PSG - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
Arsenal Londyn
1 : 1

Aréola - Aurier (84' Meunier), Marquinhos, T Silva, Maxwell - Verratti, Krychowiak, Rabiot (74' Motta), Di Maria, Matuidi - Cavani
Ospina - Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal - Cazorla, Coquelin (71' Xhaka) - Iwobi, Ozil (85' Elneny), Oxlade-Chamberlain (63' Giroud) - Alexis

Liga Mistrzów online

Dziekujemy za śledzenie meczu na żywo w serwisie AllMecz.pl. Zapraszamy na kolejne spotkania Ligi Mistrzów online. Już w środę Legia zagra z Borussią.

90+5'
Koniec meczu. PSG zremisował z Arsenalem 1:1.

90+5'
Marquinhos miał piłkę meczową! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marquinhos zamknął akcję, ale głową uderzył obok bramki!

90+3'
Starcie Giroud z Verratim. Obaj otrzymali po żółtej kartce, a że obaj mieli już upomnienia to muszą opuścić boisko.

90+2'
żółta kartkaThiago Motta ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

88'
żółta kartka Giroud ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

85'
Elneny zastąpił Ozila.

84'
Meunier zastąpił Auriera.

83'
...świetne tempo tego meczu. Jedni i drudzy chcą wygrać!

83'
Co za mecz! Alexis znakomicie zagrał do Iwobiego, ten miał sporo miejsca w polu karnym, ale jego techniczny strzał zdołał odbić Areola. I już z kontrą rusza PSG...

82'
Aurier groźnie dośrodkowywał w pole karne, ale świetnie interweniował Mustafi.

80'
OSPINA!!! Cavani znów znalazł się sam przed bramkarzem Arsenalu, chciał go minąć, ale ten zdołał wygarnąć mu piłkę!

79'
Chwilowa przerwa w grze, bo Ospina potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

78'
GOool! Remis! Iwobi potężnie uderzył z pola karnego, Areola zdołał odbić piłkę, ale dopadł do niej Alexis Sanchez i ten był już bezbłędny!.

76'
Arsenal wciąż nie oddał celnego strzału.

74'
Rabiot opuścił boisko, a zastąpił go Motta.

71'
Di Maria ładnie przerzucił piłkę nad obrońcą i uderzył lewą nogą z woleja. Znów dobrze interweniował Ospina, który jednak sprowokował tę sytuację.

71'
Coquelin zszedł z boiska, a zastąpił go Xhaka.

69'
Powinno być 2:0! Cavani dość szczęśliwie znalazł się sam na sam z Ospiną, ale znów górą bramkarz Arsenalu!

68'
Kolejna ładna akcja PSG prawą stroną boiska. Aurier znalazł się sam przez Ospiną, ale nie zdołał podciąć piłki nad bramkarzem Arsenalu.

65'
Ładna akcja Iwobiego z Alexisem, ale ten pierwszy w ostatniej chwili został powstrzymany przez obrońcę.

63'
Giroud wszedł w miejsce Oxlade-Chamberlaina.

61'
Po zagraniu z prawej strony do piłki doszedł Matuidi, ale przeszkadzał mu obrońca i posłał piłkę wysoko nad bramką.

59'
Aurier wpadł w pole karne, ale nie zdołał oddać celnego strzału i piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

57'
Mecz toczony jest w dobrym tempie. Jedni i drudzy starają się atakować.

54'
Coquelin oddał bardzo niecelny strzał.

53'
Wydawało się, że Di Maria będzie sam na sam z Ospiną, ale świetnie wrócił Nacho Monreal i zażegnał niebezpieczeństwo.

49'
Ozil dośrodkował w pole karne, ale lepszy był obrońca i piłka trafiła w ręce bramkarza.

47'
Alexix przyjął piłkę w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. PSG prowadzi z Arsenalem 1:0.
onclick="document.getElementById('reklama1').style.display='none'">

44'
Krótki meldunek z innych meczów. Bramki zdobyli zarówno Robert Lewandowski, jak i Arkadiusz Milik.

42'
Znakomite zagranie do Cavaniego, ten uniknął spalonego, ale źle przyjął piłkę i nie zdołał oddać strzału.

38'
Arsenal jak na razie nie oddał celnego strzału.

35'
Ładna akcja Arsenalu, ale Coquelin zamiast strzelać podawał do Alexisa i piłka opuściła boisko.

34'
NIESAMOWITE! Powinno być 2:0. Źle zachowała się obrona Arsenalu, piłkę przejął Cavani, minął bramkarza, ale z szesnastu metrów lewą nogą nie trafił do pustej bramki!

32'
Mecz się wyrównał. Francuzi starają się dłużej utrzymać przy piłce.

28'
Wreszcie zaatakował PSG. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę na rzut rożny wybił Mustafi.

26'
Coraz mocniejsza przewaga Arsenalu.

24'
żółta kartka Coquelin ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Krychowiaku.

23'
Alexis uderzał z ostrego kąta. Wywalczył rzut rożny.

22'
Groźnie pod bramką PSG. Po dośrodkowaniu z lewej strony do główki doszedł Oxlade-Chamberlai, ale ten zamiast uderzać próbował zagrywać i piłkę na rzut rożny wybili obrońcy.

19'
Teraz nieco dłużej przy piłce utrzymuje się Arsenal.

16'
Jak na razie lepsze wrażenie sprawia PSG. Arsenal stara się jednak doprowadzić do remisu.

13'
Niewiele brakowało, a PSG zdobyłoby bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Ospina zdołał jednak przerzucić piłkę nad poprzeczką.

10'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Thiago Silva, ale został zablokowany.

10'
Znów groźnie! Di Maria kapitalnie zagrał piętą do Rabiota, którego strzał z pola karnego w ostatniej chwili zablokował Koscielny.

8'
żółta kartka Verratti ukarany żółtą kartką.

7'
Rzut rożny dla PSG, ale za mocne dośrodkowanie. Francuzom należał się jeszcze jeden rzut rożny, ale błąd popełnił sędzia.

5'
Okres gry w środku pola.

3'
Aréola dobrym wyjściem z bramki zdołał wybić piłkę.

1'
Goool! Co za początek! Cavani wyprowadza PSG na prowadzenie! Napastnik mistrzów Francji wykończył głową dośrodkowanie z prawej strony boiska!.

1'

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

*'
W pierwszym składzie PSG po raz pierwszy zagra Grzegorz Krychowiak.

*'
Ławka rezerwowa Arsenalu Londyn: Cech, Holding, Gibbs, Xhaka, Elneny, Lucas, Giroud

*'
Ławka rezerwowa ekipy ze stolicy Francji: Trapp, Meunier, Kimpembe, Motta, Pastore, Lucas, Jese

'
Początek meczu Ligi Mistrzów pomiędzy PSG, a Arsenalem o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSG - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online