Bayern Monachium - Ingolstadt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ingolstadt
3 : 1

Neuer - Rafinha, Kimmich, Javi Martínez - Bernat, Xabi Alonso, Sanches (61' Alcantara), Coman (46' Costa) (83' Boateng), Vidal, Ribéry - Lewandowski
Nyland - Levels, Matip, Tisserand, Suttner - Roger, Morales (63' Hinterseer), Gross - Hartmann (71' Lex), Leckie, Lezcano

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Ingolstadt

Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Bayern znów zwycięski za kadencji nowego trenera. Ingolstadt pokazał dzisiaj ogromną klasę, ale jeśli ma się Neuera za rywala, to trudno o dobry wynik.

90+2'
KONIEC!

90'
Neuer znów na medal! Goalkeeper w przepięknym stylu zatrzymał Hinterseera. Ten z paru metrów, musiał uznać wyższość niemieckiego bramkarza.
Dwie minuty dłużej potrwa ten mecz.

89'
Gracz Ingolstadt nieprawidłowo opierał się na skaczącym rywalu. Sędzia swoim gwizdkiem, przerwał grę.

88'

86'
Neuer jest nieoceniony! Bramkarz perfekcyjnie odczytał intencje Lexa, który uderzał z bliskiej odległości.

85'
Nieprzepisowo na połowie gości zagrał Ribery. Francuski skrzydłowy został przyłapany na faulu w działaniu ofensywnym.

84'
3:1! Już chyba po wszystkim...
Rafinha wykazał się ładnym indywidualnym rozwiązaniem akcji. Fantastyczne huknięcie z dystansu tuż przy lewym słupku bramki.
Nyland miał bardzo mało do powiedzenia.

83'
Jerome Boateng został ostatnim piłkarzem wypuszczonym z rezerwy. Obrońca zmienił Costę.

82'

81'
żółta kartka Thiago Alcantara z żółtą kartką. To oczywiście kara za faul taktyczny

80'
Soczysty strzał z dystansu oddał Alonso. Tym razem obrona zdołała odeprzeć zagrożenie.

79'
Obaj trenerzy mają jeszcze jedną zmianę do dyspozycji.

77'
Lex niecelnie dośrodkowywał z prawego skrzydła. Przyjezdni wciąż wierzą w odwrócenie niekorzystnego wyniku.

75'
Chaotyczne ataki Ingolstadtu. Kilku jego zawodników próbowało przedrzeć się przez dobrze ustawiony blok defensywny Bayernu Monachium.

74'
Korner dla gości. Hinterseer nie doczekał się podania.

72'
żółta kartka Kilkanaście sekund wystarczyło, aby Lex wpadł do notesu sędziego głównego. Świeżo wprowadzony gracz wykazał się kompletnie spóźnioną próbą odbioru.

71'
Zmiana. Lex na ratunek gości. Napastnik na płycie boiska w miejsce Hartmanna.

70'
Javi Martinez nieczysto wojował o górną piłkę. Szybko rozegrany korner nie przyniósł oczekiwanego efektu.

69'
Nyland również z wyborną interwencją!
Costa bardzo mocno z ostrego kąta! Instynktownie nogami piłkę zatrzymał bramkarz!
Skrzydłowy powinien próbować kierować futbolówkę w bok bramki.

68'
Hinteseer będzie miał, czego żałować!
Zmiennik Moralesa zmarnował idealną okazję na wyrównanie. W kapitalnej sytuacji, strzelił tuż obok prawego słupka bramki Neuera. Bramkarz wykonał dobrą pracę, wywierając presję na uderzającym.

67'
Cała jedenastka Ingolstadtu na swojej połowie. Ich nadzieja na korzystny wynik opiera się na kontratakach.

65'
Bernat bliski zobaczenia żółtej kartki. Arbitrowi nie przypadło do gustu niesportowe zachowanie obrońcy.

63'
Zmiana również u gości. Lukas Hinterseer otrzymał kilkadziesiąt minut na pokazanie swoich umiejętności. Z placem gry pożegnał się Morales.

