Korona Kielce - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Gostomski - Rymaniak, Dejmek, Wierchowcow, Kallaste - Kiełb (70' Abalo), Grzelak, Możdżeń, Aankour, Pylypchuk - Palanca (75' Przybyła)
Kamenar - Dankowski, Celeban, Dvali, Augusto - Kokoszka, Goncalves, Alvarinho, Morioka (84' Riera), Roman (59' Grajciar) - Biliński

Dziękuję za uwagę!

Śląsk Wrocław przełamał bardzo niekorzystną passę! Kryzys w Kielcach dalej trwa!

KONIEC!

90+3'
W pierwszej doliczonej minuty do notatnika sędziego Gila trafił Mervo.

90+2'
Korona przy piłce. Każda sekunda oddala ich od korzystnego rezultatu.

90'
Cztery minuty dłużej pograją piłkarze. Mariusz Rumak, trener gości, został wyrzucony na trybuny.

90'
Zmiana na czas. Kamil Biliński zastąpiony przez Mervo.

89'
żółta kartka Nerwy puszczają... Rymaniak upomniany kartką.

89'
Za chwilę otrzymamy komunikat, który będzie nas informował o ilości dodatkowych minut.

87'
Ofsajd. Riera na nim się znalazł.

85'
1:2! Coś nieprawdopodobnego!
Adam Kokoszka dał prowadzenie swojej ekipie, świetnie przechwytując piłkę w okolicach pola karnego, a następnie idealnie przymierzając w długi róg bramki Gostomskiego. Nieźle poprowadzona akcja na prawej flance.

84'
Na boisku dziś już nie zobaczymy Morioki. Japończyka na placu gry zmienił Riera.

83'
1:1! Jest wyrównanie!
Doskonałym dośrodkowaniem z lewego skrzydła błysnął Ken Kallaste. Sytuację pod swoją bramką zlekceważył Celeban, który dał się ograć Abalo, a ten z paru metrów strzałem głową zaskoczył bramkarza.

82'
Możdżeń dwukrotnie zawiódł swoich kolegów. Najpierw beznadziejnie zacentrował z rzutu rożnego, a potem nie zbyt dobrze wgrał z prawego skrzydła boiska. Futbolówkę z ogromnym spokojem wychwycił Kamenar.

81'
Rzut rożny dla Korony Kielce. Na zmianę czeka już jeden z piłkarzy Wrocławian.

80'
Dziesięć minut meczu jeszcze przed nami! Napięta atmosfera w Kielcach.

78'
Michał Przybyła został złapany na pozycji spalonej.

77'
Piłka krąży wciąż pod polem karnym Gostomskiego. Przed chwilą, oglądaliśmy całkiem niezłe dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

77'
Rymaniak nie zadowolony z decyzji sędziego. Morioka wykazał się dużym sprytem.

76'
4505 widzów na stadionie.

75'
Zmiana. Michał Przybyła dostał kwadrans od trenera. Palanki już na boisku nie ma.

74'
Na kieleckim stadionie rozlegają się gwizdy. Nie takiej postawy oczekiwali kibice.

72'
Drużyna z województwa dolnośląskiego szuka drugiego gola! Ma ona świadomość, że końcówka może być nerwowa.

70'
Zmiana w Kielcach. Abalo za Kiełba.

69'
0:1! Oniemiałem...
Kapitalny strzał Kamila Dankowskiego z rzutu wolnego! Duża odległość! Piłka wpadła tuż przy lewym słupku bramki Gostomskiego! Bramkarz mógł coś więcej zrobić...

68'
żółta kartka Pylypchuk niewłaściwie blokował szarżującego przeciwnika, Augusto. Musi uważać w następnym meczu, bo to była jego trzecia żółta kartka w tym sezonie.

67'
Grajciar na vivat z głębi pola karnego rywala. Coś drgnęło w działaniach ofensywnych klubu prowadzonego przez Mariusza Rumaka.

