Pogoń Szczecin - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 2

Kudła - Nunes, Fojut, Rudol, Rapa - Matras (83' Piotrowski), Murawski - Gyurcso, Drygas, Delev (77' Lewandowski) - Frączczak (89' Zwoliński)
Malarz – Bereszyński, Czerwiński (82' Hamalainen), Rzeźniczak, Hlousek – Jodłowiec (46' Kucharczyk), Moulin - Radović, Odjidja, Guilherme - Nikolić (65' Kazaishvili)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólne przeżywanie emocji. Życzę miłej i spokojnej nocy.

Pogoń Szczecin z wygraną! "Portowcy" przybliżyli się do czołowej ósemki. Pokaz swoich umiejętności pokazał Adam Frączczak.
Kolejne błędy po stronie Jakuba Rzeźniczaka... Przed Legią mecz z Realem Madryt w LM!

KONIEC!

90+5'
Rzut wolny dla Pogoni. Odjidja dał wyraz decyzji arbitra głównego.

90+4'
Cała jedenastka gospodarzy już na własnej połowie. Przyjezdni chcą wywalczyć punkt!

90+3'
Łukasz Zwoliński mógł przesądzić o wyniku tego meczu! Napastnik solidnie kropnął z ostrego kąta. Na posterunku, Malarz, który umiejętnie odbił piłkę na bok.

90+2'
Gra na aferę - tak wygląda obraz gry. Legia wciąż w natarciu!

90'
O 5 minut zostało przedłużone widowisko w Szczecinie.

90'
Kudła nie porozumiał się ze swoimi obrońcami przy wyjściu z bramki. Na jego szczęście, nic groźnego nie wynikło.

89'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Owacje na stojąco otrzymał Frączczak. Na płycie murawy znalazł się Łukasz Zwoliński.

88'
żółta kartka Kuba Rzeźniczak się doigrał. Obrońca doczekał się w pełni zasłużonego kartonika.

87'
Gwizdy ze strony kibiców! Ekipę Pogoni Szczecin czeka nerwowa końcówka.

85'
W końcówce przewodzić powinna warszawska Legia.

83'
Zmiany również dokonał Kazimierz Moskal. Piotrowski w miejsce Mateusza Matrasa.

82'
Wszystkie siły rzucone przez Jacka Magierę. Hamalainen za Czerwińskiego.

81'
Kazaishvili podjął wyzwanie z dystansu. Mocno kopnięta piłka przez Gruzina poszybowała bardzo daleko od lewego słupka bramki Kudły.

79'
Odgwizdany faul na korzyść Pogoni. Kazaishvili w pierwszym momencie nie mógł uwierzyć w werdykt sędziego głównego.

78'
Piłkarze ze Szczecina mają wiele sposobności na wyprowadzenie kontr.

77'
Koniec gry dla Deleva. Na boisko został wpuszczony Mateusz Lewandowski.

75'
Dawid Kudła skutecznie wychwycił silnie kopniętą piłkę z dystansu.

74'
3:2! Muszę chyba odwołać poprzednie słowa!
Radović wykorzystał ogromny błąd Fojuta, który nie trafił piłkę, stojąc pod własną bramką. Takich gaf nie marnuje Miro Radović i bez wielkiego problemu pokonał Kudłę z kilku metrów.

72'
3:1! Chyba już po wszystkim...?
Koszmarna strata Czerwińskiego na własnej połowie. Delev przejął piłkę, by potem dograć na nogę Murawskiego. Ten z paru metrów się już nie pomylił, a pechową interwencję popełnił Malarz, który był bliski złapania wcześniej piłki.

70'
żółta kartka Niesportowe zachowanie Frączczaka. Napastnik gospodarzy uniemożliwił rywalom wznowienia gry od rzutu wolnego.

68'
Adam Gyurcso skrzętnie zmarnował świetnie obiecującą się kontrę. Węgier zbliżając się pod jedenasty metr od bramki Malarza, zrobił niepotrzebny zwód, co szybko wykorzystał Czerwiński, świetnie i czysto odbierając mu piłkę.

67'

65'
Zawód Nikolicia. Kazaishvili otrzymał szansę od Jacka Magiery.

64'
Kamil Drygas został poturbowany przez Guilherme. Zawodnik z Legii nie patyczkował się jakoś specjalnie z mającym piłkę rywalem.

63'
żółta kartka Cornel Rapa dostał żółtą kartkę od Mariusza Złotka.

62'
Przewaga liczebna po stronie gości. Moulinowi wypadało nieźle obsłużyć Nikolicia, lecz... Rudol w porę wślizgiem przerwał groźną akcję.