62'
Leckie nie mógł pogodzić się z łatwą stratą piłki. Próbował ją błyskawicznie odzyskać, ale podczas tej próby, popełnił faul.

61'
Roszada taktyczna w Bayernie. Renato Sanches wylądował na ławce, a swoją szansę otrzymał Thiago Alcantara.

60'
Lewandowski dobrze kryty przez obronę. Polski napastnik podczas walki w powietrzu, przesadził z ostrością. Szybko faul odgwizdał arbiter.

59'
żółta kartka Żółta kartka dla Tisseranda. Cierpliwość arbitra sięgnęła już chyba końca.

57'
Leckie znów w polu karnym Bayernu. Pomocnikowi w szesnastce rywala zabrakło determinacji, która pozwoliłaby mu dużo więcej wyciągnąć z akcji ofensywnej.
Prosto piłkę przejęli obrońcy.

56'
Manuel Neuer miał kolejną szansę na kontakt z piłką. Niemiecki bramkarz doskonale wyłapał wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

55'
Przewinienie w środkowej strefie boiska. Kimmich ofiarą zupełnie nieudolnego wślizgu na piłkę.

53'
Leckie musiał to wykorzystać!
Pomocnik świetnie zwiódł dwóch interweniujących obrońców, a potem z paru metrów, solidnie huknął na bramkę. Fenomenalną robinsonadą popisał się Manuel Neuer, przenosząc piłkę nad poprzeczkę.

52'
Gwizdek arbitra. Tisserand w niewłaściwy sposób zatrzymał dobrze obiecujący się kontratak.

50'
2:1! Alanso przepięknie!
Kapitalny gol pomocnika z Hiszpanii! Efektowny strzał w lewy sektor bramki Nylanda. Asystę przy bramce Alonso miał Ribery.

49'
Do ataków przystępują Bawarczycy.

47'
Lezcano poturbowany. Napastnik przyjezdnych został zupełnie przypadkiem uderzony łokciem przez Xabiego Alonso.

46'
Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Kingsley Coman zastąpiony na boisku przez Douglasa Costę.

46'
Wracamy do gry!

Wynik jak na razie bardzo sensacyjny. Goście dzielnie się bronią, a nawet niekiedy z inicjatywą.
Myślę, że po przerwie gra Bayernu ulegnie gwałtownemu progresowi.

45'
KONIEC I POŁOWY MECZU!

44'
Za chwilę na tablicy sędziego technicznego powinna się pojawić się informacja, o ile potrwa dłużej pierwsza połowa.

42'
Renato Sanches przetrzymywał rywala za koszulkę. Sędzia nie miał szans, aby tego nie widzieć.
Portugalczyk powinien się cieszyć, że uniknął kartki.

40'
Niezależni kibice mogą być bardzo zaskoczeni widokiem gry na boisku, ponieważ inicjatywa należy do skazywanego na pożarcie, Ingolstadtu.

38'
48:52 - statystyka odnosząca się do ilości przebiegniętych kilometrów.

36'
Mogło być 1:2!
Doskonała kontra Ingolstadt! Lezcano miał świetną okazję do wyłożenia piłki meczowej do klubowego kolegi, jednak zamiast tego, to wybrał indywidualną akcję. Jego strzał zza pola karnego został fachowo zatrzymany przez Neuera.

35'
Okazja dla gości! Akcja na jeden kontakt zakończona nieudanym strzałem Lecki'ego. Ofensywny zawodnik z kilkunastu metrów przesadził zdecydowanie z mocą uderzenia.
Futbolówka ostatecznie powędrowała wysoko nad bramką.

33'
"Francuska akcja". Coman na obieg do Ribery'ego, a ten z niemal linii końcowej próbował dogrywać do Lewandowskiego. Skutecznie sytuację we własnej strefie wyjaśnił Matip.

32'
Za dużo swobody na lewym skrzydle mają piłkarze gości. Bernat jak na razie słabo.

30'
Robert Lewandowski popisał się niezłym wejściem na piłkę. Polak jednak tylko ją łusnął, co oznaczało, że miał bardzo mały wpływ na ostateczne zakończenia akcji z prawego skrzydła.

