Ruch Chorzów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0 : 1

Lech - Koj, Kowalczyk, Grodzicki, Konczkowski - Urbańczyk, Surma (19' Nowak), Ćwielong, Lipski, Mazek (76' Przybecki) - Visnakovs (62' Arak)
Pilarz – Fryc, Osyra, Putiwcew, Guilherme – Babiarz, Jovanović – Gergel, Kupczak, Wróbel (67' Stefanik) – Gutkovskis (75' Kędziora)

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

Goście w meczu bez publiczności wywalczyła bardzo ważne zwycięstwo. Ekipa Michniewicza wskoczyła na fotel lidera Ekstraklasy.
Dzisiaj kibic piłkarski przed tv mógł być w pełni usatysfakcjonowany. Oba kluby dostarczyły wszystko, co składa się na dobry mecz. Nie brakowało sytuacji, nie brakowało walki.

90+5'
KONIEC SPOTKANIA!

90+4'
Kupczak faulowany we własnym polu karnym. Rafał Grodzicki niewłaściwie walczył o piłkę.

90+3'
Czesław Michniewicz gestykuluje w swojej strefie.

90+2'
Desperackie ataki gospodarzy. Piłka krąży w okolicach pola karnego Niecieczy.

90'
BONUS TIME: 4 minuty

90'
Przybecki efektownym wolejem starał się zaskoczyć Pilarza. Szybki skrzydłowy miał ogrom miejsca i czasu na trzynastym metrze od bramki. Piłka po zgrabnym uderzeniu pofrunęła minimalnie obok lewego słupka.

89'
żółta kartka Babiarz oraz Ćwielong z żółtymi kartkami. Dwaj piłkarzy niesportowo zachowali się w środkowej strefie boiska.

88'
Przybecki nieudanie głową.

88'
Gra toczy się na połowie Bruk - Betu. Goście muszą wziąć się do pracy, bo za chwilę mogą stracić prowadzenie.

87'
żółta kartka Wojciech Kędziora upomniany żółtą kartką.

86'
Na aferę grają gospodarze. Krzysztof Pilarz ma pretensje do swoich obrońców za bierność.

85'
Pilarz asekuracyjnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę. Było blisko tego, że piła wpadła mu za kołnierz.

83'
Chaotyczne ataki chorzowian. Cała jedenastka "Słoni" w pobliżu własnej szesnastki.

81'
Festiwal wrzutek na pole karne Pilarza. Już bez większego konceptu atakują piłkarze Ruchu Chorzów.

80'
Ostatnie dziesięć minut.

79'
Koj bez namysłu wybił piłkę poza plac gry. Korner dla przyjezdnych.

77'
Jak on to zmarnował?!
Wojciech Kędziora miał piłkę meczową po idealnej kontrze swojej drużyny. Gergel mu wyłożył kapitalną futbolówkę, ale napastnik Termaliki w sytuacji sam na sam z bramkarzem, posłał ją tuż obok bramki.

76'
Miłosz Przybecki zmienił Kamila Mazka. To oznacza, że Waldemar Fornalik wykorzystał limit zmian.

75'

74'
Piotr Ćwielong nie mógł doprowadzić, aby rywal mu uciekł. Skrzydłowy został zmuszony do faulu w pobliżu własnego pola karnego.

73'
Świetna kontra gości. Słowacka akcja! Stefanik miał dużo miejsca w głębi pola karnego, ale tego nie potrafił wykorzystać... Udany blok obrony gospodarzy.

72'
Do pracy wziął się Ruch Chorzów.

70'
Ćwielong dośrodkowywał ze stałego fragmentu gry. Piłkę pewnie od własnego pola karnego głową oddalił Osyra.

68'
Stefanik bardzo silnie podawał z lewego skrzydła do wybiegającego Gutkovskisa. Napastnik Termaliki mimo ogromnych chęci, to nie mógł nic konstruktywnego zrobić ze zbyt mocnym zagraniem.

67'
Na roszadę zdecydował się Czesław Michniewicz, opiekun gości. Jakub Wróbel zmieniony przez Samuela Stefanika.

65'
żółta kartka Konczkowski ukarany kartką za popełnienie faulu taktycznego. Obrońca nadepnął na stopę Wróbla.

64'
Kamil Mazek próbował zza pola karnego. Sygnalizowane uderzenie pewnie wyłapał bramkarz Niecieczy.

63'
Dobry, mocny strzał Urbańczyka z ogromnej odległości. Krzysztof Pilarz z ogromnym problemem zatrzymał silnie lecącą futbolówkę.

