Anglia - Włochy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze Mistrzostw Świata online

90+5'
Koniec meczu. Włosi pokonali Anglików 2:1.

90+4'
Kapitalny strzał Pirlo z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. Cóż to było za uderzenie.

90+2'
Żółta kartka dla Sterlinga.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

90'
Fatalny strzał z dystansu Sterlinga.

88'
Ładna akcja Sterlinga, ale jego strzał zablokował obrońca.

87'
Rooney zabrał piłkę Barkleyowi i oddał niecelny strzał. TO była zła decyzja, bo Barkley był w lepszej sytuacji.

85'
Gerrard z rzutu wolnego uderzył nad poprzeczką.

85'

83'
Coraz mniej czasu. Czy Anglicy zdołają wyrównać?

79'
Znów zmiany w obu drużynach.

We Włoszech boisko opuścił Candreva, a zastąpił go Marco Parolo.

W Anglii zszedł Daniel Sturridge, a wszedł za niego Adam Lallana.

77'
Sirigu ładnie obronił strzał Bainesa z rzutu wolnego.

73'
Zmiany w obu drużynach.

We Włoszech Baloteliego zastąpił Immobile.

W Anglii Wilshere wszedł za Hendersona.

72'
Johnson huknął z dystansu tuż obok bramki.

68'
Candreva z dystansu uderzył obok bramki.

66'
Anglicy cały czas atakują.

64'
Świetna kontra Anglii. Barkley oddał dobry strzał, ale Sirigu zdołał odbić piłkę.

62'
Ależ świetną okazję miał Rooney. Jego strzał z 11. metrów okazał się jednak niecelny. To powinien być gol!

61'
Zmiana w Anglii. Danny Welbeck opuścił boisko, a zastąpił go Ross Barkley.

61'
Sturridge niecelnie uderzył zza pola karnego.

60'
Candreva znów świetnie dośrodkował, ale tym razem Hart uprzedził Balotelliego.

58'
Bramkę Balotelliego możecie zobaczyć w serwisie 2bramki.pl -> KLIKNIJ TUTAJ

57'
Zmiana we Włoszech. Marco Verratti opuścił boisko, a za niego wszedł Thiago Motta.

56'
Kolejna groźna akcja Anglików, ale dobrze interweniował jeden z obrońców.

55'
Anglicy starają się wyrównać.

54'
Rooney przebiegł z piłką dłuższy dystans, ale uderzył obok bramki.

52'

51'
Anglicy znów mogli szybko odpowiedzieć, ale drybling Sturridge'a w polu karnym został powstrzymany.

50'
Goool! 2:1 dla Włochów! Z prawej strony świetnie dośrodkował Candreva i Balotelli głową pokonał Harta.

49'
Sturridge uderzył z dystansu i Sirigu odbił piłkę do boku.

47'
Włosi zdominowali środek pola.

46'

'
Piłkarze wrócili już na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy.

'

45+3'

45+3'
Ależ szczęścia Anglików. Tym razem uratował ich słupek!

45+2'
Coś niesamowitego. Balotelli z lewej strony pola karnego był bliski przelobowania Harta, ale piłkęz linii bramkowej wybił Jagielka.

45'

45'
Darmian niecelnie z dystansu.

43'
Hart łapie piłkę po dośrodkowaniu jednego z zawodników Włoch.

39'

37'
Gooool! Ależ odpowiedź Anglików! Rooney dośrodkował z lewej strony boiska, a nadbiegający Sturridge pokonał Sirigu strzałem z czterech metrów.

35'
Goool! Włosi świetnie rozegrali rzut rożny. Piłka trafiła na 20 metr do Marchisio, a ten płaskim strzałem pokonał Harta.

33'
Mogło być groźnie pod bramką Anglików, ale Balotelli nieczysto trafił w piłkę.

32'
Gerrard zagrywał z rzutu wolnego prosto w ręce Sirigu.

28'

24'
Po dośrodkowaniu z rzutu różnego zamieszenie w polu karnym Włochów, ale ostatecznie piłka wyszła za boisko.

24'
Ależ szczęście Włochów. Welbeck wbiegł w pole karne mijając obrońcę, zagrywał do Sturridge, ale piłkę odbił obrońca i ostatecznie przeleciała ona nad głową Anglika.

23'
Balotelli z dystansu uderzył niecelnie.

22'
Sterling zagrał po ziemi w pole karne, ale Welbeck nie zdążył dojść do piłki.

22'

19'
Candreva uderzył z dystansu i piłkę z problemami odbił Hart.

18'
Jak na razie wyrównane spotkanie.

15'
Strzał Sterlina z 4. minuty wyglądał jakby wpadł do bramki. Niektórzy się na to nabrali.

13'
Sturridge wpadł w pole karne, ale jego zagranie przyblokowali obrońcy Włoch i piłka trafiła w ręce Sirigu.

11'
Welbeck uderzył zza pole karnego po ziemi, ale obok bramki.

10'

10'
Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.

9'
Kolejna akcja Włochów, ale dobrze obrońcy wspólnie z bramkarzem.

8'
Włosi w natarciu, ale Anglicy zdołali wyjść z opresji.

6'
Dobre tempo spotkania. Oba zespoły starają się atakować.

5'
Tym razem piekielnie mocne uderzenie Hendersona i śwetnie broni Sirigu.

4'
Sterling huknął z dystansu i piłka trafiła w boczną siatkę. Było groźnie.

3'
Dośrodkowanie do Balloteliego, ale Jagielka wybija piłkę.

3'

3'
Jak na razie sporo niedokładności.

1'
Początek meczu. Rozpoczęli Włosi.

'

'

'
Sędzia tego spotkania jest Bjorn Kuipers.

'
Czas na hymny.

'
Ławka rezerwowych Włoch: Gianluigi Buffon, Mattia De Sciglio, Thiago Motta, Ignazio Abate, Antonio Cassano, Allesio Cerci, Mattia Perin, Alberto Aquilani, Ciro Immobile, Marco Parolo, Leonadro Bonucci, Lorenzo Insigne.

'
Ławka rezerwowych Anglii: Jack Wilshere, Frank Lampard, Chris Smalling, Ben Foster, Alex Oxlade-Chamberlain, Phil Jones, James Milner, Ricke Lambert, Adam Lallana, Ross Barkley, Fraser Forster, Lee Shaw.

'
Piłkarze obu drużyn są już na boisku.

'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Anglia - Włochy. Początek o północy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Anglia - Włochy, to zapraszamy do śledzenia meczu online