Wisła Kraków - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
3 : 2

Miśkiewicz - Jović (57' Cywka), Guzmics, Sadlok, Mójta (52' Pietrzak) - Boguski, Mączyński, Popovič, Małecki - Ondrášek, Zachara
Kiełpin - Sylwestrzak, Bożić, Szymiński, Stępiński - Furman, Rogalski (77' Iliev), Merebashvili, Krivets, Wlazło (75' Reca) - Kante (84' Drozdowicz)

Dziękuję ślicznie Państwu za obecność.

Wisła Kraków odniosła cenne zwycięstwo. Oba kluby zadbały o dobry poziom widowiska. "Nafciarze" w mojej ocenie byli minimalnie lepsi w tym spotkaniu.
Patryk Małecki ponownie okazał się asem.

KONIEC!

90+4'
Wisła Płock na aferę.

90+2'
Patryk Małecki po raz kolejny chyba zapewnił zwycięstwo swojej drużynie! Piękny strzał z dystansu. Futbolówka wleciała tuż przy prawym słupku bramki.

90'
4 minuty dorzucone od arbitra.

90'
Trzykrotnie próbował Krivets. Dwie zostały zablokowane, a trzecia poleciała bardzo daleko od światła bramki.

89'
Arek Głowacki bardzo ofiarnie zablokował zagranie z bliska ze strony Recę. Wisła Płock chce zgarnąć pełną pulę.

89'
Emil Drozdowicz miał okazję. Napastnik otrzymał podanie od Furmana. Całą akcję jednak zepsuło katastrofalne przyjęcie futbolówki.

89'
Guzmics z narożnika boiska. Jednak wgranie zdecydowanie za głębokie.

88'
Powstrzymana próba Popovicia. Bozić ofiarnie stanął na linii strzału. Obrońca z pomocą kolegów wstał.

87'
Arkadiusz Głowacki wszedł na boisko. Zszedł z niego strzelec jednej z bramki, Mateusz Zachara.

85'
Jeszcze jedna zmiana w składzie pozostała Dariuszowi Wdowczykowi, trenerowi Wisły Kraków.

84'
Wspomniana zmiana. Brawa otrzymał Jose Kante.

83'
Emil Drozdowicz odbiera wskazówki. Za chwilę powinien pojawić się na murawie.

81'
Solidny strzał Macieja Sadloka z rzutu wolnego. Odległość mogła robić wrażenie. Soczyste huknięcie powędrowało w miejsce, gdzie stał Kiełpin.

80'
żółta kartka Reca za popełnienie faulu taktycznego został ukarany żółtą kartką.

79'
Reca mógł się szybko wpisać na listę strzelców! Napastnik doskonale wyskoczył do wrzutki z narożnika boiska. Piłka po jego dotknięciu głową poleciała tuż obok prawego słupka.

78'
Pietrzak zbyt asekuracyjnie. Obrońca bez większej presji wybił poza plac gry.

77'
Maksymilian Rogalski został zmieniony przez Iliva.

76'
Krivets szarżował na osiemnastym metrze. Pomocnik dobrze się przymierzył, ale jego uderzenie w odpowiednim momencie zblokowany.

75'
Zmiana ofensywna u "Nafciarzy". Reca w miejsce Wlazły.

73'
Miśkiewicz bardzo przytomnie na przedpolu. Na prostopadłe podanie czyhał Kante.

72'

70'
Ogromne zamieszanie podczas rzutu wolnego dla Wisły Kraków. W chaosie odnalazł się jeden z obrońców Wisły Płock, który silnym kopnięciem oddalił zagrożenie.

69'
Na tablicy wyników 2:2!
Jose Kante w bajeczny sposób na jeden kontakt wypuścił Merebashviliego. Gruzin pewnie wszedł w pole karne i huknięciem z bliskiej odległości zaskoczył bezradnego Miśkiewicza.

67'
Patryk Małecki ucierpiał w starciu ze Stępińskim. Nic groźnego na szczęście skrzydłowemu się nie stało.

