Wisła Kraków - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Miśkiewicz – Jović, Głowacki, Guzmics, Mójta – Boguski (74' Pietrzak), Mączyński (74' Brlek), Popović, Małecki – Zachara (66' Ondrasek), Paweł Brożek.
Szmatuła – Sedlar, Korun, Hebert, Mraz – Szeliga (55' Badia), Bukata, Radosław Murawski, Pietrowski, Masłowski (76' Moskwik) – Jankowski.

'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+3'
Koniec meczu. Wisła szczęśliwie, ale zasłużenie wygrała z Piastem Gliwice 1:0 i przerwała fatalną serię!

90+2'
Gooool! Obrońcy Wisły wybili piłkę przed pole karne, tam przyjął ją Małecki i oddał mocny strzał. Futbolówka odbiła się rykoszetem od Heberta i wpadła do siatki obok bezradnego Heberta.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Pietrzak huknął z lewej strony pola karnego i Piasta uratowała poprzeczka!

87'
Girdvainis zastąpił Jankowskiego.

85'
żółta kartka Guzmics ukarany żółtą kartką.

83'
Kontra Piasta, ale Guzmics znakomicie powstrzymał Badię.

82'
Zamieszanie w polu karnym Piasta, ale ostatecznie strzał Popovicia został zablokowany.

76'
Potężny strzał Ondraska znów znakomicie obronił Szmatuła.

76'
Moskwik zastąpił Masłowskiego.

74'
Pietrzak i Brlek zastąpili Boguskiego i Mączyńskiego.

72'
Powinno być 1:0 dla Wisły! Boguski zagrał do Ondraska, ten do Boguskiego, którego strzał znakomicie obronił Szmatuła!

71'
Niecelny strzał Masłowskiego.

70'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Boguski, ale piłkę odbił jeszcze Korun. Sędzia zamiast podyktować kolejny rzut rożny nakazał grę wznowić od bramki.

70'
Ondrasek wpadł w pole karne, ale zagrał fatalnie i tylko rzut rożny.

69'

66'
Ondrasek zastąpił Zacharę.

65'
Murawski dopadł do piłki i uderzył bardzo niecelnie.

65'
Pietrowski oddał bardzo ładny strzał z dystansu i świetnie interweniował Miśkiewicz.

63'
żółta kartka Hebert ukarany żółtą kartką.

60'
Mójta uderzył z rzutu wolnego tuż obok słupka.

57'
Badia wszedł i od razu oddał pierwszy celny strzał. Miśkiewicz pewnie interweniował.

55'
Badia zastąpił Szeligę.

55'
żółta kartka Głowacki ukarany żółtą kartką.

52'
Brożek znalazł się w dogodnej sytuacji, ale za długo czekał z oddaniem strzału i obrońcy zdołali go powstrzymać.

52'
Lepiej prezentuje się Wisła.

50'
Po dośrodkowaniu Mójty bliscy sięgnięcia piłki byli Zachara, a potem Brożek.

48'
Bliski zdobycia gola był Zachara! Zawodnik Wisły oddał strzał z woleja z trudnej pozycji i piłka trafiła w poprzeczkę!

46'

45'

45'
Mójta oddał kapitalny strzał z dystansu, ale świetnie piłkę odbił Szmatułę.

42'
Nerwowo teraz w Wiśle Kraków. Żółtą kartką ukarany Mączyński.

41'
Zachara padł w polu karnym, domagał się rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania.

40'
Groźna akcja Wisły! Zachara wyłożył piłkę Joviciowi, a jego mocny strzał dobrze obronił Szmatuła.

39'
Ładna akcja Wisły zakończona nieudanym strzałem Boguskiego sprzed pola karnego.

35'
Spokojny okres gry. Dłużej przy piłce utrzymuje się Piast, ale nic z tego nie wynika. Gliwiczanie nie oddali jeszcze celnego strzału.

31'
Zablokowany strzał Masłowskiego.

29'
Po dośrodkowaniu Mójty z rzutu rożnego głową uderzał Guzmics, ale pewnie interweniował Szmatuła.

27'
Małecki zagrał za plecy obrońców, ale Zachara nie doszedł do piłki.

26'
Dośrodkowanie Mraza w pole karne, ale nic z tego nie wyszło.

22'
Kapitalny strzał z bardzo dużej odległości Głowackiego i z problemami na rzut rożny odbił piłkę Szmatuła.

19'
Dobre zagranie do Brożka, ale jego strzał z ostrego kąta z pola karnego trafił w boczną siatkę.

14'
Wciąż nie doczekaliśmy się groźnych sytuacji.

11'
Gra toczy się w środku pola. Jedni i drudzy starają się jednak atakować.

9'
Tak prezentuje się stadion.

8'
Teraz Miśkiewicz wyszedł z bramki i wybił piłkę.

7'
Mogło być groźnie pod bramką Piasta, ale dobrze z bramki wyszedł Szmatuła i ostatecznie został sfaulowany przy... linii bocznej przez Pawła Brożka.

6'
Za wysokie dośrodkowanie Mraza w pole karne.

5'
Jak na razie nie doczekaliśmy się groźnych sytuacji.

2'
Piast od początku stara się atakować.

1'

'
Sędzią meczu jest Daniel Stefański.

'
Wisła przegrała siedem ostatnich meczów ligowych. TO najgorsza seria w historii klubu! Czy dziś się przełamie?

'
Piłkarze wychodzą na boisko. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

'
Składy:

Mecze na żywo

'

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online