Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 1

Kudła - Nunes, Lewandowski, Rudol, Rapa - Murawski, Piotrowski (78' Obst), Gyurcso, Drygas, Delev (85' Akahoshi) - Frączczak (80' Zwoliński)
Węglarz - Burliga (46' Wasiluk), Guti, Runje, Tomasik (83' Mackiewicz) - Grzyb, Góralski, Frankowski, Vassiljev, Romanczuk (76' Świderski) - Cernych

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

Żegnam się z Państwem i dziękuję za wspólnie spędzony czas.

Pogoń Szczecin w następnej rundzie zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Na papierze jest to naprawdę świetne zestawienie dla "Portowców", ale jak wiadomo Puchar Polski lubi bywać nieobliczalny.

90+4'
KONIEC MECZU!

90+3'
Mackiewicz poturbowany przez Obsta. Szansa ze stałego fragmentu.

90+2'
Goście już stosują grę na aferę. Jednak już to bez większego znaczenia.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty do podstawowego czasu.

90'
4:1! Po wszystkim!
Nunes technicznie zza pola karnego. Piłka wylądowała obok prawego słupka bramki. Już bez nadziei zawodnicy Jagiellonii Białystok.

88'
Pogoń przy piłce. Gospodarze starają się ją jak najbardziej szanować.

86'
3:1! Chyba już wszystko wiadome...
Łukasz Zwoliński fenomenalnie dograł na obieg do Gryurcso. Węgier ładnie pociągnął z piłką, a potem uderzył tuż przy lewym słupku bramki.

85'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Swojej szansy doczekał Akahoshi, a na ławkę wylądował Delev.

84'
Przewinienia w polu karnym rywali dopuścił się Marek Wasiluk.

83'
Karol Mackiewicz wydelegowany na murawę. Ją opuścił Piotr Tomasik, który miał żółtą kartkę na swoim koncie.

82'
Grzyb wgrał na wolne pole. Zrobił to wysoce niedokładnie. Jagiellonia w desperackim poszukiwaniu gola.

81'
Groźne uderzenie Zwolińskiego z ostrego kąta. Brakowało precyzji, lecz trzeba docenić za próbę.

80'
Łukasz Zwoliński wpuszczony na plac gry. Z boiska zszedł strzelec pierwszego gola w tym meczu, Adam Frączczak.

79'
Gra przerwana. Runje przewrócił rywala. Wszystko miało miejsce w środkowej strefie boiska.

78'
Zmiana. Robert Obst w miejsce Piotrowskiego.

77'
żółta kartka Rapa był zdecydowanie spóźniony ze wślizgiem na piłkę. Ucierpiały nogi Tomasika.

76'

76'
żółta kartka Piotr Tomasik został wpisany do notesu.

75'
Adam Frączczak nie popisał się altruizmem pod polem karnym Jagiellonii. Napastnik mógł podawać na obieg do Deleva, jednak tego nie zrobił, a sam próbował kończyć sytuację. Strzał pewnie wyłapał bramkarz.

73'
Adam Gyurcso fantastycznie przymierzył od rzutu wolnego. Piłka leciała w lewe okno bramki. Było ogromnie blisko, ale zamiary kapitalnie pokrzyżował bramkarz, skutecznie przerzucając futbolówkę nad poprzeczkę.

72'
Rzut wolny dla Pogoni. Odległość od bramki - bardzo bliska. Kamil Drygas pociągany za koszulkę przez Jacka Góralskiego.

70'
Delev niecelnie głową po wrzutce Nunesa od rzutu rożnego. Bułgarski pomocnik nie zbyt przyłożył się do strzału z naprawdę dobrze obiecującej się pozycji.

70'
Runje powstrzymał Frączczaka. Snajper usiłował wgrywać piłkę z prawego skrzydła boiska.

69'
Pewny chwyt futbolówki przez Kudłę. Piłka była kopnięta z lewego narożnika boiska.

68'
Pogoń ponownie na prowadzeniu!
I gola strzelił... Kamil Drygas. Pomocnik z zimną krwią wykorzystał nieudolną interwencję na przedpolu Węglarza, pakując piłkę głową do pustej bramki.

66'
Kamil Drygas musiał na chwilę zejść z boiska. Było to potrzebne, ponieważ sztab medyczny nie mógł znajdować się na murawie.

65'
Drygas poszkodowany przez... swojego kolegę z drużyny. Na pomoc wyruszyli medycy.

63'
Frączczak nieźle wyskoczył do skutecznej centry z prawego skrzydła. Dobre wejście w akcję, ale... piłka uderzona głową poleciała daleko od światła bramki.

62'
Vassiljev na wolne pole do Frankowskiego. Jednak ten nie nadążył z podaniem od Estończyka.

60'
Ależ interwencja Węglarza! Kamil Drygas w wyborny sposób zaangażował się w sytuację ofensywną. Pomocnik z paru metrów piłkę głową wprost w broniącego Węglarza!

58'
Kudła z dalekim wyjściem z bramki. Goalkeeper udaremnił atak gości, zagrywając piłkę głową.

57'
Członek sztabu szkoleniowego "Jagi" został wyrzucony na trybuny. Wyleciał Grzegorz Kurdziel.

56'
Zagubiona defensywa Jagiellonii! Piotrowski wykazał się efektownym szczupakiem na piłkę posłaną przez Rapę. Skuteczną i ładną interwencję błysnął Węglarz.

55'
Adam Gyurcso został niewłaściwie zaatakowany.

54'
Rzuty rożny nie są dziś znakiem firmowym graczy ze Szczecina. Po raz kolejny bez zarzutu wybroniła się defensywa Jagiellonii.

53'
Grzyb dobrze zainterweniował wślizgiem. Korner dla gospodarzy.

