Cracovia - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 0

Sandomierski - Brzyski, Malarczyk, Polczak, Wójcicki (81' Deleu) - Dąbrowski, Covilo - Cetnarski (78' Jendrisek) - Szczepaniak , Budziński - Piątek
Kiełpin - Sylwestrzak, Szymiński, Bożok, Stępiński - Rogalski (85' Drozdowicz), Furman - Merebashvili, Wlazło, Iliev (59' Krivets) - Kante (70' Reca)

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

Cracovia w pełnej dramaturgii meczu wygrała z Wisłą Płock. Druga połowa była jedną z najlepszych, które widziałem w tym sezonie Ekstraklasy.
Dominik Furman, pomocnik gości, będzie miał w snach niewykorzystany rzut karny. Cracovia znów w górnej ósemce.

KONIEC ZAWODÓW!

90+3'
KRZYSZTOF PIĄTEK MIAŁ PIŁKĘ MECZOWĄ! Napastnik był sam na sam z bramkarzem, i w genialnej sytuacji, kopnął tuż obok lewego słupka bramki. To musiał być gol!

90+2'
Bez pomysłu piłkarze Kaczmarka. Długie wrzutki będą standardem.

90+1'
Sędzia dorzucił trzy minuty.

90'
Szybką zmianą przeprowadził Jacek Zieliński, trener Cracovii. Za Mateusza Szczepaniaka na plac gry wszedł inny Mateusz, Wdowiak.

90'
Korner dla gospodarzy.

88'
Deleu kapitalnie z prawego skrzydła. Dobrym timingiem błysnął Krzysztof Piątek, jednak już nie błysnął skutecznością, bo jego uderzenie głową powędrowało wysoko nad poprzeczką.

87'
Merebashvili przewinił w ofensywie.

86'
Nerwowa końcówka zawodów. Goście za wszelką cenę próbują stworzyć akcję, która da im jakiekolwiek punkty.

85'
Covilo efektownie i efektywnie na swojej szesnastce. Bośniacki piłkarz dobrze głową oddalił zagrożenie po stałym fragmencie gry.

84'
Brzyski perfidnie przewrócił pędzącego przeciwnika. Tutaj werdykt mógł być tylko jeden: ŻÓŁTA KARTKA.

83'
Piątek też miał swoją szansę! Kapitalne uderzenie piłki przez napastnika tuż sprzed pola karnego. Efektowną robinsonadą wykonał Kiełpin, przenosząc piłkę nad poprzeczką.

82'
Deleu chciał zaliczyć "wejście smoka"! Brazylijczyk nieźle kropnął ze znacznej odległości. Piłka powędrowała bardzo blisko prawego słupka.
Zasłużone brawa od niego ze strony sympatyków gospodarzy.

81'
Deleu pokazał się swoim kibicom. Z placu gry zszedł Jakub Wójcicki.

80'
żółta kartka Patryk Stępiński popisał się autorstwem faulu taktycznego. Sędzia nie miał innego wyjścia, jak ukarać go żółtą kartką.

78'
Zmiana u gospodarzy. Erik Jendrisek zastąpił Mateusza Cetnarskiego.

77'
Krivets prostopadle zagrywał do Merebashviliego. Dobrze w całą akcję wszedł Polczak. Środkowy obrońca zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką, blokując Gruzina.

76'
7286. widzów zawitało na stadionie Cracovii.

74'
Gospodarze przeważają w statystyce, która odnosi się do procentu posiadania piłki.

72'
Sędzia liniowy zasygnalizował spaloną pozycję. Na niej w momencie zagrania od kolegi znajdował się Krzysztof Piątek.

70'
Jose Kante opuścił murawę. Dosyć mizerny występ Hiszpana w Krakowie. Szansę otrzymał Arkadiusz Reca.

69'

67'
Covilo nęka rywali. Bośniak po raz kolejny najlepszy w powietrzu. Szczęście po stronie gości, bo zawodnik nie zdołał skutecznie nakryć futbolówki w szesnastce.

66'
Wcześniej wspomniana sytuacja miała miejsca po nieźle bitym rzucie wolnym.

65'
Pozycja spalona. Bardzo blisko tego, aby Covilo pokonał niepewnie interweniującego Kiełpina. Nieudolna praca na przedpolu.

64'
W natarciu piłkarze z Płocka. Grzegorz Sandomierski dwukrotnie zatrudniony przez rywala. Krivest spróbował swoich sił z dalszej odległości. Uderzenie jednak zostało posłane w centralną część bramki.

