Leganes - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Leganes
Barcelona
1 : 5

Serantes - Víctor, Bustinza, Medjani (46' Ruben), Insua - Rico, Sastre, Unai López (60' Szymanowski), Gabriel, Machís (60' Omar) - Kone
Ter Stegen - Mascherano, Piqué, Umtiti, Alba - Rakitic (57' Turan), Iniesta, Rafinha, Messi, Suárez (56' "Paco") - Neymar

Chciałbym Państwu bardzo podziękować!

"Duma Katalonii" na prowadzeniu (oczywiście jeszcze dzisiaj i jutro odbędą się kolejne mecze w tej serii gier).
Gospodarze mimo słabego wyniku, to pokazali się z dobrej strony. Gol Gabriela w jakimś stopniu zrekompensował blamaż.

90+2'
OSTATNI GWIZDEK ARBITRA! BARCELONA PEWNIE WYGRAŁA NA WYJEŹDZIE!

90+1'
Leo Messi w poszukiwaniu trzeciej bramki w tym spotkaniu! Bezpośrednia próba od rzutu wolnego pofrunęła tuż obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Serantesa.

90'
Dwie minuty doliczone.

89'
Messi dał się sfaulować. Wzięty w kleszcze nie miał szans.

89'
Za chwilę się dowiemy, o ile dłużej potrwa dzisiejszy mecz.

88'
37%:63% - statystyka posiadania piłki.

87'
żółta kartka Omar ukarany żółtą kartką za bezpardonowy faul z pełną premedytacją na Neymarze.

85'
Kone w walce z Pique. Genialny wślizg uchronił gości chyba przed utratą gola, bo cała sytuacja miała miejsce bardzo blisko bramki Barcelony.

84'
Odgwizdany spalony. Na nim według składu sędziowskiego był Szymanowski.

83'
żółta kartka Żółta kartka dla Paco.

82'
Kibice gospodarzy gwiżdżą! W ich ocenie, Pique zagrał piłkę ręką w swoim polu karnym.

80'
1:5! Gabriel wpisał się na listę strzelców!
Fenomenalne uderzenie z rzutu wolnego! Futbolówka posłana bezpośrednio ze stałego fragmentu gry w prawe okienko bramki Ter Stegena.

79'
Rzut wolny dla Legales. Gabriel przewrócony w dobrym miejscu do bezpośredniego strzału na bramkę.

77'
Serantes wykazał się dobrym wyjściem z bramki. W pełni skutecznie przechwycona piłka po dośrodkowaniu z prawego narożnika boiska.

75'
Gerald Pique wykonał bardzo niebezpieczny wślizg wyprostowaną nogą. Za takie zdarzenie należała się żółta kartka. Sędzia okazał się jednak dobrotliwy i skończyło się na słownym upomnieniu.

74'
Próbę prostopadłego podania podjął Szymanowski. Niestety, ale zagranie minimalnie niedokładne.

72'
Kontrowersja na wysokości pola karnego Barcelony. Umtiti był zahaczany przez rywala w sytuacji ofensywnej. Pan sędzia uznał, że przyznanie rzutu wolnego dla gości będzie najlepszym rozwiązaniem.

71'
Bustinza postraszył kibiców Leganes. Jego zagranie głową było bliskie zaskoczenia Serantesa. Sytuacja jednak zakończyła się happy endem.

70'
Neymar zagrał chyba nakładką. Arbiter z tego tytułu przerwał akcję ofensywną "Dumy Katalonii".

69'
Przy takim wyniku, Barcelona zajmuje 1.miejsce w ligowej tabeli.

67'
Ruben Perez wraca na swoją połowę. Gracz w ocenie sędziego głównego wykonał nieprawidłowy atak na lecącą piłkę.

65'
Ter Stegen nieczysto zaatakowany podczas interwencji na przedpolu. Niemiecki goalkeeper swoim wyjściami z bramki, wystawia swoich kibiców na ciężką próbę.

64'
0:5!
Rafinha popisał się genialnym uderzeniem rodem z Premier League! Przepiękne kropnięcie z dystansu w lewe okno bramki. Serantez bez szans.

62'
Ofsajd! Kibice Barcelony cieszyli się z piątego gola, jednak sędzia liniowy wskazał pozycję spaloną kolegi Messiego.

59'
Powinno być 0:5!
Defensywa Legales wybiła piłkę z linii bramkowej! Kapitalna akcja Messiego! Cud wyratował, że Argentyńczyk wraz z kolegą nie wykorzystał 100% sytuacji.

