Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 2

Pawełek - Pawelec, Celeban, Kokoszka, Dvali - Stjepanović, Goncalves, Madej (62' Engels), Morioka, Alvarinho (69' Olle) - Biliński (62' Ortega)
Lech - Koj, Kowalczyk, Grodzicki, Konczkowski - Urbańczyk, Surma, Ćwielong, Lipski, Mazek (90' Przybecki) - Visnakovs (83' Arak)

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

Dziękujemy Państwu za uwagę podczas 8.kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Były piłkarz Śląska Wrocław, Piotr Ćwielong, pozbawił go punktów. Gospodarzom zabrakło dziś jakości w ofensywie.

90+4'
Mecz we Wrocławiu przeszedł do historii!

90+3'
Przybecki mógł się bardziej przyłożyć do podania z prawego skrzydła. Na piłkę czekał Ćwielong, jednak Celeban wślizgiem przerwał akcję.

90+2'
Bardzo niepewnie Lech. Nieudaną w pełni interwencje wyratował sędzia liniowy, który wskazał pozycję spaloną Engelsa.

90'
4 minuty doliczone do drugiej połowy zawodów.

90'
Zmiana. Miłosz Przybecki na ostatnie minuty spotkania. Trener Fornalik uznał, że z boiska zejdzie Mazek.

88'
Kolejny ofsajd po stronie "Niebieskich". Ustawienia nie dopilnował Piotr Ćwielong.

87'
Mariusz Pawełek skutecznie na linii. Urbańczyk oddał groźny strzał z dalekiej odległości. Piłka ulokowana wprost w miejsce, gdzie stał bramkarz.

86'
żółta kartka Lasza Dwali odpowiedział za przewinienie na Ćwielongu. Doczekał się kary w postaci żółtej kartki.

85'
Kuba Arak przyłapany na małym spalonym.

84'
Wrocławianie w następnej kolejce zmierzy się z liderem, Jagiellonią. I znów pojawią się w roli gospodarzy.

83'
Zmiana u gości. Jakub Arak w miejsce Visnakovsa.

82'
Engels niecelnie lewą nogą. Śląsk Wrocław próbuje prostych środków na doprowadzenie do remisu.

81'
Visnakovs bez większego przygotowania huknął z dystansu. Jego próba w ogóle nie zagroziła wrocławskiemu klubowi.

80'
Morioka zagrał piłkę ręką. Japoński pomocnik nie miał szczęścia i został upomniany przez arbitra.

79'
żółta kartka Urbańczyk nie miał pomysłu na zatrzymanie szarżującego Engelsa. Posłużył się faulem, za który obejrzał zasłużoną kartkę.

78'
Akcja na jeden kontakt dwóch debiutantów! Engels jednak nieczysto trafił w piłkę z ostrego kąta.

77'

75'
Jest nadzieja we Wrocławiu!
Morioka z ogromną precyzją wykonał rzut karny. Piłka umieszczona tuż przy lewym słupku bramki. Bliski obrony był Lech, który poszedł w dobrą stronę.

74'
Rzut karny dla Śląska Wrocław!
Kamil Lech trochę spóźnił się z interwencją.

72'
Łukasz Surma ograł dużo młodszego przeciwnika. Rekordzista w ilości rozegranych spotkań w Ekstraklasie, pewnie wywalczył rzut wolny.

70'
Śląsk Wrocław nie ma problemu z budowaniem akcji. Śląsk ma problem z rozegraniem akcji pod polem karnym Ruchu Chorzów. Tam brakuje rozwagi.

68'
Wszystko na jedną kartę! Olle w miejsce Alvarinho.

67'
żółta kartka Z żółtą kartą Alvarinho. Portugalczyk na oczach arbitra pociągał rywala za koszulkę.

66'
Prostopadła piłka w kierunku Ortegi. Przeszła blok defensywny, ale nie umknęła Lechowi. Świeżo wprowadzony zawodnik ma pretensje.

