Wisła Kraków - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Miśkiewicz - Jović, Guzmics, Sadlok, Mójta - Mączyński, Popović - Boguski, Małecki - Ondrasek, Brożek
Malarz - Broź, Pazdan (79' Rzeźniczak), Czerwiński, Hlousek - Radović (63' Hamalainen), Jodłowiec, Moulin, Guilherme - Prijović, Nikolić (81' Aleksandrow)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Legia Warszawa

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wybrali naszą ofertę i byli z nami podczas relacji: Wisła Kraków - Legia Warszawa

Kolejny klasyk za nami! Wisła Kraków może czuć niedosyt. Klub z Krakowa miał kilka znakomitych szans, w tym rzut karny. Jedno jest pewne, gospodarze, po tej kolejce nie opuszczą strefy spadkowej.
Legia Warszawa też miała swoje akcje, ale dzisiaj trochę mniej piłkarskiej jakości. Punkt musi cieszyć w takich okolicznościach.

90+4'
KONIEC!

90+2'
Korner dla Legii! Z linii bramkowej piłkę wybił Jović. Czerwiński dobrze zagrał głową po wrzutce z rzutu rożnego.

90+1'
Trzy minuty dorzucone. Nie przyniósł większego zagrożenia rzut rożny.

90'
Ondrasek w dyskusji z "Rzeźnikiem". Koledzy ich blokują.

89'
Nie wrócił Ondrasek od spalonego. Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę.

88'
Michał Miśkiewicz bardzo instynktownie! Bramkarz wypiąstkował soczysty strzał głową Aleksandrowa. Pomyłka obrońców gospodarzy...

87'
Widać, że "Biała Gwiazda" nie chce dzielić się punktami.

85'
żółta kartka Jović obejrzał żółtą kartkę. Chodziło o niesportowe zachowanie i nadmierną agresję.

84'
NIE MA GOLA! Arkadiusz Malarz odczytał intencje Popovicia. Piłka posłana w dobrej wysokości dla bramkarza.

83'
RZUT KARNY! CZERWIŃSKI I HLOUSEK WINOWAJCAMI! TEN DRUGI ZAGRAŁ PIŁKĘ RĘKĄ W SZESNASTCE!

81'
Zmiana. Aleksandrow na płycie boiska. Z niej zszedł Nikolić, który dzisiaj dosyć bezbarwny.

80'
żółta kartka Kartka dla Brozia. Przewinienie blisko własnego pola karnego. Małecki był powstrzymywany.

79'
Michał Pazdan z dużo większym urazem, niż przewidywano. W jego miejscu pojawił się Rzeźniczak.

77'
Piękne uderzenie Krzysztofa Mączyńskiego z ponad dwudziestu metrów. Piłka przeleciała minimalnie obok prawego słupka bramki. Asekuracyjną obronę wykonał Malarz.

76'
Michał Pazdan walczył z ofensywnym piłkarzem rywali.

75'
KONTROWERSJA: Sędzia główny konsultuje się z arbitrem liniowym w kwestii rzekomego faulu w polu karnym Legii.

74'
żółta kartka Żółta kartka dla Kuby Czerwińskiego. Stoper uniemożliwił Miśkiewiczowi wznowienie gry. Trzecia żółta kartka w tym sezonie.

73'
Maciej Sadlok otrzymał owacje na stojąco! Obrońca Wisły Kraków w genialnym stylu wygrał indywidualne starcie z biegnącym Prijoviciem.

71'
Łukasz Broź doskonale się zastawił. Defensor zablokował Mójtę, który próbował przejąć piłkę na wysokości pola karnego Legii.

70'
Kibice w formie. Słychać głośny doping z ich strony.

68'
Zagranie piłki ręką. Był to Guilherme.

67'
Mączyński dzisiaj odwala "czarną robotę". Przed momentem, defensywny pomocnik, przetrzymywał Guilherme za koszulkę.

66'

64'
Pierwszy kontakt z piłką Hamalainena. I od razu... faul

63'
Hamalainen już na murawie. Za swoją pracę brawa od trenera otrzymał Radović.

