Espanyol Barcelona - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Espanyol Barcelona - Real Madryt

45+3'

45+2'
Gool! 1:0 dla Realu! James poradził sobie z dwójką obrońców, uderzył płasko sprzed pola karnego i wyprowadza Real na prowadzenie.

44'
żółta kartka Duarte ukarany żółtą kartką.

42'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową tuż obok słupka uderzał Leo Baptistao.

39'
Benzema umieścił piłkę w siatce po dośrodkowaniu Marcelo, ale sędzia nie uznał gola, bo Francuz był na spalonym. Słuszna decyzja.

38'
Kroos uderzał sprzed pola karnego, ale niecelnie.

34'
Modrić czarował w polu karnym, ale ostatecznie tylko rzut rożny.

32'
Teraz w w dobrej sytuacji mógł znaleźć się James, ale w ostatniej chwili powstrzymał go obrońca.

31'
Dwa rzuty rożne Espanyolu nie przyniosły zagrożenia.

29'
Kroos mógł znaleźć się w dogodnej sytuacji po podaniu Benzemy, ale w ostatniej chwili wślizgiem powstrzymał go obrońca.

25'
Ramos trafiony piłką w twarz. TO był mocny strzał jednego z piłkarzy Espanyolu.

23'
Real atakuje, ale nie może zaskoczyć defensywy gospodarzy.

20'
żółta kartka Perez ukarany żółtą kartką za faul na Marcelo.

19'
Kroos zastąpił kontuzjowanego Casemiro.

16'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie ma jakieś wielkiej przewagi.

11'
Bardzo dobra okazja dla Espanyolu, który mógł wyjść na prowadzenie. Strzał Leo Baptistao z pola karnego zdołał jednak odbić Casilla.

10'
Alvaro Vasquez zastąpił kontuzjowanego Piattiego.

8'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie głową uderzał Ramos. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

6'
Dobra akcja Lucasa Vazqueza, ale przyniosło to tylko rzut rożny.

3'
żółta kartka Ramos ukarany żółtą kartką.

1'

'
Składy:

Espanyol:
D. Lopez – Javi Lopez, David Lopez, O. Duarte, V. Sanchez – Perez, Diop, Roca, Piatti – Leo Baptistao, Moreno.

Real: Casilla – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, James Rodriguez – L. Vazquez, Benzema, Asensio

'
Początek meczu o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Espanyol Barcelona - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online