Bayern Monachium - Hertha Berlin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hertha Berlin
3 : 0

Neuer - Lahm, Boateng (62' Hummels), Martinez, Alaba - Thiago, Alonso, Vidal - Müller (64' Robben), Lewandowski, Ribéry (76' Coman)
Jarstein, Pekarik, Langkamp, Stark, Plattenhardt - Lustenberger, Allan, Weiser (84' Allagui), Esswein (59' Stocker), Haraguchi - Ibisevic (59' Schieber)

Ribery (17.)
Thiago (68.)
Robben (72.)

Vidal (79.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Hertha Berlin

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Bayern z kompletem punktów w jednym z ciekawiej zapowiadających się starć. Goście z Berlina dzisiaj bez jakiegokolwiek konceptu na próbę zagrożenia bramce Neuera.
Szkoda, że Robertowi Lewandowskiemu nie udało się podreperować bilansu bramkowego.

90'
GRA ZAKOŃCZONA!

88'
Celne uderzenie Allaguiego. Huknięcie jednak wprost w środek bramki. A pomocnik Herthy podjął wyzwanie z dwudziestego metra.

87'
Lahm mógł powiększyć swój dorobek strzelecki w tym sezonie. Doświadczony obrońca ładnie przymierzył z głębi pola karnego. Jego strzał fachowo powstrzymał Jarstein, efektownie parując piłkę.

86'
Manuel Neuer, bramkarz Bayernu, zachwycił kibiców swojego zespołu. Goalkeeper wyszedł bardzo daleko od własnej bramki, by zatrzymać niebezpieczną kontrę.

85'
Dynamiczna akcja gospodarzy. Szybkie podanie Martineza z prawego sektora udało się przeciąć wracającemu Lustenbergowi.

84'
Ostatnia zmiana w tym meczu. Allagui w miejsce Weisera.

83'
Oba kluby chciałyby już zakończyć ten pojedynek. W ekipie gości nie ma wiary w odwrócenie niekorzystnej sytuacji.

81'
Marco Fritz, arbiter główny, dzisiaj ma niewiele pracy.

79'
żółta kartka Vidal z żółtą kartką. Chilijczyk popełnił niebezpieczny wślizg.

78'
Kibice z Monachium podnieśli się z krzesełek! Ich radość jest umotywowana tym, że Schalke straciło gola na 1:2

76'
Kolejna i ostatnia zmiana u gospodarzy. Za oklaskiwanego Ribery'ego na murawę wkroczył Kingsley Coman.

74'
Przyjezdni mieli szansę ze stałego fragmentu gry. Wrzutkę z lewego skrzydła boiska z ogromną łatwością wychwycił Manuel Neuer.

72'
3:0! Pogrom!!!
Arjen Robben z długo wyczekiwanym golem! Holenderski skrzydłowy idealnie zszedł do środka i huknął z kilkunastu metrów pod poprzeczkę bramki Berlińczyków.

70'
Kilka minut temu bramkarza Herthy pokonał Robert Lewandowski. Ale radość Polaka trwała bardzo krótko, ponieważ w momencie od kolegi znajdował się najbliżej bramki.

68'
2:0!
Allan zaliczył fatalną stratę w swoim polu karnym! Takich błędów nie marnuje Thiago, który najpierw odebrał mu piłkę, a potem bez problemu pokonał Jarsteina.

66'
Robert Lewandowski umieścił piłkę w siatce! Ale radość polskiego napastnika trwała króciuteńko, bo w momencie podania była na spalonym.

64'
Robben zameldował się na placu gry. Holendrowi miejsca na boisku zrobił Thomas Muller.

63'
Było groźnie... Lahm technicznie przymierzył z głębi pola karnego. Piłka leciała w kierunku lewego słupka, ale bramkarz nie miał okazji do obrony, bo w porę pomogli mu defensorzy.

62'
Roszada defensywna w składzie Bayernu. Hummels zastąpił Boatenga.

60'
Mało czasu upłynęło od wejścia Stockera i już mieliśmy kapitalny strzał w jego wykonaniu. Soczyste uderzenie z dystansu został fenomenalnie zatrzymane przez Neuera. Goalkeeper Bayernu wyciągnął piłkę, która zmierzała w prawy, dolny róg.

59'
Czas na podwójną zmianę u gości: Schieber za Ibisevicia oraz Stocker za Essweina.

57'
Vidal przewinił w starciu powietrznym. Piłkarz z Chile zawisł na skaczącym również przeciwniku. Sytuacja miała miejsca blisko bramki.

56'
Alaba soczyście zza pola karnego. Austriak nieźle przymierzył, ale skutecznie strzał udało się zblokować rywalom.

55'
Mamy dosyć spokojny fragment gry.

51'
Ribery nieźle na prawym skrzydle. Francuz usiłował dograć do wbiegających kolegów, lecz w porę zainterweniował Jarstein.

50'
Arturo Vidal zahaczony przez piłkarza Herthy. Arbiter przyznał gospodarzom rzut wolny.

49'
Dużo prostopadłych podań w realizacji obrońcy tytułu.

47'
Gospodarze drugą połowę rozpoczęli bardzo ofensywnie.

46'
II ODSŁONA GRY!

Rezultaty na innych arenach

Bayern kontroluje zawody na swoim stadionie. Piłkarze mistrza Niemiec nie pozwalają na dużo swojemu oponentowi.
Myślę, że gospodarzy stać na strzelenie kilku goli po przerwie.

