Legia Warszawa - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Malarz - Bereszyński, Czerwiński, Rzeźniczak, Hlousek - Jodłowiec, Odjidja - Radović, Hamalainen (55' Moulin), Guilherme (77' Vako) - Nikolić (90+1' Wieteska)
Savić - Wawrzyniak, Maloca, Wojtkowiak - Krasić, Sławczew, Flavio, Peszko (68' Haraslin), Chrapek (62' Wolski), Nunes (55' Kuświk) - Marco

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólne przeżywanie emocji. W swoim imieniu życzę Państwu dobrej i spokojnej nocy.

Legia Warszawa wreszcie zwycięska w rozgrywkach ligowych. Dominacja w drugiej odsłonie pozwoliła gospodarzom w osiągnięciu sukcesu.
Lechia Gdańsk straciła szansę na wskoczenie na szczyt ligowej tabeli.

KONIEC!

90+2'
Milinković - Savić poprawnie wyłapał piłkę po uderzeniu Moulina. Pomocnik kopnął z osiemnastego metra.

90+2'
Desperacki próby "Biało - Zielonych" w szukaniu gola honorowego.

90+1'
Nikolić nagrodzony brawa przez kibiców. Wieteska na ostatnie minuty.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa niezłe widowisko w Warszawie.

88'
czerwona kartka Legia nie skończy tego meczu w pełnym składzie. Drugą żółtą kartkę obejrzał Radović, który kopnął w stopę Sławczewa.

87'
Arkadiusz Malarz zaliczył efektowną robinsonadę po uderzeniu piłki głową przez Kuświka. Ale ta interwencja była niepotrzebna, ponieważ napastnik Lechii był na pozycji spalonej.

86'
Jakub Rzeźniczak miał delikatne problemy. Już chyba wszystko wróciło do normy.

85'
Nie mają szczęścia zawodnicy z woj.pomorskiego. Soczyście kopnięta futbolówka przez Flavio, wleciała wprost w rękawice Arkadiusza Malarza.

84'
Kolejny ofsajd. Odjidja Ofoe dał się złapać w pułapkę obrońców Lechii.

83'
Rafał Wolski najbliżej bramki Malarza w momencie podania od kolegi.

82'
Savić instynktownie odbił szybki i nieprzyjemny strzał Moulina z paru metrów. Francuz mierzył w lewy sektor bramki.

81'
Kolejna akcja Portugalskiego duetu. Flavio soczyście dograł do swojego brata bliźniaka, ale w wybornym położeniu, spudłował ze wślizgu.

79'
Adam Hlousek skiksował w dogodnej okazji. Czech ma czego żałować.

78'
Jestem Państwu winny wiadomość, że Nikolić otrzymał żółtą kartkę tuż po zdobyciu gola. Węgier zdjął koszulkę.

78'
Na spalonym znalazł się Nikolić.

77'
ZMIANA: Vako za Guilherme. Owacje na stojąco dostał piłkarz z Brazylii.

76'
Wolski zdecydowanie za nisko kopnął piłkę od rzutu wolnego. Czerwiński odbił ją głową.

75'
Ostro zareagował Bereszyński tuż przy swoim polu karnym. Goście będą mieli rzut wolny z niezłego miejsca.

73'

72'
Arkadiusz Malarz skutecznie wyłapał uderzenie Flavio Paixao zza pola karnego.

71'
3:0!
Nikolić przełamał swoją serię! Węgierski napastnik z idealną precyzją wykorzystał genialne podanie od Radovicia. Płaski strzał w prawy, dolny róg był nie do obrony.

70'
Ofsajd Radovicia. Serb nawet nie dyskutował.

68'
Sławomir Peszko dostał podziękowania od Piotra Nowaka. Na ratunek w odrobieniu strat ruszył Haraslin.

67'
Ofoe w poszukiwaniu gola! W kulminacyjnym momencie, trafił w poprzeczkę bramki! Defensywa z Gdańska stała i patrzyła się, jak pomocnik gra z bramkarzem.

65'
Ofoe na minimalnym ofsajdzie. Sędzia liniowy wykazał się niezłym przeglądem zaistniałej sytuacji.

64'
W 62.minucie na placu gry pojawił się Rafał Wolski. Gwiazda Lechii zmieniła Chrapka.

63'
Odjidja przepięknie zagrał do wbiegającego Nikolicia. Węgier z impetem wszedł w kończenie akcji, jednak w pojedynku z Saviciem okazał się gorszy. Następna, fenomenalna obrona bramkarza Lechii.

