Włochy - Hiszpania online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Włochy
Hiszpania
1 : 1

Buffon - Barzagli, Bonucci, Romagnoli - Florenzi, Parolo (76' Belotti), De Rossi, Montolivo (29' Bonaventura), De Sciglio - Eder, Pellè (59' Immobile)
De Gea - Carvajal, Ramos, Pique, Alba (22' Nacho) - Busquets, Koke, Iniesta - Vitolo (84' Thiago), Costa (67' Morata), Silva

Mecze na żywo: Włochy - Hiszpania

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę. Życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocy.

Mamy remis po bardzo zaciętym spotkaniu. Druga odsłona o niebo lepsza od pierwszej.
Moim zdaniem lekką przewagę mieli Hiszpanie, ale nie udało się w porę dobić rywala. Obie drużyny powinny z szacunkiem przyjąć ten jeden punkt.

FELIX BRYCH zagwizdał dziś po raz ostatni!

90+3'
Ogromne zamieszanie pod bramką Buffona. Goalkeeper nie musiał interweniować, ponieważ zrobił to za niego jeden z jego defensorów.

90+3'
Florenzi wślizgiem ściął rywala. Sytuacja miała miejsce na wysokości własnej szesnastki.

90+2'
Spóźnione wejście na piłkę zaliczył zawodnik z Włoch. Rzut wolny dla oponentów.

90+1'

90'
DECYZJA SĘDZIEGO: TRZY MINUTY BONUSU.

89'
Katastrofalna centra w realizacji Florenziego. Zbyt dużo siły, a zbyt mało precyzji i pomysłu. Piłka powędrowała na trybunach stadionu w Turynie.

87'
żółta kartka Sporo tych kartek. Bonucci zapracował łokciem. Nie mogło być innej decyzji, jak tylko kara w postaci żółtej kartki.

86'
GOL DLA GOSPODARZY! Jednak niezaliczony, bo Immobile złapany na ofsajdzie. Bramka w pełni zasłużenie nie została uznana.

85'
żółta kartka Szalony rajd jednego z zawodników gospodarzy. Pique taktycznie zatrzymał pędzącego Bonaventrę.

84'
Roszada w składzie Hiszpanii. Thiago, gracz Bayernu Monachium, dał zmianę za Vitolo.

82'
1:1! Mamy remis w meczu!
Ogromny spokój De Rossiego przy wykonaniu jedenastki. Doświadczony pomocnik piłkę w lewym, dolnym rogu bramki.

81'
RZUT KARNY! Eder został podcięty przez Ramosa. Niemiecki sędzia zasięgnął konsultacji u arbitra liniowego.

81'
KONTROWERSJA: Napastnik gospodarzy upadł w polu karnym Hiszpanii.

80'
Nabity został Busquets. Zagranie piłki ręką zostało błyskawicznie odgwizdane przez Felixa Brycha.

78'
Mało jakości w ofensywie pokazują "Azzurri". Niewiele czasu zostało na odwrócenie niekorzystnej sytuacji.

76'
Trzecia i przy okazji ostatnia zmiana u gospodarzy. Andrea Belotti za Parolo.

75'
Lopetegui może być dumny z postawy swoich piłkarzy. Jego kadra dzielnie walczy o podwyższenie korzystnego rezultatu.

73'
Spalony. Jeden z zawodników włoskiej kadry znalazł się za linią obrony Hiszpanów.

72'
Pique wyratował Hiszpanię! Stoper idealnie zablokował silne uderzenie piłki przez Immobile. Ogromne pretensje spotkały go od swoich kolegów.

70'
Romagnoli z faulem. Nieczyste wejście na nogi Vitolo. Całą sytuację dobrze odczytał zespół arbitrów.

69'
Florenzi posłał niezłą wrzutkę od rzutu wolnego. Romangoli okazał się tym, który najwyżej wyskoczył do piłki, jednak futbolówka po uderzeniu głową, powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki

68'
Fenomenalna klepka Busquetsa z Vitolo. Ten drugi znalazł się w doskonałej sytuacji na gola, ale w kulminacyjnej części akcji, kopnął piłkę tuż obok lewego słupka bramki.

67'
Lopetegui, szkoleniowiec Hiszpanii, dokonał roszady. Selekcjoner bał się, że Costa niebawem ujrzy drugą żółtą kartkę. W jego miejsce wszedł Morata.

66'
Znów Costa na pozycji spalonej. Piłkarz po gwizdku kopnął futbolówkę. Sędzia okazał się wielce wyrozumiały, bo mógł pokazać mu drugą żółtą kartkę.

65'
Diego Costa, napastnik, już na drugim ofsajdzie w tych zawodach.

64'
Ciro Immobile bardzo bliski zamknięcia doskonałego dośrodkowania od Florenziego. Świeżo wprowadzony piłkarz jednak nie zdążył ze swoim wślizgiem.

63'
Rzut rożny dla gospodarzy. Brak komunikacji w linii defensywnej.