65'
Blisko "samobója" był Kallaste. Alvarinho groźnie opierał się na skaczącym rywalu. Piłka ostatecznie wylądowała za bramką.

64'

62'
Grajciar zadecydował się na samotne rozwiązanie sytuacji ofensywnej. Silny strzał zza pola karnego poleciał bardzo daleko od lewego słupka bramki Gostomskiego.

60'
żółta kartka Adam Kokoszka zdecydowanie wślizgiem! "Kosa" na nogi Pylypchuka musiała zostać dostrzeżona i nagrodzona przez sędziego.

59'
Jest zmiana w składzie "Wojskowych". Peter Grajciar, gracz ofensywny, zastąpił Romana na płycie murawy.

57'
Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się jeszcze na dokonanie roszad w składach.

56'
Faul taktyczny na Grzelaku tuż przed arbitrem głównym.

54'
Pylypchuk skiksował w decydującym momencie swojej akcji. Ukraińcowi udało się skutecznie wygrać walkę o pozycję, jednak już strzał powędrował daleko od światła bramki.

53'
Maciek Gostomski, bramkarz Korony, bardzo spokojnie wychwycił piłkę po centrze z lewego narożnika boiska.

52'
Rymaniak zareagował bardzo asekuracyjnie. I się nie pomylił, bo z tyłu na piłkę nadbiegał Alvarinho.

51'

49'
żółta kartka Żółtą kartką został obdarowany Kamil Biliński. Napastnik przyjezdnych uniemożliwił rywalom wznowienie akcji ofensywnej. Chwilę wcześniej, został złapany na ofsajdzie.

48'
Dankowski z próbą dośrodkowania. Na linii strzału dobrze stanął Ken Kallaste.

46'
Składy obu drużyn w przerwie nie uległy zmianom.

46'
Dalej gramy!

KONIEC I POŁOWY! Korona Kielce zakończyła pierwszą odsłonę, oddając celny strzał na bramkę rywala. Dobra wrzutka ze stałego fragmentu pozwoliła na stworzenie zagrożenia.

44'
Możdżeń nie mógł liczyć na jakąkolwiek taryfę ulgową od Dvaliego. Obrońca gości powinien się cieszyć, że nie obejrzał kartki za swoje zachowanie.

43'
Miguel Palanca spostrzegł wysuniętego bramkarze ekipy przeciwnej. Szybka próba lobowania jednak nie przyniosła większego zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

42'
Piłkarze z Wrocławia reklamowali zagranie piłki ręką przez zawodnika Korony w jego polu karnym. Sporna sytuacji. Cała akcja wzięła się od ciekawie rozegranym rzucie wolnym.

41'
żółta kartka Kartka w rękach sędziego. Ukarany nią został Wierchowcow za nieudany wślizg w nogi rywala.

40'
Alvarinho pomógł sobie ręką przy próbie opanowania długiego podania w jego kierunku.

39'

37'
Gospodarze po raz kolejny uderzyli ze znaczącej odległości. Swoich sił próbował Rafał Grzelak. Brawa za podjęcie ryzyka, ale huknięcie mocno nieperfekcyjne.

36'
Jacek Kiełb dosyć kąśliwie kropnął po bezpośredniej próbie od rzutu wolnego. Piłka dostała kozła przez bramkarzem gości, jednak nie spowodowało, aby on miał kłopoty z jej wyłapaniem.

34'
Roman zbyt długo myślał nad rozwiązaniem akcji w polu karnym Kielczan. Wdał się w drybling, a potem spróbował dograć, ale trochę za późno...

33'
Wierchowcow według arbitra nieprzepisowo grał o pozycję z rywalem. Korona Kielce miała szansę po rzucie wolnym.

31'
Morioka pogroził przeciwnikom, uderzając piłkę z dużej odległości. Efektowną interwencję wykonał Gostomski, ale ostatecznie nie było to tak potrzebne, bo piłka wylądowała w bezpiecznym miejscu od prawego słupka.

