Lechia Gdańsk - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Milinković Savić - Wawrzyniak, Wojtkowiak, Maloca - Sławczew, Nunes, Flavio, Wolski, Krasić (75' Chrapek) - Marco Paixao, Kuświk (63' Peszko)
Burić - Kadar, Arajuuri, Nielsen, Kędziora - Tetteh, Trałka, Pawłowski (72' Jevtić), Makuszewski (76' Formella), Gajos (62' Majewski) - Robak

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Stare piłkarskie porzekadło miało dzisiaj odzwierciedlenie. Lech Poznań był dzisiaj zdecydowanie lepszy, ale Marcin Robak wraz z kolegami raził nieskutecznością. Świetną pracę wykonał Savić.
Lechia wraca do gry w kontekście walki o mistrzostwo. Klub z Gdańska wskoczył na drugą pozycję.

90+4'
KONIEC!

90+3'
Faul. Nielsen zagrał piłkę ręką.

90+2'
Marcin Robak ma czego żałować. On w pojedynkę mógł zapewnić wygraną swojej drużynie.

90+1'

90'
Trzy minuty dodane.

89'
Marco Paixao miał piłkę meczową! Portugalski snajper w znakomitej sytuacji, posłał piłkę tuż obok lewego słupka. Napastnik idealnie urwał się obronie.

88'
Lechia w natarciu. Przed chwilą było groźnie po rzucie rożnym.

86'
2:1! GOL KURIOZUM!
Niewykorzystane sytuacje... i tak dalej. Maciej Wilusz popisał się dosyć niefortunną interwencją. Obrońca próbował zablokować kopnięcie Peszki, ale zamiast tego, to wpakował piłkę do swojej bramki.

85'
Marco Paixao skutecznie zawalczył w powietrzu. Jego uderzenie z powietrza miałoby duże szanse powodzenia, gdyby Portugalczyk włożył trochę więcej mocy.

83'
Jevtić dość łatwo poradził sobie z Wawrzyniakiem. Szwajcar już przymierzał się do strzału, jednak w porę ten pomysł zepsuli mu obrońcy.

82'
Widać sytuację, w której sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. To oznacza, że któryś piłkarz był na spalonym. W tym przypadku, był to Flavio.

81'
Piotr Nowak dokonał ostatniej korekty. Haraslin za Wolskiego.

80'
10:18 - tyle uderzeń na bramkę.

79'
Wojtkowiak nie przyłożył się do centry z prawego skrzydła. Zbyt dużo siły włożono w kopnięcie futbolówki. W tym przypadku przydałoby się trochę więcej dokładności.

78'

77'
Formella wypracował sobie miejsce do strzału. Uderzenie po ładnym rajdzie pofrunęła wysoko nad bramką.
Gracze Lecha Poznań łatwo oddają strzały.

76'
Zmiana. Formella zastąpił Makuszewskiego.

75'
Michał Chrapek na ostatni kwadrans. Z boiska zszedł wymęczony Krasić.

74'
Sławek Peszko niecelnie z głębi pola karnego.

73'
Lech nabrał potężnego przyspieszenia. Groźne huknięcie z większej odległości zaprezentował Łukasz Trałka.

72'
Darko Jevtić w miejsce Pawłowskiego.

71'
Szymon Pawłowski błysnął doskonałym strzałem zza pola karnego. Zmierzającą futbolówkę w prawy, dolny róg bramki, idealnie sparował Savić.

70'
C0 T0 BYŁO?!
Marcin Robak ponownie zmarnował setkę! Świetną szarżą popisał się Łukasz Trałka, który minął dwóch przeciwników. Ten podał do swojego napastnika, ale on w doskonałej sytuacji, trafił wprost w bramkarza. Potem jeszcze piłka odbiła się od obrońcy i obiła poprzeczkę.

68'
A tego nie wiedziałem...

66'
Majewski podreperował statystyki odnoszące się do ilości celnych uderzeń. Techniczna próba z dystansu okazała się bardzo łatwa do zatrzymania przez Savicia.

65'
Wolski w opinii arbitra głównego był autorem faulu na Łukaszu Trałce.

63'
Zmiana. Sławomir Peszko zastąpił Grzegorza Kuświka. Skrzydłowy grał niegdyś w barwach Lecha Poznań.

62'
Radosław Majewski na placu gry. Trener podziękował Maciejowi Gajosowi.

60'
Godzina gry za nami! Jak na razie nudy nie ma.

