun, Mraz – Mokwa (90+1' Sedlar), Radosław Murawski, Bukata, Szeliga (70' Zivec) – Masłowski, Jankowski (73' Barisić)
Prusak – Leândro, Gérson, Pruchnik (46' Hernandez), Sasin – Szmatiuk, Drewniak, Bonin, Piesio (75' Pitry), Dźwigała (64' Danielewicz) – Śpiączka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Górnik Łęczna

Górnik Łęczna pokazał ogromny charakter! Świetna postawa w drugiej połowie wystarczyła, aby urwać Piastowi niemal pewne zwycięstwo.
Javi Hernandez trafi pewnie do jedenastki tej kolejki!

90+5'
3:3! To jest niesamowite!
Szok! Nie wiem, co mam napisać! Przepiękny strzał Hernandeza z głębi pola karnego! Futbolówka wylądowała w lewym sektorze bramki. Ogromny chaos pod bramką Rusova.

90+4'
Prusak w polu karnym Piasta. Wrzutki na szesnastkę!

90+4'
żółta kartka Kartka dla Murawskiego. Rzut wolny po faulu na Leandro.

90+3'
Radosław Murawski leżał chwilę na boisku. Każda sekunda pracuje na sukces jego drużyny.

90+1'
Tomasz Mokwa zdjęty przez Latala. Na ostatnie minuty został wpuszczony Sedlar.

90'
DODATKOWY CZAS: 4 minuty

89'
3:2!
Będą jeszcze emocje! Javi Hernandez wykorzystał niezdarność Mokwy przy próbie wybicia piłki. Hiszpan z ogromną gracją poradził sobie z obroną, po czym spokojnie wpakował piłkę do bramki.

88'
żółta kartka Grzegorz Bonin trafił na listę sędziego. Martin Bukata delikatnie podcinany.

87'
Mógł być gol na 3:2! Bartosz Śpiączka znów nadbiegał, aby zamknąć wrzutkę z lewego skrzydła. I znów szybsi byli defensorzy Gliwic.

85'
Bartosz Śpiączka na spalonym. Arbiter liniowy ma dzisiaj kawał pracy do wykonania.

84'
Szybko!

82'
żółta kartka Piast w osłabieniu! Kolejny raz nieprzemyślane zachowanie zaprezentował Michał Masłowski. Druga żółta kartka za bezpardonowe wejście musiała mieć miejsce.

80'
Bonin sprytnie wgrał piłkę z lewego skrzydła boiska. Na futbolówkę "szczupakiem" ruszył Śpiączka, który ostatecznie ją dotknął, lecz mu zabrakło precyzji w końcowej fazie.

78'
Zivec miał niezłą sposobność na gola podwyższającego wynik! Ale w polu karnym Łęcznej użył zbyt dużo siły przy strzale. Sergiusz Prusak ze spokojem obserwował tor lotu piłki.

76'
4528 widzów zebrało się w Gliwicach, aby obejrzeć jakże emocjonujące widowisko.

75'
Przemysław Pitry za Grzegorza Piesio. Andrzej Rybarski wyczerpał limit zmian.

73'
Zmiana na szpicy w Gliwicach. Josip Barisić w miejsce Macieja Jankowskiego.

72'
Śpiączka znalazł sposób na to, by uderzyć na bramkę. Jednak blisko ustawiony był Hebert, który dobrze go przyblokował.

70'

69'
Dobre dośrodkowanie Leandro od rzutu wolnego. O piłkę dzielnie walczył Maciej Szmatiuk, ale w starciu z dwoma obrońcami był kompletnie bezradny.

67'
Szymon Drewniak otrzymał brawa! Pomocnik podjął wyzwanie, które polegało na tym, że pokona on z dystansu bramkarza. Silny strzał powędrował wprost w rękawice Rusova.

66'
Celny strzał po stronie przyjezdnych. Akcję ze stałego fragmentu kończył Grzegorz Bonin. Kropnięcie z ostrego kąta pewnie wyłapał Rusov.