65'
Dominik Furman ponownie postraszył od rzutu wolnego. Mega bliski skutecznej finalizacji był Kamil Sylwestrzak. Obrońcy zabrakło trochę precyzji przy uderzeniu głową.

64'
żółta kartka Żółtą kartkę ujrzał Guzmics. Za faul na Krivcu. Ten również zobaczył kartkę, ale za niesportowe zachowanie.

62'
Korner dla Wisły Kraków.

61'
Głośny doping ze strony kibiców z Płocka.

59'
Furman zagrał zawiesinę na siódmy metra. Niestety, ale jego kolega z drużyny okazał się dużo gorszy w pojedynku powietrznym.

57'
Kolejna zmiana w wykonaniu Dariusza Wdowczyka. Jović został zastąpiony przez Tomasza Cywkę. Zmieniony miał na koncie żółty kartonik.

56'
Inicjatywę przenieśli "Nafciarze".

54'
Michał Miśkiewicz został niemal przelobowany. Dominik Furman sprytnym zagraniem od rzutu wolnego próbował zaskoczyć goalkeepera. Ten w porę przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

53'
Merebashvili leży na placu gry. Weszli medycy z Płocka.

53'
Jović ma powody do radości. Jego brutalny faul nie spotkał się z decyzją sędziego o pokazaniu żółtej kartki.

52'
Adam Mójta ściągnięty z boiska. Rafał Pietrzak zastąpił kolegę z żółtą kartką na koncie.

51'
Krakowska ekipa zaczyna się gubić. Przed chwilą zza pola karnego został zablokowany Jose Kante.

49'
Gooool!
Dominik Furman nie dał szans Miśkiewiczowi. Idealnie wykonana jedenastka przez byłego piłkarza m.in. Legii. Futbolówka kopnięta w lewy sektor bramki.

48'
Rzut karny dla Płocka! Włazło ewidentnie pociągany za koszulkę przez Mójtę!

47'
Adam Mójta w poszukiwaniu partnerów z klubu. Piłkę z pełnym spokojem przechwycił Kiełpin.

46'
II połowa spotkania!

Mamy naprawdę otwarty mecz. Obie Wisły grały bardzo ofensywne. Ekipa Marcina Kaczmarka powinna mieć już przynajmniej jednego gola na koncie.
Jestem przekonany, że w drugiej połowie nudy mieć nie będziemy.

45'
KONIEC I ODSŁONY!

43'
Sylwestrzak przed idealną szansą! Boczny defensor zamykał akcję po stałym fragmencie. Z kilku metrów posłał piłkę tuż obok bramki Miśkiewicza. Lepszej okazji raczej mieć nie będzie...

41'
Jose Kante przesadził z ostrością przy walce o piłkę w polu karnym "Białej Gwiazdy". Jej obrońca został poturbowany przez Hiszpana.

40'
Kolejną próbę z dystansu oddali piłkarze beniaminka aktualnego sezonu. Wielkie ryzyko podjął Dominik Furman, lecz kropnięcie powędrowało na trybunę stadionu.

39'
Potężnie z okolic pola karnego Płocka uderzył Ondrasek. Piłka poszybowała bardzo wysoko nad poprzeczką.

38'
Fenomenalna interwencja Miśkiewicza. Przepiękny strzał z ogromnej odległości oddał Jose Kante.

37'
Było ogromnie blisko... Jović wybił piłkę z linii bramkowej! Wisła Płock miała okazję z rzutu wolnego.

36'
Jović nie zachował się sportowo w pobliżu własnego pola karnego. Paweł Raczkowski przyznał rzut wolny oponentom.

34'
Stały fragment gry...
Doskonała wrzutka z rzutu rożnego. Podanie sfinalizował niekryty Guzmics, idealnie przystawiając głowę. Futbolówka powędrowała w prawy sektor bramki.

