Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 2

Lech - Konczkowski, Cichocki, Oleksy, Moneta - Mazek, Surma, Urbańczyk (67' Nowak), Lipski, Ćwielong (82' Visnakovs) - Niezgoda (64' Arak)
Polacek – Tosik, Guldan, Jach, Cotra – Janus, Piątek, Kubicki, Janoszka (78' Buksa) – Nespor (46' Rakowski), Papadopulos (72' Woźniak)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Czarna seria Waldemara Fornalika i jego piłkarzy trwa... Zagłębie w dosyć wyrównanym spotkaniu uzyskało bardzo dobry wynik. Goście awansowali na 3.lokatę w ligowej tabeli.
"Niebiescy" na ten moment mają tylko jeden punkt przewagi nad Legią, która jest na 14.miejscu.

KONIEC ZAWODÓW!

90+3'
Buksa nie zachował się ładnie. Celowo przewrócił rozpędzonego rywala.

90+2'
Przyjezdni chcą jak najczęściej przebywać z futbolówką.

90'
Trzy minuty dodane do podstawowego czasu.

88'
Ruch Chorzów w ataku. Defensywa gości będzie z pewnością wystawiana na ciężką próbę.

87'
Kamil Mazek w poszukiwaniu rzutu karnego. Akcja na przebój nie odniosła wyczekiwanego sukcesu.

86'
Adam Buksa został powalony na murawę. Od rzutu wolnego zaczną zawodnicy Lubina.

85'
Ogromny chaos w polu karnym Zagłębia Lubin. Dwie groźne wrzutki z obu sektorów boiska.

84'

82'
Wszystkie siły zostały rzucone. Visnakovs za Ćwielonga. Zawody poniżej oczekiwań w jego wykonaniu.

81'
Efektowna "angielka" w realizacji Nowaka. Piłka po ekwilibrystycznym zagraniu poleciała minimalnie nad poprzeczką.

80'
Kamil Lech przerwał atak Lubinian. Szybko wznowił w celu zbudowania kontrataku.

78'
Zmiana. Adam Buksa w miejsce Janoszki. Pomocnik dzisiaj wykonał ogromną pracę.

77'
Chorągiewkę podniósł sędzia liniowy. Napastnik przyjezdnych w momencie podania znajdował się najbliżej bramki.

76'
Czeka Nas nerwowa atmosfera na boisku. Ruch zrobi wszystko, aby przerwać niekorzystną passę na własnym obiekcie.

75'
5781. widzów na stadionie w Chorzowie.

73'
Piłkarski bilard pod bramką Polacka. Strzelał Arak. Futbolówkę w ostatniej chwili oddalił Guldan.

71'
Martin Polacek na posterunku! Jakub Arak bardzo groźnie z kilkunastu metrów! Szybki i niebezpieczny strzał poleciał w centrum bramki Zagłębia.

70'
Kamil Lech dobrze przechwycił piłkę po bezpośrednim jej wgraniu z narożnika boiska. Wykonawca stałego fragmentu gry zdecydował się sam spróbować zaskoczyć bramkarza.

69'
Tosik zblokował Monetę. Sędzia uznał, że "Niebieskim" należy się rzut wolny.

67'

66'
Cotra kopnął zupełnie bez celu. Mocne uderzenie z osiemnastego metra wylądowało bardzo daleko od światła bramki.

65'
Zbyt dużo swobody mają piłkarze z Lubina. Janoszka bardzo łatwo oddał strzał zza pola karnego. Futbolówka po jego silnym huknięciu, poleciała obok światła bramki.

64'
Na roszadę w składzie pokusił się Waldemar Fornalik. Arak w miejsce Niezgody.

63'
1:2! Zagłębie ponownie na prowadzeniu...
Fachowo wykonana jedenastka przez Janusa. Płaski strzał powędrował w lewy, dolny róg bramki. Lech poszedł w inną stronę.

62'
Rzut karny dla gości. Sędzia zauważył zagranie piłki ręką.