64'
Krzysiek Danielewicz pojawił się na boisku. Na ławkę rezerwy wylądował Adam Dźwigała.

62'
Leandro szybki jak błyskawica! Boczny obrońca za wszelką cenę próbował dojść do zbyt mocnego podania. Szybki bieg nie wystarczył, aby zatrzymać piłkę na boisku.

61'
7 na 9 strzałów Piasta Gliwice leciało w światło bramki.

60'
Leandro czystym wślizgiem zatrzymał rywala na prawym skrzydle boiska.

58'
Adam Dźwigała spróbował lobu. Nowy nabytek Górnika zobaczył wysuniętego bramkarza przeciwnej ekipy. Aby zrealizować cel, zabrakło jakości.

57'

54'
Sytuacja dla Piasta! Przegrał rywalizację siłową Gerson, a potem Szeliga miał miejsce do oddania strzału na bramkę z kilkunastu metrów. Futbolówka posłana zbyt w centrum bramki.

53'
Popularny "Jankes" przyłapany przez arbitra liniowego! Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

51'
Bukata mógł się lepiej zachować w polu karnym Łęcznej. Miał piłkę niemal na wykończenie, jednak ten nie potrafił sprawnie przyjąć piłki w polu karnym rywala.

49'
Leandro miał zamiar posłać bombę z naprawdę ogromnej odległości. Przy ewentualnym szczęściu, piłka mogła przełamać bramkarza, ale najpierw musiałaby przejść blok defensywny, a tego niestety nie zrobiła.

48'
Rusov nie zbyt zgrabnie, ale za to skutecznie sparował uderzenie głową Gersona. Piłka po tym strzale leciała w okolice lewego okna bramki,

47'
Grzegorz Bonin wzięty w kleszcze. Pomocnik był bezspornie trzymany za koszulkę.

46'
Javi Hernandez na placu gry. Trener Rybarski dał odpocząć Pruchnikowi.

46'
Ruszamy z drugą połową!

Piast Gliwice gra tak, jak za najlepszych czasów! Widać, że Radoslav Latal na nowo popracował nad mentalnością swoich piłkarzy.
Górnik Łęczna i Andrzej Rybarski znaleźli się w naprawdę trudnym położeniu.

45+1'
Nieudolna wrzutka Jankowskiego była ostatnim punktem w I połowie meczu!

45'
Gwizdy na stadionie! Piłka po zagraniu przez Masłowskiego odbiła się od Szmatiuka. Arbiter się nie wzruszył i nie przyznał rzutu karnego.

44'
Śpiączka uderzony przez Heberta. Sympatycy gospodarza domagali się przyznania jedenastki.

43'
Górnik Łęczna aktualnie wraz z Wisłą Kraków zamyka ligową tabelę.

41'
Ajj, Ajjj

39'
Chaos w polu karnym Piasta Gliwice po stałym fragmencie gry. Oglądaliśmy szamotaninę, jednak górą okazali się reprezentacja z bloku defensywnego wicemistrza Polski.

37'
Niebezpiecznie się robi, jak piłkę z rzutu rożnie kopnie Mraz. Przed chwilą było podobnie, ale niestety jego koledzy przegrali ostateczny bój o futbolówkę.

36'
Mamy remis w statystyce "strzały". Obie drużyny oddały po sześć prób.

34'
Adam Dźwigała w szaleńczym speedzie. Młody pomocnik jednak zapomniał, że... wraz z piłką opuścił plac gry.
Rusov zacznie od pięciu metrów.

32'
3:1! Zaskakujący gol dla Górnika!
Bierność w defensywie ekipy Latala! Grzegorz Piesio miał ogrom miejsca do przymierzenia się do uderzenia zza pola karnego. Pomocnik posłał piłkę tuż obok lewego słupka bramki. Można mieć jakieś pretensje do Rusova, bo futbolówka zmierzała w kierunku, gdzie był ustawiony.