33'
Zaskakującą decyzję podjął arbiter, ponieważ przyznał rzut wolny Wiśle Kraków, a nie Wiśle Płock. Kante okazał się piłkarzem faulującym w niżej wymienionej sytuacji.

32'
Zaostrzyły się nam zawody. Maciej Sadlok winowajcą upadku Kante.

30'
Krzysztof Mączyński dosyć ostro wślizgiem atakował piłkę. W nią trafił, ale również przy okazji spowodował upadek przeciwnika.

29'
Ondrasek tym razem zapracował w defensywie. Snajper umiejętnie główką oddalił zagrożenie po centrze od rzutu wolnego.

28'
żółta kartka Wślizg Mójty. Boczny obrońca skosił Wlazłę. Ten już przymierzał się do wrzutki w pobliże bramki rywala.

26'
Małecki w pełni przepisów został powstrzymany tuż przed polem karnym Wisły Płock.

24'
Koledzy z zespołu nie mogli nic wynieść z dośrodkowania Krivca. Zbyt głęboko posłana piłka z prawego skrzydła...

23'
Szybko rozegrany korner. Centra w wykonaniu Małeckiego, została szybko przechwycona przez obrońców Wisły Płock.

21'

20'
Adam Mójta bardzo mocno od stałego fragmentu gry. Kopnięcie po bezpośredniej próbie nie minęło świetnie ustawionego muru.

18'
Michał Miśkiewicz bliski stracenia kuriozalnego gola. Adam Mójta próbując zblokować centrę z prawego skrzydła, dosyć niefortunnie odbił piłkę, która szła pod poprzeczkę bramki. W porę zainterweniował Miśkiewicz.

17'
Ondrasek gestykulował. Czeski napastnik zagrał piłkę ręką.

16'
Jović nieźle blokował rywala skaczącego do dośrodkowania z rzutu wolnego. Rogalski chciał umiejętnie dograć do kolegów ustawionych w polu karnym.

15'
Rzut wolny dla podopiecznych Marcina Kaczmarka. Merebashvili w ocenie arbitra był faulowany.

13'
Adam Mójta zbyt ambitnie chciał wyłuskać piłkę w szesnastce Płocczan. Ale w momencie odbioru, podciął Stępińskiego.

12'
Kraków na prowadzeniu!
Javić zagrał z prawego skrzydła. Piłkę zgrabnie zgrabnie zgrało dwóch jego kolegów, a akcję ostatecznie zamknął Zachara, kapitalnie uderzając ją w lewy, dolny róg bramki.

10'
Piotr Wlazło podjął wyzwanie z pola karnego Krakowian. Jego soczysty strzał głową powędrował daleko od światła bramki Miśkiewicza. Z lewej flanki wrzucał Merebashvili.

9'
Atakiem pozycyjnym operują zawodnicy Dariusza Wdowczyka.

7'
Patryk Małecki sprokurował rzut wolny. Popularny "Mały" faulował na wysokości pola karnego "Nafciarzy".

5'
Nieudana centra Merebashviliego z lewej flanki boiska. Gruzin w momencie akcji stracił koncept na skończenie sytuacji.

4'
Ależ rajd Małeckiego. Skrzydłowy próbował z ostrego kąta, ale został zablokowany. Później podwójnie starał się Ondrasek, jednak każda z prób była skutecznie powstrzymywana.

3'
żółta kartka Faul Jovicia. Merebashvili w przepięknym stylu obrócił się z piłką i uciekł defensorowi Wisły Kraków. Żółta kartka nie była przesadą.

1'
Dobry strzał Patryka Małeckiego ze znacznej odległości. Nie za bardzo efektownie, ale za to efektywnie futbolówkę wybronił Kiełpin.

*'

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia nadchodzącego spotkania wydelegował Pana Pawła Raczkowskiego.

*'
Ktoś to pamięta?

*'

*'

*'

*'
Witam Państwa i z ogromną serdecznością zapraszam na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu 11.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Wisła Płock - Wisła Kraków

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online