Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Kelemen - Tomasik, Tomelin, Runje, Grzyb - Góralski, Romanchuk - Dmytro , Vassiljev (86' Szymański), Frankowski (80' Mystkowski) - Świderski (60' Górski)
Miśkiewicz - Mójta, Sadlok, Guzmics, Jović - Mączyński, Popović - Małecki, Boguski - Zachara (77' Drzazga) - Brożek

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

W imieniu redakcji, chciałbym Państwu podziękować za wspólnie spędzony czas.

Czarna passa Wisły Kraków trwa. Dorobek porażek z rzędu w lidze powiększył się do liczby - 7.
Jagiellonia Białystok zafundowała swoim kibicom niezłe widowisko. Bramka Konstantina Vassiljeva będzie bez wątpienia brana pod uwagę podczas wyboru na "gola sezonu".

90+4'
Cztery doliczone minuty nie wystarczyły, aby zmienić wyniku!

90+4'
Kelemen genialnie zainterweniował nogami! Rafał Boguski spudłował z paru metrów! Napastnik kierował piłkę w sam środek bramki!

90+2'
Piotr Tomasik gorszy od Miśkiewicza! Goalkeeper Wisły, przepięknie wyciągnął strzał Tomasika od jedenastego metra.

90+1'
Rzut karny dla Jagiellonii!
Tomasik był podcięty przez spóźnionego Sadloka!

90'
Górski przegrał batalię z dwoma defensorami.

89'
Sędzia nie był litościwy dla Wisły Kraków. Patryk Małecki przekonany był o tym, że należał się jego ekipie rzut rożny. Mi się też tak wydawało, że powinien być korner.

88'
Gwizdek sędziego. Mystkowski faulował w trakcie szarży w pobliżu pola karnego.

87'
Michał Probierz, coach "Jagi", już bez możliwości dokonania korekty w składzie.

86'
Zmiana. Szymański za Vassiljeva.

85'
2:1! Będziemy jeszcze mieli emocje!
Patryk Małecki świetnie zszedł do środka, a potem precyzyjnym uderzeniem, zaskoczył Kelemena.

82'
Przyjezdni nie złożyli broni. Ich ataki są jednak zbyt chaotyczne. Razi w nich duża niedokładność.

80'
Zmiana. Przemysław Frankowski został zastąpiony przez Przemysława Mystkowskiego.

79'
Maciej Sadlok zmierzył się z Vassiljevem. Obaj wykonali szaleńczy speed. Zwycięsko z tej potyczki wyszedł defensor "Białej Gwiazdy".

78'
Korner dla gości. Runje ofiarnym wślizgiem zblokował piłkę po uderzeniu z okolic pola karnego.

77'
Krzysztof Drzazga wprowadzony na boisko. Dariusz Wdowczyk podziękował Mateuszowi Zacharze.

75'
Bilard w polu karnym Jagiellonii! W całym zamieszaniu najlepiej zachował się Tomelin, który oddalił piłkę od własnej szesnastki.

75'
30. metrów - taka odległość czeka wykonującego rzut wolny. Stały fragment dla Wisły.

73'
2:0! Gol z innej planety!
Fenomenalna bramka Vassiljeva! Potężny strzał z dwudziestego metra w wykonaniu estońskiego pomocnika! Piłka wleciała w prawe okno bramki! Interweniował Miśkiewicz, ale był bezradny.

72'
Dariusz Wdowczyk, trener Wisły Kraków, ma do dyspozycji komplet zmian.

70'
Marien Kelemen dobrze zareagował! Mączyński soczyście kropnął z dystansu! Płasko lecąca piłka, mogła zagrozić Jagiellonii Białystok.

69'
Konstantin Vassiljev tragicznie wykonał rzut wolny. Estoński pomocnik usiłował wkręcić piłkę w prawe okno bramki. Najlepszym dokumentem beznadziejnego rozwiązania było to, że piłka poszybowała na trybuny.

68'
żółta kartka Jest kartka dla Jovicia. Boczny obrońca popełnił przewinienie tuż przed polem karnym Wisły. Bardzo groźne wejście na nogi.

67'
Przemysław Frankowski w momencie dośrodkowania (mocno nieudanego) od Vassiljeva, był najbliżej bramki.

66'
Marien Kelemen gotowy do kontynuowania gry!

65'
Były bramkarz m.in. Śląska Wrocław, mocno utyka.

63'
Co tam się stało?!
Jović w pojedynku z Kelemenem! Bramkarz Jagiellonii nadział się na nogę Jovicia, który zamykał podanie z lewej flanki. Goalkeeper błysnął kapitalną obroną, ale i również nabawił się urazu.

