Lech Poznań - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Putnocky - Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kadar - Tetteh, Gajos (89' Trałka) - Formella, Jevtić, Pawłowski (62' Majewski) - Robak (74' Kownacki)
Załuska, Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok, Boguski (79' Brlek), Mączyński, Popovič (89' Cywka), Małecki, Zachara (67' Brożek), Ondrášek

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Wisła Kraków dalej na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Sytuacja jednak nie jest tak tragiczna, bo w tej chwili dzielą ją zaledwie cztery punkty od ósmej ekipy, Wisły Płock.
Lech Poznań wskoczył na siódme miejsce.

Lech Poznań 1:1 Wisła Kraków

90+4'
Piłkarski bilard w polu karnym Wisły Kraków.

90+2'
1:1! Wisła z golem wyrównującym!
Paweł Brożek wykorzystał nieudolność obrony, która nie potrafiła wybić piłki po wrzutce przez Sadloka. Doświadczonemu napastnikowi wystarczyło tylko wpakować piłkę do niemal pustej bramki.

90'
Spiker oznajmił, że mecz został przedłużony o 4 minuty.

89'
Trener Poznaniaków gra na wynik. Trałka w miejsce Gajosa.

89'
Tomasz Cywka jest ostatnim piłkarzem Wisły, który wszedł z ławki. Popović na nią trafił.

88'
Małecki znów z wrzutką na pole karne. Jego wgrania nie przechodzą przez parę stoperów ekipy przeciwnej.

86'
Darko Jevtić mógł dobić Wisłę! Fenomenalny strzał z rzutu wolnego. Dobra rotacja piłki jednak nie wystarczyła, aby wynik na tablicy się zmienił.

85'
Rzut wolny dla "Kolejorza" z dobrej lokalizacji na bezpośrednią próbę. Majewski wypracował ten rzut wolny.

83'
4:5 - statystyka odnosząca się do ilości oddanych strzałów w światło bramki.

82'
"Obrona Częstochowy" zaprezentowali gospodarze! Najpierw instynktownie zagrał Putnocky, a potem strzał z bliska w wykonaniu Jovicia, zablokowali jego obrońcy.

80'
Boguski już poza placem gry. Okazję otrzymał Brlek.

79'
żółta kartka Żółta kartka dla Ondraska.

77'

75'
Rzuty rożne dzisiaj nie są konikiem "Białej Gwiazdy".

74'
Jest i roszada w Lechu Poznań. Marcin Robak, snajper, bez gola już od trzech spotkań. Dawid Kownacki dostał szansę.

73'
Putnocky bardzo pewnie zatrzymał techniczną próbę w wykonaniu Pawła Brożka.

72'
Dariusz Wdowczyk musi reagować. Ma jeszcze dwie zmiany do dyspozycji. Taką samą ilość ma jego kolega po fachu, Bjelica.

71'
Kędziora świetnie radzi sobie z Małeckim. Przed chwilą, oglądaliśmy stykową sytuację.
Sztab szkoleniowy gości domagał się piłki dla Wisły Kraków

69'
1:0! Tego się nie spodziewaliśmy...
Darko Jevtić popisał się swoim atutem, czyli świetną techniczką. Szwajcarski pomocnik kapitalnym strzałem w długi róg, pokonał Załuskę.

67'
Paweł Brożek ma pomóc Wiśle Kraków. Dariusz Wdowczyk, jej szkoleniowiec, zrezygnował z usług Zachary.

66'
Głowacki jest tam, gdzie powinien. Stoper Wisły Kraków ponownie udaremnił dłuższe zagranie ze strony rywali.

65'
Przewrotki jeszcze nie mieliśmy! Taką możliwość podjął Rafał Boguski. Brawa za decyzję, ale zagranie w żadnym stopniu, nie mogło zagrozić przeciwnikowi.

64'
żółta kartka Nerwowo się zrobiło. Arkadiusz Głowacki zdecydowanie wszedł na piłkę. Sędzia dał kartkę za zamiar.

63'
Radek Majewski ma ożywić grę Lecha Poznań. Trener podziękował Szymonowi Pawłowskiemu.

62'
Gubi się defensywa Mistrza Polski z sezonu 2014/15. Taka postawa może ich słono kosztować.

60'
Zapowiada się zmiana u gospodarzy.

