Napoli - Benfica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Napoli
Benfica
4 : 2

Reina; Hysaj, Albiol (11' Maksimović), Koulibaly, Ghoulam; Allan, Jorginho, Hamsik; Callejon, Milik, Mertens.
Cesar; Semedo, Lindelof, Lisandro, Grimaldo, Fejsa; Andre; Almeida, Horta, Pizzi, Carrillo; Mitroglou.

Hamsik (20.)
Mertens (51.)
Milik (54., karny)
Guedes (71.)

Mecze na żywo: Napoli - Benfica

'
Dziękujemy za śledzenie Ligi Mistrzów online i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

'
Sporo bramek padło dotychczas w meczach Ligi Mistrzów. Oto wyniki do przerwy.

45'

44'
Napoli ma przewagę.

42'
Ghoulam płasko zagrał w pole karne, ale Milika dobrze uprzedził Lopez.

40'
Zablokowany strzał Horty.

37'
Mocny i bardzo niecelny strzał Allana sprzed pola karnego.

32'
Hamsik uderzał z pola karnego w boczną siatkę.

30'
Jorginho uderzył z rzutu wolnego, ale to nie mogło zaskoczyć bramkarza.

27'
Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Wydawać się mogło, że bramka dla Napoli wpłynie na atrakcyjność meczu, ale tak się jednak nie stało.

25'
Benfica stara się atakować, ale nie stworzyła zagrożenia w ostatnich minutach.

20'
Gool! Napoli na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu Ghoulama z rzutu rożnego Hamsik ładnym strzałem głową pokonał bramkarza. .

16'
Piłka po strzale z dystansu Almeidy przeleciała wysoko nad bramką.

11'
Maksimović zastąpił kontuzjowanego Raula Albiola.

10'
Po zagraniu z lewej strony boiska dobrze akcję zamknął Mitroglou, ale jego strzał zdołał obronić Reina.

9'
Mecz się uspokoił i wyrównał.

5'
Od początku przeważało Napoli, ale teraz Benfika powinna wyjść na prowadzenie. Źle zachował się Reina, do piłki doszedł Mitroglou, ale uderzenie zdołał zablokować Hysaj.

3'
Ale szukają Milika koledzy z zespołu. Polak na spalonym.

2'
Milik padł w polu karnym, ale sędzia słusznie nie podyktował jedenastki.

1'
I już pierwszy strzał Milika. Tym razem jednak Polak uderzył za lekko, aby pokonać bramkarza.

1'
onclick="document.getElementById('reklama1').style.display='none'">

'
W pierwszym składzie Napoli znalazło się miejsce dla Arkadiusza Milika, który w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów zdobył dwie bramki na wagę trzech punktów.

'

Liga Mistrzów online: Napoli - Benfica na żywo

Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Napoli, a Benfiką. Początek w środę o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Napoli - Benfica, to zapraszamy do śledzenia meczu online