Borussia Dortmund - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
2 : 2

Bürki - Piszczek, Sokratis, Ginter, Schmelzer - Weigl - Dembélé (73' Pulisic), Castro, Guerreiro (78' Mor), Götze (58' Schurrle) - Aubameyang
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Danilo - Kroos - Modrić, Rodriguez (69' Kovacić) - Bale, Benzema (89' Morata), Ronaldo

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Real Madryt

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Oglądaliśmy dzisiaj prawdziwe piłkarskie widowisko, w którym ani przez chwilę nie było miejsca na nudę. Końcowy wynik wydaje się być sprawiedliwy dla obu zespołów.

90+3'
żółta kartkaZamieszanie w polu karnym Realu, piłkę ostatecznie wyłapał Navas. Po tej interwencji wywołało się małe zamieszanie pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Żółtą kartkę po tej sytuacji obejrzał Aubameyang.

90+2'
Nieco przeciągnięta centra i piłka przeszła przez całą szesnastkę.

90+1'
Ależ dużo szczęścia miał teraz Ginter! Niewiele brakowało, a swoją interwencją po dośrodkowaniu Moraty wpakowałby futbolówkę do własnej bramki. Korner dla gości.

90'
Arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu spotkania.

89'
Zmiana w drużynie Realu. Miejsce Benzemy zajął Moraty.

87'
2:2! Schurrle doprowadza do wyrównania! Były zawodnik Chelsea kapitalnie zmieścił piłkę pod poprzeczką bramki Navasa. Mamy remis!

86'
Faul w ofensywie zawodników Tuchela.

85'
A teraz będziemy mieli rzut wolny dla gospodarzy z drugiej strony boiska. I tym razem dobrze interweniowali defensorzy "Królewskich".

84'
Rzut wolny dla BVB na wysokości pola karnego. Interwencja obrony zażegnała niebezpieczeństwo.

83'
Pulisic! Navas odbija piłkę przed siebie, Schurrle nie zdążył do dobitki.

81'
Ronaldo oddał strzał z linii szesnastki, ale fatalnie przestrzelił.

80'
Nie było większego zagrożenia i od bramki zacznie Burki.

79'
Świetna obrona bramkarza gospodarzy po strzale Ronaldo. Piłka wychodzi na rzut rożny.

78'
Ostatnia zmiana w zespole niemieckim. Z placu gry zszedł Guerreiro, a w jego miejsce pojawił się Mor.

77'
żółta kartkaŻółta kartka dla Guerreiro po nieprzepisowym przerwaniu akcji Realu.

76'
Obyło się bez zagrożenia.

76'
Rzut rożny dla BVB po zagraniu Schurrle.

75'
Górne podanie Kroosa ląduje w rękach Burkiego.

74'
żółta kartkaŻółta kartka dla Weigla za taktyczne przewinienie na Modriciu.

73'
Druga korekta w Borussii. Schodzi Dembele, wchodzi Pulisic.

71'
Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia.

70'
Guerreiro! Świetna obrona Navasa po strzale pomocnika gospodarzy.

69'
Pierwsza zmiana w drużynie Zidane'a. Za Rodrigueza wszedł Kovacić.

68'
1:2! Varane z najbliższej odległości wpycha futbolówkę do siatki! Piłkarze Zinedine Zidana krótko rozegrali stały fragment gry, piłka została dośrodkowana w szesnastkę, gdzie doszedł do niej Benzema i trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Ta została jednak w polu bramkowym, dopadł do niej Varane i wyprowadził Real ponownie na prowadznie.

68'
Rzut rożny dla gości.

67'
Znakomita interwencja Piszczka uniemożliwiła Ronaldo wejście w pole karne.

67'
Główka Bale'a przechodzi nad bramką golkipera wicemistrzów Niemiec.

66'
Ronaldo uderzył zza pola karnego, futbolówka po drodze odbiła się od jednego obrońców i będzie korner dla Realu Madryt.

65'
Centrę Rodrigueza wybili piłkarze z Dortmundu.

64'
Rzut wolny dla "Królewskich" na wysokości pola karnego Borussii.

62'
Kolejna sytuacja Realu, Bale pobiegł 30 metrów z piłką pod szesnastkę BVB, tam podał do Benzemy, jednakże Francuz został przyblokowany przez Sokratisa i piłka wyłapał Burki.

61'
Ronaldo był przed wielką szansą na drugiego gola w tym meczu. Portugalczyk nie trafił jednak w piłkę i nic z tej akcji nie wyszło.

59'
Bale pociągnął z piłką pod pole karne Borussii, po chwili chciał zagrywać do wbiegającego Carvajala, jednakże gospodarze połapali się w zamiarach Walijczyka i przejęli futbolówkę.

58'
Pierwsza zmiana w zespole Thomasa Tuchela. W miejsce Gotze wszedł Schurrle.

57'
Weigl chciał podać w pole karne, ale trafił wprost w Modricia.

56'
Kolejna strata Rodrigueza, Gotze otrzymał jednak zbyt podanie i nie miał szans w pojedynku biegowym z Varanem.

55'
Centra Carvajala nie znalazła adresata w polu karnym gospodarzy.

54'
Nieudane zagranie Rodrigueza i strata.

53'
Prostopadłe zagranie Castro w kierunku Aubameyanga przechwycił Ramos.

52'
Techniczne uderzenie Aubameyanga! Dobra interwencja Navasa.

51'
Dembele znowu zabawił się z Danilo, nawinął go i oddał strzał, który przeszedł nad poprzeczką.

50'
żółta kartkaSchmelzer sfaulował Bale'a i otrzymuje pierwszą żółtą kartkę w tym meczu.

49'
Za lekkie podanie Aubameyanga do Castro i piłkarze Realu przechwycili futbolówkę.

