Arka Gdynia - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 0

Jałocha - Zbozień, Sołdecki, Marcjanik, Warcholak - Yussuff (74' Da Silva), Łukasiewicz, Marciniak, Bożok (89' Hofbauer), Szwoch - Zjawiński (82' Siemaszko)
Sandomierski - Brzyski, Malarczyk, Polczak, Deleu (83' Steblecki) - Dąbrowski (67' Cetnarski), Covilo, Budziński, Szczepaniak (75' Vestenicky), Wójcicki - Piątek

Ślicznie dziękuję za wspólną uwagę.

"Spotkanie do dwóch bramek" - tak można napisać, ponieważ oba teamy efektownie grały w tym meczu.
W mojej ocenie najlepsi na płycie boiska byli bramkarze, którzy nie raz ratowali niemal stracone sytuację. Grzegorz Niciński miał nosa, wprowadzając Da Silvę.

90+3'
ARKA LEPSZA W MECZU "PRZYJAŹNI"!

90+2'
Szacunek dla piłki wyrażają piłkarze z Gdyni. Kolejny rzut wolny dla gospodarzy po sprytnym zachowaniu.

90+1'
Szwoch faulowany w atrakcyjnej dla jego ekipy miejscu.

90'
Obie drużyny dostały prezent od arbitra w postaci trzech dodatkowych minut.

89'
Debiut w Ekstraklasie zaliczy Hofbauer. Nowo pozyskany przez Arkę piłkarz zastąpił Bożoka.

88'
Da Silva w poszukiwaniu podwyższenia. Niestety, ale kropnięcie z kilkunastu metrów pofrunęło obok światła bramki.

86'
Arka Gdynia nie zamierza grać na czas. Chce jak najszybciej ustalić wynik tych zawodów.

85'
Gwizdek arbitra, który zasygnalizował faul Vestenicky'ego. Przewinienie w ofensywie należało odgwizdać.

83'
Zmiana również u rywali. Steblecki zastąpił Deleu.

82'
Zmiana. Siemaszko za Zjawińskiego.

81'
Na aferę grają gości. Silny strzał Cetnarskiego z dystansu został doskonale powstrzymany.

79'
żółta kartka Da Silva oprócz gola zdobył również żółtą kartkę. Brazylijczyk w momencie cieszynki zdjął koszulkę.

79'
Efektowny wolej Vestenicky'ego minął światło bramki.

78'

77'
Desperackie ataki graczy z Krakowa.

75'
1:0! Ktoś to musiał strzelić!
Dobra akcja gospodarzy. Świeżo wprowadzony Da Silva pokonał Sandomierskiego. Zbyt dużo swobody dali mu obrońcy gości. Piłka po jego strzale odbiła się od rywala i zmyliła bezradnego bramkarza.

74'

73'
To jest dzień obu bramkarzy! Fenomenalna robinsona Sandomierskiego. Goalkeeper w efektownym stylu przeniósł piłkę nad poprzeczkę po niezłym zagraniu Zjawińskiego z głębi pola karnego.

71'
Szansa dla gości! Mateusz Cetnarski wykazał się soczystym huknięciem z ostrego kąta! Bramkarz popisał się instynktownym odbiciem futbolówki.

70'
GOL dla Arki! Nie, sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną. Ogromny chaos po stałym fragmencie gry mógł się skończyć tragicznie dla Cracovii.

69'
Dobre uderzenie piłki przez Krzysztofa Piątka. Ulokował futbolówkę tam, gdzie ustawiony był Jałocha. Asystę w przypadku gola mógł zaliczyć Cetnarski.

67'
Damian Dąbrowski zmieniony przez Mateusza Cetnarskiego. Jacek Zieliński bał się, że ten pierwszy dorobi się drugiej żółtej kartki.

66'
Deleu zagrał piłkę z prawego skrzydła zbyt blisko Jałochy. Ten pewnie ją wyłapał.

65'
żółta kartka Żółta kartka dla Malarczyka. Obrońca najpierw źle obliczył tor lotu futbolówki, a potem musiał jakoś powstrzymać uciekającego rywala.

64'

62'
żółta kartka Marcin Budziński ukarany żółtą kartką. Tutaj chyba chodziło o niesportowe zachowanie, bo jakoś nie doszukałem się spornej sytuacji z jego udziałem.

