Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chojniczanka Chojnice
1 : 2

Budziłek – Kosakiewicz, Markowski, Kieruzel, Lisowski – Kryszak (81' Mikołajczak), Zawistowski – Biskup, Rybski, Grzelak – Mikita (79' Niedziela)
Załuska - Mójta, Guzmics, Głowacki, Jović - Brlek, Mączyński - Małecki (72' Pietrzak), Boguski (72' Drzazga) - Zachara, Ondrasek

Mikita (5.)
Boguski (4.)
Mączyński (76.)

Kosakiewicz (52.) żółta kartka
Ondrasek (49.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków

Dziękuję uprzejmie odbiorcom tej relacji. Życzę spokojnego wieczoru.

Wisła Kraków - Lech Poznań. Taką parę zobaczymy w kolejnej rundzie Pucharu Polski.
Spotkanie dzisiaj bardzo kontrowersyjne. Chojniczanka w mojej ocenie jest zwycięzcą moralnym.
Dla podopiecznych Macieja Bartosza należą się gromkie brawa.

90+4'
Jakub Biskup w mur!

90+4'
NIEDZIELA NIE TRAFIŁ DO PUSTEJ BRAMKI! Napastnik miał idealną sytuację sam na sam z bramkarzem! Najpierw trafił w Załuskę, a podczas dobitki, posłał piłkę obok lewego słupka.

90+3'
Goście szanują piłkę.

90+2'
Niedziela przepięknie z dystansu. Futbolówka po drodze obrał kapitalną rotację, ale ostatecznie wylądowała obok światła bramki.

90+1'
Zmiana na czas. Tomasz Cywka za Adama Mójtę.

90'
DOLICZONY CZAS: TRZY MINUTY

89'
Rybski minimalnie od gola! Pomocnik kopnął o centymetry od prawego słupka!

89'
Muszę się Państwu przyznać, że ręka była i to... Adama Mójty. Błąd sędziego.

88'
Gwizdy sympatyków gospodarzy, bo zamiast rzutu karnego, to będzie rzut wolny dla Wisły Kraków.

88'
KONTROWERSJA: Zagranie piłki ręką.

87'
Ogromny chaos w pobliżu szesnastki Wisły Kraków.

87'
Korner dla Chojniczanki.

86'
Zachara powstrzymany wbrew przepisom w środkowej strefie boiska. Każda minuta z piłką pracuje na sukces przyjezdnych.

85'
Jakub Biskup dzisiaj powinien mieć przynajmniej jednego gola. Przed momentem, pomocnik, zbyt łatwo doszedł do sytuacji strzeleckiej. Były gracz m.in. Odry Wodzisław, posłał piłkę w rękawice Załuski.

83'
Przekombinowano...
Tomasz Mikołajczak miał dogodną sytuację do strzału z kilkunastu metrów. Zamiast tego, to zobaczyliśmy podanie do Niedzieli. Jednak ten też przeszarżował i zamiast solidnego uderzenia, to łatwo stracił piłkę na rzecz obrońców rywala.

81'
Zmiana. Tomasz Mikołajczak za Kryszaka. Roszada ultra ofensywna.

80'
Przeciągnął Jović z prawego skrzydła boiska. Wisła Kraków ma czas na zbudowanie szyku obronnego.

79'
Bartłomiej Niedziela wydelegowany w celu ratowania wyniku. Z boiska zszedł Patryk Mikita, który dzisiaj pokazał się całkiem dobrej strony.

78'
Soczysta kontra Wisły Kraków. Drzazga idealnie wyłożył piłkę do Ondraska, a ten mając znakomitą okazję, kopnął ją tuż obok prawego słupka bramki.

76'
1:2! Wisła wyszła na zasłużone prowadzenie!
Krzysztof Mączyński z dystansu. Rykoszet po drodze i Łukasz Budzłek został zmylony. Asystę popełnił Zachara.

74'
Wysoko ustawieni piłkarze Dariusza Wdowczyka. Chojnice w pracy defensywnej.

72'
Dwie zmiany w Wiśle. Małecki zastąpiony przez Pietrzaka. Krzysztof Drzazga w miejsce Rafała Boguskiego.

71'
Rafał Boguski o włos, aby zakończyć perfekcyjne dośrodkowanie Głowackiego. W porę zainterweniował bramkarz Chojniczanki.

70'
Łukasz Budziłek kapitalnie wyszedł do wrzutki z lewego sektora boiska. Na piłkę czaili się Ondrasek oraz Boguski.

69'
Krzysztof Mączyński za bardzo głęboko z lewego skrzydła. Łukaszowi Budzikowi pozostawało pewnie chwycić futbolówkę.

68'
Budziłek zainterweniował w stylu bramkarza z piłki ręcznej. Korner dla gości.

68'
"Biała Gwiazda" przejęła inicjatywę na boisku.