57'
Zmiana. Rakitić zastąpiony przez Turana.

56'
Roszada w składzie gości. Owacje zebrał Suarez, a na murawę wkroczył Paco.

55'
0:4! Niespodzianki nie było!
Leo Messi nie dał złudzeń sympatykom gospodarzy! Świetnie wyegzekwowany rzut karny. Piłka wylądowała w prawym sektorze bramki.

54'
Rzut karny dla Barcelony! Neymar pociągany za koszulkę. Brazylijczyk popisał się przepięknym rajdem.

53'
Faul po stronie Leganes. Neymar został z premedytacją przewrócony przez przeciwnika.

52'
Rafinha szarżował na lewej flance. Wszystko skończyło się na skutecznej interwencji obrony. Korner.

50'
Z dystansu stara się beniaminek aktualnego sezonu La Liga. Ruben Perez bardzo niecelnie po uderzeniu bez przyjęcia piłki.

49'
Po szybkiej interwencji medycznej udało się rozwiązać problem zdrowotny poniżej wspomnianego piłkarza.

49'
Umiti na chwilę opuścił plac gry.

48'
Kone cudownie minął rywala i wypracował sobie solidną okazję na dobre uderzenie. Udało się, ale soczysty strzał zza pola karnego powędrował w centrum bramki Ter Stegena.

46'
Na zmianę zdecydował się trener Leganes. Ruben Perez na placu gry zastąpił Medjaniego.

46'
Druga część meczu!

Leganes gra na przyzwoitym poziomie. Wiem, że dziwnie wyglądają moje słowa przy takim wyniku, ale tak uważam. Brakuje gospodarzom skuteczności pod bramką Ter Stegena.
A Barca? Trzy gole w pełni zasłużone. Indywidualności dzisiaj dają radę. Jestem przekonany, że doczekamy się po przerwie jeszcze jakiś goli.

45'
KONIEC I POŁOWY MECZU!

43'
0:3! Tercet MSN z golami!
Tym razem Suarez błysnął perfekcyjną szarżą tuż przed szesnatką Legales. Mimo, że mógł strzelić swoją drugą bramkę w tym meczu, to zachował się koleżeńsko i dograł do stojącego obok Neymara, a ten dopełnił formalności.

41'
Iniesta dobrze powrócił do obrony. Pomocnik doskonale przerwał groźne wgranie od Gabriela.
Przyjezdni dają dużo swobody na lewej flance boiska.

39'
Jordi Alba tragicznie zachował się na lewym skrzydle boiska. Boczny obrońca miał wiele alternatyw do rozwiązania sytuacji w ofensywie, lecz ten po prostu podał... pod nogi piłkarza Leganes.

38'
Sastre w ocenie arbitra faulował przeciwnika. Stały fragment gry dla gości.
Sędzia mógł puścić grę po przewinieniu w ofensywie.

37'
Neymar w akcji z Messim. Wszystko układało się niemal cudownie, dopóki nie podawał ten pierwszy.

36'
Mimo niekorzystnego rezultatu, gospodarze tworzą coś pod polem karnym Barcy.

33'
Jak oni tego nie wykorzystali?!
Machis przegrał rywalizację z Ter Stegenem. Bramkarz wybornie wyszedł i skrócił kąt napastnikowi Legaales. Później starali się dobijać jego koledzy, lecz obronną ręką z zagrożenia wyszła defensywa ekipy przeciwnej.

32'
0:2! Tak musiało się to skończyć...
Messi w gwiazdorskim dryblingu w okolicach szesnastki Legales. Ten już wyszedł na sytuację strzelecką, ale postanowił, że zachowa się altruistycznie i podał do świetnie ustawionego Suareza, któremu jedynie pozostawało wbić piłkę do pustej bramki.

30'
Sastre nie patyczkował się z Neymarem. Napastnik Barcelony miał pretensje do arbitra, że pozwala na takie zachowania. Brazylijski piłkarz był pociągany za koszulkę.

29'
Ter Stegen bardzo ryzykownie zapracował na przedpolu. Niemiec próbuje dorównać swojemu rodakowi, Manuelowi Neuerowi.

27'
żółta kartka Medjani ukarany żółtą kartką za niezbyt sportowe zachowanie. Spóźnione wejście na nogi rywala.

26'
Gabriel kąśliwie głową postraszył Ter Stegena. Dobry strzał poleciał w centrum bramki.