61'
Warcholak dużo gorszy od Szwocha. Piłka po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego nie minęła muru.

60'
żółta kartka Damian Dąbrowski z minimalnie spóźnionym wślizgiem. Chociaż, nie... To był czysty wślizg, więc decyzja arbitra mocno pochopna.

59'
Piłka krąży od jednego do drugiego pola karnego. Takie widowisko może podobać się widzom.

58'
Zjawiński groźnie wbił piłkę na pole karne. Do niej wysoko skakał Yussuff, lecz wyżej od niego był Malarczyk.

56'
Sandomierski znów pokazał klasę! Bramkarz Cracovii perfekcyjnie odbił piłkę po uderzeniu głową przez Bożoka. Niezła wrzutka z rzutu rożnego.

55'
Mateusz Szwoch naprawdę dobrze bije rzuty wolne! Jego strzał zza pola karnego bardzo ofiarnie zatrzymał Grzegorz Sandomierski.
Futbolówka zmierzała tuż przy lewym słupku

53'
Niebezpiecznie po stałym fragmencie. Brzyski kąśliwie wgrał piłkę z rzutu wolnego. Bliski finalizacji całej sytuacji był Szczepaniak, ale zabrakło mu trochę centymetrów, by opanować piłkę.

52'
Dynamiczny początek drugiej połowy gry! Za chwilę Cracovia będzie miała okazję do niezłej centry od rzutu wolnego.

50'
Coraz bliżej gola! Mateusz Szczepaniak wraz z Piątkiem mogli zamienić wynik! Ten drugi z najbliższej odległości huknął wprost w ustawionego na środku Jałochę!

49'
Jakub Wójcicki zablokowany dwa razy przez obrońców! Pomocnik w obu przypadkach miał wiele czasu w polu karnym Arki, ale w każdym przypadku jego uderzenie nie potrafiło przejść przez obronę.

48'
Konrad Jałocha dwukrotnie świetnie interweniował. Na początku idealnie wypiąstkował futbolówkę po wrzutce z narożnika boiska, a potem skutecznie zatrzymał groźny strzał.

47'
Rzut rożny dla Cracovii. Sołdecki był ostatnim piłkarzem, który dotknął piłkę tuż przed jej opuszczeniem.

46'
Gramy dalej!

żółta kartka Na zakończenie pierwszej połowy, żółte kartki otrzymali: Covilo oraz Sołdecki.

Cyferki, liczby po I części gry...

Pierwsza połowa tego spotkania przeszła do historii! Obie ekipy miały swoje okazje na gole, ale brakowało bardzo niewiele, by ktoś mógł prowadzić.
Remis w mojej ocenie jest sprawiedliwym odzwierciedleniem gry.

45+2'
KONIEC I POŁOWY!

45+1'
Szwoch zdecydowanie za mocno na szesnastkę. Podanie okazało się tragiczne.

45'
Sędzia Raczkowski uznał, że 1 minuta będzie odpowiednim dodatkiem.

45'
Za chwilę się okaże, o ile przedłużoną pierwszą odsłonę.

44'
Wójcicki podcięty tuż przy linii bocznej.

43'
Walka w środku pola.

41'

39'
Poturbowany Zjawiński w pobliżu pola karnego Cracovii. Decyzja odwrotna od oczekiwań napastnika, bo sędzia przyznał rzut wolny jego rywalowi.

38'
5:6 - statystyka, która odnosi się do ilości wykonanych przewinień.

37'
Piotr Polczak ciągnięty za koszulę przez Zjawińskiego. Stoper "Pasów" wykazał się niemałym sprytem.

36'
Ależ blisko!
Przepiękne kropnięcie Szwocha od rzutu wolnego. Piłka po bezpośrednim strzale, leciała w prawe okno bramki! W genialnym stylu swoją ekipę wyratował Sandomierski, parując futbolówkę.

35'
Rzut wolny dla Arki. Zbyt wysoko podniesiona noga przez zawodnika Cracovii.

34'
Yussuff w ładnej, indywidualnej akcji na prawym skrzydle. Pomocnik próbował skutecznie dograć do kolegów, jednak w porę zainterweniował obrońca.

32'
Szczepaniak niecelnie z okolic pola karnego. Futbolówka po uderzeniu bez przyjęcia, poleciała minimalnie obok lewego słupka bramki.