60'
Guldan podjął odważną próbę z większej odległości. Silne kropnięcie z kilkudziesięciu metrów, pofrunęło bardzo wysoko nad poprzeczką. Zawodnik wykazał się wielkim optymizmem.

59'
Tosik zbyt wypchnięty. Jego centra z niemal linii końcowej nie doszła do żadnego z kolegów.

57'
Adrian Rakowski z premedytacją przerwał atak rywala. Gracz ma ogromne szczęście, że Tomasz Kwiatkowski nie zdecydował się na pokazanie żółtego kartonika.

56'
Składna akcja podopiecznych Stokowca. Janus próbował z dystansu. W porę zainterweniował Łukasz Surma.

55'
Chaos na boisku.

53'

51'
Jarosław Jach na połowie przeciwnika. I... z faulem. Szybkie złamanie przepisów zostało błyskawicznie odgwizdane.

50'
KONTROWERSJA: Protesty ze strony Chorzowa. W ich ocenie Niezgoda został przewrócony w polu karnym Zagłębia. Sędzia się nie pomylił, nie gwiżdżąc karnego.

49'
Gwizdek arbitra, który przerwał grę. Faulu dopuścił się zawodnik "Miedziowych".

47'
Piłka w siatce. Gola zdobyli piłkarze gości. Nieuznany, bo któryś z nich w niedozwolony sposób walczył o futbolówkę. Sytuacja miała miejsce podczas wybicia futbolówki z narożnika boiska.

46'
Pierwsza zmiana w tym spotkaniu już za nami. Adrian Rakowski zastąpił Martina Nespora.

46'
Wracamy!

Mecz trzyma poziom. Szybko gole spowodowały, że obie ekipy nie kalkulowały w pierwszej połowie. Pojedynek bardzo wyrównany.
Piłkarze z Lubina muszą mieć w pamięci, że wielu z nich może pauzować w następnej serii gier.

45'
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

44'
żółta kartka Janoszka ujrzał kartonik. Spóźniony wślizg... Kara jak najbardziej prawidłowa.

44'
Ćwielong z zamiarem zagrania na obieg do Domety. Pomysł doskonały, ale wszystko rozszyfrował Tosik.

42'
Janus z prawego skrzydła, Lech dobrze piąstkował.

40'
Na pozycji spalonej znalazł się Martin Nespor. Były napastnik Piasta Gliwice nawet nie protestował.

39'
żółta kartka Bez kartki nie mogło się obyć... Lubomir Guldan za wykonaniu faulu taktycznego. Kara tym bardziej bolesna, bo obrońca nie wystąpi w następnej kolejce ligowej.

37'
Zamieszanie... Krzysztof Janus oddał strzał z okolic pola karnego. Fartownie dla gospodarzy, udało się zblokować futbolówkę.
Mamy dosyć wyrównane zawody.

36'
Tosik za blisko bramkarza. Nieudane wgranie futbolówki z prawego sektora boiska.

34'
Kamil Lech się... poślizgnął. Na jego szczęście, w polu karnym Chorzowian nie było rywali.

33'
Rzut rożny dla Ruchu. Guldan najwyżej wyskoczył do centry od rzutu wolnego.

31'
Złe przyjęcie piłki przez Ćwielonga było kluczowe w dobrze obiecującej się kontrze. Niezgoda wykazał się kapitalnym przeglądem pola. Ćwielong po nieudolnym zgaszeniu próbował jeszcze wrzucać, ale jego podanie zostało przecięte.

30'
Konczkowski zbyt głęboko z prawej flanki. Rozczarowanie po tym zagraniu, ponieważ w szesnastce znajdowało się trzech jego partnerów z klubu.

29'

27'
Uff... Ufff.. - mogli powiedzieć kibice Zagłębia. Przepiękne uderzenie piłki przez Patryka Lipski. Bezpośrednia próba przeleciała minimalnie obok lewego słupka bramki.