62'
Jak to nie wpadło?
Nikolić w genialny sposób podał do Radovicia, który w wybornym położeniu przegrał rywalizację ze znakomicie interweniującym nogami Saviciem.

61'
Szybka, dynamiczna akcja Lechii. Peszko wrzucił na głowę Krasicia, który pomylił się jednak z dobrej odległości.

60'
żółta kartka Maloca z żółtą kartką. Nikolić z pełną premedytacją przewrócony przez stopera.

59'
Guilherme po raz drugi!
Świetną skutecznością wykazuje się brazylijski pomocnik. Ofoe po profesorsku wyłożył piłkę swojemu koledze, a ten z bliskiej odległości nie robił złudzeń bramkarzowi.

57'
Piłka z linii bramkowej wybita przez Malocę! Legia kompletnie zdominowała sytuację w polu karnym przeciwnika. W sytuację ofensywną dobrze zaangażował się Hlousek.

55'
Zmiana również w Legii. Moulin zastąpił Hamalainena.

55'
Nunes już na ławie rezerwowych. Na boisko został wysłany Grzegorz Kuświk.

53'
Hamalainen... Radović wybornie wypuścił Fina. Pomocnik z kilkunastu metrów huknął na bramkę, jego uderzenie sparował Savić.

51'
To mogła być akcja bliźniaków z Portugalii. Flavio dogrywał do swojego brata, ale ten nie zorientował się w sytuacji w polu karnym Legii. W konsekwencji futbolówka poleciała daleko od zamierzonego celu.

50'
1:0! Błąd Savicia...
Bramkarz w pełni zawinił przy stracie gola. Savić nie złapał łatwo zagranej piłki z lewego skrzydła. Ogromny błąd wykorzystał Guilherme, pakując futbolówkę do pustej bramki.

49'
Nunes wygrał rywalizację siłowo z Radoviciem. Sędzia główny uznał, że ten pojedynek mieścił się w granicach prawidłowości.

47'
Radović poszukał szczęścia, uderzając zza pola karnego. Płaski strzał powędrował kilka metrów od prawego słupka bramki Malarza.

46'
Startujemy z drugą odsłoną. Mam nadzieję, że zobaczymy gole w tym pojedynku.

Solidna porcja statystyk dla Państwa

45'
W Warszawie oglądamy kapitalne widowisko. Nie było nudy nawet przez minutę. Milinković - Savić jest jak na razie bohaterem Lechii Gdańsk.
Jedynym mankamentem I odsłony był brak goli. Głęboko wierzę, że po przerwie worek z bramkami się otworzy.

45'
KONIEC I CZĘŚCI MECZU!

44'
żółta kartka Żółty kartonik zobaczył Hlousek. Z perspektywy czasu, to Czech solidnie pracował na niego.

44'
Flavio spróbował przelobować wysuniętego Malarza. Goalkeeper jednak miał sytuację pod pełną kontrolą.

44'
Przewagę mają podopieczni Jacka Magiery.

42'
W polu karnym przyjezdnych doszło do faulu. W opinii arbitra, Milinkovicia Savicia, bramkarza Lechii, poturbował Guilherme.

41'
żółta kartka Peszko zdecydowanie wślizgiem w nogi Jodłowca. Reprezentant Polski nie mógł liczyć na większą taryfę ulgową.

39'
Co za szarża Bereszyńskiego. Defensor w polu karnym Lechii ośmieszył dwóch rywali, a potem dograł do Hamalainena. A ten z kilku metrów kopnął wprost w rękawice Savicia.

38'
Nieudanie wykonany korner przez Krasicia. Defensywa Mistrza Polski uporała się z tym zagrożeniem, dobrze wybijając piłkę na aut.

37'
Bereszyński nie kalkulował. Rzut rożny dla gości.

36'
Przewinienie Hlouska. Czech "ściął" Wawrzyniaka. Cała sytuacja miała miejsce w pobliżu szesnastki Legii.

34'
Sławomir Peszko zdecydował się na kropnięcie z ponad dwudziestu metrów. Sygnalizowany strzał pewnie wyłapał Arkadiusz Malarz.

33'
Malarz na aut! Flavio trochę za wolno wystartował do genialnego, prostopadłego podania od Krasicia. W drodze przeszkadzał również Hlousek.

