Brazylia - Chorwacja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Dziękujemy wszystkim czytelnikom za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje LIVE z Mistrzostw Świata.

'
To był bardzo dobry mecz. Mamy nadzieję, że całe mistrzostwa będą tak wyglądały. Oby obyło się tylko bez pomyłek sędziowskich.

90+5'
KONIEC MECZU! Brazylia pokonała Chorwację 3:1.

90+5'
Brozović mocno uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

90+3'

90+3'

90+2'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90+1'
Goool. Ależ kontra Brazylii. Oscar "z czuba" uderzył zza pola karnego czym zaskoczył Pletikosę. 3:1 i mecz jest już rozstrzygnięty

90'
Alez okazja Chorwacji. Zza pola karnego huknął Modrić i z trudem piłkę odbił Julio Cesat.

89'
Niecelny strzał głową Corluki.

88'
Zmiana w Brazylii. Boisko opuścił Neymar, a zastąpił go Neymar.

88'
Żółta kartka dla Luiza Gustavo.

86'
Z dystansu uderzył Modrić i piłkę do boku zdołał odbić Julio Cesar.

86'
Chorwacja stara się atakować i doprowadzić do wyrównania.

84'
Posiadanie piłki: 60% - 40% na korzyść Brazylii.

83'
Piłka w siatce Brazylii, ale gol nieuznany, ponieważ wcześniej sędzia odgwizdał faul na bramkarzu.

82'
Bramkę Neymara na 2:1 możecie już obejrzeć w serwisie 2bramki.pl - KLIKNIJ

79'
Neymar dośrodkował na krótki słupek, gdzie piłkę strącił Fred. Ta jednak przeleciała wzdłuż bramki.

78'
Zmiana w Chorwacji. Rebić zastąpił Jelavicia.

77'
Ależ niewiele brakowało, a byłoby 3:1. Oscar dośrodkował z prawej boiska, David Luiz przepchnął obrońcę i oddał niecelny strzał głową. Chorwaci znów są wściekli, że sędzia nie odgwizdał faulu.

76'
Ostatni kwadrans zapowiada się interesująco.

74'

74'

72'
Dobre zagranie z prawej strony Perisicia, ale skutecznie interweniowal David Luiz.

71'
A więc pierwszy mecz i już kontrowersje.

71'
Goool! 2:1 - Neymar. Pletikosa był bliski obronienia jego strzału, ale otatecznie piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki.

70'
Powtórki pokazują, że Fred nie był faulowany!

69'
Żółta kartka dla Lovrena. Chorwaci ostro protestują.

69'
Rzut karny dla Brazylii!

68'
Zmiana w Brazylii. Bernard wszedł za Hulka.

67'
Dani Alves z rzutu wolnego uderzył nad poprzeczką.

66'
Żółtą kartką ukarany został Corluka.

65'
Przypomnijmy, że Paulinho, który opuścił przed chwilą boisko w sezonie 2007/2008 występował w polskiej ekstraklasie w barwach ŁKS-u Łódź. Rozegrał w nim 17 meczów.

63'
Zmiana również w Brazylii. Hernanes zastąpił Paulinho.

62'
W drugiej połowie mało jest płynnej gry. Nie brakuje prostych strat i fauli.

61'
Pierwsza zmiana w tym meczu. Za Mateo Kovacivia wszedł Marcelo Brozović.

59'
Olić znów zagrywał po ziemi z lewej strony do Jelavicia, ale dobrze interweniował David Luiz.

57'
Gra przenosi się spod jednej bramki pod druga, ale bez groźnych sytuacji.

57'

56'
Perisić z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

55'
Druga połowa nieco spokojniejsza. Teraz przy piłce utrzymuje się Chorwacja.

54'
Jeżeli szukacie dokładnego terminarza Mistrzostw Świata to znajdziecie go TUTAJ.

52'
Neymar dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego, ale jeden z obrońców wybił piłkę głową.

50'
Obraz gry się nie zmienił. Cały czas atakuje Brazylia.

