Barcelona - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Atletico Madryt
1 : 1

Ter Stegen – Roberto, Pique, Mascherano, Alba – Rakitić, Busquets, Iniesta – Messi, L. Suarez, Neymar.
Oblak – Juanfran, Savić, Godin, Filipe Luis – Koke, Gabi, Saul – Griezmann, Gameiro, Carrasco.

Mecze na żywo: Barcelona - Atletico Madryt

'
Z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy w naszym serwisie się nie odbędzie. Mecz zakończył się remisem 1:1. Zapraszamy na kolejne relacje live.

45'

45'
Ładna akcja Barcelony zakończona zbyt łatwym do obrony strzałem Messiego.

44'
Griezmann fatalnie dośrodkował piłkę z rzutu wolnego i opuściła ona boisko.

41'
Gool! Rakitić strzałem głową wykończył dośrodkowanie Iniesty.

36'
Messi zagrał do Neymara, ten uderzył sprzed pola karnego tuż obok słupka!

33'
Piłkarze Barcelony domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia był innego zdania.

33'
Świetnie gra dziś Diego Godin. Tym razem zablokował strzał Suareza.

31'
Carrasco uderzał sprzed pola karnego obok bramki.

25'
Tempo meczu nie jest złe, ale brakuje sytuacji.

20'
Strzał Iniesty trafił prosto w bramkarza.

19'
Lepszy okres gry Atletico.

18'
Filipe Luis uderzał wysoko nad bramką.

18'
Mascherano w ostatniej chwili powstrzymał Gameiro przed oddaniem strzału. Mogło być groźnie.

16'
Groźna okazja dla Atletico. Z narożnika pola karnego uderzał Carrasco, ale dobrze interweniował bramkarz, który zdołał odbić piłkę.

14'
Messi uderzał sprzed pola karnego, ale dobrze interweniował Oblak.

14'
Atletico skupia się tylko i wyłącznie na defensywie.

12'
Jak na razie brakuje groźnych sytuacji.

9'
Rakitić uderzał głową, ale za lekko, aby pokonać Oblaka.

4'
Zablokowany strzał Messiego z pola karnego.

4'
Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce.

1'

'
Zawodnicy są już na murawie.

'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

'
Początek meczu o godzinie 22:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online