Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Puszcza Niepołomice
1 : 1

Sobieszczyk – Furtak, Stawarczyk, Czarny, Mikołajczyk – Żurek (77' Radziemski), Lepiarz (46' Orłowski), Uwakwe, Kotwica, Domański (105' Krzysztoń) - Łączek
Podleśny - Wawrzyniak, Janicki, Vitoria - Wiśniewski (84' Wolski), Haraslin, Kovacević, Stolarski, Flavio (80' Krasić), Gamakow - Marco Paixao (73' Wojtkowiak)

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

120'
Mamy ogromną sensację. Faworyzowana Lechia Gdańsk żegna się z tymi rozgrywkami.

120'
PUSZCZA NIEPOŁOMICE W 1/4 FINALE PUCHARU POLSKI!

120'
4:2 - Czarny (+)

120'
3:2 - Haraslin (-)

120'
3:2 - Stawarczyk (+)

120'
2:2 - Kovacević (+)

120'
2:1 - Uwakwe (+)

120'
1:1 - Krasić (-)

120'
1:1 - Mikołajczyk (-)

120'
1:1 - Wolski (+)

120'
1:0 - Orłowski (+)

120'
Pierwsi będą strzelali gospodarze.

120+1'
RZUTY KARNE!

120+1'
Z jednego metra przestrzelił Gamakow. Kapitalnie piłkę głową przedłużył Janicki. Futbolówka po wślizgu tego pierwszego wylądowała wysoko nad poprzeczką.

120'
Korner dla Lechii.

120'
Sześćdziesiąt sekund i karne...

119'
Kovacević miał genialną okazję na gola! Strzał głową z pięciu metrów... wprost w bramkarza. Będzie miał, czego żałować.

117'
Ogromnymi krokami zbliża się konkurs rzutów karnych. Obaj szkoleniowcy wraz ze swoimi sztabami już się pewnie zastanawiają nad listą egzekutorów.

116'
Podleśny fachowo przejął piłkę po stałym fragmencie gry.

114'
Rafał Wolski z ładnym, technicznym strzałem w światło bramki. Piłkę zmierzającą w prawy sektor bramki, z pełnym spokojem wyłapał Sobieszczyk.

114'
Zafrasowana mina Piotra Nowaka.

113'
Soczysta próba Łączka. Uderzenie z podbitej piłki, powędrowało w miejsce, gdzie stał Damian Podleśny.

112'
Ataki obu drużyn bez specjalnej werwy.

110'
Rafał Wolski ze sprytną sztuczką. Akcji nie udało się ciągnąć, bo sam zainteresowany został nieprzepisowo zatrzymany.

109'
Kovacević wzięty w kleszcze. Pomocnik wywalczył cenny rzut wolny.

108'
Skurcze dopadły jednego z zawodników ekipy trzecioligowej.

107'
Sympatycy obu ekip pomagają.

105'
II CZĘŚĆ DOGRYWKI!

105+1'
PIERWSZA POŁOWA DOGRYWKI BEZ GOLI!

105'
O jedną minutę przedłużono pierwszą odsłonę dogrywki.

103'
Na ofsajdzie znalazł się Paweł Stolarski. Zawodnik nie miał większych pretensji.

102'
Piłka krąży od jednego do drugiego pola karnego.

100'
Ogromny chaos w polu karnym Puszczy. Gamakow swoim soczystym uderzeniem zza pola karnego narobił wiele szkody rywalom. Na ich wielkie szczęście świadczy to, że piłka odbiła się od prawego słupka.

99'
Wojtkowiak centrował z prawej flanki. Wolski był adresatem, jednak szybciej do futbolówki dopadli obrońcy.

97'
Rzut wolny po faulu Stolarskiego. Bliżsi gola są piłkarze z Niepołomic.

96'
Wojtkowiak najwyżej wyskoczył do wrzutki z prawego skrzydła. Za ciosem próbują iść gospodarze.

95'

93'
Wojtkowiak z kolegami udaremnili atak Orłowskiego. Było groźnie, bo obrońcy dali mu zbyt dużą swobodę.

