Arsenal - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
Chelsea
3 : 0

Cech – Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal – Coquelin, Cazorla – Walcott, Oezil, Iwobi – Alexis Sanchez
Courtois – Ivanović, Cahill, David Luiz, Azpilicueta – Kante, Matić – Willian, Fabregas, Hazard – Diego Costa

Alexis Sanchez (11.)
Walcott (14.)
Oezil (40.)

Ivanović (28.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arsenal - Chelsea

*'

45+2'

45+1'
Hazard z woleja trafił w boczną siatkę.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

40'
3:0! Arsenal wyszedł z kontrą dwóch na dwóch. Oezil zagrał do Sancheza, ten dośrodkował do Niemca, który strzałem z woleja pokonał Courtoisa!.

39'
Zablokowany strzał Diego Costy przez Koscielnego.

37'
Spokojniejszy okres gry.

32'
Xhaka zastąpił kontuzjowanego Coquelina

30'
Strzał z rzutu wolnego odbił się od muru i piłka wyszła na rzut rożny.

28'
żółta kartka Kolejna świetna akcja Arsenalu. Ivanović sfaulował tuż przed polem karnym Iwobiego i otrzymał żółtą kartkę.

24'
Koscielny zablokował strzał Hazarda z pola karnego.

21'
Składna akcja Chelsea. Strzał Williana z prawej strony pola karnego przeleciał tuż obok dalszego słupka.

19'
Alexis Sanchez niecelnie uderzał lewą nogą z pola karnego.

17'
Arsenal ma ten mecz pod kontrolą.

14'
Gool! 2:0! Kapitalna akcja Arsenalu! Ostatecznie Bellerin wyłożył piłkę Walcattowi, a ten z kilku metrów podwyższył prowadzenie.

11'
Goool! fatalna strata Cahilla i w sytuacji sam na sam ładną podcinką gola zdobył Alexis Sanchez.

7'
Arsenal dłużej utrzymuje się przy piłce.

5'
Dośrodkowanie w pole karne Arsenalu z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia.

4'
Cazorla huknął z dystansu i Courtois z problemami odbił piłkę.

3'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale górą obrońcy Chelsea.

2'
Akcja Arsenalu lewą stroną boiska i będzie rzut rożny.

1'

'
Wyniki ostatnich 10 meczów Arsenalu z Chelsea.

'
Składy oraz noty zawodników za dotychczasowe mecze.

'
Początek meczu Arsenal - Chelsea o godzinie 18:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online