Feyenoord Rotterdam - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Feyenoord Rotterdam
Manchester United
1 : 0

Jones - Karsdorp, Botteghin, Van der Heijden, Kongolo - El Ahmadi, Kuyt, Vilhena - Berghuis (68' Basacikoglu), Jørgensen, Toornstra
De Gea - Darmian, Bailly, Smalling, Rojo - Schneiderlin, Herrera - Pogba, Mata (63' Young), Martial (63' Depay) - Rashford (63' Ibrahimović)

Vilhelma (79.)

Van der Heijden (23.) żółta kartka

Mecze na żywo: Feyenoord Rotterdam - Manchester United

Państwu serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru.

Feyenoord osiągnął bardzo dobry rezultat z faworyzowanym rywalem. Muszę napisać, że gospodarze dzisiaj dużo lepsi piłkarsko.
Manchester United był zbyt chaotyczny we wszystkich aspektach na boisku.

90+4'
Koniec!

90+3'
Ogromna determinacja gości. Holenderski klub w desperacki sposób broni bardzo korzystnego wyniku.

90+1'
Zlatan nieźle z rzutu wolnego. Szwed postawił na siłę. Uderzenie jednak posłane w miejsce, gdzie stał Jones.
Arbiter doliczył trzy minuty.

90'
Zmiana. Karsdorp zastąpiony przez Neuwkoopa.

89'
Young groźnie na pole karne z prawej flanki. Niezbyt efektownie, a skutecznie wybronił Bottenghin.

88'
Depay nie błysnął przy wybiciu rzutu wolnego. Centra zdecydowanie leciała za kolegów. W efekcie, piłka powędrowała poza boisko.

87'
Pogba chciał wywalczyć rzut wolny blisko bramki rywala. Sędzia zachował się bardzo przytomnie i nie nabrał się na efektowną sztuczkę.

85'
Chaos pod bramką Jonesa. Kompletne zamieszanie... Young dopadł do bezpańskiej piłki i bez jakiegokolwiek pomysłu, uderzył na bramkę. Zabrakło precyzji, bo futbolówka poleciała obok celu.

84'
Kongolo zbyt dużo agresji włożył w walkę o futbolówkę tuż przy polu karnym Feyenoordu. Sędzia główny zasygnalizował rzut wolny.

83'
Stałe fragmenty gry nie są dzisiaj znakiem firmowym ekipy Mourinho. Po raz kolejny rzut rożny dla jego piłkarzy nie przyniósł większego zagrożenia pod bramką Jonesa.

82'
W równolegle rozgrywany meczu tej grupy, Zorya prowadzi 1:0 z Fenerbahce.

80'
Kontrowersja. Rojo przewrócony przypadkowo przez głęboko wychodzącego z bramki, Jonesa. Muszę przyznać, że bramkarz zainterweniował w pełni skutecznie.

79'
1:0! Ten gol musiał paść!
Vilhena fenomenalnie wykorzystał zagranie z prawego skrzydła. Jorgensen wyłożył mu futbolówkę, a Vilhelma z kilkunastu metrów, huknął płasko w lewy, dolny róg.

77'
Kiks Depay'a. Holenderski pomocnik bez większego namysłu kopnął piłkę z dwudziestego metra. Widać było to, że futbolówka mu okrutnie zeszła z nogi.

77'

75'
Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego zaprezentował Young. Do piłki najwyżej wyskoczył Zlatan, ale z bliskiej odległości, przeniósł ją wysoko nad poprzeczkę.

74'
Basacikoglu uwolnił się spod krycia Rojo. Świeżo wprowadzony piłkarz wygrał rywalizację siłową, a potem oddał uderzenie z okolic pola karnego. Piłka poleciała tuż obok prawego słupka.

72'
Pozycja spalona. Na niej w momencie podania od kolegi znalazł się Ashley Young.

71'
Zablokowany Jorgensen z dystansu. Duńczykowi udało się wypracować sobie przestrzeń do uderzenia na bramkę.
Mecz wszedł w decydującą fazę.