62'
Guzmics dobrze ustawiony. Węgierski obrońca w porę przejął podanie z prawego skrzydła, które posłał Nikolić.

60'
Adam Mójta szybko zapomni o nieudolnym wykonaniu rzutu wolnego. Defensor kopnął w stylu zawodnika rugby.

59'
żółta kartka Żółta kartka dla Guilherme. Brazylijczyk tłumaczył się "pierwszym faulem", ale sędzia okazał się niewzruszony.

58'
Legia się rozpędziła... Guilherme dopadł do bezpańskiej piłki na czternastym metrze i oddał płaskie uderzenie na bramkę. Kropnięcie z trudem sparował Miśkiewicz.

57'
Soczysty strzał zza pola karnego oddał Łukasz Broź. Futbolówka zmierzała jednak w samo centrum bramki Wisły Kraków.

55'
Zbyt krótko posłana piłka przez Guilherme. Pomocnik nie popisał się przy wykonaniu rzutu rożnego.

54'
Ekipa Vukovicia zaczyna grać futbol, którym czarowała za czasów świetności.

52'
Michał Pazdan bliski gola! Środkowy obrońca był bez krycia na dwunastym metrze! Jego zagranie głową w prawy sektor bramki, znakomicie zatrzymał na linii Michał Miśkiewicz.

51'
Leży Radović po interwencji Mączyńskiego. Na szczęście, Serb, nie nabawił się poważniejszych obrażeń.

50'
Pewny chwyt piłki przez Miśkiewicza. Czerwiński długim zagraniem szukał swoich kolegów w pobliżu bramki.

48'
Joviciowi udało się przejść dwóch rywali. Gospodarze bojowo nastawienie od początku drugiej połowy spotkania.

47'
Zachara na pozycji spalonej. Stopa była wychylona za linię defensywną Legii.

46'
Na stadionie jest Bogusław Cupiał, były właściciel Wisły Kraków. Za jego panowania, "Biała Gwiazda", miała najlepsze wyniki.

46'
II ODSŁONA!

Bezbramkowy remis z przewagą dla Wisły Kraków. Podopieczni Dariusza Wdowczyka dużo więcej razy podejmowali ryzyko w ofensywie.
Legia dość biernie. Zero strzałów na bramkę...

45'
KONIEC I POŁOWY GRY!

44'
Zdenek Ondrasek popisał się niezłym wolejem z ostrego kąta. Piłkę pewnie zatrzymał Arkadiusz Malarz. Nie błysnął Hlousek, dając napastnikowi okazję bramkową.

42'
Broź w kierunku Nikolicia. Piłka jednak nie minęła Guzmicsa. Węgier swoim zachowaniem w polu karnym, uratował Wisłę przed najprawdopodobniej stratą gola.

40'
Tomasz Jodłowiec nie przyłożył się do centry z prawego skrzydła boiska. Zdecydowanie za mocno kopnięta piłka przez defensywnego pomocnika.

39'
Tym razem, Wisła Kraków, musi więcej działać w defensywie. Mączyński złapał Radovicia za koszulkę. Interwencja mocno niepotrzebna.

37'
Faul Nikolicia. Ale, nawet nieźle wyglądała akcja gości na jeden kontakt. Zabrakło dokładniejszego podania w wykonaniu Prijovicia.

35'
Mistrz Polski jeszcze bez celnego uderzenia na bramkę Miśkiewicza. Nie tak to sobie wyobrażali kibice z Warszawy...

33'
Mouiln z przewinieniem taktycznym. Legia coraz śmielej w ofensywie.

32'
Czech po krótkiej przerwie wstał o własnych siłach.

32'
Zdenek Ondrasek zwija się z bólu.

31'
Małecki zablokowany. Pomocnik starał się zmienić wynik, uderzając z dalszej odległości. Czerwiński głową interweniował w swoim polu karnym.

30'
Chaos w szeregach Legii podczas stałego fragmentu gry.

28'
Guilherme. Brazylijczyk na widocznym spalonym. Nie mogło być innej decyzji sędziego liniowego.

