Drutex-Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Drutex-Bytovia Bytów
3 : 0

Bieszczad – Cseh, Krzysztof Bąk, Wróbel - Opałacz (90' Bielak), Kamiński, Rzuchowski, Mandrysz, Monterde (63' Klichowicz) – Bąk, Efir (81' Formela)
Pawełek - Zieliński, Celeban, Dvali, Dankowski - Kokoszka, Goncalves, Madej, Engels (46' Alvarinho), Roman (58' Morioka) - Riera

Wróbel (33., karny)
Celeban (og) (11.)
Klichowicz (67.)

Opałacz (87.) żółta kartka
Goncalves (51.) żółta kartka

Mecze na żywo: Drutex-Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław

Dziękuję wszystkim, którzy czytali moją relację. Życzę spokojnego wieczoru.

Awans podopiecznych Tomasza Kafarskiego w pełni zasłużony. Piłkarskie umiejętności i piłkarskie szczęście po stronie ekipy z Bytowa.
W następnej rundzie czeka Arka Gdynia, która dzisiaj rozprawiła się z KSZO Ostrowiec.

KONIEC! DRUTEX BYTOVIA BYTÓW W 1/4 FINAŁU PUCHARU POLSKI!

90+4'
Piłka krążyła w okolicach pola karnego Śląska, a chwilę wcześniej Bytovia miała rzut rożny.

90+4'
Kibice gospodarzy odliczają sekundy do upragnionego awansu.

90+2'
Walka w powietrzu pod bramką Bieszczada. Ostatecznie niecelnie uderzył Madej.

90'
Z racji długotrwałej przerwy, sędzia postanowił, że spotkanie potrwa o pięć minut dłużej.

90'
Zmiana. Bielak w miejsce Opałacza.

89'
Riera przed kolejną okazją na gola! Hiszpan z bliskiej odległości przeniósł piłkę głową nad poprzeczkę! Znakomite dośrodkowanie z prawego skrzydła zaprezentował Morioka.

88'

87'
żółta kartka Marek Opałacz za bezpardonowy faul na Madeju został ukarany żółtym kartonikiem.

86'
Jakub Bąk próbował technicznie z bardzo dalekiej odległości. Strzał oddany chyba w ramach podbudowania statystyk. Piłka spokojnie minęła światło bramki.

84'
Jakieś rozpaczliwe ataki drużyny z Wrocławia. Każda minuta oddala ich od awansu do 1/4 finału Pucharu Polski.

82'
Śląska ma pecha! Morioka z paru metrów trafił w poprzeczkę bramki! Z niemal linii końcowej dogrywał mu Riera.

81'
Swoją pracę wykonał Michał Efir. W jego miejsce został wydelegowany Formela.

80'
Riera na ofsajdzie. Był minimalnie wychylony poza linię defensywną.

79'

76'
Świetna interwencja Bieszczada! Goalkeeper w dość trudnych warunkach odbił groźny strzał Morioki z okolicy pola karnego. Ten pierwszy miał utrudnione zadanie z tytułu tego, że był zasłonięty.

75'
Kwadrans do końca regulaminowego czasu. Goście zaczną za chwilę od rzutu rożnego.

74'
Za mocna wrzutka z dalszej odległości. Zawodnicy Śląska Wrocław nie bawią się w budowanie jakichkolwiek finezyjnych akcji.

73'
Sędziowie czekają na rozwój sytuacji.

71'
Pirotechnika na boisku. Gra przerwana.

69'
Nieudane dośrodkowanie z narożnika boiska posłał Alvarinho. Dankowski nie miał szans wygrać pojedynku o zagraną piłkę.

67'
3:0! Ogromne błędy...
Jakub Bąk zaliczył przepiękny przerzut do Klichowicza. Z długo lecącą piłką minął się Mariusz Pawełek, a jego nieudolną interwencję wykorzystał Klichowicz, spokojnie pakując futbolówkę do pustej bramki.

65'
Chaos w pobliżu bramki Bieszczada. Wejście Morioki ogromnie ożywiło poczynania Śląska Wrocław.

64'
Piotr Celeban zagrał nakładką. W całej sytuacji ucierpiał blisko ustawiony Michał Efir.

63'
Zmiana. Klichowicz wpuszczony na plac gry, a Tomasz Kafarski przywołał Monterde.

62'
Zbyt krótko piłkę z rzutu wolnego biją goście. Każda próba dośrodkowania jest w banalny sposób zatrzymywana przez obronę przeciwnika.