47'
Wracając jeszcze do przerwy i reklam w TVP

46'

'

'
Bramki z meczu możecie obejrzeć w serwisie 2bramki.pl

0:1 - Samobójczy gol Marcelo

- 1:1 - Gol Neymara

45+2'
Koniec pierwszej połowy, która dostarczyła sporych emocji. Jak na razie remis 1:1.

45'
Dwie minuty doliczone.

45'
Neymar wpadł w pole karne, zagrał do Hulka, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

44'
Brazylia chce zdobyć gola jeszcze przed przerwą. Cały czas utrzymują się przy piłce.

42'
Zablokowany strzał z Neymara z rzutu wolnego i tylko rzut rożny.

41'
Zablokowany strzał z dystansu Daniego Alvesa.

40'
Chorwaci w opałach. Czy uda im się nie stracić gola? Tempo meczu bardzo wysokie. Oby tak było przez całe mistrzostwa!

38'

37'
Kolejne ataki Brazylijczyków suną na bramkę Chorwatów. Obrońcy mają sporo pracy.

35'
Bramkę Neymara na 1:1 możecie obejrzeć w serwisie 2bramki.pl - KLIKNIJ TUTAJ

33'
Brazylia stara się iśc za ciosem.

32'

29'
Gool! Remis! Neymar uderzył z około 20. metrów z lewej nogi i wydawało się, że piłka leci zbyt wolna, aby wpaść do bramki. Strzał był jednak na tyle precyzyjny, że zaskoczył bramkarza i piłka po odbiciu się od słupka wpadła do bramki.

29'
Gdy Chorwaci mają piłkę są bardzo groźni. Tym razem głową uderzał Jelavić i broni bramkarz Brazylii.

28'
Tymczasem na trybunach... Poznajecie?

27'
Żółta kartka dla Neymara.

24'
Świetny mecz jak na razie.

22'
Niesamowite! Ależ kapitalna akcja Brazylii. Neymar przedarł się wzdłuż lini końcowej, gdzie do piłki nie dotarł żaden z parnerów. Obrońca zodłał ją wybić za pole karne, a tam huknął Oscar, ale świetnie interweniował Pletikosa.

21'
Mógł być remis! Paulinho wpadł w pole karne, uderzył, ale Pletikosa zdołał odbić piłkę.

20'
Neymar dośrodkował w pole karne, ale David Luiz nie sięgnął piłki.

20'
Brazylia stara się odrobić straty.

17'
Bramkę na 1:0 dla Chorwacji możecie już obejrzeć w serwisie 2bramki.pl - KLIKNIJ TUTAJ

16'
Zablokowany strzał Neymara.

15'
Dobre dośrodkowanie Oscara z prawej strony boiska, ale ani Fred, ani Neymar nie zdołali sięgnąć piłki.

14'
Na pewno nie tak wyobrażali sobie początek mistrzostw Brazylijczycy. Czy uda im się odrobić straty? Chorwaci grają bardzo dobrze!

13'
Oscar wstrzelił piłkę w pole karne, ale prosto w ręce bramkarza.

11'
Goooool! Chorwaci prowadzą! Olić dośrodkował po ziemi w pole karne, jeden z Chorwatów nie trafił w piłkę, ale piłkę do własnej bramki przypadkowo skierował Marcelo!

9'
Paulinho uderzał z dystansu, piłka odbiła się od obrońcy i będzie rzut rożny.

7'
Ależ okazja Chorwatów. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzał Olić! Piłka przeleciała jednak obok słupka.

7'
Brazylia dłużej utrzymuje się przy piłce, a Chorwaci nastawili się na kontrataki.

6'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał David Luiz, ale za lekko i piłkę bez problemów łapie bramkarz Chorwacji.

4'
Jak na razie najbardziej zawodzi TVP. Nie pokazali ceremonii otwarcia, a teraz mają problemy ze synchornizacją dźwięku i obrazu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Brazylia - Chorwacja, to zapraszamy do śledzenia meczu online