92'
Marcin Orłowski w momencie wślizgu, zagrał ręką. Sędzia uznał, że należy przerwać sytuację pod bramką Lechii.

91'
żółta kartka Michał Czarny obejrzał żółtą kartkę. Obrońca bez pozwolenia sędziego kontynuował grę.

90'
PIERWSZA CZĘŚĆ DOGRYWKI!

NIE UDAŁO SIĘ ROZSTRZYGNĄĆ BATALII W REGULAMINOWYM CZASIE. BĘDZIE POTRZEBNA DOGRYWKA!

90+4'
Chaos w szesnastce Lechii. Ktoś z Puszczy upadł, lecz karnego nie odgwizdano.

90+3'
Radziemski w efektownym rajdzie z piłką. Zawodnikowi udało się minąć trzech rywali, jednak już w starciu z Wolskim musiał skapitulować.

90+2'
Przyjezdnym dogrywka nie jest potrzebna. Lechia Gdańsk za wszelką cenę chce rozwiązać ten mecz na swoją korzyść.

90'
Sędzia do regulaminowego czasu dorzucił cztery minuty.

89'
Blisko wyniku 1:2!
Rafał Janicki doskonale zagrał głową w szesnastce Puszczy. Piłka po jego strzale obiła spojenie bramki!

88'
Michał Czarny zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Jedenastki nie ma!

87'
Kibice Puszczy skandują: JESZCZE JEDEN!

86'
1:1! Mamy remis!
Pewnie wybita jedenastka przez Domańskiego. Precyzyjny strzał w lewy, dolny róg bramki Podleśnego.

85'
Rzut karny dla gospodarzy! Vitoria nadepnął na stopę Uwakwe.

84'
Mocny strzał Uwakwe z dalszej odległości.

82'
Gospodarzom w mojej ocenie brakuje zaangażowania w ofensywie. To trochę dziwne, bo w tej chwili powinni podjąć jakąkolwiek próbę ataków.

80'
Murawę opuścił strzelec gola, Flavio. Za Portugalczyka na plac gry wszedł Milos Krasić.

79'
Kotwica źle technicznie. Zagranie piłki ręką.

77'
Bartosz Żurek zmieniony Dominika Radziemskiego.

75'
Haraslin miał pecha w polu karnym... Skrzydłowy w momencie oddania strzału, poślizgnął się. Gdyby niefortunne zdarzenie, to Lechia mogłaby się cieszyć z podwyższenia.

73'
Grzegorz Wojtkowiak na boisku. Marco Paixao odbiera podziękowania od swoich kolegów.

72'
żółta kartka Żółta kartka dla Kovacevicia. Chodzi o bezpardonowe wejście na nogi Uwakwe.

71'
Podleśny zaliczył pewny chwyt. Któryś z graczy Puszczy próbował efektownie zgrywać piłkę głową.

69'
Jestem Państwu informację, że asystę przy golu miał Haraslin. Zawodnik kapitalnie dośrodkował z lewej flanki.

68'
Sobieszczyk z urazem. Bramkarz popisał się naprawdę dalekim wyjściem z bramki.
W tej chwili jest mu udzielana pomoc.

66'
0:1! To musiało się tak skończyć!
Flavio Paixao błysnął przepięknym golem z woleja! Genialny, mocny strzał w długi róg, był nie do obrony dla Sobieszczyka.

65'
Centro - strzał w wykonaniu Wiśniewskiego. Sobieszczyk z ogromnym spokojem wpatrywał się w lecącą poza bramkę piłkę.

63'
Akcja braci Paixao...
Marco zagrywał do Flavio, ale ten w momencie podania... był na pozycji spalonej.

62'
Gwizdek sędziego. Paweł Stolarski został sfaulowany na połowie Puszczy.

59'
Żurek przetrzymywał Gamakowa. Wszystko było bardzo dobrze widoczne dla arbitra.