66'
Zachara do Ondraska. Snajper zdecydowanie kropnął zza pola karnego. Do realizacji celu - strzelenia gola, zabrakło większej dokładności.

65'
Sztab szkoleniowy gospodarzy ma pretensje do arbitra, że nie przerwał gry po rzekomym faulu na zawodniku Chojniczanki. Chwilę potem piłkarz Wisły Kraków oddał soczysty strzał z ostrego kąta.

63'
Mateusz Zachara na ponownym spalonym. Po raz kolejny przytomnie ustawiła się defensywa pierwszoligowca.

62'
Mateusz Zachara z zamiarem uniknięciem ofsajdu. Sztuka się nie udała - w górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego.

60'
Jakub Biskup idealnie dostrzeżony przez Mikitę. Doświadczony pomocnik fantastycznie wrzucił do niekrytego Kosakiewicza, ale ten w dogodnej sytuacji na gola, koszmarnie spudłował z woleja.

59'
Mateusz Zachara się pomylił z dobrej odległości. Napastnik Wisły z kilkunastu metrów posłał futbolówkę obok światła bramki. Mógł się trochę lepiej zachować.

57'
Adam Mójta znalazł się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. Powstrzymany został nieźle zapowiadający się kontratak.

55'
Krótko rozegrany korner przez Chojniczankę. Jakub Biskup dostał podanie i bez większego namysłu, huknął na bramkę. Piłka poleciała tuż obok lewego słupka bramki.

53'
Biskup zawiódł swoich kibiców. Kapitalne, prostopadłe podanie do Patryka Mikita. Doświadczony pomocnik zamiast sytuacji strzeleckiej, to musiał poradzić sobie ze stratą po nieudolnym przyjęciu futbolówki.

52'
Mikita spróbował skopiować swój wyczyn z piątej minuty spotkania. Jednak jego uderzenie z kilku chwil wcześniej, poszybował wprost w centrum bramki Załuski.

51'

49'
żółta kartka Ondrasek ujrzał żółtą kartkę. Napastnik został ukarany za dyskusję z arbitrem.

48'
Zbyt głębokie dośrodkowanie z lewej flanki boiska posłał Patryk Małecki. Piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką bramki. Łukasz Budziłek w pełni kontrolował jej tor.

47'
Kosakiewicz świetnie przyblokował Zacharę. Piłkarz gości próbował dryblować w głębi pola karnego.

46'
Gra toczy się dalej!

W Chojnicach nudy nie ma! Mamy naprawdę widowisko bogate w dynamikę. Obie od pierwszych minut pokazują, że chcą zapewnić sobie awans do następnej rundy w regulaminowym czasie gry.

45'
KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

44'
Kieruzel nieudanie kończył wgranie piłki z narożnika boiska. Zabrakło skuteczności, a nawet komunikacji z obok skaczącym kolegą z drużyny - Markowskim.

44'
Rzut rożny dla Chojniczanki. Zawistowski został skutecznie powstrzymany na prawej flance boiska.

43'
Ondrasek bardzo sprytnie głową finalizował centrę od rzutu rożnego. Czeski napastnik posłał piłkę tuż obok prawego słupka bramki Budziłka.

42'
Jović został w porę zablokowany. Boczny obrońca soczyście przymierzył z dwudziestego metra. Korner dla Wisły.

41'
Budziłek nie ryzykował i asekuracyjnie sparował piłkę nad poprzeczkę. Niebezpiecznym wgraniem z lewego skrzydła błysnął Patryk Małecki.

40'
Potężny strzał z rzutu wolnego oddał piłkarz Wisły Kraków! Futbolówkę przed siebie wypluł Budziłek, co mogło skutkować przykrymi konsekwencjami, ale na jego szczęście, Kieruzel, w porę wybił piłkę poza boisko.

39'
Andrzej Rybski z nakładką.

38'
Zbyt krótka centra z narożnika boiska w realizacji Grzelaka. Piłka nie przeszła pierwszego ustawionego gracza rywala.

37'
Głowacki głową poza plac gry. Zaszwankowała komunikacja w linii bloku defensywnego.

36'
Zachara stracił równowagę przed polem karnym Chojniczanki. Arbiter główny nie dał się nabrać na sztuczkę napastnika.

35'
Kuba Biskup koszmarnie spudłował ze znacznej odległości. Piłka po jego próbie poleciała wysoko nad bramką. Było widać, że futbolówka zeszła mu z nogi.

32'
Bardzo dobrze z dystansu kropnął Krzysztof Mączyński. Płasko uderzona piłka, powędrowała minimalnie obok lewego słupka bramki. Budziłek miał trudne zadanie, bo w momencie strzału był zasłonięty.

31'
Dariusz Wdowczyk bardzo zdenerwowany w swojej strefie. Słychać głośne okrzyki w stronę piłkarzy.