62'
Faul w ofensywie. Jović zbyt bardzo się rozpychał w powietrznym starciu.

60'
Michał Probierz reaguje na postawę swoich podopiecznych. Maciej Górski zmienił Świderskiego.

58'
Konsta Vassiljev tańczył z obrońcami w szesnastce gości. Estończyk usiłował znaleźć sobie miejsce do uderzenia na bramkę, ale lepsza była para stoperów.

57'
Sadlok zagrał ostro z lewego skrzydła boiska. Futbolówka jednak minęła wszystkich piłkarzy Wisły w pobliżu bramki Kelemena.

55'
Paweł Brożek chwilowo poza boiskiem. Snajper korzysta z pomocy medyków.

54'
Jacek Góralski pomógł Grzybowi. Ten pierwszy we wzorcowy sposób zatrzymał rozpędzonego Małeckiego.

53'
Sadlok nieczysto ze znacznej odległości. Wisła zacznie od autu.

51'
żółta kartka Patryk Małecki kompletnie spóźniony ze wślizgiem. Podczas interwencji "Małego" piłkarz Jagiellonii mógł nabawić się kontuzji.

50'
Jacek Góralski zaliczył groźny wślizg w nogi zawodnika. Arbiter nie miał innego wyjścia, jak tylko odgwizdać rzut wolny.

49'
Vassiljev dosyć mocno z kilkudziesięciu metrów. Piłka ostatecznie nie powędrowała w światło bramki, bo ją zblokował Maciej Sadlok.

47'
Romanchuk próbował zgrywać piłkę od rzutu wolnego. Sztuka się poniekąd udała, lecz futbolówka poleciała wprost w Miśkiewicza.

46'
Jak patrzę na skład, to wynika z niego, że w przerwie nie dokonano żadnych zmian.

46'
Wisła Kraków rozpoczęła drugą odsłonę!

Mamy czas na pokazanie statystyk...

Kibice zgromadzeni w Białymstoku nie mają powodów do nudy. Jagiellonia jak na razie rozgrywa świetnie zawody. Przemysław Frankowski robi różnicę na placu gry.
Wisła Kraków jest mocno chaotyczna. Zwłaszcza w obronie. Dariusz Wdowczyk ma kwadrans na przemówienie do głów swoim podopiecznym.

45'
1:0 do przerwy!

44'
Guti posłał piłkę wysoko nad poprzeczką!

43'
Dobre dośrodkowanie Vassiljeva. Do piłki bitej z rzutu wolnego rzuciło się kilku zawodników, ale najlepszy w powietrzu okazał się gracz z krakowskiego klubu.

42'
żółta kartka Kartka dla Maćka Sadloka. Gracz nie zagra w następnym meczu ligowym.

41'
Miśkiewicz błysnął refleksem! Goalkeeper w pięknym stylu zatrzymał strzał ze wślizgu w wykonaniu Świderskiego.

40'
Sędzia zasygnalizował zagranie piłki ręką przez Rafała Boguskiego.

37'
żółta kartka Denis Popović z kartką. Było wyraźnie pociąganie za koszulkę Vassiljeva. W pełni zrozumiała decyzja arbitra.

37'
żółta kartka Chomczenowski obejrzał żółtą kartkę. Pomocnik "Jagi" użył zbyt dużo agresji podczas walki o górną piłkę.

36'
Przemysław Frankowski pogroził wiślakom. Potężne huknięcie zza pola karnego mogło zrobić wrażenie. Lecz, piłka, powędrowała troszeczkę obok lewego słupka.

35'
Wisła Kraków jeszcze nie oddała celnego strzału na bramkę w tym meczu.

33'
Pozycja spalona Jovicia. Ofsajd był naprawdę maluteńki.

32'
Adam Mójta podjął ryzyko. Jego strzał bezpośrednio z rzutu wolnego nie przekroczył linii ustawionego muru. Kelemen dobrze wykonał swoją pracę.

31'
Paweł Raczkowski uznał, że Jacek Góralski przewinił w pobliżu własnego pola karnego.

29'
Jović wgrał piłkę ze stałego fragmentu. W szesnastce gospodarzy nastał wielki chaos, lecz nic wielkiego dla Wisły nie wynikło. Obrońca Jagiellonii uwolnił grę.

27'
Patryk Małecki podjął kolejną próbę wrzutki z lewego skrzydła. Pomysł dobry, ale wykonanie dużo słabsze. Futbolówka po centrze wylądowała poza placem gry.