58'
Putnocky z ogromną łatwością przejął piłkę po wrzuceniu jej z lewego skrzydła boiska.

57'
Kędziora fachowo zatrzymał szarżującego Małeckiego. Popularny "Mały" po raz kolejny wzniósł ręce w geście protestu, ale po obejrzeniu powtórki, to pewnie przyzna rację sędziemu.
Od bramki rozpocznie Putnocky.

56'
Arkadiusz Głowacki pokazał się z dobrej strony! Jego fenomenalny strzał z rzutu wolnego zrobił wiele krzywdy bramkarzowi Lecha! Ten efektownym piąstkowaniem, wyjaśnił sytuację.

55'
Gwizdek arbitra i szybka decyzja o przyznaniu rzutu wolnego dla Wisły Kraków. Bednarek nie popisał się timingiem.

53'
Ondrasek z nakładką. Czeski napastnik przypadkowo trafił nogą w głowę blisko ustawionego rywala.

52'
Kadar rozczarował swoich kibiców. Węgier miał dobrze dograć z lewego skrzydła, ale zamiast niezłego dogrania, to doczekali się podania do Głowackiego.

51'

49'
Mączyński po raz kolejny uderzył z dystansu. Przed chwilą, zbyt słabo, aby Putnocky miał problemy z obroną strzału.

48'
Załuska wyjaśnił sytuację po niefrasobliwej interwencji swoich obrońców. Bramkarz wygrał rywalizację powietrzną ze skaczącym Marcinem Robakiem.

47'
Arek Głowacki w kontakcie z Robakiem. Od autu zacznie ekipa z Poznania.

46'
Sędzia nakazał grać!

Widowisko w Poznaniu jest dynamiczne. Możemy się przyczepić do sytuacji strzeleckich (ilości), ponieważ po zagraniu Jevticia w poprzeczkę, to ciężko doszukać się jakiegoś większego zagrożenia.
Kibice na stadionie oraz przed tv zasługują na gola.

Bez bramek do przerwy!

45'
Pierwsza część będzie trwać minutę dłużej!

44'
Załuska złapał w koszyczek piłkę po zagraniu jej głową przez Popovicia.

44'
Sadlok zbyt ostro na własnej połowie. Po nieprzemyślanym zagraniu, Lech, będzie miał rzut wolny.

43'
Uderzenie na statystyki oddał Ondrasek. Sygnalizowane zagranie z dystansu zostało z ogromną pewnością schwytane przez Putnocky'ego.

42'
Gospodarze mają 9.fauli w tym spotkaniu.

41'
Krótko rozegrany korner przez gości. Wrzutka Popovicia została skutecznie udaremniona przez świetnie ustawionych piłkarzy Lecha Poznań.

40'
Koniec I połowy zbliża się wielkimi krokami.

38'
Rafał Boguski w porę wbiegł w okolice szesnastki. Jović niezbyt efektownie zacentrował z prawego sektora boiska. Uderzenie w wykonaniu tego pierwszego pofrunęło na trybuny stadionu.

37'
Podopieczni Bjelicy szukają luk w bloku obronnym Wisły Kraków.

35'
Ondrasek został ofiarą technicznego faulu. Za rywalem nie nadążał Nielsen.

33'
Bednarek groźnie zgrał piłkę głową po centrze z prawego narożnika boiska. Sytuacji na gola nie było, ponieważ zawodnik z numerem "4" w Wiśle Kraków szybko oddalił piłkę z własnego pola karnego.

32'
Tetteh dał się ograć Mączyńskiemu! Ten zdecydował się na soczyste huknięcie z ponad dwudziestu metrów. Skórę kolegi uratował Putnocky, który popisał się pewnym chwytem.

30'
Kibice oraz zawodnicy gości domagali się rzutu rożnego. W ich ocenie, Dariusz Formella, ostatni kopnął piłkę w pojedynku z Patrykiem Małeckim.

29'
Dużo tych prób z dalszych odległości. Przed chwilą, płasko kropnął Patryk Małecki. Silny, ale niecelny strzał powędrował obok lewego słupka bramki.

28'
Nieudana centra od rzutu wolnego w wykonaniu piłkarzy Krakowian.

27'
Kolejne uderzenie zza pola karnego w tym widowisku. Spróbował Rafał Boguski. Snajper przyjezdnych zdecydowanie przesadził z mocą przy zagraniu.