60'
Rzuty wolne do poprawy - takie wnioski mogą wysnuć piłkarze Legii po drugiej próbie. Piłka po strzale Nikolicia powędrowała bardzo wysoko nad bramką.

59'
Nikolić dał się sfaulować Matrasowi. Przewinienie w bardzo niekorzystnej odległości dla jego ekipy.

58'
Składna akcja Pogoni. Murawski dobrze zgrał do Deleva, a ten bez większego namysłu kropnął na bramkę. Do pełni realizacji zadania, czyli zdobycia gola, zabrakło ewidentnie jakości.

57'
Nie ma dokładności w podaniach Mistrza Polski w okolicach pola karnego Pogoni Szczecin!

55'
Michał Kucharczyk spróbował uderzyć z pierwszej piłki. Przed chwilą, genialnie zainterweniował na linii Kudła, który instynktownie sparował piłkę po kopnięciu przez Guilherme.

54'
Arkadiusz Malarz bez problemów. Nunes zbyt bardzo na bliższy słupek zagrywał futbolówkę z lewej flanki boiska.

53'

50'
100% dla Pogoni Szczecin! Wybitne, prostopadłe podanie do Gyurcso. Węgier z ostrego kąta w dobrej sytuacji próbował zaskoczyć Malarza, ale ten popisał się kapitalnym wyjściem z bramki.
Goalkeeper bardzo odczuł skutki swojej interwencji.

49'
Adam Frączczak jest głodny trzeciego gola w rozgrywanym meczu. Napastnik nieźle się obrócił z piłką w okolicach jedenastu metrów i spróbował szczęścia. Dobrze zachował się Czerwiński, umiejętnie blokując uderzenie.

48'
Kamil Drygas został zahaczany przez piłkarza Legii. Sędzia musiał zainterweniować.

47'
Kucharczyk wzięty w kleszcze. Od rzutu wolnego nową akcję rozpocznie klub stołeczny.

46'
Prawdopodobnie całą drugą połowę na boisku spędzi Michał Kucharczyk. Skrzydłowy został wpuszczony na plac gry za Tomasza Jodłowca.

46'
II POŁOWA!

Pogoń Szczecin po dwóch golach Adama Frączczaka może dumnie schodzić do szatni. Legia grała efektownie, ale nie efektywnie. Dwa błędy Jakuba Rzeźniczaka kosztowało gości bardzo dużo...
Emocję po przerwie gwarantowane!

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA W SZCZECINIE!

45+1'
Gyurcso w indywidualnej akcji. Węgier ładnie pociągnął z piłką, a potem oddał soczysty strzał zza pola karnego. Niestety, futbolówka zeszła mu z nogi.

45'
Kibice pierwszą odsłoną meczu będą się delektować minutę dłużej.

44'
Końcowe fragmenty pierwszej odsłony. Za chwilę będzie wiadomo, o ile zostanie przedłużona ta część.

43'
"Portowcy" przejęli inicjatywę.

42'
Moulin przypadkowo obity futbolówką w okolicach pola karnego Pogoni. Piłka po tym jakże dziwnym zagraniu minimalnie minęła prawy słupek bramki.

40'
2:1! Pogoń znów na prowadzeniu!
Bez większych nerwów do egzekucji jedenastki przystąpił Adam Frączczak. Jego strzał w środek bramki okazał się nie do wyciągnięcie dla goalkeepera.

39'
RZUT KARNY DLA GOSPODARZY! Jakub Rzeźniczak uderzył rywala w twarz w swoim polu karnym!

38'
Adam Gyurcso posłał bardzo kąśliwą centrę na bliższy słupek. Niestety, ale żaden z jego kolegów, nie odczytali intencji. Interwencją błysnął Malarz.

37'
Adam Frączczak faulował Hlouska. Obrońca Legii był wyraźnie lepszy w starciu powietrznym. Obaj gracze walczyli o piłkę zagraną z rzutu wolnego.

36'

34'
Kiks Radovicia przed własną bramką. Rywale będą mieli szansę na zagrożenie z lewego narożnika boiska.

32'
Gwizdy kibiców ze Szczecina! Adam Frączczak przewrócił się o nogi byłego kolegi z klubu, Jakuba Czerwińskiego. Ten pierwszy miał szczęście, że nie zobaczył żółtej kartki za próbę symulacji.

31'
Obrońcom gości udało się udaremnić zagrożenie z rzutu wolnego. Bereszyński wraz z Czerwińskim dali radę.

30'
żółta kartka Bereszyński z żółtą kartką i z pauzą w następnym meczu ligowym - z Lechem Poznań.