62'
Kolejna zmiana u "Niebieskich". Korekta na szpicy boiska. Arak w miejsce Visnakovsa.

60'
Niecelnie Osyra. Defensor bardzo chciał wykorzystać wrzutkę z lewego narożnika boiska. Nic z jego planów nie wyszło... Futbolówka za bramką po strzale bez przyjęcia.

58'
Kamil Lech, tym razem dobrze na przedpolu. Goalkeeper wcześniej zakomunikował kolegom, że piłka wybita z narożnika boiska, należy do niego. Dało to efekt.

57'
żółta kartka Patryk Lipski spóźniony ze wślizgiem na piłkę. Nie udało się mu jej dotknąć, ale za to udało się przewrócić rozpędzonego rywala.

56'
Z ponad trzydziestu metrów próbował Michał Koj. Uderzenie oddane tylko, aby podreperować statystyki w tej klasyfikacji. Piłka powędrowała w trybuny.

54'
Solidna próba Jovanovicia z dystansu. Pomocnik solidnie uderzył piłkę, ale posłał ją w sam środek bramki. Z interwencją nie miał problemu Kamil Lech.

53'
Po szybkiej pomocy medycznej, dwaj zawodnicy mogą wrócić do kontynuowania gry.

52'
Dwaj piłkarze Bruk - Betu leżą na murawie. Obaj spadli na siebie niefortunnie.

51'
Jakub Wróbel zablokowany z kilkunastu metrów. Konczkowski idealnie stanął na linii uderzenia.

50'
Krzysztof Piłkarz bardzo pewnie, a na pewno skutecznie zainterweniował na przedpolu. Zdecydowanie piąstkowanie futbolówki po centrze od rzutu rożnego.

49'
Nowak ambitnie szarżował na niemal linii końcowej. Zabrakło dokładnego podania. Akcję szybko wyjaśnił defensor "Słoni".

48'
Grodzicki przerzucił piłkę na lewe skrzydło boisko. Środkowy obrońca użył zbyt wiele siły w crossowe zagranie.

47'
Visnakovs naprawdę popisał się wielką zawziętością. Napastnik nieźle się przedostał z piłką, a potem huknął z ostrego kąta. Płasko uderzona futbolówka, przeleciała obok lewego słupka.

46'
Waldemar Fornalik czeka z dokonaniem roszad w zestawieniu taktycznym swojego klubu.

46'
Kontynuujemy!

Mamy naprawdę dobre widowisko na ul. Cichej w Chorzowie. Dużo bramkowych szans stworzonych przez obie ekipy.
Waldemar Fornalik, szkoleniowiec gospodarzy, musi się nagłowić, jak rozwiązać taktycznie brak jednego piłkarza.

45+1'
KONIEC I POŁOWY MECZU!

45'
Lipski bardzo dobrze wrzucił piłkę od rzutu wolnego. Do piłki skakało kilku jego kolegów, ale ostatecznie głową w swojej szesnastce popracował Guilherme.

44'
żółta kartka Guilherme z żółtą kartką. Będzie rzut wolny dla gospodarzy z niezłego miejsca.

43'
Lech z poprzeczką udaremniły wielkie zagrożenie!
Roman Gergel świetnie wykonał rzut wolny. Piłkę lecącą w prawe okienko bramki, fenomenalnie sparował Kamil Lech!

42'
czerwona kartka CZERWONA KARTKA!
Marcin Kowalczyk przewrócił Gutkovskisa, który wychodził na idealną okazję na gola.
Stoper Ruchu Chorzów był w tragicznym położeniu.

40'
Kamil Mazek w walce wręcz z odwróconym plecami rywalem. Sędzia główny przerwał grę, sygnalizując fakt, że skrzydłowy popełnił przewinienie.

39'
Kamil Lech błysnął refleksem!
Korner Osyra soczyście kropnął z ostrego kąta. Naprawdę silny strzał leciał tuż przy prawym słupku, jednak w porę zainterweniował Lech, skutecznie parując piłkę.

38'
Szczęście po stronie gości!
Marcin Kowalczyk efektownym szczupakiem mógł doprowadzić do wyrównania. Zabrało minimalnie precyzji, bo uderzenie obiło prawy słupek bramki.

37'
Znów Pilarz na posterunku! Goalkeeper dosyć efektownie wyciągnął strzał Kowalczyka z powietrza. Futbolówka leciała w prawe okno.

36'
To powinno być 1:1!
Piotr Ćwielong kapitalnie uderzył piłkę głową. Ona jednak poleciała wprost w interweniującego Pilarza!