29'
Sędzia w dyskusji z Levelsem. Chodziło o niesportowe zachowanie, do jakiego dopuścił się boczny defensor przyjezdnych.

28'
Długi przerzut piłki zaprezentował Arturo Vidal. Bliski ofiarnego przejęcia jej wślizgiem był Bernat, ale do pełni szczęścia zabrakło kilku centymetrów.

27'
W Monachium pogoda niczym angielska.

25'
W pozostałych spotkań o 15:30, to tylko Dortmund potrafił strzelić gola. Rywal Legii w LM, prowadzi 1:0 z Darmstadt.

24'
Korner dla Ingolstadt. Najwyżej w okolicach pola karnego wyskoczył zawodnik z Monachium.

23'
Vidal dyskutował z arbitrem głównych. W jego ocenie nie było żadnego faulu na Grossie.

21'
Wszyscy oprócz Lewandowskiego wrócili do działań defensywnych. Parę sekund temu, Renato Sanches, dobrze zainterweniował we własnym polu karnym.

20'

18'
Matip wybornie zapracował głową. Stoper idealnie przeciął groźne podanie Bernata z lewego skrzydła boiska.

17'
62%: 38% - tak to wygląda pod kątem procentu posiadania piłki.

16'
Drużyna gospodarzy po wyrównaniu, wzięła się do cięższej pracy w ofensywie. Za chwilę będzie wybijany korner.

14'
Dla Lewandowskiego był to 5.gol w aktualnym sezonie niemieckiej Bundesligi.

13'
1:1! Robert z przepiękną bramką!
Świetny przechwyt Vidala, potem idealne podanie Ribery'ego do Roberta Lewandowskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem, popisał się genialną podcinką.

11'
Lezcano niecelnie głową. Napastnik najlepiej zachował się podczas rzutu wolnego dla jego zespołu. Futbolówka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

10'
Nakładka Vidala - przynajmniej tak osądził arbiter. Stały fragment gry dla gości tego pojedynku.

8'
0:1! Pierwszy stracony gol...
Leckie świetnie wypuścił w uliczkę Lezcano, a ten w starciu z Neuerem, umieścił piłkę pomiędzy jego nogami.
Bardzo ciekawy początek meczu!

7'
W Monachium zainaugurowano kolejną edycję OKTOBERFEST.

6'
Coman soczyście z okolic pola karnego. Bardzo mocno kopnięta piłka przez francuskiego pomocnika poleciała wprost w rękawice Nylanda.

5'
Przewinienie w wykonaniu Roberta Lewandowskiego.

3'
Przyjezdni domagali się odgwizdania faulu. I sędzia nie przychylił się do ich próśb.

2'
Renato Sanches w indywidualnej akcji. Portugalski pomocnik pokusił się o strzał z dalszej odleglości. Zabrakło precyzji, bo piłka po jego zagraniu, powędrowała daleko od światła bramki.

1'
Faul na obrońcy Bayernu. Rzut wolny przyznany ekipie mistrza Niemiec.

*'
Gra rozpoczęta przez gości!

*'
Piłkarze wyszli z tunelu. Głos mają kibice Bayernu!

*'
Ostatnie przygotowania do spotkania!

*'
Pojedynek z Ingolstadt będzie doskonałą sposobnością dla "Lewego" na podreperowanie swojego dorobku strzeleckiego. Polski napastnik aktualnie wraz z Pohjanaplo prowadzi w tabeli (po cztery gole).

*'
Na rozjemcę nadchodzącego starcia został wybrany Pan Ittrich.

*'

*'
Bayern Monachium za kadencji Carlo Ancelottiego nie stracił jeszcze gola. Czy tym razem to się też uda?

*'
Chciałbym Państwa serdecznie przywitać na naszym portalu! Kolejnym punktem naszej jakże bogatej oferty na dzisiaj jest relacja z meczu Bundesligi: Bayern Monachium - Ingolstadt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Ingolstadt, to zapraszamy do śledzenia meczu online