65'

63'
Dla wprowadzonych graczy jest to debiut w polskiej Ekstraklasie.

62'

61'
Uraz Bilińskiego. Napastnik doznał urazu podczas powietrznego boju o piłkę zagraną z prawego narożnika boiska.

60'
Celna próba zza pola karnego w realizacji Stjepanovicia. Poprawny strzał został pewnie wyłapany przez Kamila Lecha.

59'
Poszła jakaś pirotechnika. I to ze strony kibiców gospodarzy.

58'
Kamil Lech wybornie na przedpolu. Młody bramkarz swoim wyjściem z bramki, zabrał szansę Morioce na finalizowanie niezłego dośrodkowania.

56'
Piotr Ćwielong bliski trzeciego gola! Popularny "Pepe" nieudolnie zagrał szczupakiem. Uderzenie piłki głową poleciało wysoko nad bramką.

55'
Patryk Lipski odebrał reprymendę słowną od arbitra. Rzut wolny dla Śląska Wrocław z bliskiej odległości od jego pola karnego.

54'
Goncaleves popełnił faul taktyczny.

52'
0:2! Ćwielong show!
Pomocnik chyba upokorzył swój dawny klub! Skrzydłowy dopadł do futbolówki, którą sparował Mariusz Pawełek, a potem uderzył w lewy, dolny róg bramki. Precyzja wielka.

50'
Zbyt dużo luzu obrony Ruchu przed własną szesnastką. Piłkę przechwycił Morioka i bez większego namysłu huknął na bramkę. Widać było, że Japończykowi w ostatniej chwili zeszła piłka z nogi.

48'
Kamil Biliński z uderzeniem na koncie. Napastnik próbował głową przedłużyć wgranie Stjepanovicia.

47'
Mazek długo i prostopadle z prawego skrzydła do Ćwielonga. Doskonale do piłki wyszedł Mariusz Pawełek.

46'
Oba kluby przystąpiły do drugiej połowy w niezmienionych składach.

46'
Druga połowa.

0:1 do przerwy.
Śląsk Wrocław z przebiegu pierwszej połowy, przegrywa niezasłużenie. Ekipa Mariusza Rumaka generowała więcej akcji ofensywnych.
Ruch Chorzów był przyczajony i się opłaciło. Pięknego gola zdobył Piotr Ćwielong, niegdyś zawodnik wrocławian.

45'
1 minuta dorzucona do czasu I połowy.

44'
Słychać gwizdek sędziego. Rafał Grodzicki popychał Kamila Bilińskiego. Faul musiał zostać dostrzeżony.

43'
Marcin Kowalczyk efektownie wślizgiem przeciął naprawdę niebezpieczne podanie od Alvarinho. Portugalczyk ponownie pogroził z lewego skrzydła.

41'
Piotr Ćwielong wziął rewanż na Mariuszu Pawelcu. Ten pierwszy użył zbyt dużo siły w starciu powietrznym.

40'
Visnakovs szukał podwyższenia rezultatu! Łotysz spróbował technicznego rozwiązania akcji z głębi pola karnego. Brawa za odwagę, ale piłka poleciała obok prawego słupka bramki.

39'
Alvarinho nadepnięty w stopę przez Lipskiego.

38'
0:1! Ruch wykorzystał swoją szansę!
Przepiękny gol autorstwa Piotra Ćwielonga. Lipski nieźle mu wyłożył piłkę, a ten popisał się fantastyczną podcinką. Mariusz Pawełek bez szans.

36'
Ruch Chorzów miał okazję na stworzenie zagrożenia po stałym fragmencie gry. Uderzenie Lipskiego udane... nie było. Futbolówkę z ogromnym spokojem odprowadził wzrokiem Pawełek wraz z kibicami na stadionie.

35'
Ćwielong stał się ofiarą taktycznego przewinienia. Adam Kokoszka bez kartki.

34'
Michał Koj bliski przejęcia piłki po kopnięciu jej z narożnika boiska. Do uzyskania wymaganego efektu zabrakło trochę precyzji.