31'
Goście coraz śmielej w polu karnym Arki! Sołodecki ofiarnym wślizgu przerwał dobrze obiecujący się atak.

30'
Sygnalizowany strzał w realizacji Szczepaniaka. Zabrakło elementu zaskoczenia. Jałocha z ogromną pewnością wyłapał piłkę.

29'
Dośrodkowanie Deleu z prawego skrzydła. Efektownym szczupakiem z własnego pola karnego piłkę oddalił Marcjanik.

27'
Przyjezdni przejęli inicjatywę.

26'
Konrad Jałocha zmuszony do instynktownej interwencji. Bramkarz skutecznie odbił piłkę po kąśliwym uderzeniu Piątka.

24'
Znów Cracovia! Tym razem, Marcin Budziński podjął wyzwanie zza pola karnego. Piłka jednak odbiła się od nóg interweniujących obrońców i wpadła w rękawice goalkeepera.

23'
Tomasz Brzyski bardzo soczyście z dystansu. Piłkę pewnie sparował Jałocha.
Naprawdę dobra próba w wykonaniu byłego piłkarza Legii.

21'
Adam Marciniak niecelnie finalizował zagranie z lewej flanki boiska. Blisko kończenia był również Mateusz Szwoch. Futbolówka poleciała obok prawego słupka bramki.

20'
Podwójnie ze skrzydeł straszyli piłkarze Jacka Zielińskiego. I dwukrotnie z zagrożenia obronną ręką wychodzili gospodarze dzisiejszego meczu.

19'

17'
Słupek uratował Arkę! Wójcicki kapitalnie przedarł się na prawym skrzydle, a potem idealnie dograł do Piątka, który długo się nie zastanawiał i uderzył na bramkę Jałochy. Piłka ostatecznie obiła lewy słupek bramki!

15'
Dariusz Zjawiński w ostatniej chwili powstrzymany. Snajper Arki miał dogodną sytuację w polu karnym rywala, ale skutecznie zainterweniowali obrońcy.

14'
Miroslav Bożok przebojem na lewym skrzydłem. Jego wrzutka z pełnego biegu okazała się katastrofalna. Piłka zagrana z lewego skrzydła powędrowała wysoko nad poprzeczką.

13'
Próba kombinacyjnej akcji w wykonaniu Cracovii. Zabrakło trochę precyzji w zagraniu Jakuba Wójcickiego.

11'
Zjawiński próbował efektownie zagrać na obieg do Szwocha. W całym zamieszaniu najlepiej zachował się Malarczyk, idealnie blokując wbiegającego przeciwnika.

10'
Damian Dąbrowski zablokowany z dystansu.

8'
Covilo wślizgiem powstrzymał rywala. Niestety, ale nie zrobił tego zgodnie z regulaminem.

7'
Mateusz Szwoch pewnie głową przeciął nieudane dośrodkowanie od rzutu wolnego.
Później chwilę obejrzeliśmy przewinienie ze strony gospodarzy.

6'
Mateusz Szczepaniak został powstrzymany wbrew przepisom przez Zbozienia.

5'
Wysoki pressing piłkarzy Grzegorza Nicińskiego.

3'
Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę . Dariusz Zjawiński za linią defensywną gości.

2'
Faul w środku pola. Sołdecki nieprzepisowo grał o piłkę z zawodnikiem Cracovii.

1'
Pozycja spalona. Marcin Budziński był minimalnie najbliżej ustawiony pod bramką.

*'
Startujemy ze "spotkaniem przyjaźni"!

*'

*'
Obsadę sędziowską 9.serii gier w polskiej Ekstraklasy zamknie Pan Paweł Raczkowski.

*'
To się nam szykuje naprawdę "czysty mecz"!

*'
Tak przedstawia się wyjściowa "11" beniaminka aktualnego sezonu w Ekstraklasie.

*'
Jacek Zieliński, trener Cracovii, zdecydował się na takie zestawienie.

*'

*'
Klub z Krakowa nie ma szczęścia do wyjazdów w tym sezonie. W czterech delegacjach udało się zdobyć... dwa oczka.

*'
Witam Państwa bardzo serdecznie na naszym portalu! O godz. 18:00 rozpocznie się ostatnie starcie w 9.kolejce LOTTO Ekstraklasy: Arka Gdynia - Cracovia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online