30'
Dwa kwadranse gry za nami!

28'
Przewinienie taktyczne w realizacji Piotra Celebana. Środkowy obrońca z pełną premedytacją zatrzymał groźnie obiecującą się akcję ofensywą rywali.

27'
Augusto nieprawidłowo pracował w środku pola. Gwizdek arbitra, który zasygnalizował faul.

27'
Inicjatywa po Kieleckiej stronie.

25'
Kamenar dostał swoją szansę! Bramkarz Śląska Wrocław fantastycznie zatrzymał piłkę po uderzeniu rywala. Pylypchuk wygrał arcyważną walkę o powietrzne podanie z Dvalim.

24'
Piotr Celeban był wyśmienicie ustawiony na własnej szesnastce. Jacek Kiełb wrzucał z lewego sektora boiska. Rzecz w tym, że kopnął wprost na głowę rywala.

23'

21'
Augusto popisał się fenomenalnym wślizgiem na piłkę, przy której był Pylypchuk. Ten chwilę wcześniej, wybornie przyjął bardzo nieprzyjemne, długie podanie.

20'
Kolejny faul w centralnej części murawy. Radek Dejmek, piłkarzem, który dokonał nieprawidłowej interwencji.

19'
Rafał Grzelak był faulowany w środkowej strefie boiska. Alvarinho dał się złapać na przewinieniu.

17'
Jacek Kiełb mocno nieudanie dogrywał z lewego skrzydła boiska. Futbolówka po jego dotknięciu powędrowała za bramką strzeżonej przez Kamenara.

16'
Gwizdek sędziego. Techniczna pomyłka w wykonaniu Bilińskiego zaprzepaściła szansę jego drużyny na zagrożenie bramki Macieja Gostomskiego.

15'
Ależ huknął Alvarinho! Portugalski pomocnik nieźle zagrał z Romanem. Były piłkarz m.in. Zawiszy Bydgoszcz, oddał soczystą próbę z dystansu. Piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki.

13'
No i jest celny strzał na bramkę w tym spotkaniu. Rymaniak najwyżej wyskoczył do piłki po kopnięciu jej z prawego narożnika boiska. Uderzenie jej głową nie sprawiło wiele problemów Kamenarowi.

12'
Palanca walecznie w pobliżu linii końcowej boiska. Waleczność ta została nagrodzona w postaci rzutu rożnego.

12'
Dobrze obiecywała się kontra gospodarzy po nieudanie wykonanym rzucie rożnym przez Wrocławian. Ekipa Tomasza Wilmana jednak pogubiła się przy trzecim podaniu.

11'
Wierchowcow dobrym wślizgiem błysnął pod swoją bramką. Dankowski zagrał naprawdę groźnie lecącą piłkę.

10'
Faulu w ofensywie dopuścił się Rymaniak.

9'
Jacek Kiełb wykorzystał niezdarność Celebana. Jego błąd w porę poprawił kolega z duetu stoperów. Wszystko skończy się na rożnym.

7'
Dankowski próbował niebezpiecznie dograć z prawego skrzydła boiska. Kopnąć się udało, ale w porę zainterweniował wracający obrońca, który przeciął zagranie.
Piłka wylądowała w rękawicach Gostomskiego.

6'

5'
Kamenar w opałach. Bardzo groźne dośrodkowanie na jego pole karne z prawej flanki posłał Rymaniak.

4'
Daleki wyrzut piłki z autu zaprezentował Ken Kallaste. Futbolówka posłana w miejsce, gdzie stał Piotr Celeban.

3'
Agresywnie na połowie Śląska Wrocław grają gospodarze.

1'
Ogromnie szybki spalony. Pół minuty wystarczyło, aby Kamil Biliński został upomniany przez sędziego liniowego.

*'
Gramy!

*'
Hymn Korony Kielce. Za chwilę losowanie piłki/połowy.

*'
Ostatni pojedynek w 12.kolejce LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17 poprowadzi Paweł Gil.