Legia Warszawa - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
0 : 6

Malarz - Guilherme, Dąbrowski, Czerwiński, Bereszyński - Moulin (76' Radović), Jodłowiec, Ofoe - Langil, Kazaishvili (66' Aleksandov) - Prijović (63' Nikolić)
Bürki - Piszczek, Sokratis, Bartra, Schmelzer - Weigl (79' Ginter), Pulisic, Götze (75' Castro), Guerreiro, Dembélé (75' Mor) - Aubameyang

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Borussia Dortmund

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę. Życzę Państwu spokojnej nocy.

Nie na taki powrót do elity liczyli polscy kibice. Legia Warszawa dzisiaj bez jakichkolwiek piłkarskich argumentów.
Borussia Dortmund powinna ten mecz wygrać dużo większą przewagą bramkową.

90'
Bez dodatkowego czasu! Arbiter wykazał miłosierdzie przybitym graczom z Warszawy.

89'
Za chwilę się dowiemy, o ile sędzia przedłużył dzisiejsze zawody.

89'

87'
Nikolić nieoczekiwanie doszedł do sytuacji strzeleckiej. Napastnik z Węgier kąśliwie zagrał piłkę głową.

86'
0:6! Aubameyang!
Gabończyk doczekał się swojego gola! Świetny rajd i przepiękna podcinka wystarczyły, by wynik meczu mógł ulec zmianie.
Widać było ogromną różnicę biegową.

85'
Spokojnie futbolówkę rozgrywają goście z Niemiec.

83'
Koszmarne dośrodkowanie z prawej flanki publiczności przedstawił Aleksandrov. Skrzydłowy posłał piłkę poza plac gry. Zamiast centry, to obejrzeliśmy nieudolny strzał.

82'

80'
Langil dobrze zacentrował z lewego narożnika boiska. Bliski finalizacji podania był Miroslav Radović. Do spełnienia marzeń zabrakło umiejętnego wejścia w akcję.

79'
Ostatnia zmiana w tych zawodach. Ginter w miejsce Weigla.

77'
0:5! Autorem gola... Castro!
Jakże szybko strzelona bramka przez świeżo wprowadzonego piłkarza. Castro domknął składną akcję swojego zespołu. Zmiennikowi Gotze do realizacji celu wypadało tylko wpakować piłkę z paru metrów do pustej bramki.

76'
Ostatnia roszada w składzie Legii. Radović za Moulina.

75'
Castro zmienił... Gotze. Mor zastąpił Dembele.

74'
żółta kartka Żółtą kartkę przez arbitra został upomniany Mario Gotze. Niemiec przewrócił z całą premedytacją rozpędzonego Langila.

72'
Korner dla Legii. Guilherme oraz Jodłowiec próbowali wykorzystać nieudolne wybicie piłki przez obronę rywala. Jednak żadnemu z nich nie udało się skończyć akcji tak, aby Burki miał jakiekolwiek problemy.

70'
Marcel Schmelzer musi skorzystać z pomocy medyków własnego klubu. Obrońca został przewrócony przez... swojego kolegę z drużyny.

69'
Aubameyang jakoś urwał się spod opieki przeciwników i oddał strzał w światło bramki. Ale był to bardzo mizerna próba z bliskiej odległości. Presja dwóch obrońców zrobiła swoje.

68'

66'
Zmiana. Aleksandrov zastąpił na murawie Kazaishviliego.

65'
Udana interwencja wślizgiem autorstwa Guilherme. Chwilkę wcześniej sprinterskie umiejętności pokazał nam Aubameyang.

63'
Na boisku zameldował się Nemanja Nikolić. Trener Hasi za pracę w tym spotkaniu podziękował Prijoviciowi.

62'
Niedokładnie z rzutu wolnego zagrał Guerreiro. Ktoś z Legii po drodze dotknął piłki i przyczynił się do tego, że ona wyleciała poza plac gry.

61'
żółta kartka Bereszyński z żółtą kartką. Faul taktyczny.

60'
Schmelzer koszmarnie skiksował z dalszej odległości. Borussia w pogoni za piątym golem.

58'
Arkadiusz Malarz popisał się skutecznym piąstkowaniem futbolówki. Z dystansu podwyższyć stan meczu próbował Gotze.

