Zagłębie Lubin - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Polacek - Cotra, Guldan, Jach, Tosik - Kubicki, Piątek, Janus (81' Buksa), Janoszka - Nespor (70' Jagiełło), Papadopulos (60' Woźniak)
Sandomierski - Brzyski, Malarczyk, Polczak, Wójcicki - Dąbrowski, Covilo - Szczepaniak (65' Jendrisek), Cetnarski (82' Wdowiak), Budziński - K.Piątek (87' Vestenicky)

Janoszka (24.)
Budziński (31.)

Tosik (56.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Cracovia

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas. Ze swojej strony i redakcji życzę Państwu spokojnej nocy.

Zagłębie Lubin, przed własną publicznością, podzieliło się punktami z Cracovią. Oba zespoły miały swoje szanse, aby wygrać te zawody.

90+4'
KONIEC!

90+2'
Korner. Tosik wygrał ważny pojedynek powietrzny tuż przed swoją bramką.

90+2'
Cracovia w ataku.

90'
BONUS TIME: 3 minuty.

89'
Wdowiak faulowany. Klasyczne przewinienie taktyczne.

87'
Krzysztof Piątek już na ławie rezerwowych. Ostatnim wprowadzonym dziś piłkarzem został Vestenicky.

85'
Budziński bardzo mocno ze znacznej odległości. Ofiarnie zareagował Guldan, biorąc na siebie silny strzał.

84'
Walka trwa. Cracovia nie chce zadowolić się jednym punktem.

83'
Jarosław Kubicki dał się złapać na pozycji spalonej. Wkraczamy w decydującą fazę meczu.

82'
Mateusz Wdowiak za innego Mateusza, Cetnarskiego.

81'
Ostatnia roszada u gospodarzy. Adam Buksa zmienił Janusa.

79'
Jakub Tosik, jakimś cudem przedarł się w polu karnym rywala i oddał mocny strzał. Soczyście posłana piłka z bliskiej odległości, trochę minęła zamierzony przez obrońcę cel.

78'
Chwila minęła i piłkarz przyjezdnych jest gotów do kontynuacji gry.

77'
Polczak leży i narzeka na swój stan zdrowia. Stoper nadział się na niebezpieczny atak ze strony przeciwnej.

75'
Blok obronny "Pasów" ma patent na podania rywali z obu skrzydeł. Kolejna dobra interwencja jednego z obrońców Cracovii po wgraniu piłki z prawej flanki.

73'
Jendrisek w poszukiwaniu podwyższenia. Niestety, kropnięcie zza pola karnego, nie zmieniło rezultatu aktualnie rozgrywanych zawodów.

71'
Nikt nie strącił piłki po dośrodkowaniu rzutu wolnego dla Zagłębia. Na tym fakcie skorzystał Grzegorz Sandomierski, zaliczając świetny przechwyt.

70'
Wspomniana zmiana. Nespora zastąpił Filip Jagiełło. Piotr Stokowiec, trener Zagłębia, podziękował Czechowi.

69'
Polacek z dobrym chwytem. Marcin Budziński ponownie zza pola karnego, ale posłał piłkę w samo centrum bramki.

68'
Jagiełło powinien za chwilę wejść na plac gry.

67'
Brzyski zainicjował kontratak. Szybko został przerwany, bo faulu dopuścił się Jarosław Jach.

65'
Koniec meczu dla Szczepaniaka. Jendrisek na pomoc blokowi ofensywnemu.

63'
Cotra znów za słabo dośrodkował. Z jego wrzutkami nie mają problemów obrońcy gości.

61'
Arkadiusz Woźniak ma wnieść nową jakość. Z boiska został zdjęty Papadopulos.

60'
4:4 - taki bilans celnych uderzeń na bramkę.

58'
Krzysztof Piątek popisał się nieładnym zachowaniem. Napastnik dotknął piłkę ręką. I co gorsza, wszystko z pełną premedytacją.

57'
Korner dla Cracovii. Zablokowana próba z dystansu.

56'
żółta kartka Żółta kartka dla Tosika. Obrońca pociągał Szczepaniaka za koszulkę.

