Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 1

Pilarz - Fryc, Osyra, Putiwcew, Pleva - Gergel, Kupczak, Babiarz, Jovanović, Stefanik (21'Guilherme Sitya) - Gutkovskis (74' Kędziora)
Malarz - Broź, Czerwiński, Rzeźniczak, Hlousek (65'Kopczyński) - Odjidja-Ofoe, Moulin (65' Prijović) - Guilherme, Radović (77' Hamalainen), Langil - Nikolić

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Termalica przedłużą swoją serię meczów bez porażki w starciach z Legią. Z przebiegu meczu, to przewagę mieli goście, ale nie potrafili tego udokumentować, czego nie zmieniła nawet kontaktowa bramka Nikolicia.

90+3'
Nikolić! 2:1! Kapitalne uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego trafia w okienko bramki Pilarza!

90+2'
Rzut wolny dla Legii tuż przed bramką Pilarza.

90+1'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone cztery minuty.

90'
Odjidja-Ofoe! Uderzenie Belga z dystansu świetnie odbił Pilarz.

89'
Guilherme zatrzymany przez Fryca.

87'
Termalica próbowała wyjść z kontrą, ale futbolówkę stracił Kędziora.

86'
Indywidualna akcja Langila, Belg dośrodkował w szesnastkę, piłka ostatecznie wylądowała jednak w rękach Pilarza.

84'
2:0! Kędziora bez problemów wykorzystuje jedenastkę!

84'
żółta kartkaŻółta kartka dla Malarza za protesty.

83'
Drugi rzut karny dla Termalici! Kędziora został nieprzepisowo powstrzymany przez Czerwińskiego.

82'
Niecelne uderzenie głową Prijovicia po wrzutce Langila.

80'
Główka Hamalainena przeszła nad bramką Pilarza.

79'
Nikolić! Strzał Węgra z pola karnego został zablokowany w ostatniej chwili.

78'
Rzut wolny przyniósł legionistom jedynie rzut rożny.

77'
A teraz Serb opuszcza boisko. Jego miejsce zajął Hamalainen.

76'
Radović faulowany przed polem karnym Termalici.

75'
Obraz meczu w drugiej połowie nie uległ zbyt wielkiej zmianie. Legia cały czas dąży do wyrównania, ale jest nieskuteczna, co uniemożliwia dokonanie tego celu.

73'
Mamy drugą zmianę w drużynie gospodarzy. Miejsce Gutkovskisa zajął Kędziora.

72'
Ależ było blisko wyrównania! Prijović świetnie obsłużył Langila, który wpadł w pole karne i dośrodkował, ale nikt nie zamknął tego podania i akcja spaliła na panewce.

71'
Radović za mocno podał do wbiegającego w pole karne Langila i Belg nie dał rady dojść do piłki.

70'
Strata Brozia, ale obrońca Legii po chwili naprawił swój błąd.

69'
Przechwyt Plevy po podaniu Brozia.

67'
Guilherme po raz kolejny dośrodkował źle i piłka wyszła na aut bramkowy.

66'
żółta kartkaPleva sfaulował Langila tuż przed linią końcową boiska. Bułgar otrzymał żółtą kartkę za tę interwencję.

65'
Dwie zmiany w drużynie gości. Boisko opuścili Hlousek i Moulin, a na boisku w ich miejsce zameldowali się Kopczyński i Prijović.

64'
Odjidja-Ofoe! Silne uderzenie pomocnika gości odbił przed siebie Pilarz, do dobitki doszedł Nikolić, ale trafił wprost w bramkarz gospodarzy. Nawet gdyby Węgier trafił do siatki, to sędzia nie uznałby tego gola, bo odgwizdał spalonego. Jak pokazują powtórki, ofsajdu nie było.

63'
Centrę Guilherme wypiąstkował Pilarz.

62'
Rzut rożny dla drużyny ze stolicy.

61'
Kolejna słaba centra legionistów. Broź przerzucił wszystkich i futbolówka wyszła poza boisko.

59'
Broź w pole karne do Radovicia, ale Serb źle przyjął piłkę i ta padła łupem bramkarza gospodarzy.

58'
Korner dla gości. Efekt taki sam jak poprzednio.

57'
Kolejne nieudane dośrodkowanie zawodników gości. Tym razem Hlousek.

56'
Zablokowana piętka Radovicia i w posiadanie futbolówki przechodzi zespół z Niecieczy. Po chwili legioniści ponownie ją przejęli.

55'
Przeciągnięte dośrodkowanie Guilherme i piłka wyszła na aut bramkowy.

54'
Rzut rożny dla "Wojskowych".

53'
Faul w środku pola Kupczaka na Nikoliciu.

52'
Wrzutka Langila ląduje w rękawicach Pilarza.

51'
Legia cały czas dąży do zdobycia wyrównującego gola, ale w akcjach Wojskowych wciąż brakuje dokładności.

50'
Broź za wysoko zacentrował w pole karne i od autu zacznie Termalica.

49'
Ten stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia.

48'
Dobry przechwyt Babiarza, po chwili kapitan gospodarzy nie najlepiej podał do Gergela, ale Hlousek wybił piłkę na rzut rożny.

47'
Centra Brazylijczyka wybita przez Putiwcewa.

46'
Pleva na prawej stronie boiska podciął Guilherme tuż przed linią pola karnego. Rzut wolny dla gości.

45'

''
Garść statystyk:

Pomimo prowadzenia gospodarzy, to piłkarze ze stolicy mają więcej sytuacji do zdobycia gola. Czy w drugiej połowie uda im się wyrównać? A może to "Słonie" przedłużą swoją dobrą serię w spotkaniach z "Wojskowymi"? Początek drugiej połowy już za niecały kwadrans.