45'
KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

44'
Thomas Muller pozostawiony na spalonym. Przytomne zachowanie bloku defensywnego.

43'
Weiser próbował wkręcać z niełatwej pozycji. Próba godna pochwały, ale w żaden sposób nie zrobiła krzywdy Neuerowi. Bramkarz Bayernu jeszcze bez większej interwencji.

42'
Rzut wolny dla Berlina. Xabi Alonso podciął Haraguchiego.

40'
Thomas Muller po raz kolejny siał spustoszenie pod bramką rywala. W tej sytuacji zabrakło zdecydowania i pomysłu, jak skończyć akcję w pobliżu pola Jarsteina.

38'
Centra Ribery'ego ze stałego fragmentu gry. Piłka powędrowała wprost na głowę jednego z rywala. Potem z dystansu próbował Vidal, ale jego kropnięcie okazało się zdecydowanie niecelne.

36'
Jerome Boateng doszedł do sytuacji strzeleckiej. Środkowy obrońca spróbował szczęścia, uderzając głową. Jarstein nie miał problemów związanych z próbą stopera.

35'

33'
Xabi Alonso wyszedł obronną ręką z zagrożenia w pobliżu własnego pola karnego.

31'
LEWY z kolejną szansą! Polski napastnik wybornie urwał się obrońcom i stanął sam na sam z bramkarzem. Lewandowski nie poszedł na łatwiznę i podjął próbę lobu Jarsteina... Piłka po jego kopnięciu, wylądowała minimalnie obok lewego słupka.

29'
Wybitne, prostopadłe podanie Boatenga do Lewego. Akcję jednak przerwał gwizdek sędziego, który zasygnalizował, że nasz rodak w momencie zagrania był na ofsajdzie.

28'

26'
Milimetrów brakowały, aby było 2:0!
Piłka po strzale Ribery'ego z kilkunastu metrów przeleciała tuż przy lewym słupku bramki! Ogromny udział w tej sytuacji miał Robert Lewandowski, który rozkręcił akcję na lewym skrzydle.

24'
Robert Lewandowski nie zgadzał się z arbitrem głównym w sprawie rzekomego faulu. Patrząc na powtórki, to przychylam się do werdyktu sędziego.

22'
Alcantara fantastycznym crossem obsłużył Ribery'ego. Jeden z asystentów wyłapał naprawdę minimalny spalony.

20'
Nieudany strzał głową w wykonaniu Vidala. Ale i tak usłyszał gromkie brawa od swoich oddanych fanów.

19'
Monachijczycy w poszukiwaniu drugiej bramki. Robert Lewandowski ambitnie starał się przedrzeć się blok defensywny ekipy ze stolicy Niemiec. Polak nie miał szczęścia...

17'
1:0! Prowadzenie w pełni zasłużenie!
Piłkarski bilard przyniósł gola! Przepiękny rajd Ribery'ego w polu karnym Herthy, a potem szczęśliwy strzał z niemal miejsca. Piłka jakoś przedostała się pomiędzy dwóch obrońców.

15'
Obrońca Herthy wybił piłkę z niemal linii bramkowej! Plattenhardt stanął w tym miejscu, gdzie kapitalnie z paru metrów głową strzelił Martinez.

13'
Dobra akcja na jeden kontakt. Alaba idealnie wyłożył do Thiago, a ten bez namysłu, uderzył na bramkę zza pola karnego. Futbolówka posłana w punkt, gdzie stał Jarstein.

12'
Bayern w ataku pozycyjnym.

11'
Ibisević gorszy od Boatenga. Napastnik próbował przejąć bardzo ciekawe podanie od Allana.

9'
Robert Lewandowski złapany na pozycji spalonej. Poprawna decyzja arbitra liniowego.

7'
Kombinują podopieczni Ancelottiego. Gol na 1:0 w najbliższym czasie wydaje się formalnością.

6'
Gwizdek arbitra, który przerwał grę. Zawodnik Herthy, Ibisević, był faulowany na swojej połowie.

4'
Wysoko pressing w wykonaniu Bayernu.

3'
Kolejna okazja dla Bayernu! Thomas Muller w wybornej sytuacji na prowadzenie, koszmarnie przestrzelił. Jego uderzenie z bliskiej odległości przeleciało tuż obok lewego słupka bramki.

1'
Lewy miał sytuację na gola! Kapitalne zgranie do Lewandowskiego, który był ustawiony blisko bramki Jarnsteina, ale Polak w dogodnej sytuacji trafił wprost w bramkarza.

*'
GRAMY!

*'
W składzie gości na ten mecz zabraknie m.in. Ondreja Dudy. Były piłkarz Legii skarży się na kontuzję kolana.

*'
Spotkanie z Herthą będzie świetną szansą dla Roberta Lewandowskiego na uzyskanie większej przewagi nad konkurentami do korony króla strzelców.

*'
Nadchodzący pojedynek poprowadzi M. Fritz

*'
Oto menu na dzisiejszy wieczór

*'

*'
Carlo Ancelotti, szkoleniowiec gospodarzy, wyjawił wyjściowy skład.

*'
Kolejny dzień z 4.kolejką Bundesligi. Mistrz kraju, Bayern Monachium, na własnym obiekcie podejmie rewelację tego sezonu, Herthę Berlin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Hertha Berlin, to zapraszamy do śledzenia meczu online