57'
Burki wreszcie zmuszony do poważniejszej interwencji. A zmusił go do tego Langil, który soczyście kropnął z głębi szesnastki rywala. Piłka posłana w samo centrum bramki Borussii Dortmund.

56'
Szybko rozegrany rzut wolny przez BVB. Mario Gotze dostał podanie w głębi pola karnego, a potem silnie uderzył na bramkę Legii. Fartownie dla polskiego klubu, futbolówka przeleciała światła bramki.

54'
Guilherme sprokurował niepotrzebny rzut wolny przeciw swojej drużynie.

53'

51'
0:4!
Dembele z przypadkową asystą przy golu Guerreiro. Ten bez większego namysłu huknął tuż przy prawym słupku bramki Arkadiusza Malarza.

50'
Guilherme bardzo dzielnie przedzierał się na lewej flance boiska. Pomocnik został odepchnięty, jednak arbiter nie przerwał gry. Decyzja sędziego spotkała się z negatywnym odbiorem ze strony kibiców.

48'
Na próbę kombinacyjnej akcji zdecydowali się gospodarze dzisiejszego spotkania. Zabrakło dokładności i najważniejszej komunikacji pomiędzy dwoma wykonawcami.

47'
Warszawskiej drużynie udało się jakość udaremnić zagrożenie od narożnika boiska.

47'
Pulisić postanowił, że samotnie spróbuje rozwiązać akcję ofensywną. Zawodnik został jednak zablokowany w pobliżu bramki Malarza. Rzut rożny.

46'
Możemy wracać do gry!

Nie jest miło... Borussia Dortmund z ogromnym spokojem kontroluje przebieg wydarzeń na placu gry. Trzy stracone gole w pierwszej odsłonie trzeba traktować jako najmniejszy wymiar kary.
Gospodarze mają niecały kwadrans na to, by spróbować się uporządkować.

0:3 do przerwy!

44'
Było blisko czwartego gola. Pulisić dogrywał z niemal linii końcowego boiska do kolegów. Ich w porę ubiegła defensywna gospodarzy.

43'
Goście pastwią się nad Legią w okolicach jej szesnastki. Krótkie podania mają po raz kolejny rozmontować blok defensywny ekipy z Warszawy.

42'
Schmelzer faulowany w ocenie sędziego przez Moulina.

40'
Dembele mocno niecelnie z dystansu. Obrona Legii dała dużo miejsca Francuzowi do dokładnego przymierzenia się do strzału.

39'
Dąbrowski zlekceważył szybkość Aubameyanga. Ten stanął przed znakomitą szansą na podwyższenie, ale jego próba lobu poleciała minimalnie tuż przy prawym słupku bramki.

37'
Moulin bardzo kąśliwie dogrywał na pole karne z rzutu wolnego. Piłka była tak niebezpiecznie zagrana, że nawet Burki pofatygował się wyjść z bramki, aby przerwać jej tor lotu.

36'
Prijović zatrzymany wbrew przepisom przez Sokratisa. Faul stopera był bezsporny.

35'
Kazaishvili uderzył zza pola karnego. Któryś z obrońców BVB powstrzymał strzał. Legia będzie miała nagrodę w postaci kornera.

34'
Gwizdek sędziego. Zagranie piłki ręka w wykonaniu Guerreiro.

32'
Tomasz Jodłowiec podjął próbę z powietrza. Zagranie raczej tylko na statystyki, bo zamknięcie akcji z rzutu rożnego było łatwe do powstrzymania przez Burkiego.

32'
Coś pokazała Legia. Rzut rożny dla niej po akcji Kazaishviliego.

31'
Sokratis znowu urwał się spod opieki obrońców polskiej ekipy. Na posterunku jednak dobrze Arkadiusz Malarz.

30'
żółta kartka Pulisić nieprawidłowo powstrzymany w pobliżu pola karnego Legii przez Guilherme. Pomocnik za swój wyczyn techniczny otrzymał kartkę.

28'
Aubameyang ponownie na pozycji spalonej. Arbiter liniowy nie miał litości dla gracza z Gabonu.

27'
Gotze wrzucił z narożnika boiska. Łukasz Piszczek spróbował podwyższyć wynik meczu, uderzając futbolówkę głową. Zrobił to bardzo słabo, bo zagranie skierowane wprost w rękawice Malarza.