27'
Brak komunikacja w bloku defensywnym Wisły mógł się źle skończyć. Prijović przy efektownym strzale z kilkunastu metrów, solidnie się pomylił.

26'

24'
Faul. Mateusz Zachara w ocenie arbitra zagrał nakładką w pojedynku z Pazdanem. Chwilę wcześniej oglądali dobry blok obrony Legii, która powstrzymała Mączyńskiego.

23'
Małecki z pretensjami. Skrzydłowy oraz trener Dariusz Wdowczyk domagali się rzutu rożnego. I ja muszę się przychylić do ich zdania, bo to Broź ostatni dotknął piłkę przed jej opuszczeniem boiska.

22'
Legia w działaniach ofensywnych. Takie nastawienie może kosztować stratą gola, bo "Biała Gwiazda" napiera z atakami.

20'
Na trybunach krakowskiego stadionu znalazł się m.in. Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski. Obok niego siedzi asystent, Bogdan Zając.

18'
Słaba wrzutka z rzutu wolnego. Piłkę wybijał Patryk Małecki. Wisła Kraków ma ogromną przewagę.

17'
żółta kartka Z żółtymi kartkami: Popović oraz Pazdan.

16'
Zamieszanie... Dyskusja kilkunastu zawodników..

15'
Dobra szarża "Małego" na lewej flance. Potem dośrodkował w kierunku ustawionych kolegów, ale jeden z nich perfidnie minął się z piłką.

14'
Małecki z świetnym odbiorem we własnym polu karnym. Kapitalny powrót spowodował, że Guilherme nie zdołał oddać strzału z kilkunastu metrów.

13'
Ondrasek przewinił w starciu z wychodzącym Malarzem. Czeski napastnik w niedozwolony sposób blokował dostęp do lecącej piłki.

12'
Adam Mójta próbował z głębi pola karnego. Solidne kropnięcie z niełatwej pozycji powędrowało na bocznej siatce bramki strzeżonej przez Malarza.

12'
Chaos w szesnastce Legii podczas stałego fragmentu gry.

11'
Prijović nieprawidłowo walczył o pozycję z Maciejem Sadlokiem. Sędzia miał sytuację, jak na dłoni.

10'
Guilherme został zahaczony przez interweniującego Adama Mójtę. Szybka reakcja sędziego głównego.

9'
Małecki z przewinieniem w ofensywie. Łukasz Broź został popchnięty przez skrzydłowego Wisły.

8'
Robi wrażenie!

6'
Ondrasek próbował prostopadle do kolegów. Pazdan asekurował Malarza, a ten pewnie wyłapał piłkę.

5'
Wślizg w wykonaniu Radovicia. Stały fragment gry dla Wisły Kraków. Zawodnicy gospodarzy składali reklamację, że nie było kartki.

3'
Patryk Małecki kąśliwie zagrał z lewego skrzydła. Bardzo mgliście w pobliżu bramki Malarza.

2'
Bombowe uderzenie Mójty z rzutu wolnego. Soczyste kropnięcie z dalszej odległości, skutecznie na rzut rożny sparował Arkadiusz Malarz.

1'
Rzut wolny dla gospodarzy. Zaskoczenie...

*'
Gramy!

*'
Czas dla kibiców "Białej Gwiazdy". Hymn klubu z Krakowa!.

*'
Polskie "EL CLASICO" będzie na boisku kontrolował Pan Paweł Gil.

*'

*'
W nadchodzącym meczu gości poprowadzi Aleksandar Vuković. Były zawodnik warszawskiego klubu pełni rolę szkoleniowca tymczasowego. Na dniach będzie prezentacja nowego coacha, a będzie nim Jacek Magiera, który niedawno pożegnał się z Zagłębiem Sosnowiec.

*'

*'
Dariusz Wdowczyk, aktualny trener Wisły, w latach 2005-07 był szkoleniowcem Legii. Podczas tej przygody udało się zdobyć mistrzostwo Polski (2005/06).
Poza tym był piłkarzem Legii w latach 1983-89.

*'

*'

'

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Legia Warszawa online

Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu Wisła - Legia. Początek w piątek 23 września 2016 roku o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online