59'
Wyśmienita akcja Makuszewskiego. Pomocnik ośmieszył Wawrzyniaka, znakomicie go mijając. Potem bliski był skutecznego podania, ale w sytuację wmieszała się gdańska defensywa.

57'
Marcin Robak powinien po raz drugi wpisać się na listę strzelców! Napastnik Lecha w doskonałej sytuacji, swoim uderzeniem głową z paru metrów, został pokonany przez Milinkovicia Savicia.

56'
Sławczew został odepchnięty. Sędzia uznał, że gra nie mogła być kontynuowana.

55'
Uderzenie z rzutu wolnego. Maciej Gajos jednak nie pokonał przeszkody w postaci dobrze ustawionego muru.

53'
Grzegorz Kuświk był ogromnie bliski dojścia do fantastycznego podania. W odpowiednim momencie zapracował Jasmin Burić, przecinając zagranie.

52'
Potężnie huknął Flavio z dystansu. Futbolówka po drodze nabrała świetnej rotacji, ale ostatecznie pofrunęła daleko od światła bramki.

51'
Na trybunach gdańskiego stadionu znajduje się m.in. Grzegorz Rasiak. Obok niego siedzi Sebastian Mila.

50'
Nunes niecelnie głową. Nowy piłkarz Lechii świetnie wyskoczył do wrzutki z narożnika boiska.

49'
Gospodarze w natarciu. Krasić wgrywał piłkę z prawego skrzydła. Chaotycznie sytuację wyjaśnił jeden z obrońców.

48'
Nieudane zagranie Rafała Wolskiego z rzutu wolnego. Jego wrzutka, a raczej strzał powędrował poza bramką. Partnerzy z drużyny nic pożytecznego z tego podania nie mogli wycisnąć.

47'
żółta kartka Żółta kartka dla Tomasza Kędziory. Kuświk fenomenalnie wygrał walkę o pozycję.

46'
GRA WZNOWIONA!

Mamy dynamiczne widowisko. Mankamentem pierwszej połowy było nadmierna ilość fauli. Szczególnie dużo ich po stronie Lecha Poznań.
Piłkarsko mecz bardzo wyrównany. Obie ekipy po wznowieniu gry będą próbowały śmielej atakować.

45'
KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

44'
Marco Paixao bardzo mocno i bardzo niecelnie. Portugalski napastnik zbyt dużo sił włożył w uderzenie z dalszej odległości.

43'
Wolski pięknie szarżował w polu karnym. Na pomoc swoim kolegom ruszył Burić, który nogami zatrzymał bardzo niebezpieczną akcję.

42'
Robak zaskoczony podaniem z lewego skrzydła. Pawłowski sprytnie zagrał pomiędzy nogami obrońcy. Jednak zabrakło komunikacji.

40'
Głośny doping kibiców na stadionie.

39'
Łukasz Trałka wywalczył rzut rożny. Groźnie zrobiło się pod bramką "Biało - Zielonych".

38'
1:1! Szybka odpowiedź!
Brak komunikacji obrony Lecha podczas kornera. Marco Paixao najpierw trafił w Buricia, a potem już przy dobitce, nie dał szans Bośniakowi. Jego koledzy się tylko przyglądali.

37'
Kadar w porę zainterweniował. Węgier dobrze wyprzedził pędzącego do piłki rywala.

35'
0:1! Co za gol!
Fenomenalna centra w wykonaniu Makuszewskiego z prawej flanki. Obrońcom idealnie urwał się Marcin Robak i efektownym zagraniem głową pokonał Savicia.
Lechii brakowało konsekwencji.

34'

32'
Faul. Milos Krasić nie ma łatwego życia w środkowej strefie placu gry.

30'
Gdańszczanom brakuje jakości w na wysokości szesnastki Lecha Poznań.
Każda próba wgrania piłki jest dobrze blokowana przez obronę.

29'
Oblężenie bramki Savicia. Rywale z obu stron posyłali wrzutki na pole karne. Makuszewski nawet próbował uderzać z przewrotki.

28'
Maciej Wilusz skutecznie udaremnił akcję Lechii ze stałego fragmentu gry.

26'
Milos Krasić z pełną premedytacją przewrócony przez Tetteha. Zawodnik Lecha nie mógł patrzeć, jak piłkarz Lechii swobodnie operuje piłką.

25'
Dużo przewinień. Łukasz Trałka wbrew przepisom zatrzymał Rafała Wolskiego.