52'
Nękanie bramki Pogoń dalej trwa. Nieudane huknięcie Frankowskiego ze znacznej odległości boiska. Futbolówka poszybowała bardzo wysoko nad bramką.

50'
Dawid Kudła z przepiękną robinsonadą! Młody goalkeeper wyciągnął potężny strzał Romanchuka z kilkunastu metrów. Piłka leciała w prawy, dolny róg bramki.

49'
Delev próbował sam kończyć akcję zza pola karnego. Bułgar wdał się w drybling z obrońcami, ale nie miał żadnych argumentów, by z nimi wygrać.

47'
Przemysław Frankowski odważnie z niełatwej sytuacji. Strzał z podbitej piłki powędrował w trybuny stadionu.

46'
Michał Probierz, trener Jagiellonii, dokonał zmiany. Marek Wasiluk za Łukasza Burligę.

46'
Gra o 1/4 finał PP toczy się dalej!

Pierwsza odsłona umiarkowanie wyrównania. Groźniejsza w ofensywie była minimalnie Jagiellonia, ale to Pogoń wykazywała się dużo większą zawziętością.
Jestem przekonany, że po przerwie obie ekipy ruszą do śmielszych ataków, aby jak najszybciej zapewnić sobie awans do następnej rundy PP.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45+3'
Kudła instynktownie! Burliga z paru metrów próbował zamykać akcję ze stałego fragmentu gry. Jego kolega nieźle zgrał piłkę głową, a defensor wziął się za finalizację. Uderzył jednak wprost w bramkarza...

45+2'
Będzie potrzebna pomoc ze strony medyków.

45+1'
Delev zwija się z ogromnego bólu.

45'
1 minutę dłużej potrwa I odsłona.

43'
Nunes z pełnego biegu dogrywał z lewej flanki. Zagranie zostało błyskawicznie zatrzymane przez jednego ze stoperów gości.

42'
Jagiellonia przejęła inicjatywę.

40'

38'
Adam Frączczak próbował wykorzystać niezdecydowanie Węglarza. Napastnik starał się lobować z ostrego kąta, ale zamiast tego, to nieczysto trafił w futbolówkę.

37'
Jacek Góralski leży na murawie. Leży w nim również Delev. Obaj odczuli skutki powietrznego starcia o piłkę.
Rzut wolny dla przyjezdnych.

35'
1:1! Cernych!
Długo budowana akcja gości przyniosła efekt! Genialne dośrodkowanie na głowę Cernycha posłał Przemysław Frankowski. Litwin popisał się fenomenalnym uderzeniem głową w prawe okno bramki.

33'
Tomasik wrzucał od rzutu wolnego. Efektownie sytuację we własnym polu karnym wyjaśnił Rudol. Pewne zagranie piłki głową.

32'
Nunes zagrał ręką. Arbiter przychylił się do uwag Góralskiego, który centrował z prawego skrzydła.

30'
żółta kartka Rafał Murawski zarobił kartkę. Nieroztropny wślizg wyprostowaną nogą.

28'
Soczyste zagranie Nunesa z dystansu. Kropnięcie bez jakiegokolwiek przygotowania było bliskie sukcesu. Piłka ostatecznie odbiła się jeszcze od Góralskiego.

27'
Faul Deleva. Od rzutu wolnego zaczną zawodnicy "Jagi".

26'

24'
Dawid Kudła bez większych problemów wyłapał piłkę po centrze z narożnika boiska.

23'
Koszmarnie dośrodkowywał Łukasz Burliga. Były piłkarz Wisły Kraków skiksował z prawego skrzydła boiska.

21'
1:0! Sensacji nie było!
Ogromny spokój Frączczaka przy wykonaniu rzutu karnego. Piłka została posłana z jedenastego metra w lewy sektor bramki Węglarza.

20'
Sztab medyczny opatruje piłkarza Jagiellonii, który ucierpiał chwilę wcześniej przed przewinieniem.

19'
Michał Probierz w pełni zdenerwowany.

18'
JEDENASTKA DLA POGONI! Rafał Murawski podcięty podczas próby dobitki swojego strzału. Węglarz popisał się znakomitą obroną.

17'
Podopieczni Moskala operują dosyć prostymi środkami na placu gry.

16'
Romanchuk blisko gola samobójczego. Pomocnik zachował się ryzykowanie, zagrywając piłkę głową w kierunku własnej bramki. Szczęśliwie dla niego, futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

14'
żółta kartka Łukasz Burliga z żółtą kartką. Defensor z pełną premedytacją zagrał piłkę ręką.

13'
Nunes spróbował swoich sił z rzutu wolnego. Bezpośrednie uderzenie trafiło w rękawice interweniującego bramkarza.

12'
Kamil Drygas faulowany przez Góralskiego. Stały fragment gry dla gospodarzy.

11'
Nieudane prostopadłe podanie w wykonaniu Mateusza Lewandowskiego.

9'
Dobry strzał Rafała Murawskiego z szalenie dalekiej odległości. Próba na pewno na plus. Węglarz ze spokojem zatrzymał futbolówkę lecącą w centrum bramki.

8'
Gwizdek sędziego. Delev w ocenie arbitra wystąpił w roli faulującego w środku pola.

6'
Piotr Tomasik groźnie wgrywał z lewego skrzydła. Blisko było tego, aby wolej wpadł za kołnierz Kudły.

5'
Węglarz pewnie wygrał powietrzny bój z Delevem. Gospodarze od wyrzutu piłki z autu próbowali rozpędzić kontratak.

4'
Pogoń Szczecin dzisiaj wystartowała bez klasycznej "9".

3'
Jagiellonia ofensywnie zaczęła ten mecz.

1'
Zagranie piłki ręką w realizacji Nunesa.

*'
Gramy!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online