Lech Poznań - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 0

Putnocky – Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kadar – Tetteh, Majewski – Jevtić (64' Makuszewski), Gajos, Pawłowski (79' Formella) – Robak (74' Kownacki)
Jałocha - Zbozień, Marcjanik, Sołdecki, Warcholak - Da Silva (60' Yussuff), Marciniak, Łukasiewicz, Szwoch, Bożok (84' Hofbauer) - Abbott (88' Siemaszko)

Pawłowski (77.) żółta kartka
Marciniak (20.) żółta kartka
Warcholak (67.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Arka Gdynia

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę. Życzę miłego i spokojnego wieczoru.

Lech Poznań dzisiaj nie popisał się przed sympatykami, którzy licznie wybrali się na stadion. Zabrakło dziś pomysłu i dokładności w sytuacjach w pobliżu pola karnego Arki.
Goście umocnili się na 5.miejscu w ligowej tabeli.

0:0! Arka po raz kolejny bez straty gola!

90+4'
Już chyba nic spektakularnego się dziś nie wydarzy.

90+3'
Nie błysnął Maciej Gajos. Za niskie i za krótkie dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego.

90+2'
Piłkarze z województwa pomorskiego, skupieni w obronie. Zdobycz punktowa z trudnego terytorium będzie świetnym prezentem dla kibiców

90'
Sędzia dorzucił cztery minuty do regulaminowego czasu.

89'

88'
Wszystkie zmiany zostały dokonane! Rafał Siemaszko pojawił się na kilka minut, a Grzegorz Niciński, ściągnął Abbotta.

87'
Przyjezdni skupieni na pracy w defensywnej. Cała Arka na własnej połowie.

86'
Kąśliwa centra w realizacji Kadara. Gospodarze grają o pełną pulę.

84'
Dominik Hofbauer już w grze.

83'
Kapitan Arki Gdynia, został zniesiony z murawy. Uraz okazał się dużo groźniejszy.

82'
Na plac gry wkroczył sztab medyczny z Gdyni.

82'
Bożok ze skurczami.

80'
Groźnie, niebezpiecznie...
Makuszewski ogromnie mocno wgrał futbolówkę z lewego skrzydła. Kibice liczyli, że zaangażowani piłkarze skończą akcję, ale jednak się przeliczyli, bo oni solidarnie minęli się z piłką.

79'
Trzecia roszada u "Kolejorza". Szymon Pawłowski już na ławie, a na murawę wkroczył Formella.

77'
żółta kartka Za zbytnią agresję żółtą kartkę obejrzał niżej wspomniany.

76'
Pawłowski nieźle szarżował. Udało się minąć dwóch rywali, ale już przy trzecim nie dał rady.

74'
Trener gospodarzy już niecierpliwy. Dawid Kownacki na boisku zmienił swojego kolegę po fachu, Marcina Robaka.

73'
Makuszewski pociągał Warcholaka za koszulkę. Rzut wolny przyznany gościom.

71'
Zablokowana centra Majewskiego. Swoją drużynę wyratował Antoni Łukasiewicz.

70'

68'
Nie udało się sfinalizować zagrania Gajosa od rzutu wolnego. Po profesorsku zachował się Sołdecki, idealnym szczupakiem zatrzymując skaczącego przeciwnika.

67'
żółta kartka Musiała być kartka! Warcholak zdecydowanie skosił rozpędzonego Makuszewskiego. Obrońca Arki, nie miał innego sposobu na zatrzymanie szybkiego pomocnika.

66'
Zamieszanie w polu karnym Lecha podczas stałego fragmentu gry. Po piłkarskim bilardzie, futbolówkę przejął Putnocky. Między innymi w akcji udział brał Sołdecki, który został soczyście poturbowany.

64'
Zmiana w składzie Mistrza Polski z 2015 roku. Jevtić zastąpiony na boisku przez Macieja Makuszewskiego.

63'
Putnocky zderzył się ze skaczącymi rywali do piłki z rzutu wolnego. Szczęśliwa, no i w pełni zdecydowana interwencja słowackiego bramkarza.