58'
Kolejny strzał z dystansu w realizacji trzecioligowców. Domański nieudolnie próbował z kilkudziesięciu metrów. Po jego zagraniu piłka wylądowała na trybunie stadionu.

56'
Kamil Łączek tym razem starał się z dużej odległości. Uderzenie oczywiście nie sprawiło problemów, ale należy zganić obrońców Lechii za to, że dali dużo miejsca rywalowi.

54'
Piotr Wiśniewski użył zbyt dużo sił w próbie przedarcia się pod bramkę Puszczy. Arbiter główny musiał odgwizdać faul.

53'
Żurek spróbował wykorzystać zagapienie się linii defensywnej przeciwnika. Silny strzał z siedemnastego metra poleciał troszeczkę nad bramką Podleśnego.

53'
Korner po interwencji Wawrzyniaka.

51'
Gospodarze jakby trochę bez pomysłu na rozmontowanie bloku defensywnego Lechii. Widzimy przypadkowe podania...

49'
Paweł Stolarski z nieprawidłowym blokiem. Rozległ się gwizdek sędziego.

48'
Flavio Paixao był ofiarą faulu taktycznego.

48'
Kibice z Gdańska bardzo głośno.

46'
RUSZAMY Z DRUGĄ POŁOWĄ MECZU!

Zmiana. Orłowski w miejsce Lepiarza.

Gracze wchodzą na boisko.

Lechia zgodnie z opiniami ekspertów ma kontrolę na boisku. W tej chwili brakuje skuteczności gościom, bo budowanie akcji ofensywnych przychodzi im bardzo łatwo.
Gospodarze próbują się jakoś przeciwstawić.

PIOTR LASYK ZAKOŃCZYŁ I ODSŁONĘ SPOTKANIA!

45+1'
Ofsajd Łączka. Ciekawe prostopadłe podanie w jego kierunku. Kibice Lechii mogli odetchnąć z ulgą.

45+1'
Minuta dłużej.

45'
Flavio pomógł sobie ręką podczas próby przejęcia długo lecącej z lewego skrzydła futbolówki.

44'
Czasem myślę, że gol dla "Biało - Zielonych" jest już tylko kwestią czasu.

42'
Walka w powietrzu pomiędzy kilkoma zawodnikami. Stawką tej batalii była piłka po wrzutce z rzutu wolnego.

40'
Damian Lepiarz pociągał interweniującego obrońcę za koszulkę. Sędzia wykazał się sokolim wzrokiem.

39'
Kovacević zebrał brawa od kibiców. Jego techniczny strzał od rzutu wolnego mógł się podobać. Jednak piłka pewnie została wyłapana przez Sobieszczyka.

37'
Lechia poradziła sobie z centrą od rzutu wolnego.

36'
Puszcza będzie miała okazję zagrozić ze stałego fragmentu. Wawrzyniak bardzo rozczarowany...

34'
żółta kartka Marcel Kotwica ukarany kartką za niesportowe zachowanie. Pomocnik uniemożliwił rywalowi wykonanie stałego fragmentu gry.

33'
Piotr Wiśniewski z faulem. Popularny "Wiśnia" nie patyczkował się w starciu.

31'
Piłka krąży w okolicach szesnastki Sobieszczyka.

29'
W natarciu podopieczni Piotra Nowaka! Paweł Stolarski w dobrej sytuacji zachował się mało altruistycznie i zamiast podawać do lepiej ustawionych partnerów, to próbował strzelać z bardzo ostrego kąta.
Efekt tej próby był wielce opłakany.

27'
Pozycja spalona piłkarza Lechii. Chwilę wcześniej, jego koledzy, kompletnie przekombinowali wykonanie stałego fragmentu gry.

26'
Przewinienie na Marco. Uwakwe popełnił faul w bardzo niebezpiecznym miejscu dla jego klubu.

24'
Dobrze zapowiadała się kontra Lechii! Stolarski świetnie ruszył na pole karne, by potem dograć na nos do Kovacevcia, ale ten w odpowiednim momencie został dobrze zablokowany przez zdeterminowanych obrońców.