48'
Nieprecyzyjne podanie Kroosa wychodzi poza boisko. Od autu Schmelzer.

47'
Obrońca gospodarzy właśnie wrócił na murawę.

46'
Ginter odczuwa jakieś problemy mięśniowe, przez co musiał opuścić murawę. Za chwilę najprawdopodobniej wróci na plac gry.

45'

Wyniki pozostałych spotkań do przerwy:

Przez pierwsze czterdzieści-pięć minut oglądaliśmy niezwykle ciekawe i zacięte widowisko, w którym nie ma czasu na nudę. Na drugą część spotkania zapraszamy za niecały kwadrans.

45+2'
Ronaldo trafia do siatki, ale arbiter słusznie zauważył spalonego i nie uznaje tej bramki.

45+1'
Piłka w rękach Burkiego.

45'
Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

43'
1:1! Cóż za pech Varane'a! Guerreiro oddał bezpośredni strzał z rzutu wolnego, Navas odbił piłkę przed siebie, która trafiła niefortunnie w głowę francuskiego defensora i ta wpadła do siatki po dobitce Aubameyanga.

42'
Błąd w zagraniu Ramosa wykorzystał Gotze, przez co Hiszpan musiał ratować się faulem.

40'
Wrzutka Schmelzera wybita przez Varane'a.

38'
Ładna, kombinacyjna akcja podopiecznych Thomasa Tuchela została przerwana przez obrońców Realu Madryt.

37'
Doskonała centra Bale'a trafiła wprost na głowę Benzemy, ale Francuz nie trafił czysto w futbolówkę. Gdyby francuski napastnik lepiej złożyłby się do tego uderzenie, to i tak nic nie byłoby z tego, ponieważ arbiter odgwizdał spalonego.

36'
Danilo dośrodkował w pole karne, piłka ostatecznie ląduje w rękawicach Burkiego.

35'
Nie najlepsze zagranie górą Gintera przechwyciła defensywa gości.

34'
Sokratis! Świetną główkę Greka po dośrodkowaniu Dembele obronił bramkarz "Królewskich".

33'
Rzut rożny dla Borussii.

32'
Od bramki rozpocznie Navas, po nieporozumieniu zawodników gospodarzy.

31'
Rodriguez złapany na spalonym.

30'
Aubameyang trafia w poprzeczkę! Arbiter boczny podniósł po drodze chorągiewkę do góry i nawet jeśli piłka trafiłaby do siatki, to goli i tak nie zostałby uznany.

29'
Sokratis chciał przyspieszyć akcję górnym podaniem do Aubameyanga. Gabończyk nie miał jednak szans na dojście do futbolówki.

28'
Świetny przerzut Weigla do Piszczka, piłkarze Thomasa Tuchela cały czas dążą do wyrównania stanu meczu.

26'
Kontra Realu, Rodriguez źle chciał zagrać do Bale'a i akcja spaliła na panewce.

25'
Obrońcy Realu poradzili sobie z tym stałym fragmentem gry.

24'
Dembele! Francuz zwiódł Danilo, uderzył technicznie lewą nogą i minimalnie przestrzelił. Piłka po drodze odbiła się od któregoś zawodnika Realu i będzie korner dla gospodarzy.

23'
Castro prostopadle zagrał do Aubameyanga. Gabończyk przegrał jednak pojedynek biegowy z Varanem.

22'
Modrić chciał uruchomić Ronaldo, ale również podał za silnie.

21'
Za mocne podanie Gotze do Aubameyanga i piłkę łapie Navas.

20'
Złe zagranie Danilo i piłkę przechwytują gospodarze.

18'
Guerreiro przebijał się pod pole karne Realu, jednakże został zastopowany przez defensywę gości.

17'
0:1! Real wychodzi na prowadzenie po trafieniu Ronaldo! Rodriguez podał do Bale'a, ten w szesnastce odegrał piętą do Ronaldo, a Portugalczyk silnym strzałem pokonał Burkiego.

16'
Dembele chciał nawinąć Danilo, jednak Brazylijczyk nie dał się nabrać na sztuczki zawodnika BVB.

15'
Carvajal sfaulował Gotze niedaleko linii środkowej boiska.

14'
Ronaldo podał do świetnie wbiegającego w tempo Benzemy, ale Francuz w decydującym momencie poślizgnął się i futbolówkę złapał bramkarz gospodarzy.

13'
Groźny strzał Dembele przeszedł tuż nad poprzeczką bramki Realu.

12'
Aubameyang z dystansu! Broni Navas.

11'
Strzał Aubameyanga, piłka trafiła w wyciągniętą rękę Ronaldo. Arbiter nie dyktuje rzutu wolnego, co należy potraktować jako ewidentny błąd.

10'
Rzut wolny dla BVB, po zagraniu ręką Rodrigueza.

8'
Gotze zagrywał do Castro, były zawodnik Bayeru 04 Leverkusen zdecydował się na uderzenie z pierwszej piłki, które zostało zablokowane.

7'
Rodriguez chciał podać do Ronaldo, ale został zablokowany i przy okazji nabity. Aut dla Borussii.

6'
Centra Guerreiro, dobrze interweniował Varane.

5'
Strzał Castro, znakomicie broni Navas.

4'
A teraz mamy ten sam stały fragment gry, z podobnej odległości do bramki, tylko, że z drugiej strony.

3'
Ronaldo! Świetnie odbił to Burki.

2'
Sędzia odgwizdał rzut wolny dla gości 25 metrów przed bramką gospodarzy, po zagraniu ręka Weigla.

1'
Aubameyang próbował prostopadle podać do wbiegającego w pole karne Castro, ale został zablokowany.

1'
Zaczynamy!

''
Pierwszy gwizdek sędziego już za kilka minut.