Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Wisła Płock
0 : 0

Pilarz – Fryc, Osyra, Putiwcew, Pleva (61' Stefanik) – Gergel, Kupczak, Babiarz, Jovanović (66' Nowak), Sitya – Gutkovskis (76' Kędziora)
Kiełpin - Stępiński, Bozić, Szymiński, Stefańczyk - Rogalski, Furman - Merebashvili (62' Reca), Krivets (69' Iliev), Wlazło - Kante

Jovanović (36.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Gospodarze wkroczyli w buty lidera 10.kolejki! Remis w mojej ocenie jest rezultatem sprawiedliwym. Chociaż... z małym naciskiem na Termalikę, którzy powinni prowadzić po sytuacji Babiarza.

MECZ ZAKOŃCZONY!

90+2'
Wgranie piłki na chaos zaprezentował Szymiński. Za chwilę doczekamy się końca.

90+1'
Obie ekipy chyba pogodzone z remisem. Iliev nieprawidłowo powstrzymany w okolicach środka pola.

90'
BONUS TIME: TRZY MINUTY

89'
Kędziora na pole karne... W dobrym miejscu ustawiony był Stefańczyk.

89'
Za chwilę się dowiemy, ile wyniesie doliczony czas.

89'
Pilarz bardzo pewnie zatrzymał niedoskonałą centrę.

87'
???
Świetnie wyprowadzona kontra przez gospodarzy! Nowak idealnie zagrał do wbiegającego Babiarza, ale ten w doskonałej sytuacji na gola, kopnął tuż obok lewego słupka bramki.

86'
Nieudolne wyjście Pilarza! Wlazło wślizgiem próbował wykorzystać ogromny błąd, ale w odpowiednim momencie zareagował blok defensywny, powstrzymując strzał.

85'
Koszmarne dośrodkowanie Osyry. Później sytuację z dystansu naprawić się starał kolega z ekipy, lecz uderzenie posłane wprost w rękawice bramkarza.

83'
Kędziora mógł, a nawet musiał lepiej dograć na wolne pole do Nowaka. Ale podanie okazało się zdecydowanie nieudane.

82'
Marcin Kaczmarek, szkoleniowiec przyjezdnych, zachował sobie jeszcze jedną zmianę do dokonania.

80'
Rajd Guilherme. Brazylijczyk ładnie pociągnął z piłką, jednak tuż przed polem karnym, został popisowo zatrzymany przez stopera "Nafciarzy".

79'
Faul. Jose Kante zbyt bardzo rozpychał się w polu karnym Termaliki. Arbiter dosyć szybko zasygnalizował złamanie przepisów.

79'
Czesław Michniewicz, coach Bruk-Betu, bardzo zaangażowany w swojej strefie.

77'
Gwizdek sędziego. Przewinienie taktyczne popełnił piłkarz Wisły Płock na połowie rywala.

76'
Zapowiadana roszada. Kędziora zmienił Gutkovskisa. Ten miał dzisiaj trochę sytuacji, w których powinien postąpić dużo lepiej.

75'
Wojtek Kędziora desygnowany na plac gry. Teraz nasuwa się pytanie: Za kogo?

74'

72'
Iliev podjął próbę z dalszej odległości. Bułgar miał prawo do przeprosin kolegów, bo taką sytuację można było rozwiązać zdecydowanie lepiej.

71'
Przekombinowali piłkarze z Płocka. Kante próbował wystawił piłkę Wlazło, ale w porę w całą akcję wmieszali się obrońcy.

69'
Na zmianę zdecydował się Marcin Kaczmarek, trener Wisły. Iliev w miejsce Krivca.

67'
Nowak już z okazją bramkową! Snajper próbował zmienić wynik, uderzając z bardzo ostrego kata. Instynktownie przed siebie piłkę odbił Kiełpin.

66'
Zmiana ofensywna. Dawid Nowak za Jovanovicia.

65'
Samuel Stefanik spróbował swoich sił z dystansu. Piłka nie naszła piłkarzowi na nogę. Futbolówka poleciała bardzo daleko od światła bramki Kiełpina.