69'
Widać frustrację u Pogby. Gwiazdor dzisiaj nie może się wstrzelić na bramkę i na dodatek zostaje łatwo ogrywany przez obronę Feyenoordu.

68'
Wcześniej zapowiadana roszada. Bilal Basacikoglu wprowadzony w miejsce Burghuisa.

67'
Za chwilę zmianę ujrzymy w składzie Holendrów.

65'
Zlatan odepchnął rywala w trakcie walki o górną piłkę. Tym graczem był Bottenghin.

64'
Ibrahimović otrzymał festiwal gwizdów od kibiców gospodarzy.

63'
Zmiany. Zlatan za Rashforda. Depay w miejsce Martiala. Young za Matę. Jose Mourinho postawił wszystko na jedną kartę.

61'
Zlatan już przygotowuje się do wejścia na murawę. Wraz z nim jeszcze dwóch kolegów z ekipy gości.

60'
Niecelna próba w realizacji Vilheny. Płasko uderzona piłka, poleciała daleko od światła bramki "Czerwonych Diabłów".

59'
Rashford powstrzymany przez dwóch przeciwników. Młody napastnik kąśliwie próbował zbliżyć się pod bramkę Feyenoordu.

58'
Obaj szkoleniowcy dysponują kompletem zmian.

56'
El Hamadai spróbował szczęścia zza pola karnego. Soczysty strzał poleciał obok lewego słupka bramki United.

55'
Więcej posiadania piłki mają gracze z Holandii. Jednak więcej w ofensywie po przerwie dokonali piłkarze Manchesteru.

53'
Rashford nieprawidłowo powstrzymywany przez Botteghina.

53'
Głośny doping kibiców na stadionie w Rotterdamie.

51'

50'
Uderzenie Pogby z dalszej odległości. Francuski gwiazdor kropnął z niemal miejsca. Jones spokojnym wzrokiem odprowadził piłkę poza plac gry.

48'
Nieporozumienie w bloku ofensywnym gospodarzy. Kuyt kompletnie nie zrozumiał się z kolegą na prawym skrzydle. Doświadczony pomocnik podał do partnera, który nawet nie wyruszył do zagrania.

46'
Solidne kropnięcie Herrery z kilkudziesięciu metrów. Obrona dała mu dużo wolnego miejsca do przymierzenia się do strzału. Na jej szczęście, piłka powędrowała w okolice trybun.

46'
Druga część zawodów. Miejmy nadzieję, że piłkarze stworzą lepsze widowisko.

Tak to wygląda na innych stadionach...

Bez goli do przerwy.
W pierwszej połowie lepiej zaprezentował się holenderski klub. Widać było dużo większą zawziętość w działaniach ofensywnych.

45'
O 1 minutę została przedłużona pierwsza odsłona.

43'
Toornstra złapany na pozycji spalonej. Będzie rzut wolny dla gości tego meczu.

42'
W ataku ciągle gracze "Gio". Gol na 1:0 wisi w powietrzu.

39'
Sytuacja dla gospodarzy. Kongolo nieźle wyłożył do Karsdorpa, który zaangażował się w akcję ofensywną. Boczny obrońca mocno huknął bez przyjęcia. Niestety, ale piłka po jego strzale poleciała wysoko nad bramką.

38'
"Czerwone Diabły" dobrze sobie poradziły z zagrożeniem w postaci rzutu rożnego.

36'
Martial w indywidualnej akcji na lewej flance boiska. Ambitny rajd został zatrzymany na drugim defensorze gospodarzy.

35'
Przewagę na ten moment ma Feyenoord.

33'

31'
Botteghin nie miał wielkiego miłosierdzia w stosunku do Rashforda. Środkowy obrońca wykonał ostre wejście na nogi rywala w środku pola.

29'
Zdecydowanie za mocne dośrodkowanie Berghuisa. Wrzutka ze stałego fragmentu powędrowała za bramkę Manchesteru United. Sytuacja do zapomnienia.