30'
Głowacki wykorzystał swoje wielkie doświadczenie. Stoper wygrał rywalizację z Mikitą. Młody napastnik był zdecydowanie gorszy siłowo w pobliżu pola karnego Załuski.

28'
Kolejne przewinienie Chojniczanki na połowie Wisły Kraków.

27'
Jakub Biskup wrzucił z prawego skrzydła. Akcja była skazana na niepowodzenie, ponieważ oprócz Nikity, nikogo w koszulce jego drużyny, nie było w polu karnym.

26'
Na pozycji spalonej znalazł się Mateusz Zachara. Dobry osąd zespołu sędziowskiego.

25'
Gra została przerwana. Faul piłkarza z Chojnic.

23'
Przewinienie taktyczne w wykonaniu Mikity. Rzut wolny dla przyjezdnych.

22'
Biskup podcięty przez Patryka Małeckiego. Skrzydłowy "Biały Gwiazdy" wzniósł ręce w ramach sprzeciwu do decyzji arbitra.

21'
Wynik możliwy do uzyskania :)

19'
Jakub Biskup miał stuprocentową szansę na zdobycie gola. Pomocnik otrzymał fenomenalne podanie na wolne pole, jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem, wygrał ten drugi, który świetnie skrócił kąt i zatrzymał kropnięcie.

18'
Maciej Bartoszek, trener Chojniczanki, reklamował zagranie nakładką przez piłkarza z Krakowa.
Sędzia zdecydował się na puszczenie gry.

16'
Małecki po raz kolejny próbował szarżować w okolicach pola karnego gospodarzy. Zabrakło dokładniejszego opanowania piłki.

15'
Aktywniejsza jest ekipa z 1. LIGI.

13'
Długie zagranie Kieruzela od rzutu wolnego. Sędzia przyznał stały fragment Wiśle Kraków, bo faulu w ofensywie dopuścił się Rybski.

12'
Małecki czarował na lewej flance boiska. Popularny "Mały" kopnął jednak w miejsce, gdzie stał Budziłek. Ogromny zawód na trybunach.

10'
Oryginalnie rozegrany rzut wolny nie przyniósł efektu. Rafał Grzelak nie zrozumiał się z Zawistowskim w kwestii budowania akcji na prawym skrzydle.

9'
Grzelak w bardzo ambitnej szarży. Ten wywalczył cenny rzut wolny dla Chojnic.

7'
Jakub Biskup nie popisał się techniką użytkową. Doświadczony pomocnik otrzymał dobre podanie od stałego fragmentu, ale gra została przerwana, bo zawodnik dotknął piłkę ręką.

6'
Patryk Małecki zablokowany. Silnie uderzoną piłkę, ofiarnie przyjął jeden z obrońców Wisły.

5'
1:1! To jest odpowiedź!
Patryk Mikita zaskoczył Załuskę, kropnięciem zza pola karnego. Młody snajper ulokował piłkę tuż przy lewym słupku bramki. Brak jakiejkolwiek asekuracji.

4'
0:1! Szybkie prowadzenie!
Ondrasek wybitnie zgrał piłkę po wyrzucie z autu. Do niej dopadł Rafał Boguski i z paru metrów wpakował ją w lewy, dolny róg bramki.

2'
I kolejna szansa dla Chojniczanki. Patryk Mikita uniknął ofsajdu i z ostrego kąta podjął próbę zaskoczenia bramkarza Wisły Kraków. Futbolówkę powędrowała wprost w rękawice Załuski.

1'
Soczysta próba Kosakiewicza z dystansu. Piłkę po technicznym uderzeniu, na rzut rożny sparował Łukasz Załuska.

*'
Piłka w grze!

*'
Obie jedenastki wyszły na murawę.

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Miazek, Biernat, Meschia, Mrozik, Niedziela, Mikołajczak, Kozłowski

*'
Chojniczanka Chojnice w poprzedniej edycji PP dotarła do ćwierćfinału. W tej fazie odpadła z późniejszym triumfatorem, Legią Warszawa.

*'
Z kolei "Biała Gwiazda" wychodzi na prostą. W ostatnich dwóch meczach udało się uzyskać cztery punkty.
W poprzedni piątek byli blisko wygranej z aktualnym Mistrzem Polski, Legią. Bój ostatecznie zakończył się na 0:0.

*'
Tak kiedyś było...

*'
Gospodarze w rozgrywkach pierwszoligowych idą jak burza. Ekipa Macieja Bartosza dzięki trzem zwycięstwom z rzędu awansowała na pozycję wicelidera zaplecza Ekstraklasy.

*'

*'
Na wygranego tego starcia w 1/4 finału Pucharu Polski, czeka Lech Poznań. Mistrz Polski z 2015 roku w bardzo prosty poradził sobie z Ruchem Chorzów (3:0).

*'

*'
Witamy Państwa we wtorkowe popołudnie. Na początku naszej oferty ulokowaliśmy relację z 1/8 finału Pucharu Polski: Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online