61'
Tetteh przewinił w niebezpiecznej strefie. Miroslav Bożok wywalczył ważny stały fragment gry.

60'
Doczekaliśmy się pierwszej reakcji jakiegokolwiek trenera. Yussuff zmienił Marcusa Da Silvę.

59'
W poszukiwaniu Robaka... Napastnik Lecha Poznań po raz kolejny nie miał szans na to, aby dotrzeć do nieudanego dośrodkowania.

58'

56'
Jest dynamika na boisku. Teraz oczekujemy na trochę więcej sytuacji ofensywnych pod jakąkolwiek bramką.

54'
Dobra, składna akcja gospodarzy. Marcin Robak nieźle na wolne pole do Kędziory, który długo się nie wahał i huknął na bramkę. Piłkę bez problemu złapał bramkarz Arki.

53'

51'
Putnocky skutecznie przechwycił zawiesinę. Do piłki skakało kilku zawodników gości, jednak w starciu z bramkarzem, byli na przegranej pozycji.

50'
Kadar bardzo niecelnie wbił piłkę z lewego skrzydła boiska. Futbolówka zagrana zdecydowanie za głęboko.

48'
Gra przerwana. Ofsajd gracza Arki. Wcześniej jego klub miał szansę stworzyć zagrożenie po stałym fragmencie gry.

47'
Ciekawa wrzutka piłki w realizacji Szymona Pawłowskiego. W powietrzu zawisł Darko Jevtić, ale to nic nie dało, ponieważ pomocnik minął się z lecącą futbolówką.

46'
Składy obu drużyn zostały nienaruszone.

46'
Druga odsłona meczu!

W pierwszej połowie lepiej zaprezentował się Lech Poznań. Śmieszne jest to, że gospodarze nie odnotowali jeszcze ani jednej celnej próby. Arka Gdynia, mimo wielkiego naporu, to potrafiła również sobie wygenerować sytuacje pod bramką.
Kibice zgromadzenie na stadionie Miejskim w Poznaniu, mają nadzieję, że piłkarze otworzą worek z golami.

45'
PIERWSZA POŁOWA JUŻ ZA NAMI!

44'
Abbott znalazł się tam, gdzie miał być! Nielsen trochę spóźniony, ale na jego szczęście, napastnik z paru metrów, nie potrafił skutecznie kopnąć futbolówki. Ona poleciała tuż obok prawego słupka.

43'
Robak ruszył już do prostopadłego podania. Niestety, ale futbolówka odbiła się... od jego pleców. Niefortunnie skończyła się wymieniona sytuacja.

41'
Kadar wykazał się klasycznym faulem taktycznym. Węgier nie ujrzał żółtego kartonika.

40'
Wielkimi krokami zbliża się koniec pierwszej odsłony.

38'

36'
Wszyscy spodziewaliśmy się dośrodkowania w wykonaniu Jevticia. Ja byłem nawet przekonany, że tak będzie. Szwajcar, jednak, spróbował bezpośrednio pokonać bramkarza, uderzając piłkę z prawej flanki boiska. Nie była to dobra decyzja.

35'
Sędzia Rostkowski dojrzał zagranie ręką przez Warcholaka.

34'
Adam Marciniak chciał sam kończyć dobrze zapowiadającą się akcję. Pomocnik kopnął futbolówkę w miejsce, gdzie stał Putnocky. Po takim zagraniu, ciężko zaskoczyć.

33'
Pawłowski szukał partnerów w szesnastce przeciwnika. Nie miał szans ich znaleźć, ponieważ jego dogranie z lewego skrzydła, okazało się wielce nieudolne. Prosto piłkę przejął obrońca Arki.

31'
Warcholak błysnął we własnej strefie. Boczny obrońca doskonale wygrał powietrzny bój ze skaczącym Jevticiem. Szwajcar za wszelką cenę chciał zamknąć dośrodkowanie z lewej flanki.

30'
Brakuje jakości ofensywnej w drużynie Grzegorza Nicińskiego. Brakuje również konceptu na rozwiązanie akcji pod polem karny Poznaniaków.

28'
Sokolim okiem błysnął sędzia liniowy. Wychwycony został naprawdę malusieńki ofsajd Marcina Robaka.