62'
żółta kartka Zaostrzył się nam obraz gry. Bonaventura, piłkarz AC Milan, zagrał dosyć agresywnie w starciu z Koke.

60'
Pozycja spalona zasygnalizowana przez sędziego liniowego. Na niej w momencie podania od kolegi znalazł się Eder.

59'
Muszą być reakcje na boiskowe wydarzenie. Pelle już nie popisze się w tym spotkaniu, ponieważ w jego miejsce na boisku zameldował się Immobile.

58'
Wysoki pressing starają się realizować podopieczni Ventury.

56'
Pelle próbował zamykać centrę z lewego skrzydła. Pique wywarł bardzo pressing na napastników z Włoch. Piłka powędrowała daleko od lewego słupka bramki.

55'
0:1! GOL DLA GOŚCI!
Wielki błąd na przedpolu popełnił Buffon. Bramkarz nie trafił w piłkę, która była prostopadle zagrywana. Gafę z zimną krwią wykorzystał Vitolo, umieszczając futbolówkę do pustej bramki.

53'
Romagnoli świetnie ustawiony w okolicach strefy bramkarza. Obrońca bez namysłu przeciął groźne podanie z prawego skrzydła. Korner dla gospodarzy.

52'
Vitolo bardzo niezdarnie zakończył składną akcję swojego zespołu. Jego przykrótką centrę pewnie przejął jeden ze stoperów gospodarzy.

51'
Świetny wślizg publiczności pokazał Pique. Stoper umiejętnie przeciął zagranie na obieg.

50'
żółta kartka Kolejna kartka w tym spotkaniu. Sowicie zapracował na nią Parolo.

48'
Diego Costa podjął ryzyko zza pola karnego. Indywidualne rozwiązanie akcji nie sprawiło problemów rywalom. Można było próbować zagrywać do kolegów.

47'
Romagnoli usłyszał gwizdek arbitra. Chodziło o sytuację, w której przewinił w środku pola gry.

46'
W przerwie nie dokonano żadnych zmian personalnych w składach.

46'
II POŁOWA GRY!

W równolegle rozgrywanych pojedynkach w tej grupie...

Dosyć przeciętna była pierwsza połowa. Mało bramkowych sytuacji, dużo walki - to zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie w Turynie.
Mam wielką nadzieję, że obie reprezentacja po przerwie bardziej się zaangażują się w poczynania ofensywne.

Koniec I odsłony!

45+1'
Diego Costa nie uniknął ofsajdu. Snajper znów wykazał się niesportowym zachowaniem.

45'
Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

44'
żółta kartka Diego Costa się doigrał... Napastnik Chelsea zobaczył kartkę za uderzenie rywala w twarz.

44'
żółta kartka Vitolo ujrzał żółtą kartkę. Gracz sprowadził Bonucciego do parteru. Chociaż... walka była wyrównana. Decyzja sędziego chyba zbyt pochopna.

43'
Do ataków ruszyli gospodarze. Przed chwilą oglądaliśmy nieudaną centrę ze strony Edera. W poszukiwaniu był Pelle, lecz piłka posłana w rękawice bramkarza.

42'
Kolejna próba Silvy. Jego wrzutka z lewego skrzydła boiska okazała się wielce niedokładna. Zdecydowanie za głęboko, aby któryś z jego partnerów zdołał sfinalizować sytuację.

40'
Parolo miał kapitalną okazję na świetnie dośrodkowanie. Pomocnik jednak kompletnie zbyt głęboko zagrał z prawego skrzydła. Ogromny zawód na twarzach włoskich kibiców.

39'
0:8 - statystyka, która odnosi się do ilości wykonanych rzutów rożnych.

38'
Spalony. Nacho wszedł na linię strzału Costy. Sytuacja została bardzo szybko wychwycona przez arbitra liniowego.

37'
Dobry rajd Nacho na lewej flance. Gracz już przymierzał się do dośrodkowania, ale w odpowiednim momencie wślizgiem zapracował Florenzi.

35'
Włosi bez jakiejkolwiek koncepcji na zbudowanie akcji ofensywnej. Piłka krąży w okolicach ich pola karnego.

33'
Parolo pomógł sobie ręką przy przyjęciu futbolówki. Na jego nieszczęście, cała sytuacja miała miejsce tuż przed arbitrem liniowym.

32'
Romagnoli przerwał serię krótkich podań pod jego bramką. Kolejny raz od rzutu rożnego zaczną goście.

31'
Silva bardzo zgrabnie na polek karne Buffona. Do walki o piłkę stanęło kilku jego kolegów, jednak żaden z nich nie wygrał rywalizacji powietrznej.

29'
Kolejna wymuszona roszada w tym meczu. Bonaventura w miejsce niżej wspomnianego Montolivo.

28'
Większe problemy ze zdrowiem ma Montolivo. Niewykluczone, że za chwilę doczekamy się zmiany.