25'
Piszczek zagrał na pole karne z prawego skrzydła. Piłkę pewnie z własnej szesnastki oddalił Maciej Dąbrowski.

24'
Szybko skończona kontra, którą próbował rozprowadzić Guilherme. Brazylijczyk świetnie odebrał piłkę rywalom podczas krótkiego rozegrania rzutu rożnego.

22'
Dembele niekryty na lewym skrzydle boiska. Piłkarz spróbował efektownym uderzeniem z głębi pola karnego zaskoczyć Arkadiusza Malarza. Na jego szczęście, futbolówka poszybowała minimalnie obok prawego słupka bramki.

21'
Ten widok jest OK!

19'
Gotze został zablokowany z najbliższej odległości. Kolejne gole dla Dortmundu wydają się już chyba formalnością.

18'
żółta kartka Arkadiusz Malarz został ukarany żółtą kartką. Bramkarz dotknął piłkę ręką przed swoim polem karnym.

17'
0:3! Bierność w obronie nagrodzona stratą gola!
Kompletna bierność w działaniu defensywnym pokazali podopieczni Hasiego. Bartra z ogromną łatwością dobił piłkę, którą przed siebie wypluł Arkadiusz Malarz.

15'
0:2! Ogromny błąd...
Sokratis wykorzystał z zimną krwią wielką nieudolność Legii w kryciu podczas stałego fragmentu. Stoper oddał świetny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

14'
Dembele wykazał się naprawdę sprytem. Ofensywny gracz wywalczył rzut wolny z dobrej odległości. Był pociągany subtelnie za koszulkę przez rywala.

13'
Ofsajd piłkarza gospodarzy. Według arbitra liniowego na pozycji spalonej był Moulin. Wreszcie jakiś zryw ofensywny.

12'
Langil z nieprawidłowym wejściem na piłkę. Dobrze, że cała sytuacja miała miejsce daleko od polskiej bramki.

11'
Masa szczęścia przy Legii! Aubameyang łatwo się urwał defensywie i wyszedł na sytuację strzelecką. Świetną pracę wykonał Malarz, dobrze zatrzymując techniczny strzał w prawy, dolny róg bramki.

9'
Na pozycji spalonej Mario Gotze. Strzelec bramki nie dopilnował tego, jak są ustawieni rywale z bloku defensywnego.

8'
Asystę przy golu zaliczył Dembele.

7'
0:1! Niestety!
Błąd w kryciu na lewej flance. Mario Gotze kapitalnie zamknął głową centrę ze wspomnianego skrzydła. Arkadiusz Malarz przy błędzie swoich obrońców był bezradny.

6'
Indywidualna akcja Langila na prawym skrzydle boiska. Pomocników nie próbował dogrywać do kolegów, a chciał sam skończyć sytuację. Niestety, ale jego strzał powędrował daleko od bramki.

5'
Ofsajd Aubameyanga. Gabończyk mimo gwizdka sędziego, oddał uderzenie na bramkę Malarza.

4'
Na pozycji spalonej znalazł się napastnik Borussii Dortmund, Dembele. Oprócz snajpera najbliżej bramki Akradiusza Malarza był również Pulisić.

3'
Dembele faulowany w pobliżu linii bocznej boiska. Sędzia przyznał BVB rzut wolny.

2'
Atak pozycyjny w wykonaniu przyjezdnych. Niemcy spokojnie rozgrywają piłkę, wymieniając dużo krótkich podań.

1'
Jakub Czerwiński przytomnie się zachował we własnej strefie. Nowy obrońca Legii wybił piłkę poza linię boczną.

*'
Gramy!

*'
Hymn Ligi Mistrzów! Hymn wreszcie odegrany na polskim stadionie!

*'
Thomas Tuchel, szkoleniowiec Borussii Dortmund, nie może skorzystać z usług: Bendera, Durma, Merino, Reusa oraz Suboticia.

*'
Z powodu kontuzji w składzie mistrza Polski zabrakło: Hlouska, Kucharczyka oraz Pazdana.

*'
Już tylko pół godziny do meczu!

*'
Ławka rezerwowa ekipy z Dortmundu: Weidenfeller, Rode, Castro, Mor, Kagawa, Ramos, Ginter

*'
Pierwszy mecz Legii po jakże długiej przerwie od Ligi Mistrzów poprowadzi Sergei Karasev.