54'
Covilo celnie. Celnie, ale bardzo lekko. Bez większych problemów futbolówkę złapał Martin Polacek.

53'
Marcin Budziński w szaleńczym speedzie do prostopadłego podania. Duży zapał nie wystarczył, bo piłkę przejął dobrze wychodzący z bramki, Martin Polacek.

52'
Piękna historia!

50'
Nieudany wolej Nespora. Czech podjął ryzyko z bardzo ostrego kąta. Piłka poleciała w okolice autu. Ale... Od bramki rozpocznie bramkarz Cracovii.

50'
Dobry początek drugiej odsłony w realizacji podopiecznych Piotra Stokowca.

49'
Janus wytrącony z biegu przez Tomasza Brzyskiego. Kolejny stały fragment gry.

49'
Grzegorz Sandomierski fachowo zachował się na linii. Bramkarz skutecznie wyłapał uderzenie głową w wykonaniu przeciwnika.

48'
Łukasz Janoszka poturbowany. Rzut wolny.

47'
W składach w przerwie nic nie zmieniono. Mamy taki sam zestaw personalny, jak na początku zawodów.

46'
Startujemy z drugą połową meczu!

Wynik troszeczkę nie oddaje tego, co działo się na murawie. W mojej ocenie, to Cracovia, podejmowała dużo więcej ryzyka w ofensywie. Ale, wiadomo, że w futbolu liczy się skuteczność...
Na poziom zawodów nie można nic złego powiedzieć, a raczej napisać.

45'
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. SZYMON MARCINIAK, ARBITER, NIE PRZEDŁUŻYŁ ODSŁONY NAWET O JEDNĄ MINUTĘ.

44'
Pierwsza odsłona ma się ku końcowi.

42'
Grzegorz Sandomierski na raty wyłapał piłkę po centrze od rzutu wolnego.

41'
Piotr Polczak w starciu z Papadopulosem. Bardziej oberwał stoper gości, jednak od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

40'
Zaskakujące zagranie Jacha. W polu karnym Cracovii, był ogromny chaos po stałym fragmencie gry.

39'
Soczysta kontra Cracovii! Mateusz Cetnarski spróbował zmienić wynik z ostrego kąta, ale jego uderzenie poleciało obok lewego słupka.

38'
Zbyt krótko posłana piłka przez Cotrę z lewej flanki. Bez problemu zagranie przeciął Piotr Malarczyk.

36'
O mały włos, aby dogranie Krzysztofa Janusa z rzutu wolnego trafiło do swojego adresata. Z piłką minimalnie minął się skaczący Guldan.

34'
Mateusz Szczepaniak ponownie w sytuacji na gola. Napastnik idealnie opanował zagranie z prawego skrzydła, a potem bez większego namysłu, huknął na bramkę. Niestety, futbolówka powędrowała tuż obok prawego słupka.

33'
Arbiter główny dopatrzył się zagrania piłki ręką przez gracza Cracovii. Sokolim wzrokiem popisał się członek składu sędziowskiego.

32'
Trafienie popularnego "Budzika" będzie z całą pewnością kandydowało do rankingu na najładniejsze w 10.kolejce.

31'
1:1! Zasłużony gol Budzińskiego!
Perfekcyjne uderzenie pomocnika Cracovii z dwudziestu metrów. Piłka kopnięta bez większego przygotowania, poleciała w prawe okno bramki strzeżonej przez Polacka.

29'
Z perspektywy trybun...

27'
Rzut wolny dla Cracovii. Regulamin w szesnastce przyjezdnych złamała Martin Nespor.

26'
Kuba Tosik z bólem. Widać płacz. Covilo łokciem zaatakował swojego przeciwnika. Sędzia mógł pokazać kartkę w wymienionej sytuacji.

24'
1:0! Niewykorzystane sytuacje...
Łukasz Janowski w perfekcyjnym stylu wykorzystał niezdarną komunikację na linii bloku defensywnego rywala. Płaski strzał tuż przy lewym słupku okazał się nie do obrony dla Sandomierskiego.