62'
Piłka po strzale Brzyskiego zmierzała w prawy, dolny róg bramki Wisły Płock.

61'
Ogromnie blisko 2:0! Tomasz Brzyski przepięknie huknął zza pola karnego. Futbolówkę z wielkim trudem na rzut rożny sparował Kiełpin.

60'
żółta kartka Żółta kartka dla Merebashviliego. Gruziński piłkarz wg sędziego zbyt agresywnie zachował się na boisku podczas pojedynku z przeciwnikiem.

59'
Jest reakcja w szeregach przyjezdnych. Krivets wszedł na boisko za Ilieva.

58'

57'
Gdyby wynik się utrzymał do końca spotkania, to Cracovia wskakuje na 6.pozycję w tabeli.

56'
Chorągiewka sędziego liniowego powędrowała w górze. Jose Kante nie dopilnował ustawienia rywali z bloku obronnego.

54'
1:0! Kibice się doczekali gola!
Sytuacja po rzucie rożnym. Najpierw Kiełpin wybornie sparował strzał z bliska Piątka, ale już przy dobitce Wójcickiego z paru metrów, był kompletnie bezradny.

52'
Gwizdek sędziego. Dominik Furman w jego opinii faulował Piotra Polczaka.

50'
Ależ okazja! Covilo niepokonany w powietrzu! Bośniak kapitalnie wyszedł w powietrzu, aby wykończyć dośrodkowanie z prawego skrzydła. Efektowną interwencją błysnął Kiepin, doskonale zatrzymując piłkę na linii.

49'
Kante leży na murawie. Krzysztof Jakubik w opałach.

48'
żółta kartka Covilo ogromnie zdenerwowany. Pomocnik ujrzał kartkę za machnięcie ręką podczas starcia w powietrzu.

48'
Sędzia przerwał grę.

47'
Obie ekipy wyszły na drugą połowę w niezmienionych składach.

46'
Arbiter główny zasygnalizował początek drugiej połowy!

Porcja statystyk dla Państwa

Walecznie było do przerwy. Wisła Płock miała wyborną okazję na gola w postaci rzutu karnego, ale Dominik Furman w koszmarny szansę zaprzepaścił.
Mam nadzieję, że w II odsłonie obejrzymy gole.

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

45'
1 minuta przedłużona do czasu gry w I części .

45'
Szybka gra w końcówce. Tomasz Brzyski spróbował szczęścia z dystansu. Potężny strzał powędrował wysoko nad bramką Kiełpina.

44'
Rzut rożny nie zrobił większego wrażenia na rywalu. Za chwilę się dowiemy, o ile zostanie przedłużona I odsłona.

44'
Korner dla "Nafciarzy". Udało się zneutralizować zagranie Furmana od rzutu wolnego.

42'
Kante poturbowany. Zbyt walecznie w starciu powietrznym zareagował Piotr Malarczyk.

41'
Spotkanie się zaostrzyło. Dosyć dużo fauli oglądamy w centralnej części boiska.

40'
9:8 - bilans dotyczący ilości popełnionych przewinień.

38'
Składne akcje po stronie gospodarzy. Wisła Płock zbyt łatwo daje się zaskakiwać na własnej połowie. Groźne wgranie zaprezentował Mateusz Cetnarski. Na szczęście przyjezdnych, udało się zablokować skaczącego Szczepaniaka.

37'
Bozić z pomocą sztabu medycznego na moment opuścił boisko.

35'
Soczystą próbę z głębi pola karnego rywala pokazał Marcin Budzińskiego. Piłka dostała niezłej rotacji, ale nie przeszkodziło to Kiełpinowi w interwencji.

34'
żółta kartka Jest pierwsza kartka w tym spotkaniu. Maksymilian Rogalski został nią ukarany za zbytnią agresję podczas próby wygarnięcia futbolówki tuż przed polem karnym Cracovii.

33'
Bardzo groźnie wyglądał atak graczy Marcina Kaczmarka. Niezłą centrę Merebashviliego mógł skutecznie sfinalizować Sylwestrzak, ale w dogodnej sytuacji, skiksował.

31'
Co zrobił Furman?! Defensywny pomocnik z jedenastu metrów kopnął piłkę w trybuny! Zmarnowana świetna okazja na gola!

29'
RZUT KARNY DLA GOŚCI! Malarczyk bardzo niezdarnie powstrzymywał biegnącego Ilieva. Bułgar otrzyma pomoc medyczną.