61'
Wielki pressing na połowie Drutexu. Gospodarzom naprawdę ogromnie ciężko wyjść z opresji.

59'
Słaba centra z rzutu wolnego w wykonaniu piłkarza Śląska. Piłka ciągle w posiadaniu przyjezdnych.

58'
Nadzieja w postaci Morioki. Japoński pomocnik zmienił Romana.

56'
Martin Cseh stanął na linii uderzenia Madeja. Inicjatywę przejęli goście.

55'
Łukasz Madej wystąpił w roli faulującego. Przewinienie na Rzuchowskim miało miejsce w środkowej strefie boiska.

53'
Bieszczad z klasą obronił bardzo kąśliwy strzał Gomesa z dystansu. Futbolówka zmierzała w okolice lewego słupka bramki.

52'
Adam Kokoszka atakowany wślizgiem. Zamiast rzutu wolnego, to będzie aut dla gospodarzy.

51'
żółta kartka Skończyła się cierpliwość sędziego Bednarka - żółta kartka dla Goncalvesa za niebezpieczne wejście.

50'
Zbyt głęboka wrzutka na pole karne Śląska. Pewny chwyt zaprezentował Bieszczad, a centrował Kamil Dankowski.

49'
Michał Efir z pełną premedytacją podciął rywala. Miał szczęście, że arbiter nie pokazał kartki w tej sytuacji.

48'
Była okazja na 3:0! Jakub Bąk genialnie opanował piłkę po crossowym podaniu, a następnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem, solidnie kropnął na bramkę. Zbyt dużo siły.

46'
Pierwsza zmiana w składzie Śląska została dokonana. Gomez na murawie zastąpił Engelsa.

46'
Możemy zaczynać drugą odsłonę.

Wszystko kapitalnie układa się gospodarzom tego spotkania. W pierwszej połowie wykazywali się dużo większą piłkarską jakością.
Mariusz Rumak, szkoleniowiec gości, ma kwadrans na przekazanie swoich uwag. Jego podopieczni nie grają tego, co chcieliby zobaczyć kibice z Wrocławia.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45+1'
RIERA ZMARNOWAŁ RZUT KARNY! BIESZCZAD IDEALNIE RZUCIŁ SIĘ W LEWY SEKTOR BRAMKI!

45'
JEDENASTKA DLA ŚLĄSKA WROCŁAW! RĘKA PIŁKARZA BYTOVII.

44'
Świetnie ustawia się obrona drużyny Tomasza Kafarskiego. Kamiński nie kalkulował i wybił piłkę poza linię końcową.

43'
Monterde podjął bardzo pdważną decyzję o realizacji próby z dystansu. Pochwalam za odwagę, lecz futbolówka po tym strzale, powędrowała wysoko nad bramką.

43'
Słabo wyglądają ofensywne poczynania ekipy z województwa dolnośląskiego.

41'
Monterde przegrał bój siłowy z Dankowskim. Pewna, skuteczna interwencja młodego defensora "Wojskowych".

40'

38'
Niezła akcja Bytovii na lewej stronie. Rzuchowski przebojem wdarł się na lewej flance, a potem uderzył z bardzo ostrego kąta. Futbolówkę zmierzającą w lewy, dolny róg, pewnie wyłapał Pawełek.

36'
Dobra sytuacja dla Śląska! Kapitalne dośrodkowanie Riery z prawego skrzydła próbował wykorzystać Łukasz Madej. Skrzydłowy doszedł do piłki, jednak uderzenie powędrowało tuż obok prawego słupka.

34'
INFORMACJA: GOL NA 1:0 ZOSTAŁ UZNANY JAKO TRAFIENIE SAMOBÓJCZE CELEBANA.

33'
2:0! Gospodarze podwyższyli!
Z pełnym spokojem wykonany rzut karny przez Wróbla. Pewny strzał w lewy, dolny róg bramki. Mariusz Pawełek nie popisał się, szybko rzucając się w inny róg.

32'
RZUT KARNY DLA DRUTEXU! GONCALVES OBITY PIŁKĄ W RĘKĘ WE WŁASNYM POLU KARNYM!

31'
Mariusz Pawełek nie wyratował piłki przed jej opuszczeniem boiska po mocnym uderzeniu Kamińskiego z dystansu.

30'
Piotr Celeban nieprawidłowo blokowany w starciu o górną piłkę. O nią walczył również Michał Efir.