23'
Ależ to była szansa dla Zagłębia! Martin Nespor wykazał się dużą determinacją podczas walki o piłkę z Polczakiem. Ta determinacja się opłaciła, czego owocem była sytuacja strzelecka. Do realizacji sukcesu zabrakło precyzji.

21'
Któryś z graczy Lubina, chciał zagrozić z większej odległości. W porę i odpowiedzialnie zareagował jeden z defensorów "Pasów".

20'
Próbował pokazać swój atut - Marcin Budziński. Solidnie kopnięta piłka z dystansu, mogła zagrozić Zagłębiu Lubin. Drużynę wyratował Polacek, instynktownie parując futbolówkę przed siebie.

18'
Szczepaniak po raz kolejny urwał się defensywie. I znów strzał głową. Szczęście było po stronie gospodarzy, ponieważ snajper w nieudolny sposób uderzył lecącą futbolówkę.

17'
Marcin Budziński w niewłaściwy sposób nakrył piłkę. Ona po jego kropnięciu, poleciała bardzo daleko od ustawienia lewego słupka bramki Polacka.

16'
Na naganę w poprzedniej sytuacji zasłużył duet stoperów, który pozwolił napastnikowi ekipy przeciwnej w dość łatwym dojściu do uderzenia głową.

15'
Cracovia w natarciu! Stuprocentową okazję zmarnował Mateusz Szczepaniak! Były napastnik Podbeskidzia z bliskiej odległości trafił w poprzeczkę! Świetnym dograniem błysnął Tomasz Brzyski.

14'
Mateusz Cetnarski wyszedł na nieźle obiecującą się sytuację strzelecką. Mocny strzał z okolic piętnastego metra powędrował wprost w rękawice Polacka, który poniekąd sprokurował okazję, nieudolnie wybijając piłkę.

13'
Damian Dąbrowski podjął wyzwanie z dużej odległości. Piłka ewidentnie zeszła z nogi utalentowanego gracza.

12'
Janus popełnił przewinienie taktyczne. Pomocnik miał pełną świadomość swojego czynu.

11'
Strzał z dystansu oddał piłkarz klubu z Krakowa. Martin Polacek w pełni kontrolował tor lotu piłki.

10'
Martin Polacek z jakże efektownym piąstkowaniem piłki. Bramkarz świetnie popracował na przedpolu. Do futbolówki skakał Mateusz Szczepaniak.

9'
Głośne okrzyki jednej z ekip kibicowskich.

7'
Przypadkowy strzał głową Piątka. Były napastnik Zagłębia, raczej został obity. Uderzenie poleciała ogromnie daleko od światła bramki.

6'
Jeszcze jeden rzut rożny dla gości. Guldan zainterweniował głową. Groźne dośrodkowanie z narożnika boiska.

5'
Szczepaniak z próbą wrzutki z prawego skrzydła. W porę piłkę zatrzymał obrońca "Miedziowych".

4'
Rzut wolny dla Zagłębia Lubin. Jarosław Jach został sfaulowany na własnej połowie boiska.

3'
Cotra groźnie z lewego skrzydła. Tomasz Brzyski właściwie zaasekurował sytuację we własnym polu karnym.

1'
Sandomierski w opałach. Najpierw musiał wybijać kąśliwe zagranie, a potem na jego bramkę groźnie uderzał Janoszka. Pomocnik "Miedziowych" posłał piłkę tuż obok bramki.

*'
Gramy!

*'
Minuta ciszy. Ona poświęcona pamięci dwóm zmarłym górnikom.

*'
Zawody poprowadzi nasz eksportowy arbiter - Szymon Marciniak.

*'

*'
Szczególne spotkanie czeka Krzysztofa Piątka. Napastnik gości jeszcze na początku sezonu grał... w Zagłębiu Lubin.
Czy dzisiaj dobije swoich kolegów? Czas pokaże.

*'
Cracovia nie wygrała w lidze... od sześciu spotkań. Ekipa prowadzona przez Jacka Zielińskiego, zbliża się do strefy spadkowej.

*'

*'

*'
Dobry Wieczór! Sobotnie zmagania związane z polską Ekstraklasą, zamykamy w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie, podejmie Cracovię.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online