63'
Reca wszedł przebojem lewym skrzydłem. Jego centrę udało się w porę zatrzymać jednemu ze stoperów "Słoni".

62'
Arkadiusz Reca na murawie. Z boiska zdjęty został Merebashvili.

61'
Samuel Stefanik dostał pół godziny od Czesława Michniewicza. Ten z kolei podziękował Plevie.

60'
Jak on tego nie wykorzystał?!
Jose Kante pomylił się z kilku metrów! Hiszpan zagraniem głową, obił poprzeczkę bramki! Już chyba lepszej okazji mieć nie będzie.

59'
Gwizdek arbitra. Sędzia zasygnalizował, że wychodzący Kiełpin, został faulowany. Pięciu piłkarzy skakało do centry od stałego fragmentu.

57'
Guilherme wrzucał z rzutu wolnego. Na brawa zasłużył Wlazło, który świetnie popracował w powietrzu i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

55'
Bozić z faulem na Gutkovskisem. Kompletnie nieudolny wślizg na piłkę.

54'
Ciągle w posiadaniu są goście z Płocka.

52'
Nieudana akcja na jeden kontakt. Krivets nie zrozumiał intencji Wlazło, który z pierwszej piłki, dograł do Białorusina. Ten nawet nie ruszył do podania, bojąc się tego, że będzie spalony.

50'
Nic groźnego nie zrodziło się od stałego fragmentu gry. Defensywa gospodarzy dosyć łatwo stłamsiła zagrożenie.

49'
Bez zmian w składach. Za chwilę obejrzymy korner dla "Nafciarzy".

47'
Kolejny raz piłka po dalekim wyrzucie z autu przez Fryca. Jego kolega z drużyny starał się ją dokładnie zgrać, ale tylko na chęciach się skończyło...

46'
STARTUJEMY Z II POŁOWĄ!

Jakaś kontuzja po stronie gości. Pierwsza odsłona zdecydowanie dla Płocka, ale i również Termalica miała swoje szanse. Chodzi mi o fenomenalną szansę Gutkovskisa.
Coś czuję, że po przerwie, ktoś otworzy worek z bramkami.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45+1'
Kante mocno nieudanie główkował z okolic jedenastego metra. Pilarz mógł spokojnie odprowadzić piłkę wzrokiem.

45'
1 minutę zdecydował się przedłużyć arbiter główny.

44'
Długa piłka w kierunku wbiegającego Fryca. Futbolówka po drodze jeszcze nabrała poślizgu, co spowodowało, że boczny obrońca nie miał szans do niej dotrzeć.

42'
Próba prostopadłego dogrania w realizacji Furmana. Ale, Kante, nie pofatygował się wkroczyć w pole karne przeciwnika.

41'
Statystyka popełnionych fauli: 6-2

39'
Groźnie po wrzutce Stępińskiego. Akcję starali się zamknąć Kante oraz Wlazło, ale żadnemu z tych wymienionych, ta sztuka się nie udała.

38'
Patryk Fryc koszmarnie zacentrował z prawego skrzydła. Zamiast dobrej centry, to otrzymaliśmy katastrofalny strzał z dystansu.

36'
żółta kartka Jovanović nie mógł liczyć na litość arbitra. Defensywny pomocnik został upomniany kartką za faul taktyczny na Rogalskim. Kara bardzo dotkliwa, bo była to czwarta żółta kartka w tym sezonie ligowym.

35'
Kiełpin popisał się niezłą interwencją na linii! Roman Gergel oddał bardzo precyzyjny strzał zza pola karnego. Piłka leciała w prawy, dolny róg bramki.

33'
Krzysztof Pilarz z pewnym chwytem piłki po zbyt głębokim dośrodkowaniu z lewego skrzydła boiska. Kante był bliski domknięcia podania.

32'
Kante mocno niecelnie z bliskiej odległości. Merebashvili obił hiszpańskiego napastnika. Ten nie miał większego wpływu na uderzenie na bramkę.