45+1'
Broź dokładnie dośrodkował do Radovicia, a Serb doszedł do strzału głową. Uderzył jednak wprost w ręce bramkarza Termalici.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

44'
Czerwiński zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Nie była to dobra decyzja, bo futbolówka przeszła bardzo wysoko ponad bramką Pilarza.

43'
Centrę Babiarza wypiąstkował Malarz.

42'
Faul Brozia na Gutkovskisie i mamy rzut wolny dla "Słoni" na wysokości szesnastki gości.

41'
Wejście nakładką Guilherme w Babiarza. Tym razem obyło się bez kartki.

39'
Broź został sfaulowany przez Gergela.

38'
Moulin stracił piłkę i po chwili nieprzepisowo zatrzymał zawodnika gości.

36'
Potężny strzał Hlouska przeszedł tuż nad poprzeczką bramki Pilarza.

35'
Szybkie dośrodkowanie Langila odnalazło Nikolicia. Węgier źle przyjął piłkę i ta wyszła na aut bramkowy.

34'
Wrzutka doszła do Czerwińskiego, jednakże defensor Legii nie uderzył czysto w piłkę i od bramki rozpocznie Pilarz.

34'
Korner dla gości.

33'
Nikolić! Silne uderzenie Węgra znakomicie obronił bramkarz gospodarzy.

32'
Znakomite podanie Radovicia doszło do Brozia, ten chciał podać w szesnastkę gości, ale piłkę złapał Pilarz.

31'
Guilherme Sitya! Świetna wrzutka Gergela trafiła wprost na głowę niedawno wprowadzonego zawodnik. Pomocnik gości nie przymierzył wystarczająco i uderzył tuż obok słupka.

30'
A teraz szybka akcja Langila została zastopowana przez Plevę.

29'
Kolejne dośrodkowanie Langila zatrzymało się na pierwszym obrońcy gospodarzy.

27'
Dośrodkowanie Hlouska zostało wybite przez obrońców gospodarzy.

25'
Ależ blisko było teraz wyrównania dla Legii! Centrostrzał Langila o mało nie zaskoczył Pilarza, dobijać próbował Nikolić, ale Węgier nie pokonał golkipera "Słoni".

23'
żółta kartkaBardzo brutalny atak Guilherme na Babiarzu i zawodnik Legii otrzymuje tylko żółtą kartkę.

22'
Mamy pierwszą zmianę w drużynie Czesława Michniewicza. Boisko opuszcza Stefanik, a w jego miejsce pojawił Guilherme Sitya.

21'
1:0! Jovanović pewnie wykorzystuje rzut karny! Serb precyzyjnym strzałem w lewy róg pokonuje Malarza.

19'
Rzut karny dla Termaliki! Piłkę ręką w polu karnym zagrał Rzeźniczak i sędzia nie miał wątpliwości - jedenastka dla gospodarzy.

18'
Dobrą akcję Legii zniweczył słabym dośrodkowaniem Langil.

17'
"Słonie" straciły piłkę w środku pola i kontratak gości.

17'
Za mocne podanie, choć Termalica wciąż utrzymała się przy piłce.

16'
Kupczak wywalczył rzut rożny.

15'
Moulin próbował zacentrować w pole karne, ale Osyra był na miejscu i wybił to podanie.

13'
Dwójkowa akcja pomiędzy Guilherme i Nikoliciem została zakończona niecelnym strzałem tego pierwszego.

12'
Podopieczni Czesława Michniewicza nie wykorzystali jednak tej szansy i piłka ponownie w posiadaniu Legii.

11'
Strata Radovicia i okazję do kontry mają teraz "Słonie".

10'
Słabo rozegrali gospodarze ten korner. Od bramki rozpocznie Malarz.

9'
Malarz wypiąstkował dośrodkowanie przed szesnastkę, tam piłkę zebrał Jovanović i próbował swojego szczęścia z dystansu. Uderzenie Serba została zablokowane i wyszło na rzut rożny.

8'
Babiarz sfaulowany na wysokości pola karnego gości.

7'
Wrzutka Plevy w kierunku Gutkovskisa, Łotysz doszedł do strzału lewą nogą, lecz nie na tyle czysto, aby mógł zaskoczyć bramkarza Legii.

7'
Faul Czerwińskiego na Gutkovskisie.

6'
Niezła centra Brazylijczyka dotarła do Nikolicia, ale Węgier nie trafił w światło bramki.

5'
Pleva nieprzepisowo zatrzymał Guilherme. Od rzutu wolnego na połowie "Wojskowych" grę wznowi sam poszkodowany.

4'
Krótkie rozegranie tego stałego fragmentu zostało powstrzymane przez zawodników z Niecieczy.

4'
Rzut rożny dla Legii.

3'
Nie najlepsze dośrodkowanie Babiarza nie przyniosło zagrożenia i futbolówka wylądowała w rękach Malarza.

2'
Rzeźniczak sfaulował Gutkovskisa i rzut wolny dla gospodarzy niedaleko pola karnego gości.

1'
Akcja piłkarzy Legii została przerwana przez defensywę gospodarzy.

1'
Zaczynamy!

''
Pierwszy gwizdek sędziego już za niecałe dziesięć minut.

''

''
Wyjściowe ustawienie obu zespołów:

''
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Bartosz Frankowski.

''
A tak prezentuje się drużyna gości:

''
Ławka rezerwowych: Baran, Misak, Wróbel, Stano, Sitya, Kędziora, Kowal

''
Znamy skład gospodarzy: Pilarz - Fryc, Osyra, Putiwcew, Pleva - Gergel, Kupczak, Babiarz, Jovanović, Stefanik - Gutkovskis

''

''
Zapraszamy Państwa na ostatni sobotni mecz, w którym Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się z Legią Warszawa.

''
Początek spotkania o 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online