28'
Szczepaniak stanął przed kolejną szansą na gola! Znów oglądaliśmy wrzutkę z prawej flanki boiska, a jej autorem był Wójcicki.

27'
Mamy celną próbę w tych zawodach. Sygnalizowany strzał głową z kilkunastu metrów oddał Mateusz Szczepaniak. Cała sytuacja nie mogła napsuć krwi obronie z Płocka.

26'
Furman dobrze dostrzeżony na lewym skrzydle przez Kante. Nawet niezłe dośrodkowanie, ale w idealnym miejscu stał Piotr Polczak, który potem wybił piłkę poza pole karne.

25'
Klub z Krakowa optycznie przeważa. Goście jak na razie czyhają na możliwość wyprowadzenia kontrataku.

24'
Niebezpiecznie leciała piłka po dotknięciu jej przez Mateusza Cetnarskiego. Dośrodkowanie z lewego narożnika zostało jednak pewnie schwytane przez bramkarza, Kiełpina.

22'
Kolejne zamieszanie w pobliżu Kiełpina. Po wielu próbach udało się zakończyć akcję strzałem na bramkę. Starał się Wójcicki, lecz kropnięcie zostało idealnie wstrzymane przez obrońcę.

21'
Podopieczni Jacka Zielińskiego chcą sprytnie rozmontować blok obronny przyjezdnych. Krótkie podania oraz akcje na skrzydłach mogą przynieść efekt.

20'

18'
Piotr Wlazło został autorem faulu w środku pola. Krzysztofowi Jakubikowi cała sytuacja nie wymknęła się spod kontroli.

17'
Znów akcja po rzucie wolnym, która została zakończona strzałem na bramkę. Furman dośrodkował, a sytuację skutecznie próbował zakończyć Sylwestrzak. Cel był bardzo daleki.

16'
Była sytuacja dla gospodarzy! Mateusz Szczepaniak w dość trudnej pozycji oddawał strzał głową po podaniu od rzutu wolnego. Piłka ostatecznie wylądowała obok światła bramki.

15'
Sylwestrzak według sędziego dotknął piłkę ręką. Całe zdarzenie miało miejsce w pobliżu jego szesnastki.

14'
Groźnie po kornerze dla gości. Merebashvili otrzymał wyśmienite podanie na wolne pole. Gruzin bez większego namysłu kropnął na bramkę, ale Sandomierskiemu w porę pomógł kolega, który skutecznie powstrzymał uderzenie.

13'
Rzut rożny dla Wisły Płock. Któryś z piłkarzy Cracovii głową wybił piłkę poza plac gry po centrze od rzutu wolnego.

12'
Piotr Polczak otrzymał reprymendę od sędziego. Minimalnie spóźniony wślizg w jego realizacji.

11'
Mateusz Szczepaniak zdołał wrzucić futbolówkę z lewego skrzydła boiska. Ale zrobił to bardzo okropnie, ponieważ piłka wylądowała na głowę rywala.

10'
Kolejna centra gospodarzy ze stałego fragmentu gry. Teraz, dużo gorzej, bo bez większego problemu zagrożenie oddalił świetnie ustawiony obrońca.

9'
Zamieszanie w polu karnym beniaminka aktualnego sezonu. Ciekawe wgranie piłki od rzutu wolnego.

8'
Rzut wolny dla Cracovii. Cetnarski został powalony na murawę.

7'
Zbyt mało precyzji u Furmana... Bardzo nieudolne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska w jego wykonaniu. Zdecydowanie za głęboko... Od bramki rozpocznie Sandomierski.

6'
Próba crossowego zagrania w kierunku wbiegający Wlazły. Do osiągnięcia sukcesu zabrakło dokładniejszego przyjęcia lecącej piłki.

4'
Na chwilę poza boisko wyszedł Mateusz Szczepaniak. Napastnik korzysta z pomocy medyków.

3'
Furman dogrywał futbolówkę z dalszej odległości. O piłkę walczyło w powietrzu dwóch zawodników. Jeden z piłkarzy Cracovii nabawił się urazu.

2'
Merebashvili w ładnym stylu minął dwóch rywali. Trzeci nie dał za wygraną, jednak podczas próby odbioru, faulował.

1'
Cracovia dosyć wolno buduje akcję ofensywną.

*'
Gramy!

*'
Piłkarze już na płycie murawy. W tej chwili odegrany został hymn Cracovii.

*'
Na gole narzekać chyba nie powinniśmy...

*'
Pełne zestawienia składów obu ekip

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia meczu w Krakowie wyznaczył Krzysztofa Jakubika.