29'
Bieszczad pewnie wyłapał dogranie Goncalvesa. Gracz Wrocławian mógł się bardziej przyłożyć do kopnięcia z prawego sektora boiska.

29'
Roman spróbował szczęścia zza pola karnego. Futbolówka po jego kropnięciu odbiła się od obrońcy i powędrowała tuż obok lewego słupka bramki.

27'
Sędzia Bednarek przywołał Kokoszkę, który chwilę temu wykonał faul.

26'
Zablokowane uderzenie Dankowskiego. Piłka wylądowała w polu karnym Bytovii, ale żaden z jego kolegów nie potrafił wygrać batalii powietrznej.

24'
Łukasz Madej popchnięty. Sztab szkoleniowy gości podniósł się z krzesełek.

22'
Riera wszelkimi możliwymi sposobami chciał zacentrować. Ta sztuka mu się udała, ale futbolówka kopnięta wprost w rękawice Bieszczada.

21'
Jakub Bąk trochę pośpieszył się z zagraniem do Monterde. Ten nie zdążył wbiec w pole karne Śląska Wrocław.

19'
Podopieczni Mariusza Rumaka szukają sposobu na rozszyfrowanie bloku defensywnego rywala. Próbują poprzez m.in. długie piłki w kierunku Riery.

17'
Kokoszka z zamysłem crossowego zagrania do Engelsa. Przerzut piłka okazał się bardzo nieudolny. Bieszczad zacznie od bramki.

16'

14'
Nie za dobrze akcję ofensywną rozwiązał Kamiński. Pomocnik postawił na próbę z dalszej odległości. I był to bardzo słaby pomysł, ponieważ piłka zeszła z nogi strzelającego.

13'
Roman pociągał rywala za koszulkę. Nowy piłkarz "Wojskowych" nie mógł prawa kłócić się z werdyktem.

12'
Michał Efir na pozycji spalonej. Taka jest decyzja arbitra liniowego. Ale znów gospodarze wypracowali sobie sytuację strzelecką w prosty sposób.

11'
1:0! Bytovia wyszła na prowadzenie!
Przepiękny gol Opałacza z dystansu. Piłka po soczystym strzale z lewego skrzydła odbiła się od głowy Celebana i zmyliła zaskoczonego Pawełka.

9'
Stałe fragmenty są jak na razie łatwe do przewidzenia dla ekipy Śląska Wrocław. Przed chwilą nie było większego zagrożenia po rzucie rożnym dla Bytovii.

8'
Celeban kapitalnie zablokował Bąka, który próbował przejąć prostopadłe podanie, a potem minąć stopera. Będzie korner.

6'
Nieudanie wybity rzut wolny przez gospodarzy. Centrę pewnie głową z własnej szesnastki oddalił Piotr Celeban.

5'
Engels aktywny na prawej flance. Niemiec miał dalekosiężne plany w kontekście dogrania do kolegów, jednak te plany nie wypaliły, bo zawodnik wyszedł z piłką poza linię końcową.

3'
Zbyt mocne dośrodkowanie z prawego sektora boiska w realizacji Engelsa. Futbolówka miała dotrzeć do Riery, ale zagranie zdecydowanie niedokładne.

2'
Przewinienie taktyczne w wykonaniu Riery. Rzut wolny dla piłkarzy z Bytowa.

1'
Faul. Engels podciął rywala w pobliżu jego pola karnego.

*'
Gramy!

*'

*'
Kibice na stadionie i przed telewizorem zobaczą premierowy pojedynek obu drużyn. Los jeszcze nigdy tych klubów nie skojarzył ze sobą.

*'
Obie ekipy grają w kratkę w swoich ligach. Drutex po dziewięciu seriach gier okupuje 9.lokatę.
Z kolei, Śląsk Wrocław, również po 9.kolejkach (Ekstraklasa), zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.

*'
Arbitrem w meczu w Bytowie będzie Łukasz Bednarek.

*'
Tak kształtuje się drabinka aktualnych rozgrywek

*'
Na starcie z ekipą pierwszoligowca, Mariusz Rumak, wybrał takie zestawienie piłkarzy

*'
Witam Państwa! Kolejne emocje związane z 1/8 finału Pucharu Polski na naszym serwisie. W ramach naszej oferty przygotujemy sprawozdanie z pojedynku: Drutex - Bytovia Bytów: Śląsk Wrocław

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Drutex-Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online