30'
Adam Frączczak wykazał się sprytem. Delikatnie pociągany za koszulkę przez Bereszyńskiego, mądrze upadł na murawę.

28'
Bardzo wysoki pressing w wykonaniu Legii. Pogoni ogromnie ciężko jest zbudować jakąkolwiek akcję ofensywną.

27'
Guilherme "nurkował" w polu karnym Szczecina. Pan Mariusz Złotek nie dał się nabrać na sztuczkę ze strony piłkarza z Brazylii.

26'
Same przełamania dzisiaj!

24'
1:1 w Szczecinie!
Miroslav Radović został genialnie obsłużony przez Odjidję. Prostopadłe zagranie złamało linię defensywną, a bramkarza Pogoni z zimną krwią pokonał Radović, który z paru metrów ulokował piłkę tuż przy prawym słupku.

23'
Radović przesadził w ostrością w ofensywie. Serbski zawodnik faulował. Stały fragment gry dla "Portowców".

21'
Guilherme pokonał stojący mur. Udało się... Ale nie udało się zaskoczyć bramkarza, ponieważ bezpośrednie uderzenie poleciało wysoko nad poprzeczką.

20'
Murawski wykonał wielce niebezpieczny wślizg na nogi Odjidji. Ten już miał zamiar wbiegać w pole karne gospodarzy.

19'
Delev próbował ogarnąć piłkę po podaniu od Rafała Murawskiego. Bułgar jednak z kretesem przegrał rywalizację siłową z Adamem Hlouskiem.

17'
Szybko rozegrany rzut wolny nie przyniósł efektu. Sędzia liniowy wskazał pozycję spaloną, na której znalazł się piłkarz Pogoni Szczecin.

17'
Bereszyński z faulem na wysokości własnego pola karnego.

16'
Murawski prostopadle do Gyurcso. Wspaniałe podanie idealnie głową przeciął Jakub Czerwiński. Defensywa Legii musi mieć się na baczności.

14'
Guilherme w bajecznym stylu minął rywala na prawym skrzydle. Brazylijczyk starał się dobrze dograć do kolegów, ale na posterunku świetnie zachował się Fojut. Wszystko kończy się na kornerze.

13'

12'
Kombinacyjnie Legia od samego początku gry. Gospodarze z kolei stawiają na prostotę.

11'
Faul. Po nim poszkodowany został Kamil Drygas.

9'
Radović przewrócił się przed szesnastką Pogoni. Serb przewrócił się bez udziału przeciwnika. O rzucie wolnym mowy być nie mogło.

7'
1:0! Co za uderzenie!
Jarosław Fojut ma przepiękną asystę! Futbolówkę po crossowym podaniu przejął Frączczak, a potem wykorzystując bierność obrońców, umieścił piłkę w lewym sektorze bramki Malarza.

5'
Matras crossowo w kierunku Deleva. Świetne zagranie, ale w doskonałym momencie akcji, piłkę przejął Bereszyński.

4'
Bułgar utykał, ale już teraz w pełni jest zdolny do kontynuowania gry.

3'
Delev już w 3.minucie spotkania skarży się na jakiś uraz.

2'
Groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska zaliczył Nunes. Świetnie ustawił się i zareagował Rzeźniczak. Dobrze zapowiadała się akcja na lewej flance.

1'
Parę sekund i... Nikolić miał sytuację na gola. Jego planom szyki pokrzyżowało złe przyjęcie piłki w polu karnym.

*'
Piłka już w grze!

*'
Zawodnicy obu zespołów przy akompaniamencie hymnu Pogoni wyszli na murawę.

*'
Ekipę Jacka Megiery w nadchodzący wtorek czekają zawody z Realem Madryt. Wszystko w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.

*'
Pogoń Szczecin srogo uległa Legii Warszawa. Spotkanie, które zostało rozegrane 15 maja 2016, zakończyło się wynikiem 5:0. Klub ze stolicy świętował wówczas zdobycie Mistrzostwa.

*'
Starcie "Portowców" z Legią poprowadzi Mariusz Złotek.

*'
Wszystko, co ważne o tym pojedynku w pigułce!

*'
Jakub Czerwiński, obrońca przyjezdnych, grał niegdyś w barwach Pogoni Szczecin. Stoper występował w Szczecinie w latach 2015-16.

*'

*'

*'
Goście do tego meczu przystępują w najlepszym zestawieniu.

*'
Emocje związane ze spotkaniem Cracovii jeszcze nie opadły, a My już przenosimy się do Szczecina, gdzie Pogoń zagra z aktualnym Mistrzem Polski, czyli Legią.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online