26'
Bramkarz Wisły Kraków, Załuska, dostał szansę na skuteczną interwencję po strzale z dalszej odległości.

26'
Łukasz Załuska pewnie przejął zbyt krótkie dośrodkowanie piłki z lewego narożnika boiska.

25'
Korner dla gospodarzy. Arkadiusz Głowacki, stoper gości, wyjaśnił sytuację po akcji Lecha Poznań.

24'

22'
Ondrasek - był piłkarzem, który najwyżej wyskoczył do wrzutki ze stałego fragmentu gry. Nieźle wyszedł, ale strzał głową okazał się daleki od perfekcji.

21'
Rafał Boguski powstrzymany nieudany wślizgiem. W roli winowajcy wystąpił obrońca, Nielsen.

19'
Maciej Gajos podjął próbę technicznego zakończenia akcji swojego klubu. Pomocnikowi udało się uderzyć, lecz jego kropnięcie umiejętnie zablokowali obrońcy Wisły.

18'
Małecki próbował przedrzeć się na lewej flance boiska. Skrzydłowy miał piękne plany związane ze swoją szarżą, ale skutecznie zainterweniowali jego przeciwnicy, blokując mu możliwość dogrania.

16'
Maciej Gajos wykonał przerzut piłki w kierunku Dariusza Formelli. Ten walecznie ze Sadlokiem, jednak defensor Wisły Kraków, miał wszystko pod pełną kontrolą.

15'
Bardzo dobry kwadrans gry za nami! Otwarte widowisko!

14'

12'
Brawa od kibiców otrzymał Maciej Gajos! Młody pomocnik oddał soczysty strzał zza pola karnego. Piłka po jego zagraniu powędrowała blisko lewego słupka bramki. Załuska nawet się nie rzucił.

11'
Tetteh wybornie asekurował swojego kolegę z bloku obronnego.

9'
żółta kartka Kolejna kartka w tych zawodach. Kędziora dał się wmanewrować Patrykowi Małeckiemu. Podcięcie zostało nagrodzone kartką.

8'
Co to było?!
Poprzeczka uratowała Załuskę i całą Wisłę Kraków przez utratą gola! Darko Jevtić ogromnie blisko pokonania defensywy przeciwnika. Szwajcar przepięknie dokręcał piłkę z głębi pola karnego "Białej Gwiazdy".

7'
Piłkarze Wisły Kraków próbowali wykorzystać nieudolne ustawienie bramkarza rywala. Próbę lobu podjął Patryk Małecki, ale nie udało mu się zrealizować trudnego zadania.

6'
żółta kartka Nerwowy początek! Krzysztof Męczyński błysnął bezpardonowym wślizgiem w nogi pomocnika gospodarzy.

4'
Kapitalna akcja Lecha Poznań! Formella otrzymał doskonałe podanie na jeden kontakt! Pomocnik stanął w sytuacji na gola, ale nie potrafił zaskoczyć Załuski, który szybko położył się na murawie.

3'
Już pierwsze spięcie pomiędzy graczami obu ekip. Patryk Małecki pociągany za koszulkę parę chwil wcześniej.

2'
Szymon Pawłowski przewrócił się po starciu z Joviciem. Jarosław Przybył nie zobaczył nic, co by przypominało faul.

1'
Długie zagranie w okolice boiska, gdzie stał Ondrasek. Niestety dla kibiców Wisły, piłka zagrana zdecydowanie za mocno. Ją przejął Putnocky.

*'

*'
Zawodnicy wyszli na murawę. Swój moment mają kibice z Poznania.

*'
Za blisko dwadzieścia minut zaczynamy!

*'
Wisła Kraków w przypadku dzisiejszego zwycięstwa awansuje na 13.miejsce w ligowej tabeli.

*'
Jarosław Przybył - ten Pan dzisiaj będzie dbał o porządek rozgrywania spotkania w Poznaniu.

*'
Wiadomo, co dziś będzie najlepszym prezentem!

*'

*'
Ławka rezerwowa ekipy z Poznania: Burić, Gumny, Wilusz, Jóźwiak, Trałka, Majewski, Kownacki

*'
Piłkarską niedzielę w 12.kolejce LOTTO Ekstraklasy kończymy w Poznaniu, gdzie miejscowy Lech, podejmie Wisłę Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online