26'
Urbańczyk na przebój. Owocem jego pracy będzie rzut wolny z dobrej lokalizacji.

24'
Kamil Lech z efektownym piąstkowaniem. Centra na jego pole karnego była jakże kąśliwa. Bramkarz miał również pomoc ze strony swoich obrońców.

22'
Dobra indywidualna akcja Mazka. Wszystko szło do momentu, w którym pomocnik próbował dogrywać do Piotra Ćwielonga. Ale... zagrał na plecy.

21'
Cotra pewnie zainterweniował głową. Obrońca posłał piłkę w okolice własnej bramki. Znów będziemy oglądać rzut rożny.

19'
Guldan wygrał ważną batalię powietrzną. Niezgoda próbował kończyć niebezpieczne dośrodkowanie od Konczkowskiego z prawego skrzydła.

18'
Kamil Lech błysnął świetną robinsonadą. Lech kapitalnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę, a znów głową zagroził Janoszka.

17'
żółta kartka Piotr Ćwielong z żółtym kartonikiem. Skrzydłowy wykonał naprawdę niebezpieczny wślizg wyprostowaną nogą.

16'
Bezbłędny Polacek na przedpolu. Wysoki bramkarz z pełnym spokojem wyszedł z bramki i wyłapał piłkę po wgraniu jej od stałego fragmentu.

15'
Piotr Ćwielong sprowadzony do parteru przez rywala. Rzut wolny dla jego ekipy.

13'
Martin Polacek z dobrym wyjściem z bramki. Goalkeeper nie dał szans skaczącemu przeciwnikowi, który miał nadzieję zamknąć zgranie od kolegi.

12'
Janus groźnie od narożnika boiska. Obrońcy rywala popisali się rozwagą w polu karnym. Za chwilę będzie wybijany kolejny rzut rożny.

11'
Odwagą popisał się Moneta. Piłka po strzale z większej odległości powędrowała daleko od światła bramki Polacka. Sympatycy gospodarzy najchętniej zapomnieliby o tej próbie.

9'
My się również zgadzamy!

8'
Już 1:1!
Genialne, prostopadłe podanie Łukasza Surmy do Niezgody. Młody snajper umiejętnie zabrał się z piłką, po czym z obiecującej się odległości, posłał futbolówkę tuż przy lewym słupku bramki.

7'
Soczyście z ostrego kąta uderzył Papadopulos. Czeski napastnik kopnął piłkę tuż obok lewego słupka.

6'
Kontrowersja: Kibice gospodarzy domagali się odgwizdania rzutu karnego po rzekomym faulu Polacka. Bramkarz w nieprawidłowych okolicznościach zatrzymał Mazka.

4'
0:1! Szybko otworzył się nam worek z golami!
Łukasz Janoszka kapitalnie wykorzystał błąd w kryciu. Strzał głową z paru metrów w lewy sektor bramki, okazał się nie do obrony dla Lecha. Asystował Janus, świetnie wrzucając piłkę od rzutu wolnego.

3'
Martin Nespor wytrącony z biegu przez defensora Ruchu Chorzów. Wszystko się działo na wysokości pola karnego.

2'

1'
Spotkanie rozpoczęli "Miedziowi", a konkretnie Jarosław Kubicki.

*'
Gramy!

*'
Gracze się ze sobą witają. Za chwilę startujemy.

*'
Ostatnie przygotowania...

*'
Tomasz Kwiatkowski został wyznaczony do pełnienia roli rozjemcy w nadchodzącym starciu.

*'

*'

*'
Przepiękny jubileusz dzisiaj będzie przeżywał Waldemar Fornalik. Trener po raz dwusetny poprowadzi Ruch Chorzów w oficjalnych rozgrywkach.

*'
Spotkanie zostanie rozegranie w ramach 11.kolejki LOTTO Ekstraklasy.

*'

*'
Witam Państwa w piątkowe popołudnie i bez większego namysłu zapraszam na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online