31'
Gracze Marcina Kaczmarka w natarciu. Mamy festiwal wrzutek w wykonaniu jego ekipy.

29'
Wlazło odczuł wejście Plevy. Ogromny krzyk towarzyszył piłkarzowi gości.

28'
Podopieczni Czesława Michniewicza cofnęli się głęboko do defensywy.

26'
Kornel Osyra jak na razie bezbłędny w powietrzu. Stoper wygrał kolejny pojedynek główkowy tuż przed własną bramką.

24'
Gutkovski faulowany na własnej połowie. Sędzia nie wyciągnął konsekwencji wobec zawodnika beniaminka za wykonanie przewinienia taktycznego.

22'
Gutkovskis miał 100%!
Snajper gospodarzy głową spudłował z pięciu metrów! Skuteczny snajper umieścił piłkę tuż obok lewego słupka bramki. Świetna wrzutka z prawej flanki.

21'
Kąśliwe dośrodkowanie piłki przez Furmana. Piłka po kopnięciu ze stałego fragmentu zrobiła dużo zamętu, ale przytomnie zachował się Osyra, wybijając piłkę głową.

20'
Faul w wykonaniu Plevy. Miejsce bardzo dobre do realizacji centry na pole karne "Słoni".

18'
Jovanović z bardzo długim przerzutem futbolówki. Były zawodnik Korony Kielce, kopnął wysoce niedokładnie.

17'
Fryc tradycyjnie bardzo daleko od autu. Jednak żaden z jego kolegów nie wygrał walki o silnie wyrzuconą futbolówkę.

15'

13'
Kiełpin pewnie zatrzymał silny strzał z dystansu. Kropnięcie zostało posłane w sam środek bramki.

13'
Bardzo niepewne wyjście z bramki w wykonaniu Kiełpina. Szczęśliwie dla niego, nikt z rywali nie doszedł do bezpańskiej piłki.

11'
Była okazja dla gospodarzy! Kornel Osyra bliski sfinalizowania centry z prawego narożnika boiska. Defensor jednak z bliskiej odległości przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczkę.

10'
Niecelny strzał z dystansu pokazał nam Maksymilian Rogalski. Jego próba z dalszej odległości powędrowała bardzo daleko od zamierzonego celu.

9'
Kolejny rzut rożny dla Płocczan.

8'
Pewny chwyt futbolówki przez Kiełpina. W jego polu karnym zrobiło się niebezpiecznie po centrze z prawej strony boiska.

6'
Jose Kante znalazł się w sytuacji strzeleckiej. Hiszpański napastnik był bez krycia, ale jego strzał głową powędrował daleko od światła bramki.

4'
Piłka wyszła poza linię boczną po zagraniu przez zawodnika Wisły.

3'
Ależ było blisko...
Dominik Furman kapitalnie zacentrował z narożnika boiska. Jego kolega świetnie wyskoczył do zagrania i z paru metrów trafił w prawy słupek.

2'
Wlazło próbował dośrodkować z prawego skrzydła. Obrońca Bruk -Betu skutecznie mu to uniemożliwił.

1'
Mamy premierowe starcie obu ekip w najwyższej klasie rozgrywkowej.

*'
Ruszamy z 10.kolejką!

*'

*'
Ławka rezerwowych "Słoni": Trela, Ziajka, Stefanik, Smuczyński, Miśak, D. Nowak, Kędziora

*'

*'

*'
Wczoraj PZPN wydał komunikat dot. obsady sędziowskiej nadchodzącej kolejki. Z tego komunikatu wynika, że dzisiejszy pojedynek poprowadzi Daniel Stefański.

*'
Tak wygląda sytuacja w tabeli po 9.kolejce...

*'
Dzisiaj nudy być nie powinno!

*'
Ekstraklasa nie zwalnia tempa! Przed nami 10.kolejka! Na początku naszej oferty przedstawimy Państwu sprawozdanie z meczu: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online