23'
Niedokładne podanie Krasicia w środkowej strefie. Prosty błąd na szczęście dla Lechii nie zakończył się żadnym zagrożeniem.

22'
Nieudane dośrodkowanie Flavio. Futbolówkę z lewego skrzydła łatwo przejął Jasmin Burić.

21'
Marcin Robak na ofsajdzie. Napastnik poznaniaków zbyt trochę się pośpieszył.

20'
Tetteh pociągał za koszulkę Krasicia. Między oboma Panami była prowadzona żarliwa dyskusja.

19'
Lechia Gdańsk próbuje grać atakiem pozycyjnym.

18'
Jasmin Burić idealnie przechwycił genialne, prostopadłe podanie. Na piłkę czekał już Grzegorz Kuświk.

16'
Maciej Makuszewski oddał soczysty strzał zza pola karnego. Futbolówka posłana z dwudziestego metrów bardzo przewidywalna dla Savicia.

15'
Tetteh z bardzo groźnym wejściem na Wolskim. Kolejny raz sędzia wykazał się wspaniałomyślnością i nie pokazał kartki. defensywnemu pomocnikowi

14'
Makuszewski niebezpiecznie w starciu z Wawrzyniakiem. Piotr Nowak miał pretensje do sędziego technicznego, że nie było w tej sytuacji kartki.

14'
Wolski za krótko z rzutu wolnego. Piłka nie minęła pierwszego ustawionego rywala.

13'
żółta kartka Tamas Kadar ukarany żółtą kartką za bezpardonowy wślizg na nogi Flavio.

11'
Marcin Robak wygrał walkę o górną piłkę po centrze z narożnika boiska. Przy uderzeniu z powietrza zabrakło ogromu precyzji.

10'
Kędziora starał się zamknąć dośrodkowanie z rzutu rożnego. I tylko na chęciach się skończyło.

9'
Korner dla Lecha Poznań. Marcin Robak pozwolił piłce opuścić plac gry.

8'
Flavio Paixao bardzo optymistycznie z dystansu. Portugalczyk soczyście huknął zza pola karnego. Gdańscy kibice jednak nie mieli powodu do radości, bo futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką.

8'
Jestem winny Państwu informację. Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Tomasz Kwiatkowski.

7'
Obaj bramkarze bardzo przytomni na przedpolu. Chwilę wcześniej, Savić, wyśmienicie zainterweniował przed swoim polem karnym.

6'
Lech w ofensywnej akcji!
Marcin Robak kapitalnie wypuścił Makuszewskiegi w uliczkę. Ten ładnie zwiódł interweniującego obrońcę, ale jego strzał z kilkunastu metrów został skutecznie zblokowany wślizgiem.

4'
Jasmin Burić w stylu Neuera. Efektowne wyjście i efektowna główka przeszkodziła gospodarzom w kontrataku.

3'
Makuszewski zagrywał z prawej flanki. Zagranie koszmarne, bo piłkę bez problemu przechwycił rywal.

2'
Milos Krasić bojowo nastawiony. Gwiazdor próbował przejść dwóch rywali na prawej stronie boiska.

1'
Gwizdek sędziego. Maciej Makuszewski, były piłkarz Lechii, popełnił faul w środku pola.

*'
START!

*'
Trwa właśnie program artystyczny. Za pięć minut zaczyna się mecz!

*'
W Gdańsku pełna mobilizacja!

*'

*'
Ekipa z Gdańska nie ma szczęścia do bojów z Lechem Poznań. Ostatnie zwycięstwo udało się wywalczyć... 16 maja 2014 roku.

*'
Piotr Nowak, trener gospodarzy, zdecydował się na taki skład personalny

*'
Przyjezdni takim zestawieniem podejmą próbę detronizacji Lechii Gdańsk

*'
Tak kształtuje się układ tabeli przed dzisiejszymi meczami.

*'
Goście z Poznania są niepokonani od czterech spotkań. Zwycięstwo w nadchodzącym pojedynku może sprawić, że "Kolejorz" znajdzie się na 4.miejscu w ligowej tabeli.

*'
Witam Państwa naprawdę serdecznie! Piłkarska niedziela związana z Ekstraklasą zapowiada się bardzo ciekawie. Lechia Gdańsk na własnym obiekcie spróbuje powalczyć o fotel lidera. W realizacji tego celu ma zaszkodzić Lech Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online