27'
Błąd Sołdeckiego, który nie dopilnował Macieja Gajosa. Ten miał szansę na zaskoczenie Jałochy, ale minimalnie spóźnił się ze wślizgiem.

26'
Majewski z kolejnym uderzeniem z dystansu. Przed chwilą, jednak, zagranie, nie należało do najlepszych. Piłka przeleciała okolice lewego słupka bramki.

24'
Blisko, blisko... gola był Lech!
Pawłowski oddał perfekcyjny strzał zza pola karnego. Futbolówka podkręcona przez skrzydłowego, obiła poprzeczkę bramki Jałochy. Mogliśmy obejrzeć fenomenalnego gola.

23'
Warcholak dobrze z lewego skrzydła. Jednak piłka posłana wprost w rękawice bramkarza.

22'
Kędziora w punkt zapracował wślizgiem. Szwoch w kapitalnych okolicznościach został powstrzymany na lewej flance.

20'
żółta kartka Pierwsza żółta kartka za nami. Ją obejrzał Marciniak, który wykonał naprawdę niebezpieczny wślizg w pobliżu Tetteha.

19'
Tetteh zaliczył soczystą próbę ze znacznej odległości. Defensywny pomocnik zamiast w światło bramki, to trafił w swojego klubowego kolegę.

18'
Ciekawie zapowiadała się akcja Arki. Kilka podań wystarczyło, aby w znaczny sposób zbliżyć się pod bramkę Lecha. Piękne plany związane z otwarciem wyniku rozwiał Tetteh.

16'
Gwizdek sędziego. Darko Jetić posłuchał reprymendy od Jarosława Przybyła.

15'

13'
Puntocky pewnie wyłapał piłkę, którą od autu wyrzucił... Warcholak.

12'
Tetteh pewnie wybił piłkę poza linię boczną. Pomocnik w żaden sposób nie kalkulował.

11'
Soczyście zza pola karnego kropnął Pawłowski. Dobrze kopnięta piłka przez skrzydłowego, powędrowała tuż obok bramki Jałochy. Bramkarz minimalnie strącił futbolówkę.

9'
Kiks Nielsena... Bożok zagrał bardzo niebezpieczną centrę na pole karne. Korner dla ekipy przyjezdnych.

8'
Goście niezdarnie starają się wyprowadzić jakikolwiek atak na bramkę Putnocky'ego.

6'
Marcin Robak nie popisał się... Napastnik Lecha Poznań w momencie podania od klubowego partnera był na pozycji spalonej.

5'
Groźnie było po kornerze dla Lecha Poznań! Ciekawe zgranie mogło narobić wiele problemów defensywie Arki, ale w porę jej udało się zabezpieczyć. Potem oglądaliśmy jeszcze nieudolne zagranie piłki głową przez piłkarza Lecha.

4'
Maciej Gajos popełnił przewinienie na trzydziestym metrze od bramki Jałochy.

3'
Już od samego początku oglądamy próby ataku pozycyjnego w wykonaniu "Kolejarza".

1'
Gajos próbował przedrzeć się na prawym skrzydle boiska. Blisko niego był rywal, ale młody pomocnik, stracił kontrolę nad piłkę. Konsekwencją jego błędu będzie stały fragment gry dla Arki.

*'
Zaczęliśmy!

*'
Kibice Lecha Poznań mają swój czas!

*'
W roli rozjemcy nadchodzącego spotkania wcieli się Pan Jarosław Przybył.

*'
Kibice, dzisiaj, nie zawiodą :)

*'
Grzegorz Niciński, szkoleniowiec przyjezdnych, przedstawił skład na Lecha.

*'
Ważne informacje przed "Hitem Kolejki!

*'
Goście tego spotkania, Arka Gdynia, w przypadku wygranej, wskoczą na czwartą lokatę w ligowej tabeli.

*'
Niemała gratka dla tych, którzy uwielbiają przeróżne statystyki...

*'
Znamy skład klubu z Poznania. Coś Państwa zaskoczyło?

'
Początek meczu Lech Poznań - Arka Gdynia o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online