34'
Krzysztof Pilarz ponownie zwycięski. Bramkarz Ruchu Chorzów zdecydowanie wyłapał nieudaną wrzutkę w wykonaniu Lipskiego.

33'
Konczkowski zbyt głęboko z prawego skrzydła boiska. Zawiesinę z pełnym spokojem przechwycił Krzysztof Pilarz.

32'
Gutkovskis jak rasowy napastnik rzucił się wślizgiem na piłkę, którą z prawej flanki wrzucił Gergel. Zabrakło centymetrów, aby udało się sfinalizować podanie.

31'
Fryc nieroztropnie się zachowuje na placu gry. Kolejny faul w środku pola. Musi uważać, bo już ma żółtą kartkę na swoim koncie w tych zawodach.

30'
Visnakovs zagrał piłkę ręką. Czysty błąd techniczny w przyjęciu futbolówki na klatkę piersiową.

29'
Visnakovs złożył się do oddania strzału głową. Łotysz miał ogromną ochotę na zamknięcie akcji z lewego skrzydła. Niestety, jednak minął się z lecącą piłką.

28'
żółta kartka Fryc został obdarowany kartką. Patryk Fryc popisał się perfidnym zagraniem, które miało na celu przerwanie groźnego kontrataku.

27'
Gutkovskis powrócił do gry. Ale widać utykanie.

25'
Gutkovskis z urazem. Napastnik gości leży na murawie i skarży się na kontuzję.

23'
Asystę przy bramce miał Jovanović.

22'
0:1! Kolejny gol zawiniony przez Lecha!
Młody bramkarz wykazał się dużą niekonsekwencją przy interwencji na przedpolu. Błąd z zimną krwią wykorzystał Gutkovski, kierując piłkę głową do pustej bramki. Świetna centra z prawego skrzydła.

20'
Przewinienie Fryca. Piotr Ćwielong zatrzymany wbrew obowiązującym przepisom.

19'
Wymuszona zmiana w składzie gospodarzy. Bartosz Nowak zastąpił Łukasza Surmę, który nabawił się urazu.

18'
Obie ekipy starają się atakować poprzez zagrywanie długich podań na pole karne. Jak na razie brakuje dokładności.

16'
Strzał po stałym fragmencie gry. Guilherme świetnie wrzucił na głowę skaczącego kolegi, jednak temu zabrakło dokładności przy ostatecznej fazie. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki.

15'
Świetny rajd Gergela na prawej flance boiska. Były piłkarz zabrzan nieźle się zabrał z piłką, a potem dograł do wbiegającego partnera. Niestety, ale ten został uprzedzony przez obrońcę.

13'
Na pozycji spalonej po dynamicznej akcji był Kamil Mazek. Szybka reakcja sędziego głównego i arbitra liniowego.

12'
Z powodu braku publiczności, możemy usłyszeć wskazówki ze sztabów trenerskich.

10'
Lipski efektownie upadł po starciu z Frycem. Arbiter główny uznał, że pomocnik gospodarzy próbował go nabrać.

9'
Fryc skutecznie przyblokował skrzydłowego Ruchu Chorzów.

8'
Próba długiego podania w realizacji Babiarza. Gutkovskis mimo wielkiego zaangażowania, nie zdołał przejąć futbolówki.

6'
Babiarz z faulem taktycznym. Kapitan gości z pełną premedytacją zamknął akcję Urbańczyka.

5'
Kolejny nieudany przerzut piłki w wykonaniu piłkarza "Niebieskich".

3'
Rafał Grodzicki popisał się długim zagraniem w kierunku Piotra Ćwielonga. Skrzydłowy próbował opanować podanie, ale piłka posłana zdecydowanie za mocno.

2'
Bruk - Bet Termalica Nieciecza ma nadzieję na kontynuację dobrej passy. Ekipa dowodzona przez Czesława Michniewicza nie przegrała trzech spotkań z rzędu.

1'
Spotkanie rozgrywane jest bez udziału publiczności.

*'
Ruszamy z 9.kolejką Ekstraklasy!

*'

*'

*'
Do prowadzenia spotkania w Chorzowie został wydelegowany Paweł Gil.

*'

*'
Ruch Chorzów ma patent na wygrywanie ze "Słoniami". W poprzednim sezonie dwa razy się z nimi mierzył i dwukrotnie schodził z boiska wygrany.

*'

*'
Skład Ruchu Chorzów

*'
Witam Państwa na naszej stronie! Na początku naszej oferty ulokowaliśmy relację z pierwszego meczu 9.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Ruch Chorzów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online