22'
Dośrodkowanie nie zrobiło większego wrażenia. Piłkę bez problemów na aut głową wybił jeden z defensorów Puszczy Niepołomice.

21'
Rzut wolny dla przyjezdnych. Piotr Wiśniewski podszedł do wykonania.

20'
Faul w okolicach środka pola. Flavio Paixao przewrócony przez Piotra Stawarczyka.

18'
Haraslin znakomicie przedarł się na lewej flance, a później spróbował zaliczyć asystę. Cel był bardzo daleki do pełnej realizacji, ponieważ futbolówka dograna zdecydowanie za wysoko dla skaczących kolegów.

17'
Słychać odgłosy kibiców gości, którzy pokonali znaczną odległość.

15'
Dobre show pokazał Gamakow! Pomocnik zgrabnie wypracował sobie miejsce do soczystego strzał, by potem faktycznie stworzyć zagrożenie. Niezłe huknięcie skutecznie zatrzymał bramkarz Puszczy, odbijając piłkę na bok.

14'
Gwizdek sędziego. Uwakwe nadział się na przeciwnika. Decyzja arbitra go zaskoczyła, bo rzut wolny będzie wybija drużyna Lechii.

12'
Zgodnie z oczekiwaniami klub z Gdańska ma inicjatywę na boisku.

10'
Sobieszczyk dobrze na posterunku. Goalkeeper doskonale przechwycił piłkę po strzale głową w wykonaniu Marco.

9'
Jakub Wawrzyniak w ocenie arbitra głównego był winowajcą upadku przeciwnika.

8'
Kamil Łączek przed szansą! Będąc kilka metrów przed bramką, posłał futbolówkę na trybuny stadionu! Świetna, składna akcja gospodarzy!

7'
Próbował dryblować Piotr Wiśniewski. Skrzydłowy szarżował na granicy pola karnego Puszczy. Pomocnik stracił równowagę, ale o rzucie karnym mowy nie było.

6'
Damian Lepiarz nieczysto zaatakowany przez Vitorię. Arbiter przyznał rzut wolny Puszczy.

5'
Niecelne uderzenie Haraslina.

4'
Piotr Wiśniewski popychany w środkowej strefie boiska. Sędzia zdecydował się na kontynuacji zawodów.

2'
Łączek w bardzo ładnej, indywidualnej akcji na lewej stronie boiska. Napastnik dobrze pociągnął z piłką, a potem kropnął z okolic pola karnego. Do szczęścia zabrakło precyzji.

1'
Pierwsza szansa dla Lechii! Stolarski nieźle dograł na głowę Marco Paixao, który długo się nie zastanawiał i oddał strzał. Piłka powędrowała wprost w rękawice Sobieszczyka.

*'
Gramy!

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Staniszewski, Barbus, Gajewski, Krzysztoń, Kuliga, Orłowski, Radziemski

*'
Polski Związek Piłki Nożnej postanowił, że ten pojedynek poprowadzi Pan Jasyk z Bytomia.

*'
Ekipa Piotra Nowaka, Lechia Gdańsk, po dziewięciu seriach gier, lokuje się na pozycji wicelidera tabeli. W tej chwili ustępuje jedynie Jagiellonii Białystok, która ma ten sam dorobek punktowy, ale jest minimalnie lepsza w bilansie bramek.

*'
Puszcza Niepołomice w trzeciej lidze na ten moment zajmuje 5.lokatę. W ostatnich czterech meczach udało im się wyciągnąć... dwa punkty.

*'
Wygrany tej potyczki w następnej rundzie rozgrywek zmierzy się z triumfatorem pojedynku: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin.

*'
Blisko rok temu obie ekipy miały ze sobą styczność w rozgrywkach Pucharu Polski. Wtedy gdańska Lechia rozbiła niżej notowanego aż 5:1.

*'
Skład Lechii na nadchodzące zawody

*'
Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 1/8 finału Pucharu Polski.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Na początek zabieramy Państwa do Niepołomic, gdzie Puszcza spróbuje sprawić niespodziankę, wygrywając z Lechią Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online