31'
żółta kartka Miro Radović ujrzał żółty kartonik. Serb zdecydowanie przeliczył się z wykonaniem wślizgu na piłkę.

30'
Pozycja spalona. Sędzia liniowy wskazał, że na niej w momencie podania znalazł się Marco Paixao.

29'
Peszko spróbował szczęścia z głębi pola karnego. Techniczne uderzenie przeleciało minimalnie obok prawego słupka bramki strzeżonej Malarza.

28'

25'
Krasić idealnie minął trzech rywali, a potem spróbował prostopadłego podania w kierunku Marco. Mógł to trochę lepiej zrobić, bo Portugalczyk w żaden sposób nie mógł dotrzeć do piłki.

24'
Przerzut piłki przez Odjidję w kierunku Hlouska. Boczny defensor był ogromnie zdeterminowany, ale zagranie było trochę za mocno. Lechia od autu zacznie grę.

22'
Milinković - Savić pewnie wypiąstkował futbolówkę po soczystym strzale zza pola karnego. Futbolówka po drodze dostała rykoszetu.

21'
Sławomir Peszko wrócił do obrony. I był to fenomenalny powrót. Skrzydłowy ofiarnie wyblokował strzał Guilherme z paru metrów.

20'
Sławczew popisał się idealnym przecięciem doskonałego podania ze strony Odjidji. Wszystko skończy się na rzucie rożnym.

19'
Rzut wolny dla "Biało - Zielonych" nie przyniósł efektu. Jakub Rzeźniczak pewnie głową wybił futbolówkę poza swoją szesnastkę.

18'
Adam Hlousek nie wyrobił się z wejściem. Obrońca odepchnął piłkarza Lechii.

17'
Na trybunach kibice nie zawodzą. Można usłyszeć bardzo głośny doping.

15'
Wyśmienity kwadrans gry w Warszawie. Miejscowa drużyna powinna już mieć przynajmniej dwa gole.

14'
Flavio kąśliwie zagrywał z prawego skrzydła. W polu karnym świetnie ustawiony był Jakub Czerwiński.

13'

12'
Savić ponownie wyratował Lechię! Interwencja lewą nogą uchroniła Gdańsk przed utratą gola. Z bardzo bliskiej odległości starał się napastnik gospodarzy.

11'
Spróbował również Bartosz Bereszyński. Boczny obrońca skorzystał z tego, że miał parę metrów luzu. Jego kropnięcie pofrunęła bardzo wysoko nad bramką przyjezdnych.

11'
Kolejny korner dla Legii. Jodłowiec ponownie mocno z dalszej odległości.

10'
Guilherme wykonał faul taktyczny. Brazylijczyk powinien się cieszyć, że za swój wyczyn nie ujrzał żółtej kartki.

9'
Dzieje się... pod bramką Savicia. Opór ze strony Legii trwa.

8'
Savić wykazał się kapitalnym refleksem. Bramkarz doskonale zatrzymał rozpędzonego Nikolicia.

6'
Sławczew wystąpił w roli faulującego. W kleszcze został wzięty Jodłowiec.

5'
Adam Hlousek zbyt głęboko wrzucał piłkę z lewego skrzydła boiska. W orbicie poszukiwań był Nemanja Nikolić. Futbolówka wpadła w rękawice Savicia.

4'
Milos Krasić wślizgiem potraktował Odjidję. Rzut wolny dla zawodników Jacka Magiery. Stały fragment gry z niemal połowy boiska.

3'
Sławomir Peszko dokonał faulu w ofensywie. Skrzydłowy wykazał się nadmierną agresją na wysokości pola karnego ekipy z Warszawy.

1'
Zawodnicy Legii reklamowali rękę piłkarza Lechii po strzale Radovicia. Później z dystansu próbował Tomasz Jodłowiec, ale jego zagranie poszybowało nad bramką.

*'
Piłka w grze!

*'
Swój czas mają kibice gospodarzy. "Sen o Warszawie".

*'
Dziś na ławce trenerskiej Legii w rozgrywkach ligowych zadebiutuje Jacek Magiera.

*'
Kibice Legii na pewno nie oczekiwali takiego miejsca po 10.kolejkach...

*'
Mecz, który będzie rozgrywany w Warszawie, poprowadzi Szymon Marciniak.

*'

*'
Trochę historii...

*'

*'
Dobry wieczór Państwu. Ja ze swojej strony zapraszam Państwa na śledzenie relacji tekstowej live z meczu: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online