26'
Mateusz Zachara faulowany na połowie klubu z Białegostoku.

25'
Poprzeczka na ratunek gospodarzom! Patryk Małecki uwolnił się spod opieki rywali na lewej flance. Piłka po zagraniu jeszcze przez kolegę dotarła do Mateusza Zachary, a ten z ostrego kąta huknął na bramkę. Kelemen byłby bez szans.

23'
Patryk Małecki na dosyć kontrowersyjnym ofsajdzie. Trzeba zaufać sędziemu liniowemu.

22'
Ależ indywidualna akcja Frankowskiego. Pomocnik zgrabnie zszedł z prawego skrzydła do środka, by potem huknąć z okolic pola karnego. Strzał został pewnie wyłapany przez Miśkiewicza.

20'

18'
Krzysztof Mączyński w defensywie. Przemysław Frankowski doskonale urwał się obrońcy na prawym skrzydle, a potem próbował dogrywać, ale w sytuację wmieszał się Mączyński.

17'
Z dalszej odległości strzelał Chomczenowski. Na utrudnienie pracy bramkarza miał wpływ, że futbolówka przed nim dostała kozła.

16'
Miśkiewicz skutecznie na linii. Bramkarz "Białej Gwiazdy" świetnie sparował silnie uderzoną piłkę z dystansu.

15'
Rafał Boguski starał się zwieźć rywali w ich polu karnym. Ale zamiast tego, to sam stracił kontrolę nad futbolówkę. Napastnik Wisły Kraków przewrócił się o piłkę.

14'
Wrzutka Sadloka w kierunku Boguskiego. W odpowiednim momencie akcję przerwał Runje.

12'
1:0! To musiało się tak skończyć!
Rafał Grzyb wystąpił w roli asystującego. Kapitan "Jagi" centrował z prawego skrzydła boiska, a akcję uderzeniem głową zakończył Dmytro Chomczenowski. Ogromny błąd popełnił Michał Miśkiewicz, nieudolnie próbując łapiąc lecącą futbolówkę.

11'
Romanchuk po raz kolejny próbował zaskoczyć Miśkiewicza. Pomocnik zamykał głową wrzutkę z lewego narożnika boiska. Wygrał rywalizację w powietrzu, jednak strzał z powietrza poleciał bardzo wysoko nad poprzeczką.

9'
Gol dla Jagiellonii wisi w powietrzu! Gubi się defensywa gości.

8'

6'
Adam Mójta trochę zawiódł kolegów z drużyny. Piłka po jego dośrodkowaniu z rzutu wolnego powędrowała w koszyczek Kelemena.

5'
żółta kartka I sprawił, że Piotr Tomasik otrzymał kartkę za faul taktyczny.

5'
Rafał Boguski wywalczył rzut wolny dla Wisły Kraków.

4'
To była szansa!
Świetnie rozegrana akcja przez gospodarzy! Romanchuk idealnie zgrał piłkę głową w kierunku do Góralskiego, który z paru metrów trafił wprost w Miśkiewicza. Goalkeeper wykonał przepiękną, instynktową interwencję.

2'
Mamy celną próbę w tym meczu. Oddał ją z dystansu Chomczenowski. Ale strzał nie był tak czysty, by zaskoczyć pewnie interweniującego Miśkiewicza.

1'
Bardzo długie wgranie piłki na pole karne Wisły Kraków. W powietrze wzbił się Romanchuk, jednak jego uderzenie głową poleciało daleko od światła bramki.

*'
Gramy!

*'

*'
Ostatnie niedzielne zawody w 8.kolejce Ekstraklasy, poprowadzi Paweł Raczkowski.

*'
Do twarzy mu?

*'
Jagiellonia ma ogromne szanse na awans na 1.lokatę w ligowej tabeli. Aby tak się stało, to podopieczni Michała Probierza muszą dzisiaj wygrać z Wisłą.

*'

*'
"Biała Gwiazda" nachodzącym spotkaniem chce przerwać katastrofalną serię w rozgrywkach ligowych. Ekipa dowodzona przez Dariusza Wdowczyka przegrała sześć ostatnich pojedynków w lidze.

*'
Na takie zestawienie zdecydował się Michał Probierz, szkoleniowiec "Jagi"

*'
Lista piłkarzy Wisły Kraków, którzy zaczną ten mecz od ławki rezerwowej

*'
Witamy Państwa w niedzielne popołudnie! W naszej ofercie znajdą Państwo relację z meczu 8.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online