28'
Rzut wolny dla drużyny z Rotterdamu.

26'
Jorgensen przymierzał się z dwudziestego metra. Napastnik w ostatnim momencie został skutecznie i czysto powstrzymany przez obrońców United.

25'
Martial bliski gola!
Francuski skrzydłowy o krok od wykorzystania podania z prawej flanki. Pomocnik przyjął sobie piłkę na kilkanaście metrów od bramki, a potem na nią huknął! Zabrakło centymetrów do realizacji planu.

23'
żółta kartka Żółta kartka dla Van Der Heijdena. Sędzia zaklasyfikował przypadkowe starcie na kartkę.

22'
Rashford starał się przedrzeć się przez blok defensywny rywala, który był złożony z dwóch najgłębiej ustawionych obrońców. Dobrze zainterweniował Kongolo.

20'
Gwizdek arbitra. Berghuis w momencie wyskoku do piłki, faulował skaczącego przeciwnika. Groźnie z lewego skrzydła zagrywał Kongolo.

18'
Pogba próbował sprytnie uwinąć od się od rywala. Ale ten zrobił to niesportowo. Stały fragment gry dla podopiecznych "The Special One".

16'
Paul Pogba bezpośrednio rozwiązał rzut wolny. Francuzowi udało się ominąć dobrze ustawiony mur, ale jego strzał poleciał wprost w rękawice bramkarza.

15'
Herrera odepchnięty w pobliżu pola karnego Holendrów. El Ahmadi po swoim ataku nawet nie dyskutował z arbitrem głównym.

14'
Kolejne uderzenie w światło bramki gości. Z pół woleja zagrywał El Ahmadi. Futbolówka skierowana w sam środek bramki.

13'
Defensor nadział się na rozpędzonego piłkarza przeciwników. W tej chwili korzysta on z pomocy medycznej klubu.

12'
Narastają ataki gospodarzy. Bailly ucierpiał w trakcie interwencji w obronie.

10'
Berghuis porządnie nastraszył bramkarze ekipy przeciwnej. Naprawdę soczysty strzał z dalszej odległości w jego wykonaniu. Piłka jednak zmierzała w miejsce, gdzie był ustawiony.

9'
Darmian z mistrzowską interwencją. Włoski obrońca genialnie w ostatniej chwili zblokował strzał Toornstry. Napastnik przymierzył z ostrego kąta.
Snajper w momencie podania był niekryty.

7'
Atakują gracze z Holandii. Początkowe fazy meczu pod ich dyktando.

6'

4'
Kolejna próba dalekiego zagrania na pole karne "Czerwonych Diabłów". I znowu nieudolna.

3'
Faul w środkowej strefie boiska. Poszkodowany w centrum boiska był piłkarz Manchesteru.

2'
Jose Mourinho już w 2.minucie spotkania zaczął przygotowywać notatki.

1'
Próba crossowego zagrania w wykonaniu zawodnika gospodarzy. Żaden z jego kolegów nie dopadł do padania. Ten fakt wykorzystał De Gea, pewnie przechwytując futbolówkę.

*'

*'
Czas na odegranie oficjalnego hymnu Ligi Europy!

*'
W grupie "A" obok wyżej wymienionych ekip grają jeszcze: Fenerbahce oraz Zorya.

*'
Przyjezdni będą chcieli za wszelką cenę wygrać. Ewentualna wygrana byłaby próbą jakieś rekompensaty dla kibiców za blamaż w jakże prestiżowych Derbach Manchesteru (1:2).

*'
Taktyka gospodarzy na starcie z Anglikami

*'
Rozjemcą nadchodzącego pojedynku będzie Jesus Gil Manzano.

*'

*'
Rozkład jazdy (mecze, które będą rozgrywane o 19:00)

*'
Witam Państwa serdecznie w czwartkowe popołudnie! Dzisiaj w planach mamy relację ze spotkania 1.kolejki fazy grupowej Ligi Europy UEFA: Feyenoord Rotterdam - Manchester United

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Feyenoord Rotterdam - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online