Chelsea - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Liverpool
0 : 2

Courtois; Ivanovic, Cahill, Luiz, Azpilicueta; Kante; Willian, Matic, Oscar, Hazard; Costa.

Lovren (17.)
Henderson (36.)

Willian (45.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chelsea - Liverpool

45'

45'
żółta kartka Willian ukarany żółtą kartką.

44'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niegroźnie głową strzelał Ivanović.

43'
Clyne wpadł w pole karne, ale ostatecznie nie miał szans z obrońcami.

39'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał David Luiz.

36'
GOOL! CUDOWNY STRZAŁ HENDERSONA! Cahill za krótko wybił piłkę, a kapitan Liverpool z ok. 20 metrów kapitalnie przymierzył i nie dał szans bramkarzowi Chelsea.

34'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego sporo miejsca w polu karnym miał David Luiz, ale oddał za lekki strzał głową i bez problemów interweniował Mignolet.

31'
Zamieszanie w polu karnym Liverpoolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale ostatecznie defensywa wyjaśniła sytuację.

30'
Lepszy okres gry Chelsea. Ale to wciąż za mało, aby zagrozić Liverpoolowi.

28'
Kante uderzył z dystansu wysoko nad bramką.

27'
Hazard zagrywał z lewej strony boiska, ale pewnie interweniował Mignolet.

26'
Strzał Maticia z dystansu został zablokowany.

25'
Sturridge dryblował w polu karnym i oddał niespodziewany strzał z ostrego kąta. Piłka przeleciała jednak wzdłuż bramki.

24'
Liverpool jest dziś lepszy i prowadzi zasłużenie.

22'
David Luiz po zderzeniu z Mane musi na chwilę opuścić boisko, ponieważ krwawi z nosa.

21'
Chelsea stara się zaatakować, ale jak na razie nie ma pomysłu na zaskoczenie defensywy Liverpoolu.

17'
Goool! Fatalne zachowanie defensywy Chelsea! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska akcję zamknął kompletnie niepilnowany Lovren i strzałem z pierwszej piłki wyprowadził Liverpool na prowadzenie

14'
Z dystansu z powietrza uderzał Henderson, ale piłka przeleciała nad bramką.

13'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

12'
Gra toczy się głównie w środku pola.

8'
Chelsea opanowała sytuację na boisku i teraz to ona chce przejąć inicjatywę.

6'
Jak na razie lepiej spisują się goście.

2'
Sprzed pola karnego uderzał Sturridge i bramkarz Chelsea miał problemy z obroną tego strzału.

1'
Po dośrodkowaniu Clyne'a lekki i niegroźny strzał oddał Wijnaldum.

1'
Zaczęli.

'
Już za moment początek meczu!

'
Składy:

Chelsea:

Liverpool: Mignolet; Clyne, Lovren, Matip, Milner; Henderson, Wijnaldum; Lallana, Coutinho, Mane; Sturridge.

'

Początek meczu Chelsea - Liverpool o godzinie 21:00. The Blues do tej pory zgromadzili dziesięć punktów i są wiceliderem, a The Reds mają trzy oczka mniej.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online