27'
Uraz po stronie gospodarzy. Montolivo jest opatrywany przez medyków.

26'
żółta kartka Taktyczne przewinienie u Busquetsa. Zawodnik z pełną premedytacją przerwał akcję, którą starał się rozbudować Pelle.

24'
Pique miał dobrą szansę na gola! Środkowy obrońca z pięciu metrów trafił piłkę głową w centralną cześć bramki. Futbolówkę głową zgrywał mu Sergio Ramos.

24'
Agresja Pellego. Nieudana próba odbioru piłki, przy której był Andres Iniesta.

23'

22'
No i mamy niewymuszoną zmianę w składzie Hiszpanii. Albę zastąpił Nacho.

22'
Urazu doznał Alba.

21'
Barzagli jak profesor zachowuje się we własnym terytorium. Kontuzję doznał jeden z zawodników Hiszpanii.

19'
Oryginalnie wykonany korner przez Hiszpanię. Pique dwukrotnie okazał się zwycięski w starciu powietrznym. Będzie kolejny rzut rożny.

18'
Soczystą próbę z dystansu oddał Silva. Buffon już przygotowywał się do interwencji, jednak wcześniej ofiarnie strzał wyblokował De Rossi.

17'
Przepięknie swoje akcje rozgrywają goście. Podania na jeden kontakt są ogromnie trudne do zneutralizowania przez włoską defensywę.

16'
Kontra w wykonaniu Włochów. I szybko przerwana przez wracającego Carvajala.

14'
Silva z ładną szarżą w okolicy szesnastki. Udało się minąć dwóch przeciwników, a potem oglądaliśmy próbę uderzenia. Jednak... w porę obrońca zdążył z ofiarnym wślizgiem.

13'
Inicjatywę przejęli przyjezdni. Włoska reprezentacja czyha na możliwość wyprowadzenia jakiegokolwiek kontrataku.

11'
Szybka akcja Hiszpanów! Iniesta zagrał na jeden kontakt z kolegami. Pomocnik miał trochę miejsca i spróbował zaskoczyć bramkarza. Niestety, ale trafił wprost w rękawice...

10'
Barzgali faulował tuż przed polem karnym rywala. Defensor gospodarzy wyruszył daleko od swojej strefy boiska.

9'
Dobra interwencja Buffona na przedpolu. Bardzo pewnie wychwycona piłka po centrze z prawego narożnika boiska.

8'
Gubią się Mistrzowie Świata z 2006 roku. Ogromne zamieszanie w ich polu karnym. Zaraz będzie wykonywany rzut rożny przez piłkarzy Hiszpanii.

7'
Diego Costa nie zachował się sportowo. Napastnik w brzydkim stylu zatrzymał swojego przeciwnika. Tym razem bez kary w postaci żółtej kartki.

6'
Próba prostopadłego podania w realizacji Vitolo. Do zagrania ruszył Diego Costa, ale szybciej akcję przerwał jeden z obrońców.

5'
Koke z faulem taktycznym. Eder próbował zainicjować groźną akcję swojej drużyny.

4'
Rzut wolny dla przyjezdnych. Około trzydzieści metrów od bramki Buffona.

3'
Ekipa Ventury, Włochy, zmuszona do głębokiej defensywy.

2'
Cała jedenastka gospodarzy na własnej połowie. Hiszpanie bardzo szanują futbolówkę.

1'
Dużo podań w wykonaniu Hiszpanii. Atak pozycyjny na sam początek w wykonaniu gości.

*'
Pierwszy gwizdek już za nami!

*'
Przypominam Państwu, że nadchodzące zawody odbędą się w Turynie.

*'
De Rossi otrzymał specjalne odznaczenie.

*'
Piłkarze wyszli z tunelu! Za chwilę zapoznany się z oboma hymnami.

*'
Jest i już wyjściowa "11" reprezentacji Włoch.

*'
Znamy skład przyjezdnych. Zestawienie jest widoczne u góry relacji.

*'
Rozjemcą jednego z najciekawiej zapowiadających się spotkań będzie Felix Brych. Skład sędziowski uzupełnią: Mark Borsch, Stefan Lupp, Bastian Dankert oraz Levan Paniashvili

*'
Obie kadry mierzyły się ze sobą 35. razy.
Bilans wygląda w taki sposób: 12 zwycięstw Hiszpanii, 12 remisów, 11 wygranych Włoszech.

*'
Tak wygląda program na dzisiejszy wieczór...

*'
Witam serdecznie Państwa i bez większych oporów zapraszam na śledzenie naszej relacji z hitowego meczu el.Mistrzostw Świata 2018: Włochy - Hiszpania

'

Eliminacje MŚ 2018 na żywo: Włochy - Hiszpania

Zapraszamy do śledzenia meczu Włochy - Hiszpania na żywo. Początek w czwartek o godzinie 20:45. Transmisja TV w Polsat Sport.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Włochy - Hiszpania, to zapraszamy do śledzenia meczu online