30'
Piłkarze dostali przerwę na uzupełnienie płynów. Taka przerwa jest potrzebna ze względu na ciężkie warunki atmosferyczne.

29'
Masłowski przypadkiem uderzył rywala łokciem.

28'
Nieudana próba Piesia z kilkudziesięciu metrów. Futbolówkę spokojnym wzrokiem odprowadził Rusov.

27'
Naprawdę na wielkim spalonym w momencie podania znalazł się Szeliga. Nie było żadnych spekulacji.

26'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę został upomniany Szeliga.

25'
3:0! To już pogrom!
Maciej Jankowski z golem! Beznadziejne wyjście Prusaka z bramki. Bramkarz minął się z piłką, a tą efektownym zagraniem głową w bramce ulokował "Jankes". Na pole karne centrował... Mraz.

24'
Bartosz Szeliga został nieprzepisowo zaatakowany przez Pruchnika. Sędzia zasygnalizował faul.

23'
Kolejne złamanie przepisów w środkowej strefie boiska. I znów regulamin przekroczyli gospodarze.

21'
Radoslav Latal dzisiaj zaczyna swoją drugą kadencję w Gliwicach. Czeski szkoleniowiec odszedł z Piasta Gliwice tuż przed rozpoczęciem sezonu ligowego.

19'
Grzegorz Piesio znowu bezpośrednio od rzutu wolnego. Ale on, jak i kibice nie będą mieli, co rozpamiętywać. Piłka poleciała w okolice trybun.

18'
Piesio wypracował rzut wolny. Radosław Murawski w ocenie arbitra podciął przeciwnika.

16'
Pruchnik głową wyjaśnił sytuację we własnym polu karnym. Piast Gliwice miał szansę z tytułu rzutu rożnego.

15'

13'
Szymon Drewniak z niepotrzebnym faulem. Ma szczęście, że jego przewinienie blisko linii bocznej nie zostało dostrzeżone przez arbitra głównego.

12'
Rusov sprawdzony przez Piesio. Potężna próba z rzutu wolnego mogła zrobić krzywdę bramkarzowi, ale ten umiejętnie ją sparował nad poprzeczkę.

10'
"Piastunki" chcą jeszcze więcej! Sergiusz Prusak zbił piłkę po bardzo nieprzyjemnym zagraniu z lewego skrzydła boiska.

9'
2:0!
Marcin Pietrowski pracuje na miano gracza meczu! Pewnie wyegzekwowana jedenastka. Strzał w lewy, dolny róg bramki.

8'
Rzut karny dla Piasta!
Paweł Sasin podciął rywala w swoim polu karnym. Maciej Jankowski chciał dobijać.

6'
Rusov zaliczył swój pierwszy kontakt z piłką. Zza pola karnego kropnął bodajże Bartosz Śpiączka. Futbolówka leciała w miejsce, gdzie ustawiony był bramkarz.

5'
Faul taktyczny na Pruchniku. Całe zajście miało miejsce w centralnej części boiska.

4'
Marcin Pietrowski spróbował pójść za ciosem! Były piłkarz Lechii Gdańsk, oddał soczysty strzał z dystansu. Był soczysty, ale również bardzo niecelny.

2'
1:0!
Patrik Mraz pokazał swój ogromny talent, czyli dośrodkowania na pole karnego. Jego podanie fenomenalnie wykorzystał Pietrowski, idealnie uderzając piłkę głową. Futbolówka wylądowała w lewym rogu bramki.

1'
Pierwsza okazja dla Jankowskiego! Snajper zaliczył niezły rajd przez kilkadziesiąt metrów, po czym zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Uderzenie nogami udało się zatrzymać bramkarzowi,

1'
Faul po 20.sekundzie w wykonaniu piłkarza gospodarzy.

*'

*'

*'
Ławka rezerwowa gości: Małecki, Komor, Grzelczak, Hernandez, Jarecki, Pitry, Danielewicz

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Szmatuła, Badia, Barisić, Girdvainis, Moskwik, Sedlar, Zivec

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online