33'
Morioka po raz kolejny upomniany przez arbitra liniowego.

32'
Alvarinho z ogromną ambicją na lewej flance. Owocem jego pracy będzie wyrzut piłki z autu.

30'
Sędzia Krzysztof Jakubik zarządził krótką przerwę. Piłkarze mają czas na uzupełnienie płynów, a trenerzy na przekazanie swoich uwag.

30'
Na pozycji spalonej znalazł się Morioka.

29'
"Niebiescy" wycofani. Podopieczni Mariusza Rumaka jakby przejęli inicjatywę.

27'
Niezłe wgranie futbolówki przez Alvarinho. Piłkę z problemem udało się wybić jednemu z obrońców Ruchu Chorzów.

26'

24'
Za krótkie podanie w dobrze obiecującej się akcji wykonał Łukasz Madej. W porę wślizgiem popracował wracający obrońca.

22'
Przepiękna próba Kamila Bilińskiego z dalszej odległości. Futbolówka w trakcie lotu nabrała dobrej rotacji, lecz finalnie wylądowała blisko prawego słupka.

21'
Morioka przed 100%!
Japończyk przejął bezpańską piłkę na połowie rywala, potem wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak w kulminacyjnym momencie się zawahał, co wykorzystał Lech, idealnie broniąc strzał z bliska.

20'
Akcja po rzucie rożnym. Udem próbował zaskoczyć Adam Kokoszka. Zagranie jednak powędrowało wprost w bramkarza.

18'
Faul na Ćwielongu. Byłego kolegę z drużyny przewrócił Mariusz Pawelec.

16'
Chorągiewka sędziego liniowego poszła w górę. Mateusz Lipski wg niego był najbliżej bramki Pawełka w momencie podania.

15'
Kamil Biliński źle przyjął piłkę w polu karnym "Niebieskich". Snajper za wszelką cenę chciał przechwycić straconą futbolówkę, jednak robił to wbrew przepisom.

13'
Piotr Ćwielong spiera się z arbitrem. Sędzia odgwizdał przewinienie Ćwielonga na rozpędzonym Bilińskim. Spóźniony wślizg na piłkę.

12'
Śląsk Wrocław jak na razie bez większego pomysłu na rozegranie akcji ofensywnej.

10'
Piotr Ćwielong dobrze pociągnął z piłką na lewym skrzydle, po czym dośrodkował ją w pobliże bramki. Decyzja nie zbyt dobra, bo wbiegający Lipski miał dosyć daleko do piłki.

9'

7'
Zamieszanie w polu karnym Wrocławia. Ogromny chaos podczas walki o powietrzną piłkę. Na końcu do niej dopadł Morioka. Szybki kontratak został nieźle powstrzymany.

6'
Kamil Biliński na pozycji spalonej. Morioka błysnął ogromną elokwencją przy podaniu na jeden kontakt.

5'
Nie przyłożył się Dvali do wrzutki z lewej flanki boiska. Defensor posłał piłkę wprost w rękawice Kamila Lecha.

4'

3'
Morioka faulowany w środku pola. Japończyk wykazał się dużym sprytem podczas odbioru futbolówki.

3'
Dużo niedokładności w początkowych fazach spotkania.

1'
Groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła. Świetne piąstkowanie piłki zaprezentował Kamil Lech.

*'
Gospodarze zaczęli!

*'
Nadchodzące zawody we Wrocławiu poprowadzi Krzysztof Jakubik.

*'

*'
Śląsk Wrocław ma ogromny problem z wygrywaniem na własnym terytorium. W trzech spotkaniach padły... trzy remisy.

*'

*'
O motywację dwóch ekip nie musimy się martwić

*'
Zestawienie Śląska Wrocław

*'
8.kolejka LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17, za chwilę będzie historią. My zapraszamy Państwa na relację z ostatniego pojedynku tej serii gier: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online