Real Madryt - Osasuna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Osasuna
5 : 2

Casilla – Danilo, Ramos, Pepe, Nacho – Kovacić, Kroos, Modrić – Ronaldo, Morata, Bale
Nauzet – Tano, D. García, Flano, U. Garcia – Fuentes, De las Cuevas, Tienza, Oier – Kenan, Riviere

Ronaldo (6.)
Danilo (40.)

Flano (17.) żółta kartka
U. Garcia (32.) żółta kartka

Mecze na żywo: Real Madryt - Osasuna

'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy nie odbędzie się.

45+1'

45+1'
Goool! Kroos dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki znakomicie wyskoczył Ramos i strzałem głową pokonał bramkarza. 3:0.

45'
Coraz większa przewaga Realu!

43'
Mogło być 3:0, ale Bale źle przyjmował piłkę po podaniu Moraty i z kilku metrów nie zdołał pokonać bramkarza!

40'
Goool! Mógł remis, a jest 2:0! Bramkarz Osasuny zdołał odbić strzał Moraty, ale przy dobitce Danilo był już bez szans.

39'
Ależ szczęście miał Real! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska kapitalnie głową uderzał Garcia, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

37'
Osasuna przedostała się pod pole karne Realu, ale tam fatalnie rozegrała piłkę.

34'
Znów świetne zagranie do Bale'a, ale ten tym razem nie zdołał udanie podać do Ronaldo.

32'
żółta kartka U. Garcia ukarany żółtą kartką za faul na Modriciu.

31'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał Riviere.

29'
W ostatnich minutach Osasuna ma problem z wyjściem z własnej połowy.

27'
Pepe zagrał do Ronaldo, al ten źle uderzył i posłał piłkę nad bramką.

25'
Osasuna nie zamierza się bronić, ale to Real przeważa.

22'
Bale potężnie uderzył z dystansu, ale Nauzet zdołał odbić piłkę.

18'
Bale niecelnie uderzał z rzutu wolnego.

17'
żółta kartka Flano ukarany żółtą kartką.

15'
Prosta strata Bale'a na własnej połowie, ale zawodnicy Osasuny źle rozegrali piłkę i Walijczyk naprawił swój błąd udanym powrotem.

15'
Znów spokojniejszy okres meczu.

10'
Szybka kontra Realu! Po zagraniu z lewej strony boiska bliski sięgnięcia piłki był Danilo, a poprawka Kroosa była niecelna. Mogło być 2:0.

9'
Kenan próbował minąć Danilo przed polem karnym, ale ten nie dał się zaskoczyć.

8'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Realu, ale dobrze interweniował Danilo.

6'
Goool! Znakomite zagranie do Bale'a, który uciekł obrońcom, ten wyłożył piłkę Ronaldo, a temu nie pozostało nic innego niż umieścić ją w bramce z bliskiej odległości.

5'
Riviere uderzał z prawej części pola karnego, ale daleko od bramki.

3'
Spokojny i wyrównany początek.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
W składzie Realu Madryt znalazł się powracający po kontuzji Cristiano Ronaldo.

'
Początek meczu o godzinie 16:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Osasuna, to zapraszamy do śledzenia meczu online