24'
Swoje sytuacje próbują tworzyć gospodarze. Szczególnie groźnie wyglądają akcje na lewej flance, gdzie dużo zamętu robi Kone.

22'
Suarez wyśmienicie ograł dwóch rywali, po czym świetnie zagrał w kierunku bramki Serantesa. Futbolówka odbiła się jeszcze od obrońcy i niemal nie wpadła za kołnierz bramkarzowi Legales.
Ten jednak w porę przeniósł ją nad bramką.

20'
Gwizdy na stadionie. Pique ofiarą niebezpiecznej nakładki ze strony napastnika Legales.
Całe szczęście, że stoperowi nic wielkiego się nie stało.

19'
Ależ akcja Barcelony!
Neymar kapitalnie obsłużony przez Suareza. Brazylijska gwiazda próbował zaskoczyć bramkarza, uderzając z pół obrotu, jednak futbolówka nie poleciała w światło bramki.
Ale akcja mogła robić wrażenie.

18'
Goście po strzelonym golu, chcą iść za ciosem.

17'
Lopez próbował technicznie wykonać rzut wolny z dobrze obiecującego miejsca. Futbolówka jednak nie minęła świetnie ustawionego muru.

16'
Pique faulował w okolicach własnego pola karnego. Będzie dobra szansa.

15'
0:1! Barca na prowadzeniu!
Luis Suarez błysnął genialnym rajdem na prawym skrzydle boiska. Urugwajski napastnik postanowił podać do wbiegającego Messiego, a ten z paru metrów się nie pomylił.

14'
Groźnie. Sastre oddał niebezpieczny strzał głową z dobrej odległości. Piłka minimalnie powędrowała nad poprzeczką.
Przyspała sobie defensywa "Dumy Katalonii".

13'

11'
Luis Suarez na ofsajdzie. Urugwajski napastnik był zbyt wychylony.

10'
Leo Messi szarżował przed polem karnym Legales. Argentyńczyk upadł na murawę w polu karnym, ale sędzia w żaden sposób nie mógł przyznać rzutu karnego. Gwiazdor próbował wymusić jedenastkę.

9'
Machis ofiarą przewinienia taktycznego. Rzut wolny zasłużony.

8'
Pozycja spalona Machisa. Napastnik nie zdołał w porę uciec z zakazanego miejsca.

7'
Mocno kropnął Machis z dystansu. Na szczęście dla Barcelony, uderzenie udało się ofiarnie wślizgiem powstrzymać jej obrońcom.

6'
Neymar nieczysto powstrzymany przez Bustinzę. Przewinienie dokonane w środku pola było w pełni do odgwizdania.

5'
Świetna interwencja na przedpolu w wykonaniu Serantesa. Bramkarz uprzedził pędzącego Neymara. Długi cross do niego miał szanse powodzenia.

3'
Soczysta centra z prawego sektora boiska. Zagranie było zbyt głębokie, aby któryś z kolegów zamknął podanie. Futbolówka pewnie została wyłapana przez niemieckiego bramkarza.

2'
Machis wykazał się ogromną determinacją na lewej flance boiska. Udało się okiwać Mascherano, ale ostateczne podanie okazało się zdecydowanie niedokładne.
Piłka wpadła w rękawice Ter Stegena.

1'
Groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła posłał Kone. Piłka zagrana jednak za plecy Machisa.

*'
Gramy!

*'
Za 5 minut startujemy! Piłkarze witają się w tunelu.

*'
Ławka rezerwowych Leganes: Brignoli, Mantovani, Martin, Guerrero, Szymanowski, Perez, Ramos

*'
Ten mecz będzie pierwszym oficjalnym starciem obu ekip. Los jeszcze nigdy nie postawił drużyn przeciw sobie.

*'
Ricardo De Burgos Bengoetxea został wyznaczony do prowadzenia zbliżającego się pojedynku.

*'

*'
Tak wygląda sytuacja w tabeli (oczywiście po wczorajszym meczu uległa trochę zmianie).

*'
Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 4.kolejki hiszpańskiej Ekstraklasy.
Goście dzisiejszym meczem będą próbowali się zrehabilitować w oczach kibiców za porażkę w poprzedniej serii gier z niżej notowanym Deportivo Alaves (1:2)

*'
Witam Państwa bardzo serdecznie! Na początek naszej oferty wybraliśmy mecz: Leganes - Barcelona.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Leganes - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online